Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
najciezej jest wbic sie w rytm..jak sie czlowiek wbij e w rytm to juz idzie jak z platka :D dlatego nie traccie wiary wariatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a wiecie co, chyba kurde zrezygnuje z tych wafli ryżowych, bede jadla jajka, jogurty naturalne, serki białe wiejskie, tuńczyka w puszce, ryby gotowane, szynke drobiowa i ruch ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINEGWIRA..
diomendi: ja mam zaraz zamiar zjesc 2 kromki wasa z bialym serkiem ..mysle ze to bedzie ok 100kca.. czyli wyjdzie mi 250 po jedzonku.. i tak o 18 zjem jogurt i moze wkoncu poniose sie z lozka i pojde troche pobiegac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINEGWIRA..
ja uwazam ze na tej diecie jedzonko jest przepyszne :) mozesz jesc co chcesz tylko w mniejszych ilosciach.. no proste ze slodycze fast foody odpadaja itp ale to jak w kazdej diecie.. i cale szczescie nie musisz sie trzymac egulaminu.. tylko sama wybierasz co dzis jesz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak :) ale mi sie wydaje ze ja schudlam z mięśni i wody... bo za malo białka jadlam.. za duzo owocow i za duzo wafli ryzowych.. musze jesc samo bialko, zeby wkoncu tluszcz mi zaczął schodzic.. slyszalam z najpierw chudnie góra..twarz, rece, brzuch..dopiero potem nogi , tylek itepe :) takze dziewczyny wiem po sobie..jedzcie duzo bialka, bo inaczej waga bedzie spadac ale tluszcz bedzie zostawal... ja zrobilam ten blad i stracilam 32 dni ;d diety, ale hmmm nie do konc stracoene bo do diety sie przyzwyczailam i tak trzymalam ja w 100 % ;p od jutra w 33 dzien mojej diety bialko i jeszcze raz bialko.i cwiczenia..tylko ze one po 10 min mi sie nudza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINEGWIRA..
w takim razzie bede starala sie jesc duzoo bialka :D uda nam sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINEGWIRA..
diomendi teraz zaczniesz jesc bialko i pwnie tlusszczyk szybko ci poleci.. :) ja juz wiem ze wieczorem na bank troche pobiegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andełota
no ja juz po godzince cwiczen 20min rowera brzuszki itp po 30 razy i rozciaganie zjadlam jeszcze druga porcje kislu wiec 240 a teraz ugotuje 2 jajka to bedzie 400kcal moze mi sie jeszcze cos zachce zjesc to mam 100kcal do wykorzystania a wieczorem jeszcze jedna seria brzuszkow i rozciagania diomendi mowisz ze nudzi ci sie po 10 minutach, moze znajdz sport ktory ci odpowiada a nie bedzie ci sie nudzil, albo rob tak jak ja- naraz mi sie nie chce i nie mam sily wiec robie kilka razy dziennie po 20minut chyba ze mam sile na wiecej tak jak teraz mialam,nic na sile. ps na samym bialku jest jeszcze mniej energii wiec tym bardziej moze ci sie odechciec cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiem, wiem :) ale białko bedzie budowało miesnie co w rezultacie bedzie spalało tluszcz.. trzeba patrzec tez na to co sie je a nie ile to ma kcal :):) mi sie cwiczyc chce bardzxo, energie mam, wszystko mam.. tylko te cwiczenia sa nudne i monotonne..musze robic to co lubie..ale na bieżnie mnie nie stać, a nie chce biegac po ulicy zeby wszyscy widzieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
andełota : taka moja mała rada, nie jedz kisielu bo to jest przetworzone.. co tego ze malo kalorii.. ale hm trzeba tez bardzo uwazac na to co sie je.. ja nie schudlam z tluszczu przez to ze jadlam owoce i jadlam wafle ryzowe, i takie tam a nie jadlam bialka..tzn jadlam ale w bardzo niewielkich ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andełota
diomendi poki co musze jesc kisiel bo to jedyna ciepla rzecz jaka moge zjesc, chwilowo jestem calkowicie splukana i musze jesc to co mam a mam niewiele dlatego tez moje menu jest dosc monotonne i takie zadne.jak bede miec fundusz to bede jesc inaczej. a co do tego ze trzeba patrzec co sie je, wegle tez sa potrzebne i tluszcze wiec samo bialko tez nie jest najlepszym pomyslem no ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andełota
aha nasz organizm potrzebuje 1,5 g bialka na kazdy kilogram masy ciala a zeby miesnie budowac to i wiecej, przy tej diecie nie zbudujemy miesni,mozemy je co najwyzej wysmuklic,nadac im ksztalt ale nie zbudowac. albo chcesz miec piekne wysportowane zdrowe cialo albo chcesz byc chuda . albo rybki albo akwarium niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyydggggggg
dukan i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andełota
tiaaa dukan:O ogolnie olewam wszystkie "cenne" rady dotyczace odzywiania, nie wykluczam niczego bo po diecie do tego wroce i co?i bedzie lipa, niegdy nie popieralam wykluczania,ograniczenie tak ale nie rady pt "zero ziemniakow,zero slodyczy,zero chleba" nie i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaha
a co ty jesz wogole? nic chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andełota
jednak cos jem ale nic ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond wenus
Dziewczyny, ja poszłam dzisiaj po całości. Robiłam pizze dla mojego mężusia. Niestety...oblizanie noża nie wystarczyło...:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andełota
blond wenus stalo sie czasu nie cofniesz.jutro bedzie nowy dzien:) mozesz troche pocwiczyc i spalisz chociaz czesc. a moze lepiej by bylo przewidywac takie wpadki i wliczac je do kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA DZISIAJ 2 dzien biegam. narazie 30 min. ale nie ogrnacziam sie. od jutra chyba na diete przejde. zjadłam lasagne i czekolade. ojoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
blond wenus : tez mialam wpadke, nie przejmuj sie. jutro bedzie nowy start : potraktuj to jakby nic sie nie stalo..nie rob sobie kar ani nic tego typu :):):):) ja wyzej napisalam cos, to przeczytaj sobie :):): nie da sie robic wszystkiego idealnie, wpadki sa byly i będą..wazne zeby potem nauczyc seie na bledzie i wyniesc z tego wnioski.. andełota : mi sie wydaje ze przez to co ja jem datego nie chudne..300 kcal, schudlam 8 kg a kurde gdzie to uciklo..z czego to..jak po mnie nie widac..ciuchy sa dobre nie sa luzniejsze..a 8 kg to juz jest troche.... dlatego wydje mi sie ze schudlam z miesni.. i dlatego chce jesc wiecej bialka... :) nie wiem juz co mam robic..a co do funduszy to fakt u mnie tez krucho..ale mozesz sobie kupic kalafiora i zrobic zupke kalafiorową na 3 dni ci wystarczy, potem tylko podgrzac i na to samo cie wyniesie :):):) ale nie bd ci ustalac menu :) masz swoje sumienie :) i badz wytrwala w tej dieci ktora jest dla ciebie najodpowiedniejsza.. ja nie moge przebolec gadania mojej rodziny..ze 300 kcal to tak malo i wg..ale dla mnie to duzo..i czuje sie syta..glod wystepuje wieczorem..bo wkoncu od 15/16.00 nie jem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
andełota : nie chce miec wysportowanego ciala ale chce być chuda.. tylko ja nie wiem z czego mi ta waga leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andełota
W gruncie rzeczy chudnie sie mając ujemny bilans kaloryczny moge zjeść czekoladę dziennie i nic poza tym i też będą kilogramy lecieć ale ciało wygląda znacznie gorzej.najbardziej przy utraceniu mięśni widoczna jest zwiotczala skóra figura typu ludzik michelin czyli więcej fałdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andełota
Co do funduszu to nie mam ani 50 gr w portfelu więc nic nie kupie chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
andełota : przyjdą lepsze czasy :):):):) ja wlasnie chc chudnac zeby tluszcz znikał..i nie wiem co mam jesc w związku z tym.kazdy mowi mi co innego.. dziewczyny myslicie ze jak wypije jutro pare kielonkow wodki to przytyje ??? boje sie wlasnie..a jest jutro okazja i chciala bym sie napic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja posluchalam Twojej rady no i bede jadła troszke więcej białka niz jem, ale z wafli ryżowych nie zrezygnuje i 1 owoc na dwa dni też sie przyda :):) ja właśnie wstałam dopiero, pije sobie zieloną herbatke, oglądne filmik, zrobie sobie potem brzuszki i rozciągania i poć wicze :) ja juz po śniadanku : 2 wafle ryżowe + 2 plasterki szynki drobiowej = 80 kcal. pół serka białego wiejskiego = 60 kcal. 2 plasterki pomidora = 20 kcal. Razem = 160 kcal :) potem zjem pewnie pół jogurtu naturalnego co mnie wyjdzie 50 kcal. i zostanie mi 90 kcal to zjem np pół jajka, bo nie chce dobic do 300 dzisiaj tylko tak do 260 np ;p A wam jak idzie ? ja dzisiaj popatrzyłam w lustro i chyba jewdnak coś ruszyło i widac po ciele :):):) ale tak ja zobacze to ze widac ze schudlam a za godzine bedzie milion mysli na minute i bede myslec ze jestem gruba... caala ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzisiaj powinno być moje ważenie..i normalnie bez twej wpadki co miałam waga powinna mi pokazać 63 kg. Ale dzisiaj się jednak nie skusze i nie zważe się, bo mam okres jeszcze i nie chce mieć doła..zwaze się za tydzień. 21 :) i wtedy waga normalnie powinna pokazać 61 :) zobaczymy jak to będzie..... : narazie nie trace wiary..prowadze diete tak jak wcześniej..mam ochote do życia..nie mam dołów, bo zaczęłam więcej z domku wychodzic teraz do znajomych..dzisiaj jak co weekend mialam byc u mojego ale nie pojechalam, bo siostra z krk przyjechala w odwiedziny, moja starsza :) bo mam dwie, i jakos tak zostalam :):):) poza tym mialam sie spotkac e znajomymi ale po 1 . nie mam kasy, a po 2. chcieli pić ze mną wódke..wkoncu rok ich nie widziałam : okazja jest i mam smaki na wódeczke na jakiegos drineczka, no ale nie mogę, dlatego jednak dzisiaj nigdzie nie pójde. Myśle ze to dobry pomysł, bo wódka ma podobno mega dużo kalorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannaaaqwe
a ty znowu z tym 1 dniem nawet dobrze ze tak zjadals bo podkrecilas metabolizm, pzrzestan sie dreczyc tym 1 dniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andełota
no u mnie ok,dzis dopiero zeszlo pol kilo i jeden cm w udzie. dzis byla owsianka 120kcal i kukurydza 80 czyli 200 wykorzystane. rano juz pocwiczylam i sie porozciagalam pozniej bede musiala zrobic jeden dluzszy trening bo wieczorem przychodzi kumpela na piciu:Pgrzmotne jednego drinka. pozyczylam kase od rodzinki zeby cos sobie kupic do jedzenia wiec mini zakupy zrobie,naprawde mini wiec jeszcze to nie bedzie cudowne zdrowe zarcie ale zawsze cos innego bo jak pomysle ze jadlam jajka 3 dni pod rzad to mi sie dzwiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja po prostu bd mniej zreć . i będzie najlepiej bo psychicznie nie mam sily na jakies diety. narazie bede biegac i zdrowo sie odzywiac. jak bede miala ochote kupie sobie malego batona mp milky way. jakos tak sie pisze. jak ze chce mi sie slodkiego. jak bedzie u mnie oiad np tylko troszke zjem mieska czy cos. bo ja nie pociagne dlugo na diecie kiedys sie duzo odchudzalam i psychicznie nie dam rady. do tego postaram sie jeździć na rowerze i biegać.wczoraj biegałam 30 min z czego 15 min biegalam łacznie a 15 min spacerku. bo biegam 2 min i 2 min ide . ale powiem wam ze sie spociłam i to nawet nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyy ..
brawa dla was ! schudniecie szybko a zaraz przytyjecie i to więcej niż ważyłyście poprzednio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×