Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

hahaha...is szukam tej jedynej co to zaakceptuje....dobrze że zwróciłes na to uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak....smakowite...a laska ma naprawde ladne nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smakowite raczej dla niego bylo, a co myslisz o takim spedzaniu czasu po pracy, przychodzsz do domu, zrzucasz szpilki a Twoj do dziela, Ty tylko nogi na lawe kladziesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...ja mam lepszy pomysl...on przychodzi do biura...wchodzi pod biureczko....zdejmuje szpileczki i dziala.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no mamy dzialalnosc wiec biuro jest w domu...ale pracuje tez na etacie wiec taki lekki perwersik tez jest do zrobienia haha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alayka a pracujesz z kobietami tez, bo nie wiem co by kolezanki powiedzialy jakby weszly a tam pod Twoim biurkiem i pod stopami lezy przystojny brunet ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha...chyba łysielec.... no pewnie tez by chciały...ale ja bym sobie go do nózki przywiązała kabelkiem i nie oddała..... ...no i proszę - moje nóżki....nie w szpileczkach ale paluszki sa na wierzchu...hahahahha :) Nie pytaj sie po co robilam to zdjecie...... http://i42.tinypic.com/qwwmdy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alayka nie jestem lysiejacy, musialabys mnie zobaczyc no ale wiesz raczej tu nie wstawie fotki co do stopek Twoich oj zazdroszcze tej wycieraczce w Twoim aucie ;-) i nie musialabys mnie kablem przywiazac bo ja nie mialbym zamiaru uciekac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahaha..tak tylko sprawdzałam.... a z tym kablem to tak na wszeli wypadek jakby jakas chciala jeszcze swoje dac do pieszczenia :) hmmmm....wycieraczka nie daała mi oznak że jej sie podobają...raczej byla niegrzeczna i sie podwijała...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak szpilki to podstawa teraz juz wiem....rozbiac to zdjecie bylam jeszcze nieswiadoma....brunet lubiacy kobiece stopy..hmmm...a moze to ty jestes na tych filmikach z You Tube co? haha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak....to by bylo cos :D dalabym to do neta i niech sie ucza inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...skromny hihihi.. ideał faceta dosłaownie...jak ty sie sam uchowałeś przez tyle lat...i gdzie ty byles kiedy ja szukałam ahhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowiłam mówiłam...tylko moze za cichutko :/ i nawet ta "Jula..." rzdko kiedy faceci takie piosenki słuchają ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa....dobra reklama dla potencjalnych partnerek...a ja mimo mojej powierzchownoścci ladacznicy tez mam serduszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz taki podnozek tez potrzebuje potem przytulenia za te calowanie stopek bo musisz przyznac ze malo facetow tak traktuje kobiete ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej... tak sami z siebie to nie czesto...:) jestes Oryginał jak nic.... a tak z ciekawosci spytam jaki masz utwor ustawiony na dzwonek w kom?hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..o jezu to głasanie po włosach....mmmmm...uwielbiam mogłabym tak całą noc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahaha...juz tu nie sciemniaj ...ja wczesniej pisałam ze taki mam :) serio pytam..ciekawa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale ja nie sciemniam, jak mam Ci udowodnic to, poza tym ja nie wiem gdzie Ty to pisalas, nie czytalem tego posta, skupialem sie raczej na Twoim guscie co do bucikow ale na prawde taki mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm..jesli piszesz prawde (choc jak każdy facet pewnie lubisz podpuszczac dziewczyny...) to albo mamy do czynienia z hitem i każdemu na mieście to dzwoni albo... hmmm....no sam wiesz...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×