Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merylkaaa

Widzialam dzisiaj Polke owinieta w hijab

Polecane posty

Gość mendryk romek
nie rob tego bo to bezczeszczenie czyjejs kultury. tak sie nie robi trzeba uszanowac to co nie twoje. tylko baranina lub wolowina. nic innego nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HSIR
zenada... rasisci... widac ze co niektore POLECZKI kosza od "brudasow" dostaly i musza sie wyzyc... zakapleksiale, brzydkie babska Polki niestety strasznie o siebie nie dbaja - zygac mi sie chce jak widze takie w dresach - wow adidasa nosza, bo w polskiej wsi to na rynku sie ubieraly..buhahaha...szpan panie kasjerki ... wlosy nie zrobione, posklejane... na twarzach usmiechu nie ma... juz lepiej te pozakrywane wygladaja.... w Islamie tylko zlo sie dzieje?? w rodzinach tragedie?? no a w Polsce to niechciane dzieci sie w beczkach trzyma albo zakopuje i udaje ze ktos porwal??? albo synus zamorduje matke-babcie i perzez kilka miesiecy pobiera jej rete... albo w sobotni wieczor, wode sie chleje, nie zadne Malubu... co malibu z Smart Price z Asda??? buhahahaha zenada.. zenada... POLACY zenada... badzcmy dumni z tego ze jak w Europie stosy plonely, u nas byl spokuj. Respekt... nie bojmy sie nowego.. bo ze starym dobrze nie jest.. poznawajmy, respektujmy... moze nie zgadzamy sie ze wszystkim, ale zaakceptujmy ze jest cos jeszcze... pace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghhdfhd
zadne z was nie dalo by rady przezyc choc jednego ramadanu. za slabi jestescie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24234234324
Asienko, wytłumacz mi, czy ty czytac umiesz???? Przytaczam ci tekst Koranu: sura 4:34 Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdoullah
a polak ktory zdradza pije bije przeklina smierdzi nie myje sie ? juz lepszy muzulmanin ktory kobiete szanuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojojciecto
Moj ojciec jest arabem. Juz od 30lat mieszka w Polsce. Powiem tak: muzulmanie i praktykowanie to jedno, ale kultura arabskie to drugi kociol. Moj ojciec nigdy nie byl wierzacy i ja dopiero w szkole polskiej dowiedzialam sie co to w ogole koran i mahomet. tak wiec tych tematow sie u nas nigdy w domu nie poruszano. ALE: moj ojciec zawsze byc wladczy, on zawsze musi miec ostatnie slowo, matka ucisniona nic nie moze powiedziec, rzucal jej po 20zl i za to zrob zakupy na caly tydzien, zazwyczaj przepierdala* jej pensje i swoja w pubach, na drinkach i jakis obiadach sluzbowych. Teraz moi dziadkowie: oboje polacy, moj dziadek chyba od odkad pamietam pijak, ciagkle awantury, nie raz tak przysunal babci ze miala limo pod okiem. Oboje wyzsze wyksztalcenie, tak samo moi rodzice zeby ktos mi nie powiedzial ze to jakies niewyksztalciuchy (co jest swoja droga tez super argumentem - edukacja czasem nie ma nic do tego jak sie kto zachowuje). Co chce przez ten post powiedziec... ze krytykujecie muslimow a ogolnie w polsce jest duzo patologii...mieszkam za granica juz kilka lat, co prawda nie mam znajomych muzulmanow ale bardziej niz krytykujac te kobiety to im wspolczuje, Tak samo wielu polkom wspolczuje. oba narody sa biedne, jeszcze w czasach komunizmu gdy przyjezdzalo do polski studenci arabi to polki same sie prosily zeby wyjechac na bliski wschod...tak zle bylo w kraju, a na bliskim wschodzie wydawalo im sie ze same bogactwa. To prawda ze malzenstwa mieszane z bliskiego wschodu maja maly sukces.. (mowie to na podsatwie wlasnych spotrzezen: wychowywalam sie otoczona malzenstwami mieszanymi) ale niektore malzenstwa polskie tez sa dla mnie patologiczne.. polki musza sie nauczyc ze sie kobiete szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdoullah
jadlas kiedys prawdziwego kebaba? nie mowie tu o tych smiesznych kebabach sprzedawanych w polsce bo dla mnie to nie jest bebab tylko cos co przypomina kebab. jadlas kiedys takiego prawdziwego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24234234324
juz lepszy muzulmanin ktory kobiete szanuje buachachachachachachachacahcahcchachachachachachahcahchachachahcahcahchachachahcha... Szanuje, krowy się bardziej szanuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIBLIA: Żony niechaj będą poddane swym mężom, jak Panu, bo mąż jest głową żony, jak i Chrystus Głową Kościoła: On Zbawca Ciała. Lecz jak Kościół poddany jest Chrystusowi, tak i żony mężom we wszystkim (5,22-23) To nie mężczyzna powstał z kobiety, lecz kobieta z mężczyzny. Podobnie też mężczyzna nie został stworzony dla kobiety, lecz kobieta dla mężczyzny. Oto dlaczego kobieta winna mieć na głowie znak poddania..." (1 Kor 11:8-10) .starsze kobiety winny być w zewnętrznym ułożeniu jak najskromniejsze, winny unikać plotek i oszczerstw, nie upijać się winem, a uczyć innych dobrego. Niech pouczają młode kobiety, jak mają kochać mężów, dzieci, jak mają być rozumne, czyste, gospodarne, dobre, poddane swym mężom - aby nie bluźniono słowu Bożemu." (Tt 2:3-5) * „Kobiety są przeznaczone głównie do zaspokajania żądzy mężczyzn". Św. Jan Chryzostom (349-407 r.), biskup Konstantynopola * „Kobieta jest istotą poślednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyźnie". Św. Augustyn (354-430 r.), filozof i teolog chrześcijański Dużo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki! jak juz mowilam wczesniej szacunek mezowi nalezy sie wlasnie chocby z uwagi na to ze to on utrzymuje rodzine, choc wiadomo ze nie tylko dlatego. dlatego zakrywamy sie, zeby nie prowokowac innych facetow i zeby tylko nasz maz mogl widziec nas w ladniejszej wersji :) nalezy mu sie tez szacunek do jego pogladow, dziala to zreszta w obie strony, jako ze jest naszym opiekunem ma prawo wiedziec co robimy gdzie i kiedy. jesli maz czegos nam zabrania to na pewno nie wynika to z tego ze chce zle tylko z jego troski o nas. jesli kobieta naprawde odstawia jakies cyrki i zadne upomnienia slowne nie dzialaja, to mezczyzna moze kobiete uderzyc, natomiast nigdy nie w twarz, moze to byc uderzenie ktore ma na celu ja nazwijmy to przywolac do porzadku a nie pobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendrek romek
ja jstem bardzo wierzacym katolikiem. ale do muzulmanina nic nie mam. o ile szanuje kobiete to jest ok. ale sw katolicy czasem sa gorsi od nich. naprawde religia nic tu nie ma wspolnego. a to ze kobieta ma byc ulegla to bylo kilkaset lat temu albo jest nadal ale w takich krajach jak arabia saudyjska itp. nowoczesny muzuulmanin jest normalny. ma rodzine jedna zone kochajace dzieci i szanuje swoja kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
romek jak zdesperowana chce to niech je z wieprzowina, przeciez nie podaje takiego dania muzulmaninowi tylko sama je je, wiec nie widze w tym zadnego nietaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24234234324
iskra boza- nie porównuj nawet katolicyzmu do islamu. W islamie uwaza się, że kobieta nie ma duszy. Katolizyzm jest religia która wyrosła w patriarchalizmie, i są na niej takie naleciałości. Ale te cytaty nie maja zastosowania zadnego, katolizyzm idzie z duchem czasów, nie jest religią fundamentalną, moze poza jakimis chorymi sektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendrek romek
Zdesperowana Domowa Żona najlepsze sa we francji. jadlem juz w kazdympanstwie ale francja to jest to :) ladnie podane nie w budkch tylko stol sztucce i tylko 5 euro :) no ale francja elegancja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jesli kobieta naprawde odstawia jakies cyrki i zadne upomnienia slowne nie dzialaja, to mezczyzna moze kobiete uderzyc, natomiast nigdy nie w twarz, moze to byc uderzenie ktore ma na celu ja nazwijmy to przywolac do porzadku a nie pobic. " boze kobieto! szok... a jak on odstawia cyrki to mozesz go uderzyc? bo jakos nie sadze.. dla mnie to jakas masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendrek romek
asia3535353 ale z baranna to jest przepyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
jak jestesmy male to ojciec jest naszym opiekunem , jestesmy mu poszluszne prawda? przynajmniej powinnysmy. jak wyjdziemy za maz to przejmuje opieke maz, wiec jemu takze nalezy sie posluszentwo. przynajmniej ja tak to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg się nie zmienia, tak podaje Biblia. Słynne katolickie Jezus Chrystus ten sam na wieki świadczy o niezmienności. Katolicyzm się zmienia? To dlaczego ludzie żyją w takiej samej ciemnocie, jak żyli dziesiątki lat temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24234234324
asia3535353- OMG, Asia, może niektóre osoby z twoim intelektem to jednak potrzebuja napominania, o Jeezu, jaka ty jestes tępa... :p Cycki opadają... i ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendrek romek
arab czy polak obojetnie :) najwazniejsze by kobiete szanowal. i tym koncze ten watek! juz nie pisac nic zamkniete !! salem malejkum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
zdesperowana ja widze to tak, jestem osobiscie daleka od jakichkolwiek rekoczynow i jestem zwolenniczka dialogu. natomiast jestem tez wiecej niz pewna ze jesli maz podnioslby na mnie reke kiedykolwiek to bym mu oddala. bo taka juz jestem, bardzo czesto dzialam pod wplywem impulsu niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
jestem tepa bo ? uargumentuj swoja teze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \AZSDFGHJK
Asia a kiedy wyjezdzasz do jego kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci to powinny byc posluszne zarowno ojcu jak i matce takze szanowac ojca i matke. takze ja nie widze tutaj logiki dlaczego facet jest ten lepszy. asiu sama sobie takie petno nakladasz, z wlasnej woli, ale jak juz wczesniej gdzies pisalam jak ci pasuje to dla mnie jak najbardziej ok, nie moja sprawa, wazne zebys ty byla zadowolona. ja po prostu nie mam takiego charakteru zeby sie facetowi podporzadkowywac. moj facet zna swoje miejsce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
romek piekne podsumowanie :) ja tez sie zegnam, troche wiecej tolerancji polacy, nikt wam nie kaze stosowac sie do muzulmanskich zwyczajow, wiec co was to wszystko boli ? niech kazdy zajmie sie soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×