Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merylkaaa

Widzialam dzisiaj Polke owinieta w hijab

Polecane posty

Gość 24234234324
Katolicyzm się zmienia? To dlaczego ludzie żyją w takiej samej ciemnocie, jak żyli dziesiątki lat temu? nie wiem co masz na mysli, ale chyba niewiele wiesz o historii kościoła. Ja akurat każda religie uwazam za niekoniecznie mądra, ale kościoł idzie z duchem czasu i w tej chwili zezwala praktycznie na rozwody pod posatcią uniewaznienia małżeństwa, w wielu przypadkach -prezerwatywy, nie zabrania kobietom pracy, nie karze im byc posłusznymi męzowi, zkazuje uzywania przemocy , itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HSIR
Asia - ona nie wie co powiedziec --- powtarza sie ciekawe czemu tak zdesperowana??? hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jeeeezu (pokój z nim) jak niektórzy szybko zaczynają innym ubliżać, jak tylko braknie im argumentów w dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Asia35353, czytasz koran? To chyba niezbyt dokladnie czytasz, badz jestes wyjatkowo paskudna hipokrytka. Oto cytaty z koranu nawolujace do nienawisci: "Dotrzymajcie wiernie zawartego z bałwochwalcami przymierza; jeżeli oni sami nie łamią go, i jeżeli nie dają pomocy waszym nieprzyjaciołom przeciw wam. Bóg kocha tych, którzy Go boja się. Po upływie świętych miesięcy, zabijajcie niewiernych wszędzie gdzie ich napotkacie, bierzcie ich w niewolę, oblegajcie im miasta, ze wszystkich stron stawcie na nich zasadzki. Jeżeli się nawrócą, i odprawiać będą modlitwy, zapłacić powinni haracz święty: zostawcie ich w pokoju. Pan jest miłosierny i łaskawy. (9:4-5)" „Żeńcie się zatem z kobietami które są dla was przyjemne- z dwiema, trzema lub czterema(3:4) "...niewiasty postępować powinny ze wszelką, przystojnością, a mężowie tak samo z niemi, ale mężowie mają stopień wyżej nad niewiastami. (2:228)" "Mężczyźni mają pierwszeństwo nad kobietami, ponieważ Bóg dał im wyższość nad niemi i wyposaża je przez mężczyzn. (4:38)" "Żony powinny być posłuszne, zachowywać tajemnice mężów swoich, gdyż pod ich straż niebo je oddało; mężowie doznający ich nieposłuszeństwa, mogą je karać, zostawić w osobnych lożach, a nawet bić je; uległość niewiast powinna dla nich być ochroną od złego z niemi obchodzenia się. (4:34)" "Bóg ci zaleca; abyś podzielając majątek swój między swe dzieci, synom dwa razy tyle dawał, co dajesz córkom. (4:12)" - to cytat mowiacy o dziedziczeniu. Po smierci meza, zona nie dziedziczy praktycznie nic. "Niech wezmą dwóch ludzi za świadków, albo w niedostatku jednego lub dwie niewiasty, wybrane według waszej woli; jeżeli by jedna z nich pomyliła się przez zapomnienie, druga jej przypomni prawdę. (2:282)" - to cytacik, mowiacy o tym, ze w Sadzie kobieta ma mniej praw niz mezczyzna. Musi zatem przyprowadzic ze soba swiadka, druga kobiete, bo slowa dwoch kobiet sa adekwatne dla slow jednego mezczyzny. No i na koniec najlepszy cytacik, taka wisienka na torciku, mowiaca o tym, ze maz ma prawo zadac od zony seksu wtedy kiedy chce ( oprocz menstruacji rzecz jasna). "Wasze żony, są to wasze pola, uprawiajcie je, ilekroć wam podobać się będzie. (2:223)" Fajnie co nie? Islam religia pokoju... rzeczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
\AZSDFGHJK, do czyjego kraju ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość |ZXCBGV.
to kiedy oni pracuja jak sie ciagle modla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
merylka nie bede tego nawet komentowac bo czasu nie mam ale dodam tylko na pocieszenie ze kobieta takze ma prawo chciec od faceta seksu wtedy kiedy jej sie chce i on nie moze odmowic nawet jak jest styrany po robocie i to ost rzecz na jaka ma sile :) fajnie nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi habdoullah ca va
nie przetaczajcie tutaj wersetow koranu. bo czy kazdy katolik stosuje sie do biblii? hehe watpie w to. tak samo i muzulmaie tego nie robia. wiec skonczcie wypisywac fragmenty czegos co nnnnnie jest stosowane w kulturze muzulmanskiej w europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24234234324
Z jakiej racji facet miałby byc lepszy od kobiety- ty na serio wierzysz że jestes istotą niższa??? Może powinnaś isc na psychoterapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HSIR
Merylkaaa - czyzbys ty nie byla kiedys muzulmanka??? cos w zyciu nie wyszlo --- jakos za duzo wiesz, cytujesz... co, maz - brudas, zobaczyl jakim dnem jestes?? i w dupe kopnal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
|ZXCBGV. modlitwa 5 razy dziennie w porywach do 7min jedna ;) to nie zajmuje calego dnia, zaloze sie ze twoja przerwa w pracy jest rownie dluga jak nasza pieciorazowa modlitwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90% katolików to Biblii na oczy nie widziało. Jak ja byłam dzieckiem i w szkole miałam religię, to nam zabraniał ksiądz jej czytać, bo mówił, że to nie dla nas, tylko dla księży, a dla nas to katechizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24234234324
asia - i ty uwazasz, że nie masz duszy, jak pisze w koranie? Jak się z tym czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi habdoullah ca va
jestescie w sredniowieczu? to sie zamknijcie w polsce wlaczcie radio maryja a pozniej ublizajcie bliskim. tak wam bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość |ZXCBGV.
nie ,ale kiedys bylam zawalona w pracy przez te ich modlitwy,odwrociili sie i poszli w sina dal na 40 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gdzie pisze w Koranie, że kobieta nie ma duszy? Która sura, bo chyba nie doczytałam, poproszę o wklejenie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
jeszcze raz powtarzam zeby nie oceniac islamu przez pryzmat tego jak postepuja muzulmanie, jakbysmy na tych zasadach oceniali chrzescijanstwo to juz dawno by sie okazalo ze to moralne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi habdoullah ca va
a wy post szanujecie? jest post i powiedzcie mi czego sie wystrzegacie dzisiaj i jutro? katolicy od siedmiu bolesci. a w islamie jst ramadan i jest bardzo ciezko wytrzymac caly dzien w upale w pracy bez krepelki wody. przynajmniej sa jakies zasady a wy nie robicie nic tylko smiejecie sie z innych bluzgacie. ale do kosciola to kazdy pierwszy leci. ladnie sie ubierze i zapier...a w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24234234324
Moja matka była dwa lata w Libii i Arab ja pytał, czy ma dzieci. Ona odpowiada że tak, córkę. On na to powieział: "szkoda, że nie ma pani dzieci". Bo oni dziewczynek nie uwazaja za dzieci. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Widzisz ASIU, komentowac nie bedziesz, bo nie wiesz jak to skomentowac. Napisz o tym, ze koran nawoluje do nienawisci oraz zabijania "niewiernych". Masz wyraznie czarno na bialym, podalalm ci cytaty, do ktorych ty nie mozesz sie odniesc. A co do seksu, ktorego zona moze wymagac od meza, kiedy jej sie chce...to prosze podaj mi cytacik, bo ja znalazlam tylko mowiacy o tym, ze to maz ma prawo uprawiac seks z zona kiedy mu sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24234234324
a wy post szanujecie? jest post i powiedzcie mi czego sie wystrzegacie dzisiaj i jutro? katolicy od siedmiu bolesci Ja nie jestem katoliczką, choc byłam wychowana w tej religii. Uwazam katolicyzm za nieco niemądry, islam - na to nie ma słów. TO jest wynaturzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
merylka nie mam czasu na to zeby ci to wszystko tlumaczyc, pepkiem swiata nie jestes jeszcze niestety. poza tym jestem zazenowana bo zarzucasz mi tymi samymi cytatami ktorymi probuje sie podeprzec kazdy wrogo nastowiony do islamu osobnik. jest o tyle zalosne ze niestety sa to cytaty wyrwane z kontekstu o czym zapewne wiesz jako znawca Koranu. kobieta nie jest gorsza od mezczyzny, kazdy ma swoje prawa i obowiazki, glownym obowiazkiem mezczyzny jest dbanie o zone i dzieci, wszystko opiera sie na wzajemnym zrozumieniu i szacunku a takze na kompromisach. i tak powinno byc w kazdym zwiazku nie tylko muzulmanskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×