Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kominelka

Czy są tu kobietki,które mają postanowienie na ten rok,żeby zajśc w ciążę?

Polecane posty

Gość kaska300
hejka:). Jak tam motylku u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakucz jestes jakas
glupia jak mozna robic 3tesy ciazowe i test z krwi beta hcg bete robi sie w dniu spodziewanego @ a nie tyle przed@ chyba logiczne ze tak wczas niw wyjdzie nie nakrecaj sie tak dziewucho rany: o tedt robi sie w dniu spodziewanej@albo jak nie przyjdzie ona 3 testy juz zrobila hahagahaha:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
kasiaczku,3mam kciuki. U mnie nici w tym cyklu. Moj kochany jutro na tydz wyjezdza,takze przepadna dni plodne,a przytulanko bylo tylko 7 i 9 dc,wiec marne szanse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika 28047
tak ja mam zeby nie zajsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki @ nie ma sytuacja bez zmian tyle ze lekko temp spadla o jedna-2 kreski a przed @ zawsze spadala duzo do poziomu sprzed owulacji oko36.4 bialy sluz mnie zalewa cycki bola swedza przeokrutnie a takie zyly mam jakby mi ktos pomalowal na fioletowo, czekam na @ momentami mam wrazenie ze juz a tu nic ;/ masakraaaaaa a powiedzcie mi czy jak zrobilam test po poludniu a jak duzzooo pije to moze wtedy nie wyjsc ? bo ja juz glupia jestem w tym wszystkim ;/ juz bym wolala chyba @ dostac i miec z glowy ;p;d hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
z tego co wiem,to przed testem nie powinno sie pic duzo,bo z moczem cos tam jest inaczej. Zrob test z rana,albo bete ?. Bo jak @ nie ma tak dlugo,to moze .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominelka
Witajcie! Wczoraj wróciliśmy z mężem ze spa i postanowiłam zrobić test. Zrobiłam go popołudniu i... wyszła 1 mocna kreska i druga bladziutka. Powtórzę test za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominelka
Hop,hop! Gdzie się podziałyście,Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska300
Gratuluje. Najpradobodobnie jestes w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominelka
Kaska-faktycznie! Jestem w ciąży :) 4 tygodnie i 5 dni :) Udało nam się w pierwszym cyklu starań :) :) Jesteśmy przeszczęśliwi. Teraz trzymamy kciuki,żeby wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyj7uyr
ja mam postanowienie zeby juz niezachodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominelka
Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska300
Kominelka,gratuluje. Trzymam kciuki,zeby sie udalo. Ja narazie czekam na @ i mam nadzieje,ze nie nadejdzie :). A bylas u gina juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominelka
Nie dziękuję,Kaska,żeby nie zapeszyć :) Tak,byłam u gina. Mamy już fotkę z USG :) Następna wizyta,w przyszłym tygodniu :) Tak się ciesze :) A u Ciebie,kiedy miałby @ przyjść? Mam nadzieję,że nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zahir77
Chciałbym żeby moja zona miała takie postanowienie....ale mogę tylko pomarzyć serdecznie pozdrawiam i powodzenia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
kominelka,u mnie @ ma byc dopiero najwczesniej za 2 dni,chociaz sama nie wiem . Bo w 12dc mialam sluz plodny,a potem w 20dc,wiec jakbym miala 2 owu ? To raczej niemozliwe . Takze czekam. Mam nadzieje,ze sie udalo :). Super,ze dzidzie na usg widac juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominelka
Kasa-u mnie testy owulacyjne też pokazywały płodność w takim dużym odstępie. Ja mam tylko przylkład na -przykładzie 1 miesiąca. Trzymam za Ciebie kciuki :) Na USG dzidzia ma 1 mm i wygląda jak kropka na koncu zdania. Przez 2 tygodnie powiększy się 4 razy i będzie miała 4 mm :) dzisiaj,jak wstawałam,to mi,jakby więzadło,czy pachwina tak mocno ścisnęło i teraz pobolewa. Podobno to normalne,bo macica się rozciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominelka
Katia,zapraszamy :) Napisz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
witaj katia. Kominelka,to bardzo duzy dzidzius :) hehe. A jak sie w ogole czujesz ? masz jakies objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominelka
Kasia-noooo,wielgaśny :) Objawy? Senność i okropny ból piersi (sutków zwłaszcza) i czasem coś w jajniku zakłuje. Zero wymiotów :) Mała-witamy :) Jak u Ciebie sytuacja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
u mnie ok. Jutro @ ma byc najwczesniej,ale narazie nie czuje sie jak na @. Zero bolu podbrzusza itp. Temp mam ok 37 z rana,ale u mnie mierzenie bezcelowe,bo 3 dni temu zaczelam mierzyc,takze nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Chętnie się dołącze do Was jeśli tylko mogę :) Mam 22 lata i poronienie za sobą.. Staramy się o dziecko już rok i jeśli będzie trzeba to będziemy starać się i kolejny.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominelka
Kasia-ja też temperaturę mierzyłam może z 4 dni i to najśmieszniejsze,że wieczorem: kształtowała się w granicach 37,2-37,4. Wcześniej nie mierzyłam,bo... nie miałam o tym pojęcia :) Czyli w 12 i 20 d cyklu były staranka,tak? :) Hot-witaj :) Bardzo mi przykro z powodu poronienia. Który był to tydzien,jeśli mogę spytać? I jak wcześnie,po nim zaczęliście się starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominelka
:( Lekarz podał powód poronienia? Ja zaszłam co prawda w 1 cyklu starań i chyba moje pocieszenia mało dają,ale nie zrażaj się. Luz i relaks oraz odpuszczenie,jakieś winko to może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
witaj hot. Mi takze przykro z powodu poronienia. Ale na pewno teraz sie uda. Kominelka,staranka byly w 9dc,pozniej moj kochany wyjechal,a potem w 15dc,20dc i 22 takze moze sie uda. Narazie jestem senna,ale tak mam tez na @ wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
witaj hot. Mi takze przykro z powodu poronienia. Ale na pewno teraz sie uda. Kominelka,staranka byly w 9dc,pozniej moj kochany wyjechal,a potem w 15dc,20dc i 22 takze moze sie uda. Narazie jestem senna,ale tak mam tez na @ wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×