Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Rodzice oczywiście :) Wiem, że można jeść wszystko, ale nie od razu po tak restrykcyjnej diecie. Zresztą będę się starała unikać niezdrowych i tuczących rzeczy. Przestawię się na brązowy ryż i takie tam:)...Byłam dziś na targu po stanik i cieszę się, że wreszcie normalny mogę nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Zostało mi TYLKO 39 dni..... Wczoraj byłam głodna i źle się czułam. Więc zjadłam coś jeszcze i razem wyszło mi około 1000 kcal. Nie wiem który raz juz to mowie ale 500-600 kcal to dla mnie za mało. Nie potrafię funkcjonować na tej diecie, chocbym nie wiem jak bardzo chciała, bo bardzo, bardzo chce schudnąć.. :) Od dzisiaj stosuję diete, na której schudłam 3 kg w ciagu 6 dni. Trzy razy dziennie bede piła jogurt naturalny zmiksowany z owocami. Mało kalorycznie (800 kcal srednio wychodzi). Ale w tej diecie najlepsze jest to, że chodze syta i dobrze sie czuje, i mam sile na cwiczenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzisiaj znowu tylko albo AŻ 310 kcal , albo 320 ;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja grzecznie 500, a od jutra na 600 wchodzę i tak przez tydzień :) co dziwne dla mnie bo już przy 500 jestem syta jak jasna cholerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyydggggggg
boginka a nie martwisz ise o stan zdrowia? po tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunacja
Ej dziewczyny, ale do tych wakacji to trzeba dożyć, a na 500 kaloriach będziecie wyglądały na plaży jak zombie! __ http://www.sky4fly.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boję się bo z diety już wychodzę, właśnie po to by się w zombie nie zmienić :) zdrowa na razie jestem...tylko anemię mam, ale to mam od dziecka, chyba dziedzicznie bo mama ma ten sam problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no czesc laseczki ;d dzisiaj 18sty dzien mojej diety. Dzisiaj się ważyłam przed chwilą, no i waże 67 kg ;p :):):) Czyli od niedzieli, czyli przez 5 dni schudłam 2 kg. :):):):) dobrze mi idzie, waga jest dobra ale efektow po mnie nie widac ;d chyba ze juz mam obsesje.. ;p wiec mi narazie nie grozi zeby wygladac jak zombie na plazy ;d dzisiaj 320 kcal. JEST OK . Zakupilam dzisiaj sobie LINEE DETOX ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Schudłam przez te 18 dni 6 kg.. :):):):) jak myslicie dobry wynik ? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zjadłam okolo 800 kcal moze 750. ale moze u chlopaka jeszcze cos zjem;// oby nie ! nie wiem;p jutro jade na impreze do kolezanki gdzie picie jedzzenie i chyba nie bede sobie zalowac;D w dzien malo zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ŚredniaJA : hmm na poczatku jadlam przez pierwszy tydzień niecałe 500 kcal, potem raz zdazylo mi sie zjesc 600 , to zgrzeszenie na maxa, a teraz tak od 5 dni jem 300 kcal ;p ale mam problemy ze wstawaniem :) A ty ktory dzien dietki juz ?:> :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendi to jest 2, 5 tyg uwazam ze wynik znakomity ;D tylko zeby efektu jojo szybko nie bylo ;D A ile Ty dziennie kcal jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to nic dziwnego ze szybko chudniesz jak malo jesz;) naprawde ja bym nie dala rady tyle jesc podziwiam . ja w usmie od 16 marca sie odchudzalam ale schudlam tylko 0,5 kg i pozniej mialam okres tak jakbym przytyla i wzielam nowa date czyli jestem juz 3 dni w sumie xD ale tak szczerze jestem wiecej tylko ze z duzymi grzechami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJA : nie rób tego, proszę Cię..nie chce Cie jkos namawiac..ale piwo ? piwo ma w chuj kalorii... alkohol ogoolnie..lepiej juz cos ajarac na poprawe nastroju..chociaz potem gasstro.. ;p no ale hm.. nie jedz dzisiaj juz nic..kup sobie blonnik do ssania on 15 zl kosztuje.. nie marnuj tego co zaczęłas..na tych 800 kcal bedziesz chudla tez..przed ta dietą mialam diete 800/1200 kcal i schudlam 5 kg w 3 tygodnie ale potem wrocilo bo sie obzarlam i nie wyszlam z diety dobrze..teraz tego bledu nie popelnie.. w razie glodu tez pij zielona herbatke..ja dzisiaj ze swoim bylam na szybkim jedzonku..on jadl duzy zestaw frytki, miesko, tortille a ja pilam wode.. ;p no i wiesz jaka teraz szczesliwa jestem > bedzieszmiala wyrzuty sumienia.. potem..a na co to ? to tylko demotywuje... glod jest sto razy lepszy niz pelny brzuch i stracona dieta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) U mnie dzisiaj 3 jogurty naturalne z owocami :) 3 kawy z mlekiem 0,5% Okolo 800 kcal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Diomendi, GRATULUJE!! Masz świetny wynik.Na twoim miejscu troszeczkę więcej bym jadła jak ciężko ci wstać. ŚredniaJa, trzymaj się i nie jedz za dużo, bo to nic dobrego nie przyniesie. Chloe, 800 kalorii to nie za dużo więc nie ma problemu :) Ja się zastanawiam, jak u mnie z wagą będzie jak zacznę sobie kaloryczność zwiększać. Oby było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napewno przybieżesz ze 2 / 3 kilo..musisz sie z tym liczy... bo waga nie bedzie stala w miejscu..zreszta przy normalnym zywieniu zawsze sie waha o 2 kg :)::) ja po diecie mam zamiar albo dokladac kalorie, albo pojsc do dietetyczki, zaplacic 100 zł za wizyte i spytac co mam jesc jak mam wyjsc i wogole... lepiej miec trwaly efekt, i zaplacic niz dupa blada potem :):):):) ja dzisiaj zakupilam linee detox :) boginka 25 ty cos bralas ? jakies tabletki ? myslisz ze linea jest dobra ? :):) Ja po sobie tych 6 kg woogle nie widze.. denerwuje mnie to..bo 1 cel to jeszcze 7 musze zrzucic.. wiec tego nastepnego 7 tez nie bedzie widac , skoro tych 6 nie widac.. tluszczyk tam gdzie byl, jest. jedynie piersi mi sie zmniejszyly delikatnie.. bo mialam rozmiar stanika miseczki E a teraz to nie wiem jaki mam... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żadnych tabletek nie brałam i może jestem naiwna, ale sądzę, że jak dobrze to rozegram to nic nie przybiorę...bo wraz ze wzrostem kalorii będę więcej ćwiczyć :) zresztą cholera wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Boginka 25 wyjdzie w praniu jak to się mówi..bedziesz sie wazyc wiec bedziesz kontrolowac swoją wage..jesli przytyjesz kilogram, na drugi dzien zjesz troszke mniej i sie wyrowna..:) przeciez cale zycie nie mozna sobie odmawiac wszystkiego..trzeba jesc wszystko, z umiarem ;p ja kupuje rolki..jutro zamawiam i bede smigac ;p albo mam depreche..albo mi sie wydaje ze moj facet mnie olewa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi- jak czujesz, że facet cie olewa to mu o tym najlepiej powiedz :) bo niestety oni są tak skonstruowani, że czasami nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że robią coś nie tak :) szczera rozmowa dużo pomaga i pozwala uniknąć rozgoryczenia :) co do wychodzenia z diety to jednak co tydzień będę dodawać po 100 kalorii, żeby organizm się przyzwyczaił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak uwazasz Boginka 25 :) rob tak zby Tobie bylo najlepiej ale kontroluj wage :):) kurcze ja zisiaj dopiero teraz wstalam idopiero teraz bd jadla 1wszy posilek ;/ a zazwyczaj jem o 6.00 albo 7.00 ;p :):) kupilam sobie wczoraj takie chrupki marchewkowe bez tluszczu z papryka i blonnikiem :) 70 kcal maja ;pp a waga dzisiaj z rana tez 67 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie samej diomendi jest szkoda dietę rzucać, ale niestety kiedyś muszę zacząć jeść...chociaż nie ukrywam, że będzie to ciężkie bo coraz bardziej widzę, że powoli znowu mam myśli takie jak przy anoreksji :(...dobrze że są rodzice i silna wola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez moze sobie kupie ktoregos dnia te chipsy ;D diomendi wiem ze masz racje ale dzisiaj bedzie trudno troche bede sie ograniczac wiadomo ale nie chce caly zycie byc na diecie .;] wczoraj 800 kcal plus chipsy i delicje;/ ajjj. a dzisiaj na pewno bd z 1500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara_varvara
hej dziewczyny :) bylam na diecie 500 kalorii 3 lata temu jadlam same owoce i warzywa a nie sniadanie 2 kanapki na waflu razowym. Schudlam 16 kg w 3 miesiace ale po pierwsze zle sie czulam bo siniaki mi sie robily i mialam delikatna anemie a 6 miesiecy pozniej okazalo sie ze jestem w ciazy ktora poronilam w 9 tyg poniewaz moj organizm byl tak wykonczony ze nie byl w stanie utrzymac tej ciazy. Tak wiec uwazajcie co robicie proponuje jesc o stalych porach i cwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzednie wakacje byłam na diecie DO 1000 kcal. Miesiąc wytrzymałam, ale ta dieta była świetna, gdy nie miałam ochoty na jedzenie, jadłam 800 kcal dziennie, gdy był weekend, koktajle owocowe, lodowe - 1000 kcal dziennie, schudłam 8 kg, ale przerwałam po prostu i teraz znów chciałabym zacząć się odchudzać, najgorsze, ze przez ostatnie dwa tyg. byłam na diecie tak mało kalorycznej, że teraz źle mi jest się przestawić, potrafiłam zjeść 2 kromki macy dziennie +woda, zielona herbata, czasami ciastko owsiane, że tak powiem "dietetyczne" i ta dieta była nie za dobra, mało owoców, praktycznie zero, zero mięsa.. tak się dłużej nie da, więc przystępuję do wyzwania "500 - 1000 kcal" do wakacji, bo z 600 bywa różnie. powodzenia dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dzisiaj tylko 0,1 kg mniej niż przedwczoraj :( Liczyłam na większy spadek wagi... :( Za duzo ćwicze, wczoraj 20 minut orbitrek, rozciąganie, cwiczenia z ciezarkami i a6w dzien 2. Wolałabym schudnąć do 50, i dopiero wtedy modelować sylwetke cwiczeniami... Takze rezygnuje z cwiczen i z diety jogurty+owoce. Dzisiaj: serek wiejski lekki (121,5) dwie kawy z mlekiem 2% (80) satino 0,9 (82) jajko (80) = narazie 363,5kcal, ale zjem cos jeszcze do wieczora tak zeby zmiescic sie w 500-600. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średnia Ja najlepiej stres rozładuj ćwiczeniami...mnie wczoraj mama wkurzyła i postanowiłam sobie poćwiczyć i miałam takiego powera że szok...a po ćwiczeniach było już po stresie :) może nie na każdego to działa ale spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Boginka 25 .. ja Ci powiem tak, ze to juz nasza psychika.. ja teraz jem 300 kcal, wymiotowac mi sie chce nieraz..wczoraj myslalam ze zwymiotuje..teraz zaczelam jesc jogurt naturalny i mnie odrzuca od jedzenia.. ale gdybym miala popasc w anoreksje, to bym nie przypuszczala ze moze tak byc. :) bo anorektyczki nie wiedza ze są chore.. dobrze ze masz wsparcie bliskich..mi to mama caly czas mowi ze nie moge sie glodzic i bardzo mnie to denerwuje..a z chlopakiem rozmawialam..bylo zle.plakalam w nocy..i spalilam 2 fajki naraz..przez ta diete jestem troche nerwowa i psychika mi sie kruszy..odczówam to.. ale ja nie chce jesc.. 6 kg.. moze po mnie nie widac ale za nastepne 20 dni tez bd 6 kilogramow mniej i wtedy bedzie juz widac :):):) SredniaJa : nie mozesz robic tak, że raz zjesz duzo a potem znowu dieta..kiedys tak robilam..to wogole nie moglam zaczac diety..jeju pierwsze dni sa najgorsze, wiem.. ale po paru dniach przyzwyczaisz sie..zrob sobie ta diete 800 kcal. i juz. W KAZDY DZIEN MOZE BYC JAKAS OKAZJA, JAKIS WYPAD, SWIETA TEZZ.. SYLWESTER..URODZINY ZNAJOMYCH..JAKIES DYSKOTEKI...WYJSCIA ZE ZNAJOMYMI.. to jes codzienne zycie..ale trzeba zrezygnowac na 2/3 miesiące z tego ... !! a potem bd mogla robic to co robilas przed dieta bez wyrzutow sumienia..bez deprechy ze jest sie grubym :) ja diete ciagle przekladalam..a bo swieta, a bo urodziny..a bo chce isc na 18stke..a potem urodziny mojego..ale stwierdzilam, po jego urodzinach odchudzam sie na mus..mial urodziny 8 marca..w pt. Robil w sobote.. wiec doszlam do wniosku ze bd sie odchudzaac od poniedzialku..i sie odchudzam do tej pory. Dzisiaj 19sty dzien..ciesze sie ze przez tyle nieudanych moich podejsc do diety teraz mam taka silna motywacje ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×