Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
drobiazg : bedziesz chudła 2/3 kg tygodniowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mi sie wydaje ze strasznie duzo jem wlasnie..5 wafli ryzowych, 4 plasterki cienkie szynki drobiowej, male jablko i pomarancza..to dla mnie za duzo.... ;/ patrzylam na forum rozne i niektore dziewqczyny chudly 8 kg i byla roznica jak cholera a niektore tyle schudly i zero efektow w wygladzie..zauwazylam ze trzeba schudnac jakies 14 zbeby bylo widac. ja schudlam 6 , pewnie pojutrze waga pokaze -8 kg, wiec zostanie mi jeszcze 6 kg czyli jeszcze 4 tygodnie ;d ale chce dojsc do 55 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mi sie wydaje ze strasznie duzo jem wlasnie..5 wafli ryzowych, 4 plasterki cienkie szynki drobiowej, male jablko i pomarancza..to dla mnie za duzo.... ;/ patrzylam na forum rozne i niektore dziewqczyny chudly 8 kg i byla roznica jak cholera a niektore tyle schudly i zero efektow w wygladzie..zauwazylam ze trzeba schudnac jakies 14 zbeby bylo widac. ja schudlam 6 , pewnie pojutrze waga pokaze -8 kg, wiec zostanie mi jeszcze 6 kg czyli jeszcze 4 tygodnie ;d ale chce dojsc do 55 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendi nie oczekuj że my przy naszej nie za dużej wadze będziemy chudły po 10 kilo w miesiąc bo niestety tak nie jest, bo my startowałyśmy z nie za dużej wagi w porównaniu do innych dziewczyn co 90 kg lub 80 ważyły :) co do jedzenia to uwierz mi, koleżance po fachu...jesz malutko i tyle w zupełności wystarczy by szybko cm stracić :) ja już po godzince ćwiczeń i muszę przyznać, że jest mi cholernie dobrze a całe zmęczenie minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to świetnie Boginka :):) hmm ja wiem ze nie schudne odrazu 10 kg, chociaz wiem ze w pt waga pokaze 10 kg mniej.. tyle ze ty bylas chudsza niż ja..o 10 kg a mowisz ze jak ubylo 4.5 to juz spodnie mialas luzne..a u mnie w pt bedzie pewnie 8 kg mniej, a tu nie widac ani grama po mnie :):):) hhmmm.. ale jak schudne to 8. jak sie zważe, w piatek, to jeszcze 7 albo 8 kg bede chciala schudnac czyli jakies 5 tygodni diety bedzie jeszcze :):): dam rade ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ze w piątek pokaze 8 kg mniej :D pomylilo mi sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...a po skończonej diecie razem będziemy z niej wychodzić :) ja od piątku znowu sobie 100 kalorii dodaje...nawet nie jest źle tak jak myślałam, bo nie tyję, więc spokojnie mogę dalej co tydzień o 100 kalorii swoje racje żywnościowe zwiększać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-------------------a
diomendi : dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie;) ja dzisiaj z 1000 kcal zjadłam na pewno . wczesniej bylo 800 ech masakra;D jutro sie zważe bo boje sie ze przytyje ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SredniaJa z niecierpliwością na wyniki czekam :). Mnie złapała bezsenność i zdecydowałam się spędzić noc na kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no a ja znowu dziewczyny strasznie się nie wyspałam :) oczy mam jak miś panda :D takie podkrążone heheh, za chwilke zabiore sie za oglądanie jakiesgos romansidla.. wogole laski, mamy tutaj gadac glownie o diecie ale tez o wszystkim, zeby sie podtrzymywac na duchu itepe :) no i polecam wam swietny film KITES/ LATAWCE. przepiękny... aktorzy, scenariusz..wszystko takie piekne..a koncowka.. przez polowe filmu plakalam a przez polowe sie smialam..poczatek dziwny...ale potem...mmmmm :) polecam ;p ja dzisiaj jak narazie o 7.30 zjadłam pół jablka = 50 kcal. i pije wlasnie zieloną herbate :):) Dzisiaj 24 dzień mojej dietki ;p ale fajniutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...masz rację bo dieta to tylko mała część naszego życia :) ja dziś zakupy na podróż już zrobiłam, bilet kupiłam do warszawy i z niecierpliwością niedzieli oczekuję :) tylko szkoda, że przez 16 dni nie będę mieć z wami laseczki kontaktu... fajny zespół Epica znalazłam, a ich utwór Qietus po prostu powala :) jeśli mogę prosić, to podajcie pocztę, to wam zdjęcie wyślę...aczkolwiek nie aktualne, bo te dostaniecie po moim powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskdjfhyf
chce od dzis liczyc kalorei na snaiadanie zjadlam jogurt i 1 lyzka otrab owsianych 1 jablko czy to za duzo jak na snaidanie? wyszlo mi 200 kcal i kawa ( 40 kcal w sumie 240 , za duzo no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boginka ja teraz jem tak aby nie przytyć aaa watpie ze w sumie w tym tyg cos schudne ;/ po swietach biore sie do rywalizacji . potem sie zwaze mam nadzieje ze dalej bedzie 62;p Patunia322@gmail.com ciekawe jak wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz dietę 500 kalorii robić to jak najbardziej... jeśli jednak zjadasz około 800 kalorii dziennie to spoko :) ja dzisiaj mam w planach: razowiec z polędwicą mała kromka- 120 kawa z mlekiem- 30 maliny w zalewie- 110 pierś z kurczaka gotowana i korniszony- 170 kromka razowca z polędwicą i pomidor ze szczypiorkiem- 160 kurde...wychodzi mało ale więcej nie mam zamiaru jeść...fuck this shit :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średniaJa mam nadzieję, że waga pozytywnie cię zaskoczy.. co do foto które wysłałam jest starsze, ale rysy twarzy mam na nim te same :) wiem też, że wyglądam jak dzieciak, ale za błędy natury nie odpowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
callme@op.pl :) moj e-mail ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo waga tak ooo. dalej 62 moze nawet 62,2 bo jakas dziwna jest.echh masakra. w sumie sie nie dziwie jak przedwczoraj czekolade zjadłam ii troche grzesze. Świeta zawssze psują mi diete i dlatego ich nie lubie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boginka zdj nie jest złe dla mnie jest ok ;D ja tez wam moge swoje wysłać. Boginka chciałabym Cie zobaczyć jaka masz figure teraz tzn jak wygladasz jako cała :) ja tez wam moge moje wysłać tylko email poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poślę wam zdjęcia całej figury z Chin, bo teraz mam czas zajęty innymi pierdołami związanymi ze świętami i wylotem :) pozdrawiam i proszę o Wasze zdjęcia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
srednia Ja callme@op.pl :):):) wysylaj ;p ja tez wysle tylko podajcie maila :) iiii wysle te sprzed odchudzania :D bo tera nie mam zadych, jak schudne i zobacze efekty wtedy wysle te po ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJ : ja bym sie teraz nie odchudzla na swietach.. te tydzien wsumie juz koniec tygodnia bym odpuscila,... najadla sie wszystkim co lubie..i po niedzieli pod poniedzialku ZACZELAM BYM OSTRĄ DIETE. NOWY START !NA CZYSTO..CZYSTE KONTO.. A NIE TAK ZE TU ZGRZESZYLAM, TU ;P tylko juz twrdo trzymac se zasad ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bogfinka i srediaJa : callme@op.pl moj mail, wysylajcie ;p ja odesle swoje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam duzo zdiec to pare wysle ;ppp mysle ze bd widac figure..ale przez to ze mam kompleksy to mao ja pokazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendi ja ci już fotkę posłałam i mam nadzieję, że doszła...czekam na twoje foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Boginka i SredniaJa : wyslalam wam zdiecia :) t e co wazylam na nich 73 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
laskdjfhyf : Sniadanie powinno byc wlasnie obfite i tak je spalisz w ciagu dnia :) poza tym malo zjadlas na sniadanie :) Robisz diete ile kcal ?? teraz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow...diomendii ty jesteś prześliczna kobieto!! naprawdę masz styl i klasę...tyle tylko mogę powiedzieć... włosy masz fenomenalne, makijaż tak samo...powinnaś być z siebie naprawdę dumna bo masz styl o którym większość może pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuje kochana :* nie , nie jestem przesliczna :) wiem e buzie mam ładna ale nie jakas niewiadomo jak ladna, tylko poprostu przecietna dziewczyna.. a co do makijazu, to lubilam zawsze odbiegac od innych i lubie strasznie podkreslac oczy..i zawsze mam inny makijaz niz wszyscy..wsumie te trojkaciki robie w wewnetrznej stronie oka bo strasnie je lubie ;ppp a włosy tam mialam duzo krotsze, bo to sprzed roku..teraz mi urosly duzo, i jeszcze jakies 7 cm i bedą po tyłek..mam nadzieje ze jak schudne to bardziej bedzie widac ze sa dlugie, bo tak to mam duze piersi i te wlosy sie gubia przy takiej figurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×