Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merylkaaa

Widzialam dzisiaj Polke owinieta w hijab

Polecane posty

Gość habdulll facet
innych argumentow nie masz? czepianie sie o pisownie to najnizszy poziom kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
widac ze przebywasz tylko z wyksztalconymi ktorzy ladnie sie wypowiadaja w glowie sieczka ale dyplom sie liczy hehhe :d powodzenia w zyciu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
merylka ty to napisalas? :d:Choc minie jezcze wiele wiele lat zanim muzulmanki beda mialy takie prawa jak my, Europejki. :dddda muzulmanki to nie europejki? skad ty spadls ty nic o zyciu nie wiesz mylisz kraje religie porownujesz islam do afganistanu itd dziewczyno naprawde idz juz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
No wlasnie tak jak ty sie czepilas o moja pomylke LITEROWA pomiedzy hijabem a burka. Zreszta zaraz po moim feralnym poscie o hijabie napisalam o burce i uwierz mi, doskonale znam te wasze stroje. Iskro boza, co mnie wkurza najbardziej to to, ze kazdy boi sie sprzeciwic sie muzlmanowi, bo zaraz zostanie posadzony o rasizm. Podam przyklad. Jestem w pracy, nie mialam jeszcze przerwy od 4,5 godziny. Bylam bardzo glodna wiec poszlam powiedziec managerowi, ze ide na przerwe. W tym czasie podbiega nasz kolega, muzulmanin, ktory nie mial przerwy od 3 godzin, ale bardzo chcial isc w tym momencie coja, bo musial odmowic modlitwe. Manager puscij wiec jego pierwszego, a nie mnie, mimo iz ja zaczelam duzo wczsniej niz on i bylam dluzej bez przerwy :( To ma byc fair zagrywka? Bo gdyby manager puscil mnie pierwsza na przerwe, bylaby to dyskryminacja naszego kolegi muzulmanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
no i pewni bys go podkablowala? tacy sa polacy od razu zale bo on musial isc sie modlic a nei na pogawedki chodzic i bardzo dobrze zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
merylk przejdz na islam to tez cie pierwsza puszcza :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Habdulko, slonce ty moje, nie wysilaj sie, pojecie o swiecie to ty masz bladziutkie. Znawczyni, ktora w swoim zyciu widziala dwa kraje, Francje i Polske. Brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Nie, nie podklblowalam go, bo po co? Ja nie chcialam isc na pogawedki, tylko na obiad, a na islam dziekuje, nie przejde tak jak ty, nie zamierzam byc niewolnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
moja religia to katolicyzm! praktykuje nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Ale partner wyznaje islam jak sadze, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
meryl a ty ile widzialas? przechwalasz sie kto ile widzial ile jezykow zna ze ktos ang nie zna nasmiewasz sie z innych skoncz juz oj wiecej krajow wiecej niz ty dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
meryl irytujesz mnie naprawde :d katolik i muzulmanin razem w malzenstwie tak :d hehhe boze moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
No wlasnie, a napisalas wczesniej taka oto zlota mysl : "wiem wiecej o zyciu od ciebie i znam wiecej jezykow niz ty" Chyba sama zapominasz o czym juz piszesz. Niedobrze :) Btw, znam zwiazki ona katoliczka, on muzulmanin. Jak sie chce to mozna tak zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
no nie moja wina ze w patologi sie obracasz jelsi chodzi o jezyki to ty zaczelas o tym ze ktos ang nie znal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat w tym przypadku uważam, że wina leży po stronie managera, bo w pracy macie jednakowe prawa i ty i twój kolega muzułmanin. Dlatego na przykład ja w pracy ustalam przerwy od razu, rano, przed dyżurem. Najprościej zapytać kto chce wyjść pierwszy, rozpisać na tablicy i koniec. Sama zobacz, czy często muzułmanin jednak nie ma racji, że posądza kogoś o rasizm. O czym tu dyskutujemy, od czego się zaczęło? Od twojego postu o grubej Polce muzułmance. Takiej Polsce wcale nie jest łatwo. Ona się stara żyć normalnie swoim życiem, a tu z każdej strony jest atakowana, najczęściej przez Polaków. Ty nigdy nie miałaś problemów w UK z tego powodu, że jesteś Polką? Nie zdenerwowałaś się z powodu głupich dowcipów, tekstów, czy spojrzeń? Bo ja miałam, wielokrotnie. W którymś momencie człowiek nie wytrzyma. Inna sprawa jest taka, że niektórzy czasem wykorzystują swoją pozycję dla osiągnięcia własnych korzyści, a to już jest godne potępienia. Nikomu korona z głowy nie spadnie, ani też do piekła nie trafi, jak się pomodli 5 minut później, lub nawet odrobi modlitwę w domu. Prawo pracy jest jednakowe dla każdego, a pracodawca musi wszystkich równo traktować. Jak to zrobi, jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
gdzie ty meryl mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
iskra przeciez wstyd sie przyznac ze jest sie polakiem kazdy nas dyskryminuje wszedzie gorszy gatunek niestety sami sobie na to zapracowalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
merylka a gdyby ktos ciebie poprosil ze chce isc na przerwe sie pomodlic to bys powiedziala ze nie? juz nie przesadzaj przeciez nie umarls wtedy jak poszlas pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przejście na Islam nie wiąże się z byciem niewolnicą. Chyba, że komuś taka rola odpowiada. U mnie w domu to nawet mąż gotuje, bo ja nie jestem mistrzem niestety. Dużo zależy od charakteru kobiety, nie każda z nas jest uległą, cichą dzieweczką. Ja nie jestem i rodzina mojego męża to uszanowała i zaakceptowała mnie ze wszystkimi moimi dziwactwami, a ten murem za mną stał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Nie obracam sie w patologi Habdulko, nie mierz mnie swoja miarka :) Sytuacja jest taka, ze duzo muzulmanow z mojej pracy chce isc na przerwy jako pierwsi, tlumaczac sie tym, ze musza sie pomodlic. Przerwa na obiad trwa 30 minut. A oni czesto wracaja po 40, 45 minutach, oczywiscie dalej twierdzac, ze sie modlili. Nie jeste tak ze wszystkimi muzulmanami z mojej pracy, reszta jest ok. Ale ci wykorzystuja swoja religie do dodatkowych przywilejow. Habdulko, gdybys miala jakiekolwiek pojecie o pracy, to wiedzialabys, ze ten kto zaczal prace wczesnie i nie mial przerwy prze dluzszy czas, ma PRAWO isc pierwszy na te przerwe. Juz raz mi sie zdarzylo, ze wlasnie tego muzlmanina puscilam na przerwe pierwszego, bo musial sie isc modlic, a wrocil po 40 minutach i wtedy poszlam ja. Ale gdy tym razem ja, bylam bardzo glodna, bez przerwy od ponad 4 godzin i on sie nie zgodzil zaczekac z modlitwa i kompletnie go nie interesowalo, ze jestem glodna i ze to ja powinnam isc na moja przerwe pierwsza. Po prostu powiedzial, ze musi isc sie modlic i koniec kropka. Manager machnal reka i wyslal go na przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Iskro boza, no to pogratulowac zatem meza, wypadki chodza po ludziach. Oby twoj maz zawsze taki byl dla ciebie. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadbull
nie miczy sie religia liczy sie szacunek do kobiety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszadga
Nietolerancja to cecha ludzi niewyksztalconych, wiedza czyni cuda :D ALe porzadna wiedza a nie lizniecie tematu na wikipedii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszadga
List do Koryntian "Chciałbym, żebyście wiedzieli, że głową każdego mężczyzny jest Chrystus, mężczyzna zaś jest głową kobiety, a głową Chrystusa - Bóg." "Każda zaś kobieta, modląc się lub prorokując z odkrytą głową, hańbi swoją głowę; wygląda bowiem tak, jakby była ogolona. Jeżeli więc jakaś kobieta nie nakrywa głowy, niechże ostrzyże swe włosy! Jeśli natomiast hańbi kobietę to, że jest ostrzyżona lub ogolona, niechże nakrywa głowę! Mężczyzna zaś nie powinien nakrywać głowy, bo jest obrazem i chwałą Boga, a kobieta jest chwałą mężczyzny" "To nie mężczyzna powstał z kobiety, lecz kobieta z mężczyzny. Podobnie też mężczyzna nie został stworzony dla kobiety, lecz kobieta dla mężczyzny. Oto dlaczego kobieta winna mieć na głowie znak poddania, ze względu na aniołów" :D Toczka w toczke to samo co w islamie. Kobieta jako posledniejsze stworzonko, taki glupol dla mezczyzny stworzony. Do dzisiaj w KK kobieta jest ta gorsza, chocby swiecenia kaplanskie - jedynie dla mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28402240
hehe polaczki beda muzulmanow islamu uczyc :D niepojete :D buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowke skonczylem
ej ty. a ja nie jestem wyksztamlconyi co nic o zyciu nie wiem? hehe wyksztalcenie to jedno a czlowiek to drugie. osmieszajace jest twierdzenie ze jak ktos cos ukonczyl jakas szkole to jest lepszy od tego drugiego. wykute na pamiec regulki nijak sie maja w zyciu codziennym panie wyksztalcony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty wyzej webster
po co wyciagasz ten temat sprzed roku,co cie korci...? Po przeczytaniu postu autorki mozna miec i tak wiecej sympatii dla opisywanej przez nia kobiety niz dla niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×