Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

nawet jeśli doszło to objawy pojawiają się po kilku tygodniach,zależy od kobiety,jej organizmu i ciąży, jeżeli mogło dojść do zapłodnienia musisz poczekać i zrobić test albo bete. pamiętaj też że od zapłodnienia do zagniezdrzenia się jajeczka mija kilka dni,musisz być cierpliwa i czekać. xrozza słuchaj właśnie mam śluz płodny ,chyba znowu mi się owulka przesuneła,to jak zrobie badanie na progesteron w piątek to będzie odpowiedni dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośona
a kiedy są dni płodne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośona
Bo od jakiegoś czasu leciał ze mnie straszny gęsty śluz. i zastanawiałam się co to jest. i w ten dzień co się kochaliśmy też ze mnie leciało... i to bardzo dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile dniowe masz cykle to ważne żeby wyznaczyć owulacje,śluz płodny wygląda jak kurze białko,jest ciągnący.wpisz sobie w google kiedy mam dni płodne i tam wpiszesz kiedy miałam i co ile dni jest 28,30 czy więcej, przepraszam cie ale ile ty masz lat? to są podstawowe rzeczy,trzeba to wiedzieć kiedy są dni płodne jak się planuje i stara zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośona
tak ale wcześniej się tym nie zbyt interesowałam. teraz dopiero zaczelismy sie starac. kiedys tam czytałam o tym wszystkim. ale chodziło mi tylko o ten gęsty sluz. bo wczesniej tak dużo mi go nie leciało, więc nie mam pojęcia co to jest . czy to czasem nie śluz płodny ??? bo on był bardzo gęsty.i taki hm raz biały a raz taki przezroczysty. ja mam 21 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośona
a cykle mam 28 raz 29 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) czarna, my w trakcie starań jesteśmy ;) w pon USG, jestem ciekawa czy była owulka, w pon. się przekonam. Dzisija jedziemy do teściów, teść ma imieniny ;) Ogólnie mój M. już nie może się doczekać testu, ale ja jakoś się tego boje, ponieważ boję się rozczarowania... kotśona, bez urazy, nie chcę być chamska, ale w wieku 21 lat to już raczej powinnaś wiedzieć, kiedy kobieta ma owulkę. Uczą tego w podstawówce... U Ciebie pewnie wypada kolo 14-16 d.c., skoro masz regularne cykle. Dziewuszki udanego weeku życzę :) Xrozza jak tak staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka xrozza się chyba dzisiaj nie pojawi dzisiaj jej m ma urodziny i mówiła że z łóżka nie wychodzą :D nie bój się robić testu poczekaj do dnia spodziewanej @ i zrób,wiem że boisz się że będzie jedna kreska, wiesz ja coś czuje po kościach że będą dwie kreseczki u ciebie:) a ja mam dobrą intuicje jak widzisz,lekarz mówił że nie jestem a ja czułam że jestem co zresztą wiesz bo pisałam wcześniej. coś czuje że kwiecień będzie owocny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośona
eh , tak bardzo bym chciała by się udało!!!! :) no nic trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać!!! :) mój M bardzo by się ucieszył :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna masz chyba rację co do xrozzy hihihih :D dziewczyna wyposzczona przez te parę dni to nie ma się co dziwić ;) WIesz ja chyba odrazu pódę na betę bardziej wiarygodna, już tyle raz robiłąm te sikańce, że mam dość ;) Twój M.Już wrócił??? WIdzę, że już troszkę lepiej z Tobą :) To dobrze dobre myśli i optymizm jest bardzo ważny... NIe można się poddawać. Powiedz kochana Ty miałąś kiedys stymulowaną owu i monitoring cyklu? To co ja mam z Xrozzą teraz? Jeśli nie może, wartą coś takiego zrobić :) ktośona , chyba tak musisz się uzbroić w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośona
No to czekamy ;)) oby sie udało ;)) powodzenia wam dziewczynki również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka masz racje to co do tych testów sikanych czasami są też mało wiarygodne najlepsza beta:) jest lepiej ale nie ukrywam że są takie momenty że siedzę i płacze ciężko jest się pogodzić ze stratą dwóch ciąż:( wiem że muszę być silna i wierzyć że będzie dobrze nie nie miałam stymulacji w moim przypadku to chyba nie potrzebne zastanawiam się co może być przyczyną tego co się dzieje,szczęście w nie szczęściu jest takie że wiem że mogę zajść w ciąże a mój będzie dopiero o czwartej czekam na niego,wiem że poleją się łzy.. życzę wam z całego mojego serca żeby wam się udało teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem no co wy już myślałyście że się mnie pozbędziecie na dziś hahha o niedoczekanie ;D Mój M wrócił wczoraj na wieczór zrobiłam kolacje świece wino był potwornie zmęczony ale staralismy się.. no i dzis wstalam musze ugotowac obiad a popołudniu mają wpaśc znajomi i rodzina już sie zapowiedzieli więc wiecie ;D moje błogie spedzenie czasu w łożku niewchodzi w gre ale staramy sie chodz neiwiem czy już nie po filipku ale nieważne ;D Morelka ja się staram nienastawiac i mówie sobie że juz po owu i niema szans ale nadzieja sie tli czarna kochana trudne chwile przed Wami ale najważniejsze że macie siebie i się wspieracie dacie rade przytulam mocno moim zdaniem zrob badania kopleksowe co może być przyczyną a potem to idz na monitoring i sie starajcie jak mówi morelka ja wierze że będze dobrze w końcu !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopóki nie będę wiedziała co jest nie tak nie chce się starać nie chcę znowu przez to przechodzić :( już zapowiedziałam mojemu że musimy się zabezpieczać chociaż mu w to graj odkąd jesteśmy razem nigdy się nie zabezpieczaliśmy kurcze dziewczyny nie wiem chyba właśnie mam owulacje bo wczoraj i wieczorem miałam taki śluz i dzisiaj rano czy to możliwe że znowu mi się przesuneła owulacja? chciałabym zrobić badania progesteronu ale nie mam pojęcia kiedy je zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mówie że najpierw badania to podstawa! jak masz sluz płodny to mozliwe że owu a jaki masz dzień cyklu ? progesteron w 23 dc tzn 7 dni po owu jak dziś odczuwasz owulacje to zrób progesteron za 7 /8 dni mnie już dziś niebędzie trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizaster
a na hoooj wam te bachory... gnoje pierwszy raz sie ruchaja bez gumy i bachora robią a wy sie staracie i nic ?? moze za pozno ahahaha albo adoptujcie sobie psa ze schroniska to prawie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dizaster i ty masz być tym psem ze schroniska? nie dzięki takiego zawszonego kundla jak ty niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosona
chyba mamy nie proszonego gościa tutaj... dizaster jak Ci sie coś nie podoba to po co wchodzisz i czytasz??? sam sobie weź psa Ze CHRONISKA jak tak bardzo chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivava
czesc dziewczynki. super ze macie takie humorki :) z takim pozytywnym nastawieniem to od teraz juz chce slyszec same pozytywne wiadomosci. a wierze ze przy was i mi sie uda. powiedzial mi lekarz ostatnio ze moja ciaza to ciaza ogromnego ryzyka.kurcze....tak sie matwie,ale co mi zostalo.musze wierzyc ze tym razem jednak sie uda. dzis zaczelismy 12 tc. moje ciagle mdlosci i wymioty normalnie mnie ciesza bo to znaczy ze z maluszkiem wszystko jest ok. takze czekam w kwietniu na pierwsze wasze dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivava
czarna placz kochana jesli przez to ci latwiej.musisz swoje wyplakac.a wiem po sobie ze to pomaga.a bolec bedzie zawsze,bez wzgledu na wszystko ,tylko z czasem juz mozna normalnie o tym myslec. ja ciagle licze ile moje malenstwo by juz mialo.co miesiac 24-tego zapalam swieczke.jakos mi tak latwiej z tym i wcale nie chce zapomniec. tylko tyle moge zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivava
czarna a progesteron robi sie w 20-22 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna trzymam kciuki za popołudnie z M, ale widać w Twoich odpowiedziach optymizm, więc to już krok do przodu. Mam nadzieję,że weekend z M jakoś Ci poprawi humor! Xrozza, wygoń znajomych i rodzinkę i do dzieła:) A ja mam ciekawość spróbować się poprzytulać w tym cyklu bez leków, ale gin zakazał przed hsg, więc trudno, ale kusi mnie sprawdzić czy by się może udało bez niczego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafarek
Czarna progesteron robi się od 21 do 23 dc. jeszcze zrób prolaktyne obojętnie w którym dc. i po obciążeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) nie udalo się, miałam nadzieję ale no nic, myśle o testach owulacyjnych żeby się w nie zaopatrzyć na ten cykl, co o tym sądzicie? pozdrawiam i milej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiajcie dziewuszki :))) Teraz dopiero mam czas żeby coś napisać, wczoraj imieninki, a dzisiaj też cały dzień w rozjazdach :) czarna, masz rację w sumie to Tobie stymulacja niepotrzebna, bo zajść możesz. Ten lekarz do któego się zapisałaś jest dobry, bo dobry lekarz to połowa sukcesu :) Jak rozm. z mężem? Co do owulki, to pwiem C, że lepiej weź się dowiedz jaka jest przyczyna, że nie możesz donosić ciąży, bo to 2x pod rząd, coś musi być na rzeczy. Narazie chyba zrobiłąbym tak jak piszesz, że ym się zabezpieczałą, to jest najrozzsądniejsze wyjście, tak mi się wydaje... xrozza, a spróbowałabyś nie wejść, pmiętaj minimum raz dziennie masz obowiązek wejść na cafe i naspisać co i jak :p powiedz mi kiedy idziesz do gin, będziesz psr. cy byłą owulka i jest ciałko żółte? Ja jutro idę to spr. Pewnie będziemy w podobnym terminie tesować :) Ja też już mam wybrane imiona, al edopóki nie zajdę nie będęsię chwalić jakie ;) :p Jak po ur M? rivava, powiedz chodzisz do pracy jeszcze czy na L4? I trymestr za Tobą, fajnie teraz to już powinno być z górki, najgorszy ponoć właśnie ten I :) Dzięki za kciukii dobre życzenia :) Okaże się za 2 tyg :) psioszka, może jednka sobie odpuść jak masz mieć to hsg ... Przypomnij mi, któego masz to hsg? Jakoś musisiz się przygotować? ;) Ajka86, dost okres? Co do testów owu używałam 2 x ale jakoś nie jestem do nich przekonana, moja gin też tak średnio d nich podchodzi, więc sobie odpuściałam, chociaż nektóre kobiety są zadowolone i twierdzą, że dzieki nim zachodzą ;) Wybór należy do Ciebie ;) Pozdrawiam Was i życzę miłej nd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivava
ajka86 przykro mi.ale fajnie ze jestes pozytywnie nastawiona.co do testow to warto sprobowac.chociaz na mnie to nie dzialalo.ja kiedy bym nie robila zawsze mialam owulacje. no ale kazdy organizm jest inny.moze u ciebie akurat sie sprawdza.ja nawet zakupilam sobie cyclotest ale jakos ciezko mi bylo uzywac go tak jak to byc powinno.ale polecam go bo to dobra rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivava
witaj morelka.ja jestem na zwolnieniu od poczatku. w mojej sytuacji inna opcja nie wchodzi w gre. a ty uciekaj do meza i przytulajcie sie .tego nigdy nie za wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dostałam @ i to konkretny więc nie ma co się już łudzić, mąż na wyjezdzie dopytywał się czy nam się udało i też przez telefon musiałam mu powiedzieć że nic z tego rozczarowanie było ale nie będę marudzić to dopiero początek starań.., następnym razem się uda:) chyba się zdecyduje na te testy ale z drugiej strony i tak się kochamy jakieg 5 dni w tygodniu, hmm chyba że za często?? i jakiś poscik wprowadzić dla "wzmocnienia męża"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajak, zdaniem mojej gin starnka powinny byc co 2 dni, żeby wzmocnić żołnierzyki. Odradzała nam codzienie... My się dostosowaliśmy do zaleceń, wiec dzisiaa dzień postu ;) rivava, jak na to zareagowali w pracy? Szefo nie kręcił nosem? Z tego co wiem, różnie to bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie morelka dlatego chce się zabezpieczać żeby znowu nie było tak, zwłaszcza że mam owulacje bo czuje jajniki mnie bolą i mam śluz płodny, ostatnio też mi się przesuneła,chciałam poczekać miesiąc przed zajściem w drugą ciąże i myślałam że mam dni nie płodne a okazało się że były między 21 a 23 lutego wtedy kiedy powinnam dostać @ mówiłam o tym lekarzowi, wszystko mi się poprzestawiało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×