Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiciaczek__oooo

probiotyk dopochwowy

Polecane posty

Gość gość
również jestem zdania, że te doustne są wygodniejsze w użyciu i dają komfort przy stosowaniu. Poza tym sama stosowałam lacibios i wiem, że ma skuteczne działanie i odpowiedni skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niby tez wole te doustne ale zażywam tak dużo lekarstw, że nie chce dodatkowo obciążać wątroby i wybieram dopochwowy Lactovaginal. Poza tym jak coś zaczyna sie dziac to szybciej działa ten dopochwowy, bo nie musi przechodzic przez cały układ pokarmowy i nie jest narazony na działanie kwasów żołądkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli piszesz, że się nie rozpuszcza to chyba piszesz o innym produkcie bo kapsułki z płynem w śrdoku hexatiab same się rozpuszczają bez względu czy jes mokro czy sucho w pochwie. Musisz to po prostu sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje do codziennej pielegnaci emulsje MUCOVAGIN i infekcje mi sie nie zdarzaja jak dawniej. Jest antyseptyczna, łągodzi i leczy podrażnienia wieć nie dopuszcza do infekcji, pozwala utrzymać odpowiednie PH. Przed ciążą miałam infekcje non stop, bardzo podatna byłam. Odkąd zaczęłam ta emulsje uzywać ( lekarz zalecił tuż po porodzie) to infekcje ustały. Wydaje mi się ze działa profilaktyczie http://mucovagin.pl/mucovagin-emulsja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkąd dostałam pierwszą infekcję intymną to stosuje Lactovaginal - najlepiej się u mnie sprawdza, poza tym jest bardzo łatwy w aplikacji. Nawet moja mama zaczęła stosować po tym jak dostała stanu zapalnego pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta pyta o probiotyki ginekologiczne a Ty jej piszesz o kiszonej kapuscie? Serio? To juz lepiej nic nie pisać.

Ja nie będę polecał żadnych preparatów bo nie jestem kobietą, ale zamiast czytać takie porady lepiej zgłębić temat w jakimś sprawdzonym źródle.

Dwa ciekawe artykuły jakie znalazłem to:

Kiedy warto sięgnąć po probiotyk ginekologiczny?
fitness-food.pl/blog/2018/kiedy-warto-siegnac-po-probiotyk-ginekologiczny/

Rodzaje probiotyków ginekologicznych
fitness-food.pl/blog/2018/rodzaje-probiotykow-ginekologicznych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Zdecydowanie ja rowniez jestem zwolenniczka probiotykoterapii czyli picia probiotyków najlepiej tych o wysokiej aktywności w płynie oraz w czasie takich infekcji suplementowania naturalnej witaminy C, która ma za zadanie zlikwidować stany zapalne. Można też pomyśleć o równoczesnym miejscowym działaniu oraz piciu probiotyków. Wtedy na pewno szybciej minie infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnice w probiotykach

jakaś różnica w probiotykach - przecież wszędzie bakterie - https://pl.wikipedia.org/wiki/Probiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×