Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merylkaaa

Widzialam dzisiaj Polke owinieta w hijab

Polecane posty

Gość algieria maroko tunezja
merylkaaa pewnie tez bys tak chciala zyc jak te kobiety :) zazdroscisz i tyle. bedziesz miala meza polaka ktory bedzie nierobem i bedzie pil codziennie i przeklinal przy dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Mieszkalam w Indiach, przez 6 miesiecy. Widzialam SPORO. Mam przyjaciol Hindusow, kolezanki, kolegow. Jak wiadomo w Indiach populacja muzulmanska jest bardzo wysoka, jako ze kraj zaludniony. Hindusi nie zyja w dobrych kontaktach z muslimami. Muzulmanie najczesciej tworza swoje wlasne dzielnice, gdzie Hindusi nie chodza. Generalnie, nawet tacy mzulmanie w Indiach nie sa zbytnio szanowani, bo jednak przewaza hinduizm. "Niby manager poprosil osoby z innych dzialow do obslugi klientow na kasie? Nie sadze." Malo wiesz zatem o pracy w retail. Jesli ktos przeszedl trening na kasie i staff z kasy wie, ze ma malo pracownikow w danym dniu, albo np. w jednej minucie nagromadzi sie mnostwo klientow przy kasach, to wola sie pomoc przez mikrofon. Tak jest w kazdym supermarkecie. Nie wiesz, to nie pisz. Pisalam juz ze nawet manager czasem stoi na kasie, zeby "pozbyc" sie kolejki. Ja czasem mam mnostwo roboty na moim dziale, np musze zeskanowac ceny, wprowadzic je do systemu, zmienic np. ile tego mamy w magazynie, ile na sklepie, aile ma przyjsc w dostawie, zmieniam rowniez ceny w systemie, ktore jak wiadomo, codzien ulegaja zmianie. Ale jak slysze przez mikrofon np. moje imie i jeszcze pare innych osob z innych sekcji, to czasem ide, czasem nie. Ja tez mam swoje obowiazki i musze byc lojalna wobec mojego managera. Ale jak mnie wolala manager z kasy kilkakrotnie i gdy zeszlam na dol i zobaczylam kolejki niesamowite, to otworzylam kase. To chyba normalne prawda? Nie wiem na jakim ty swwiecie zyjesz, zeby takie rzeczy wydawaly ci sie dziwne. A i dziekuje, ale nie pracuje w Poundlandzie. Pracuje w wieeeelkim supermarkecie, gdzie pracownikow to mamy chyba okolo 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
a co myslalas, ze w indiach bedzie tak jak w europie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algieria maroko tunezja
merylkaaa hindusi robia gorzej niz muzulmanie. corka musi wyjsc za kogos kogo wskarza rocdzice. i uzazasz ze arabowie robia gorzej? hehe nie sadze. powiem ci ze kobiety w hinduizmie maja gorzej niz te w islamie. pewnie a angli mieszkasz co? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
przykro mi ze sie rozczarowalas. a i bardzo ciekawy jest twoj zakres obowiazkow w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Algieria maroko tunezja, Dziecko drogie, co ty mozesz wiedziec o Dubaju na przyklad? To co wyczytalas/es z przewodnika czy z internetu sie obrazkow naogladalas? A i dziekuje, mam juz meza. Jest dobrym czlowiekiem, szanujacym, nie pijacym, pracowitym. Zycze ci, zebys miala takiego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iulamadab
hinduizm to jest przesrane! zmuszaja do malzenstwa z kims. a islam to luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas feministka sie tutaj podukuje... kobiety sa gorsze od mezczyzn jesli chodzi o nauke, sport. praktycznie w kazdej dziedzinie. to kazdy racjonalista przyzna, religijnym czy nie. u mnie kobiet juz nie ma wcale, a byla 1... zeby byla. to wlasnie katolicyzm pozwolil wam miec prawa itd. w Azji gdzie rzadzi ateizm i Islam tego nie ma. oczywiscie wiele z was jest inteligetniejszych ode mnie, ale genralnie kobiety, jako grupa sa gorsze. smieszne to jest. wystarczy zobaczyc na liste odkrywcow, pisarzy, bogaczy, kobiety to wyjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroko algieria tunezja
merylkaaa co ty tam wiesz. to nie obrazaj innych jesli ktos chce to niech jest. mieszkaj sobie w tej swojej anglii. o ilem i wiadomo to nie ma tam duzo prawdziwych muzulmanow. ci z indii hehe nie osmieszaj sie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
"a i bardzo ciekawy jest twoj zakres obowiazkow w pracy" Tzn? Co poeta mial konkretnie na mysli? :) "hinduizm to jest przesrane! zmuszaja do malzenstwa z kims. a islam to luzik" Nieprawda. Nie lubie klamstw. W islamie nie zmuszaja do malzenstw? Przeciez to rodzina wybiera kandydatke do ozenku dla syna, bardzo czesto sa to jakies kuzynki z pierwszej lub dalszej linii. "merylkaaa hindusi robia gorzej niz muzulmanie. corka musi wyjsc za kogos kogo wskarza rocdzice." Nieprawda. Moje kolezanki z Indii wyszly za maz z milosci a nie przez malzenstwo aranzowane. Czasy sie naprawde zmienily i sorry, ale malzenstwa aranzowane w Indiach odchodza juz w odstwake. Praktykuje sie je jeszcze na wsiach. "a co myslalas, ze w indiach bedzie tak jak w europie?" Indie sa piekne. Hindusi to niesamowici ludzie. Mili, pomocni. Duzo z nimi rozmawialam i kazdy mowil, ze Indie bylyby krajem jeszcze lepszym gdyby nie muzulmanie. Takze spor pomiedzy muslim a hindu wciaz trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24234234324 do ciebie to bylo. kobiety w F-1 sa, ale to parodia. jak kobieta robi kariere w wyscigach albo w walkach, to dlatego ze jest ladna, bo przy facetach to nie ma zadnych szans. glupie feministki. a w Islamie masz ten haczyk ze moze cie bic, a to jest niedopuszczalne. jak i zmuszac do seksu - o tez jest naganne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
merylka :D rozbawiasz mnie na noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdze lepiej niz niejeden facet (od 13 lat - zadnej stluczki, nieraz slysze ze swietnie jezdze), na komputerach tez sie znam lepiej niz faceci... mam umysl slisly, potrafie kafelkowac czy naprawic spluczke. wiec nie widze powodu dla ktorego mialabym sie czuc gorsza od faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Asiu, no coz ci pozostalo, argumentow przeciez zadnych nie masz. Tekst w stylu : "Rozbawilas mnie" swiadczy o tym, ze nie masz nic ciekawszego do powiedzenia :) Ale czegoz sie spodziewac po takiej mlodej niewiascie, studentce :) Zycie jeszcze przed toba, sporo sie nauczysz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
coz tym razem juz na powaznie musze was opuscic, z wielkim zalem ze sobie dluzej milo nie pogawedzimy, ale no niestety, wszystko co dobre szybko sie konczy, isnt it ? :D na koniec jeszcze raz apeluje o mniej ignorancji i wiecej tolerancji. pozdrowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
merylka jesli wieku tez mi zazdroscisz to juz naprawde moje wspolczucie co do ciebie wspina sie na wyzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Prezes, czy ty czasem nie przesadzasz? Coz to za brednie? Ze kobiety niby sa gorszymi kierowcami? Kto ci tak powiedzial? Tata przy wigilijnym stole? Nigdy nie mialam jeszcze zadnej stluczki, zadnego mandatu. moge smialo powiedziec, ze jezdze lepiej niz niejeden facet. mezczyzni bardzo czesto tylko sie popisuja za kierownica, muza na full, zimne lokcie i te sprawy. Kobiety jezdza spokojniej i uwazniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
dobranoc zdesperowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie kobiety maja maly wplyw na rozwoj cywilizacji, niestety tak jest. facecie wszystko buduja, wymyslaja. w Islamie nie maja tego szacunku, wstydu przed uderzeniem kobiety. i to jest roznica. dlamnie to jest pojebane jak zatrudnia sie kobiete na magazyn i ma mniejsze normy niz ja np. moze mniej dzwigac. i jeszcze chce rowna place ;) gdzie tu racjonalizm? albo te sporty walki. po chuj to, ajk sie nie umieja bic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Nie Asiu, nie zazdroszcze ci wieku. Az tak stara nie jestem :) Mam 26 lat. Ale wiem, ze na pewno mam wiecej doswiadczenia zyciowego niz ty, swoje w zyciu widzialam, zetknelam sie z roznoraka kulturowoscia, a zycie w Indiach przez te 6 miesiecy nauczylo mnie pokory. Niestety, wrocilam do Anglii i znowu ten sam syf :( Chodzi mi o muzulmanow. Zycze ci Asiu milego zycia w pieleszach mamusi, tam gdzie bezpiecznie. Obys nigdy nie musiala zaznac "prawdziwego" islamu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym prowadzeniem samochodu to chodzilo mi o sciganie itp. faktycznie wypadkow to pewnie jest tyle samo statystycznie. to ale musicie przyznac, ze kobiety nic praktycznie nie wniosly do cywilacji, rozwoju nauki, medycyny itd. i to sie nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Prezes, gadasz od rzeczy. Taki typowy samiec :) Zaden gentelman nie pozwoli kobiecie dzwigac, niewazne czy to praca czy poza praca. I nie ma to nic wspolnego z tym, ze jestesmy slabsze. To sa po prostu dobre maniery wobec kobiet, ktorych ty najwyrazniej nie posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys mialam fajna sportowa furke, zdarzaly sie takie mlode chlopaczki ktorzy mnie przyuwazyli zza kierownicy ktorzy zachecali mnie do scigania. ten samochod mial fajnego kopa na drugim biegu, takze dawalam im troszke mnie wyprzedzic na poczatku i potem z dwojki to juz gladko szlo ;) co do odkryc.. kobietom przez wieki nie wolno bylo studiowac, kobiety mialy sie zajmowac dziecmi.. to i nie mialy jak sie rozwijac. wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiadam, ale tu chodzi o prace! to jest niesprawiedliwe. kobiety sa wrecz traktowane jak ulomne przez kodeks pracy. jak sa rowne, to rowne normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes - kobiety sa traktowane gorzej w pracy od faceta.. m.in. statystycznie maja mniej placone jak nie dzwignie to nie dziwgnie i tyle. jak jej praca ma polegac na przenoszeniu palet i kobieta nie ma na to sily to po pierwsze nie bedzie sie tam pchala , po drugie pracodawca jej i tak nie zatrudni. mezczyzni sa od prac fizycznych bo maja ku temu warunki, kobiety sa od rodzenia dzieci bo maja ku temu warunki. nie ma sensu walczyc z tym co naturalne wiec i spoleczenstwo musi sie dostosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Nie lubie glupiego gadania nie podpartego faktami. W Polsce na studiach 65% to kobiety. W szkolach podstawowych, liceum i szkolach wyzszych dziewczynki uzyskuja duzo lepsze oceny niz chlopcy. Problem z kobietami polega jedynie na tym, ze np. zajda w ciaze no i niestety, musza przerwac np. studia doktoranckie, zwiesic kariere i poswiecic sie rodzinie, a pozniej juz sie nie chce kontynuowac tej kariery, niestety No i prezes, chyba zapomniales o laureatkach nagrody Nobla, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga 111111
a wy dalej o tym samym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×