Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merylkaaa

Widzialam dzisiaj Polke owinieta w hijab

Polecane posty

Merylkaaa może zwrócę się do ciebie twoimi słowami : dziecko większej patologii w tym wątku od ciebie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcja? Mam nadzieję, że Iran wsadzi Turkom i ich przywódcy, KERdoganowi, bombę atomową w dupę i to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
"No i tu mam większe poczucie bezpieczeństwa mimo wszystko." No wlasnie. O tym przeciez caly czas pisze. O tym poczuciu bezpieczenstwa tu, w swoim kraju a o zagrozeniu w kraju mezusia :) Nie mowie to o 2 tygodniowym urlopie, gdzie pewnie bylo fajnie i pieknie, ale o zyciu na co dzien w jego kraju, z jego rodzina. Wasz zwiazek by nie przetrwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce też bym nie chciała mieć sprawy sądowej, bo w Polsce odbywa się wszystko za pieniądze. Ręka rękę myje, a wszystko pod płaszczykiem wiszącego na ścianach krzyża . Mimo, że UK czasem uszami mi już wychodzi, to system lepiej tu działa niż w naszym pięknym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskra --> sama wiesz ze tutaj czujesz sie bezpieczniej i wiesz dlaczego tak jest... bo religia muzulmanska nie jest przychylna nam kobietom w wieku kwestiach i to nie jest zadna nowosc ani zadna glupota wymyslona tutaj na forum na miejscu. mam nadzieje, ze bedziesz rozsadna i wiesz co dla ciebie najlepsze. a tak poza tym to zycze duzo szczescia. dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
kobiety nie sa gorsze od facetow!! sa rowni. merylka odczep sie od tych muzulmanow. bo w polsce wcale nie lpiej. nie uogulniaj hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
"Merylkaaa może zwrócę się do ciebie twoimi słowami : dziecko większej patologii w tym wątku od ciebie nie ma" Boli prawda, co nie? Ja sie z patologii nie wywodze i zaden facet mnie w policzek nigdy nie uderzyl. No ale jak to mowia, z kim przystajesz, takim sie stajesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
Zdesperowana Domowa Żona a w polsce polaczki jeszcze gorsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
merylka i zdesperowana jestescie jkies nienormanlne mcie pewnie polaczkow za mezow ktorzy bija i przeklinaja wystarczy przejsc sie ulica w polsce jak gadaj faceci lyse paly z silowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
"W Polsce też bym nie chciała mieć sprawy sądowej, bo w Polsce odbywa się wszystko za pieniądze. Ręka rękę myje, a wszystko pod płaszczykiem wiszącego na ścianach krzyża . Mimo, że UK czasem uszami mi już wychodzi, to system lepiej tu działa niż w naszym pięknym kraju." No dobra, ponowie pytanie, bo widze, ze nie zrozumialas. Tak wiec jakbys miala miec sprawe sadowa w UK lub w Turcji to gdzie bys wolala? Gdzie czulabys sie bezpieczniej? Czy dalej masz zamar zaprzeczac sama sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dwa tygodnie, a dwa miesiące. Przez ten czas wiele można zaobserwować. Kraj nie arabski, ustrój demokratyczny, co prawda wg mnie demokracja wybiórcza, ale chętnie słuchają, co Europejka ma do powiedzenia. Zwłaszcza kobiety. Bo sytuacja kobiet jest różna w krajach Islamu, głównie przez tradycje klanowe, te tradycje, o których pisałam wcześniej, a które się nie wywodzą z Islamu. Wśród kobiet muzułmanek jest wiele feministek. Dlaczego mężczyźni w Saudii tak się boją kobiet? Czemu nie mogą one prowadzić pojazdów, a policja pilnuje przestrzegania ustalonych wymogów stroju? Bo ja uważam, że oni się tam nas boją. Nie ma co ubliżać polskim muzułmankom, bo to są takie same kobiety, jak chrześcijanki, tylko wybrały inną drogę. W obu religiach znajdzie się ten zł y/dobry Arab/Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
iskra chodz do francji :) tutaj muzulmanow nikt nie dyskryminuje i nikogo innego tolerancja zawsze i wszedzie kazdy mieszka z kazdym obok mnie sa i zydzi i arabowie razem spedzaja czas nikt nikogo nie morduje a ty merylka doucz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
"merylka i zdesperowana jestescie jkies nienormanlne mcie pewnie polaczkow za mezow ktorzy bija i przeklinaja wystarczy przejsc sie ulica w polsce jak gadaj faceci lyse paly z silowni" Jeslity obracalas sie w takim srodowisku w Polsce i tylko takie znasz, np. z wlasnej autopsji, to bardzo mi przykro. Sa jednak porzadni Polacy, po studiach, kulturalni, z manierami. Ale co ty mozesz o tym wiedziec? Jak sie zadawalas z takimi po podstawowce, to taki obraz masz :) Na lepszego cie nie bylo stac niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDŻ, ale to nie chodzi o religię, tylko o wojnę :) Merylka ewidentnie mnie nie czytasz. Ja ci napisałam, co sądzę o Turcji. Bojkotuję tureckie jedzenie, nie kupuję nic co pochodzi z tego kraju, życzę KERdoganowi, żeby mu Iran bombę w tyłek wsadził, a ty swoje o tej Turcji. Co ty masz z tą Turcją? Turcy to mordercy. Jak byłam u teściów to w nocy góry pod naszą miejscowością zbombardowali, postrzelili pastucha co pasał owce i wybili mu całe stado, tłumacząc, że myśleli, że to terroryści, a dwa miesiące temu wybili ludność innej wioski. O czym my mówimy. I Turcja to nie jest państwo wyznaniowe, rządzi nim prawo cywilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
merylka Sa jednak porzadni Polacy, po studiach heheh skad ty spadlas myslisz ze studia to wszystko???, uwazasz ze jak ktos skonczyl studia to jels pelszy, to bardzo plytko myslisz troche pokory dziewczyno kora nie tolerancyjna jestes ja nie mam studiow i nie uwazam sie za kogos gorszegoo ale powiedzialas heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Oh Habdull, nie wiem z jakiej wsi pochodzisz i jakie szkoly pokonczylas, podejrzewam, ze nic oszalamiajacego. Ale jak widze takie posty : "iskra chodz do francji tutaj muzulmanow nikt nie dyskryminuje i nikogo innego tolerancja zawsze i wszedzie kazdy mieszka z kazdym obok mnie sa i zydzi i arabowie razem spedzaja czas nikt nikogo nie morduje a ty merylka doucz sie" to nie wiem czy sie smiac czy plakac z glupoty ludzkiej? A ten "tolerancyjny" rzad Francji dlaczego zabronil muzulmankom noszenia hijabu? Chyba sama nic nie wiesz na temat kraju, w ktorym mieszkasz. Niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habdull nie znam języka francuskiego, mąż też nie ;) Poza tym jeśli chodzi o mój zawód, to w UK jest nieźle, nie ma co się pchać z deszczu pod rynnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
jestem po szkole zawodowej czy to wstyd? ale mysle ze wiem wiecej niz nie jeden pseudostudent merylka takim poedjsciem niczego w zyciu nie wskorasz niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
"ja nie mam studiow" - Habdull No to zdazylam juz zauwazyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rząd Francji nie zabronił muzułmankom noszenia hijabu merylka wygoogluj rzetelne informacje. Zabroniono zakrywać twarz, nosić niqab/burkę. Hijab to generalnie skromny ubiór często zakrywający włosy. Muzułmanka NIE MA obowiązku zakrywania twarzy, Islam jej tego nie nakazuje, a mąż nie ma prawa zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Nie, nie dyskryminuje ludzi po zawodowce. Kazdy ma takie wyksztalcenie jakie chcial zdobyc badz jakie mu mozliwosci finansowe pozwolily. Ale pisanie jaki we Francji jest raj dla muslimow mnie smieszy. Rzad Francji ma ich totalnie dosc. Nie chca burek na ulicy i tylko mysla jakby sie ich pozbyc z tego kraju, bo wiadomo, ze namnozyli sie jak kroliki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
merylka twoje niedouczenie nie zna granic za duzo w wikipedi siedzisz :) wiem wiecej o zyciu od ciebie i znam wiecej jezykow niz ty i nie uwazam sie sa gorszy gatunek a szkola to nie wszystko bo ja jestem slabo wyksztalconym czlowiekiem ale nie to jest wazne idz juz spac a jesli chodzi o zakaz burki to nawet nie masz zielonego pojecia o co w tymwszystkich chodzi obejzalas w wiadomosciach fragment i sie wypowiadasz we francji nigdy nie zylas wiec wiesz tyle co i o muzulmanach na wszystkie tematy sie wypowiadasz oskarzasz polki ze sa z muzulmanami a czy mialas kiedys faceta muzulmanina ze tak twierdzisz, polacy sa seksistami gorszymi niz arabowie wlasnie widac w jakim ty sie towarzystkie obracasz hehe nie kazdy ma takich znajomych muzulmanow jak ty na szczescie ja mam normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Iskro Boza, tak masz racje, pomylilam sie w pisowni, mialam na mysli burke, a napisalam hijab :) Tak, rzad francuski zakazal noszenia burki, nikabu, tego czegos czarnego na twarzy. Uwazam to za madra decyzje, gdyz zyjac w Europie trzeba sie dostosowac do wymogow. Ja gdybym weszla do meczetu, to zakrylabym wlosy, albo gdybym pojechala do Arabii Saudyjskiej. Dlaczego wiec muzulmanki zakrywaja twarz, skoro nie ma o tym ani slowa w koranie? I dlaczego zakrywaja te twarz w Europie, skoro zaden rzad im tego nie nakazuje, tak jak np. w Afganistanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
francuzi wola muzulmanow bardziej niz polakow moja droga lub innych europejczykow francuz teraz to ktos kto jest muzulmaninem itd to nie polska kazdy w szkole sie przyjazni w nimi i nikt nie robi problemu tylko takie moherowe berety jak w polsce zreszta nie mow mi jak jest we francji bo zyje tutaj juz dlugo i wiem lepiej od ciebie :d mam sasiadow arabow i sa bardzo milimi ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Habdul a czy ja musze zyc we francji zeby wiedziec "cos" o muzulmanach? och widac, ze znasz jedynie Polske i Francje. Proponuje pojezdzic troche po swiecie i sie dowiedziec. Znasz jezyki obce? No to super. Ja tez znam. No i co w zwiazku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
merylka skoro nie odruzniasz hijabu od burki to tyle w tym temacie :) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
ale musiz mieszkac we francji zeby sie wypowiadac o francji i o to mi chodzi nie mieszaj faktow bo i tak ci sie nie uda :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Och habdull a skoro ty nie odrozniasz slowa "odrozniam" od "odruzniam" to mowi samo za siebie. Nawet pisac nie potrafisz a kariere chcesz we Francji robic? hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afganistan to w ogóle jest inna bajka. Tam prawa kobiet są łamane na każdym kroku. W rankingu krajów nieprzychylnych kobietom zajął pierwsze miejsce. I to znów jest wpływ tamtejszej kultury, a nie Islamu. Tam panuje prawo Talibów, kobieta jest własnością mężczyzny. Dla mnie to jest dzicz totalna, może nie powinnam się tak wypowiadać, ale takie mam zdanie. Mało tego, oni zakutają kobiety w burki, a potem odkupują od biednych rodzin dzieci, najczęściej chłopców, przebierają je w dziewczęce stroje, każą tańczyć, a potem wykorzystują seksualnie. Proszę http://www.youtube.com/watch?v=KuJkNzEyHJ0 Są dziewczyny muzułmanki, Polki, które zakrywają twarze, ja to szanuję, ale sama jestem przeciwna. Osobiście nie wiem gdzie patrzeć, jak przychodzi mi rozmawiać z kobietą w nikabie. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×