Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
lepsza wizja świata : nie mam anoreksji i nie bede jej miała. ! wiem chyba o tym, znam swoją psychike... z nia jest ok, a stany zalamania mam przez to, że mam brak witamin dlatego mam hustawki nastrojów..ja duzo jem.. i naprwde wiem ze nie schudlam. brat widzi tylko po twarzy chlopak tez nie widzi, wiec wiesz..sama siebie roznie oceniam ale oni obiektywnie..poprostu mam taki organizm ze nie widac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Blond Wenus : wiem ze jak skoncze na 55 kg, to wtedy bede szczesliwa... i depresji napewno nie bedzie :):):):) hm duzo schudlam ale na wadze, na ciele tego nie widac, wiem co mowie. Moge podeslac zdiecia z przed i po i roznicy nie zobaczycie... jak Boga kocham. ja nie chce zwiekrzac do 600 wtedy dopiero miala bym psyche ze za duzo jem i bylo by po diecie..oczywiscie cale zycie nie bede na 300, jak schudne i zobacze ze schudlam, bede zwiekrzyc az dojde do 1500 :):):):) takze nie martwcie się o mnie :):):):) mam przy sobie chlopaka ktory mnie kocha, i jak zobaczy ze za bardzo schudlam napewno zareaguje takze nie ma mowy o anoreksji..a dla niego zrobila bym wszystko bo tez go kocham, i napewno zaczla bym jesc gdyby mi kazal :):):):) ojej coreczka :) jak slodko... :) uwielbiam dzieci :):):) 600 to uwazam ze te jest dobrze, ja kiedys na 800 chudlam : ):):) tez ;p ale wtedy tez nie bylo widac ;p ja mam taki organizm juz i tyle.. :):):) moja siostra przyjechala z krakowa dzisaj.. ona jest bardzo wysoka, wazy 50 kg.. ona ma anoreksje..wiem to.. wiec sie nie nabawie tego. ona ma same kosci, same.. do tego je linea detox ale przy kazdym zjedonym posilku..zje pol ogorka je linee.. dziennie chyba 1/3 opakowania..nie wiem jak je pomoc..ale widze podobnie myslido mnie..:):):) SredniaJa : nnie zalamuj sie malenka :* dzisiaj sa jeszcze swieta, od jutra zaczniesz dietke..nowy start, nowe plany., jakby nowe zycie..nowa Ty. poczujesz sie lepiej, lecej i piekniej , bedziesz promieniała :):):) qqqqqqqqqqqqqq : nie musi byc zawsze ta sama ilosc, mi tez sie waha o 30, albo 40 kcal na dzien... ja jem czasem co 2 godziny, czasem co 2.5 a czasem co 3. najlepiej o stalych porach jesc :):):) I przestancie z ta kopenhaska :) na niej schudniecie 3, albo 2 kilo, wrocoi wam, mi wrocilo.. Poza tym pizza na diecie moze byc... ! lepiej zjesc pizze niz 5 porcji frytek. :) Blond Wenus : bdb jadlospis :):) a serek wiejski ma 140 kcal caly, znajdz taki :) bo sa te mniej i wiecej kaloryczne :):):):) a wafel ryzowy , znajdz taki co m 18 kcal, sa zolte, i czerwone opakowania co jedna kromka ma 18 kcal. i zielona herbate kupcie !! i blonnik do ssania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laksdjhf
a do 1000 kcal dobry wybor ?mam ok 5 kg do schudniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobry :):):) ja mam juz obsesje, wiec dla mnie to nawet 300 duzo ;p ale ja mialam diete 800/1200 kcal. jadlam co 3 godziny : rano kromka razowca z serkiem białym potem jogurt naturalny + owoc potem pół udka z kurczaka gotowanego + warzywa potem znow jogurt naturalny maly i owoc potem kolacja znow pol udka z kurczaka + warzywa. i owszem schudlam w miesiac niecaly 5, albo 6 kg, ale potem rzucilam sie na jedzenie.. dobre sa tabletki chitosan, linea detox i po blonniku nie jest sie glodnym i sie chodzi na kibelek, na dzien jadlam 4 tabletki..ssalam je, one slodkie byly, i efekt byl :;):):) polecam ci ta diete ;p jes zdrowa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się udało :):)
hejka. ja juz jestem po diecie która sama sobie tak naprawde wymyslilam... odchudzac zaczelam sie 03,01,2011 moje odchudzanie trwalo do maja.Efekty piorunujące 20 kg mniej z wagi 80 kg do wagi 60 kg:):) jelsi ktos chce to naprawde wiele mozna ale kosztowalo mnie to sporo wysilku i energi i oczywiscie nastawienia .. pierwsze trzy tygodnie byly najtrudniejsze.. Dzis mamy 09,04,2012 a moja waga 60 kg.jem to na co mam ochote lody ciasto smazone salatki nawet fast food :) mysle ze jezeli ktos naprawde chce schudnac to schudnie... :D nie mozna sie poddaac na samym poczatku. schudłam bez jakichkolwiek wspomagaczy ( tabletek czy czegos w proszku do picia) obylo sie bez tego. do Dzisiaj ostatni posilek jem okolo godz 20(dlatego ze pozno chodze spac) Pozdrawiam i zycze sukcesów w odchudzaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laksdjhf
fajowo zaczne jutro do 1000kcal dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vf66
mi sie udalo- a jak wygladala twoja dieta? mozesz cos napisac wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond wenus
Hejka dziewczynki! Ja właśnie wróciłam z joggingu. Biegam codziennie 30 minut. Mam zamiar nic już dzisiaj nie jeść. Jutro rano ważenie. Diomendi, mam nadzieję, że nie uraziłam Cię swoimi uwagami. Wszystko to na prawdę ze szczerej sympatii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Blond Wenus :) nie nic się nie dzieje, tylko jesli chodzi o tematy diety to ja nerwusek lekki jestem :D bo ciągle ktos mnie karci za to ze malo jem i co je, a nikt mnie nie motywuje ani nie wspiera w tym, to jest najgorsze :( hmmm ja dzisiaj zjadłam: pomarańcza = 100 kcal pół jajka małego = 30 kcal 3.5 wafle ryżowe = 70 kcal jedną wase = 30 kcal 4 plasterki szynki = 80 kcal. Razem 310 kcal, wynik chyba w miare jak na dzisiaj ;p wszyscy robili mi dzisiaj smaka jajeczkami w sosie, w majonezie, babeczkami, fryteczkami, szyneczkami z majonezem i wg, ale dałam rade i sie nie skusiłam :):) zjadlam z 5 tabletek linea detox, przesadzilam, ale juz taka psycha moja, i wypilam chyba z 5 zielonych herbat i jedna czerwoną, na oczyszczenie z toksyn :):) I bylam u kolegi z siosra moja i oni pili drineczki i mnie kusili ale sie nie dałam..przeciez tyle kalorii... albo kuzy mi piweczko dawal ale nie ja jestem twarda :))) wiecie jak to fajnie, jak spelnia sie swoje wszystkie ocz ekiwania ?? bezcenne.... A wm dziewczyny jak idzie ?:> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja sie w piątek bede wazyc... waga powinna pokazac 2 kg mniej, czyli razem 10 ;):) chce dojść najpierw do 57 a potem 55 kg :) myslicie ze dam rade ?? jeszcze połowa drogi przede mną :):):) w piątek powinnam wazyc 63 kg :):) wiec potem jeszcze 6 mi zostanie do 57 :) a potem jeszcze 2 do 55 :):):) dziewczyny to naprawde jest łatwe.,...... :):) trzeba sie wziasc za siebie raz, poswiecic dwa miesiące a potem cieszyc sie cialkiem przed cale zycie... przeciez to takie cudowne... :):) mi mowia ze widac po buzi i ramionach..dzisiaj duzo osob mi tak powiedziało :):):) i fajnie to slyszec... poza tym siostra mi powiedziala, ze najpierw chudnie góra...potem doł... i wiecie co w tym najlepsze..schudlam narazie 8 kg, a moje piersi jak byly tak są takie same..bez zmian ;d jak sschudne to chyba bede wygladac jak pamelka anderson hahaha :D a chciala bym cycki chociaz o rozmi\ar zmniejszyc ;d;d;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
DZIEWCZYNY JAK MOGE WAS PROSIC, NIE ZMIENIAJCIE KSYWKI.. PSEUDONIMU.. ZEBYM SIE MOGLA WYLAPAC KTO JEST KIM : ) DZIEKUJE Z GÓRY :) I PISZCIE CODZIENNIE CO ZJADLYSCIE, PISZCIE O CWICZENIACH O SAMOPOCZUCIU I EFEKTACH..WSPIERAJMY SIE RAZEM PRZYSZLE kruszynki :):):):):):):):)::)):):):::)::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond wenus
O kurczaki...!!! Fantastyczny wynik. Ależ masz w sobie siłę. Podziwiam Cię. Ja zjadłam dzisiaj tak dużo, że jutro boję się stanąć na wagę, ale cóż za swoje łakomstwo trzeba płacić. Od jutra wszystko będzie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Blond Wenus : wlasnie jutro jest nowy dzien, wczoraj idzie w zapomnienie..trzeba stawiac sobie twarde cele.. a ile ty sie juz odchudzasz? ktory dzien ??? ile qwzrostu masz i ile wazysz ?> bo gdzies mi to umknęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond wenus
Ja chcę zjechać do 50 kg, czyli przewiduję, że około 10 kg mam do zrzucenia. Nie będzie to łatwe, bo jedzenie to dla mnie wielka przyjemność...:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond wenus
Mam 160 cm wzrostu. Waga...zobaczymy jutro. Trudno w to uwierzyć, ale jesienią ważyłam jeszcze 54 kg, a latem moja waga dochodziła nawet do 52. Kurczaki, ja po prostu, nie mam już w czym chodzić... Moje kilogramy wskoczyły dzięki ....Nutelli, którą zajadam z wielką namiętnością i całymi słoikami, kupowałam już nawet te największe. Ostatnie miesiące to czas, kiedy przez tydzień się odchudzam (głównie na dukanie), a później 3 kolejne dni jem dosłownie wszystko. Ale koniec. Kończę z tym...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi silna babka z Ciebie . Pewnie ze dasz rade:):* ja wierze ze Ty schudniesz do 55 . nawet jestem tego pewna;) zycze Ci tego z całego serca. Diomendi widzę że mnie doganiasz z waga ;D Jutro mam duzo nauki... ii mam trocche problemow to jest najgorsze przy diecie ale pocisne ;) musze wiecej sie usmiechać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Blond Wenus :) hmm 10 kilo ? daje Ci na to miesiąc ---> 4 tygodnie , albo 5 tygodni :):):) dla mnie też jedzenie było pryjemnościa..z czasem dostrzega sie inne wartosci.. trzeba sobie odmowic slodkiego, fast-foodów.. jesc wiecj bialka.wtedy sie uda :) ja wlasnie dzisiaj mamie kazalam kupic, same serki ziarniste co 140 kcal mają, jajka, szpinak bo on ma strasznie malo kalorii caly ma 70 a mi starcza na 6/7 razy... i jogurt naturalny..teraz bedzie wiekrzosc bialka :):):)):) ide sobie zrobic zielona hrbatke, bede cwiczyc zaraz, potem sie wykąpie , wymaluje i ide na ognisko ;p oczywiscie bezalkoholowo narazie :D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ŚredniaJa : jakich problemów ? ja wczoraj w nocy płakałam..bo moja siostra ta wychudzona, zjadla duzo tabletek, powiedziala ze sie bedzie zabijac, ciagle plakala, strasznie pijana byla, nie wiedzialam co mam robic... ale dzis juz siew uspokoilo, kocham ja i nie wiem co bym zrobila jakbym ja stracila :):) No tak :* w piatek powinno mi pokazac 63 a moze 62 i bedzie mila niespodzianka :):) tylko ze ja jestem nizsza od ciebie : a Ty malutka kiedy zaczynasz ostra diete ? nie mniejsze ilosci ?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzisiaj zjadłam narazie : 1 wafel ryżowy +plasterek szynki = 40 kcal. jablko małe = 70 kcal. potem nie wiem jeszcze co zjem ;d jeszcze zobaczymy ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna dolaczyc ? mam w planach jesc 800 - 1000 nie wiecej i skrupulatnie liczyc od dzis sie wdrazam po maalu a od jutra juz start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lilka208 pewnie, że tak ! mamy wspierać się razem :):) uaktulnijcie stopke dziewczyny ze wzrostem z kilogramami i z celami :):):):) lilka208 : a masz w planach ile kg zejsc w dół i z jakiej wagi startujesz i ile wzrostu ?:> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vf66
w ciągu dnia praktycznie jadłam to na co mialam ochote nawet czekoladę ciastka cokolwiek!!!! Lecz moja zasada było jeść mniej niż dotychczas. Zamiast na sniadanie zjadać z cztery kromki chleba zjadałam jedna gora dwie obiad ziemniaki ale bez sosu!!! ogorek kiszony czasem jakas herbatka zielona.. Na poczatku jest najgorzej bo jak to mowia zoladek jest'' rozepchany"" wiec ciezko go przyzwyczaic do nowych nawyków.Lecz zawsze wieczorem 50 brzuszków 50 skłonów 20 minut na skakance..zginanie nog do klatki piersiowej. Najlepsze cwiczenie na pozbycie sie fałdków to siedzimy prosto nogi nieruchomo i skrecamy raz w lewo raz w praworazem z rekoma nogami nie poruszamy. ja to cwiczenie tych obrotów wykonywalam okolo 150 razy. nie jest to ciezkie cwiczenie . Lecz poprzez to cwiczenie zgubilam i cwiczenia rozne które sobie wymyslilam przysiady cokolwiek zgubilam 29 cm w pasie.. fakt faktem ze w miesciacu chudłam tylko 4 kg ale naturalnie. głodówka nic nie pomoze bo teraz nie jesz a za 1,5 godz pochloniesz wiecej i tylko zoladek rozboli. Pilam duzo wody niegazowanej zreszta do dzis ja pije nie pije zadnych sokow. pijam jeszcze kawke herbatebralam dodatkowo magnez lecz ja biore z tego wzgledu ze pijam duzo kawy.Jakis jogurt obojetnie jaki JADłAM ZAWSZE O TEJ SAMEJ PORZE!!!!dOBRZE JEST KUPIC SOBIE CZERWONA PAPRYKE ale surowo ja nie lubilam nigdy ale czego sie nie robi dla zrzucenia paru kg do dzisiaj ja jem bo lubie. zawsze jesli cieplo mozna wsiasc na rowerek:) Sniadanie 9,00 kawa kromka chleba z czymkolwiek godz12 kawa jakies ciacho, dwie kostki czekolady, jogurt naturalny jesli ktos nie lubi to zawsze mozna zjesc z owocami godz 14 obiad 1 szklanka wody niegazowanej surówka . ogórek kiszony .sałatka, ziemniaki ( ja jadałam dwa ziemniaki) ale bez sosu. zawsze mozna zastapic go czyms innym) gotowany kurczak badz inne miesko jesli ktos nie lubi mozna zjesc pieczone ale jadłam male kawalki zeby tylko organizm mial choc odrobine tłuszczu. np pół kotleta nie cały. podwieczorek zielona herbatka mozna cos przegryzsc jakies jabłko banana cokolwiek nawet chlebek z szynka:) ja jadałam góra dwie kromki. kolacja godz 20 ( dlatego ze pozno chodze spac) pomidor ogórek,chlebek nawet jadłam to z majonezem!mozna jesc co sie chce. do dzis jesli mam na cos ochote nie odmawiam. zamiast zjesc z trzy kawalki placka zjadam jeden:) grunt zeby dostarczyc organizmowi to co bylo poprzedni nie ma co sie głodzic o 21 cwiczylam poprostu góra z 20 minut dziennie pomiedzy posilkami jadłam jabłka i pilam wode niegazowana:) jakies czipsy lecz nie cala paczke . czekolada owszem dwie kostki ciastka pewnie ale z dwa. moze komus kto schudnał mowi sie łatwo co to znaczy schudnac ale wiem ile mnie to kosztowało ile wysiłku i wiem ze nie latwo komus wytłumaczyc jak to zrobilam do dzis mi sie pytaja jak to zrobilam to odpowiadam ze nie wiem poprostu mniej jadłam i cwiczylam ale jadłam wszystko to na co mam ochote. pieniedzy nie upychałam w jakies wspomagacze ani w wytworne jedzenie bo nie widzialam sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
łatwo jest schudnac jesli sie czlowiek za to dobre zabierze..ja zrezygnowalam ze wszystkiego..bylo ciezko teraz jes okej..czlowiek z czsem sie przyzwyczaja..jestem na 300 kcal od 15 nie jem..jestem szczesliwa..chudne na wadze i to sie liczy :):):) trzeba byc twardym..zrezygnowac na 2 miesiace z wszystkiego co sie kocha...a potem miec to na co sie tak dlugo czekalo..zgrbne cialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendi dziękuje za mile przyjecie do waszego grona :) od jutra postaram sie jesc zgodnie z zasadami kcal tzn zdrowo i nie jesc slodyczy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie udało
zalezy jakie ma kto do tego podejscie i czy chce to zrobic dla siebie czy tylko dla innych. u mnie bylo ze moj facet strasznie mi dogryzał w koncu nawet zrezygnował zeby sie spotykac czesciej.Wiec sobie powiedzialam ja pokaze ze umiem o siebie zadbac. schudłam i puscilam go kantem:):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie mamy podobna wage :) ja dzis opierdzielilam 500 kcal ale nie wiedzialam ze bede na diecie , wiec teraz juz sie bede oszczedzala z kaloriami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez przyznam sie ze zjadłam na sniadanie owsianke i pozniej kawałek ciastka ale za to mam kare i nie jem jednego posiłku. Dopiero o 13 zamierzam coś zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadalm jablko , 4 kawalki sernika, troche wiejskiej kielbasy i 3 grube plastyr szynki gotowanej, teraz wypilam kawe ze slodzikiem, zaraz wychodze z domu to zjem dopiero ok 15 chyba ugotuje sobie zupe kapusciana po poludniu , bo ona nie ma prawie kalorii i odchudza ale musze isc po skladniki , ugotuje wg przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×