Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kominelka

Czy są tu kobietki,które mają postanowienie na ten rok,żeby zajśc w ciążę?

Polecane posty

u mnie kiedys jeszcze na poczatku jak mierzylam tem byla wysoka od owulacji a w dzien@ spadala lub dzien przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kiedys jeszcze na poczatku jak mierzylam tem byla wysoka od owulacji a w dzien@ spadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
miejmy nadzieje,ze sie udalo :). A nie masz ochoty juz robic testu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
hehe. Mam nadzieje,ze w pn zobaczysz 2 piekne kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) jak tam samopoczucia ? co u was ? moja temp dzis 37.0 :) mam strasznie obolale piersi i bardzo gesty sluz a i co najsmieszniejsze ciagle stoja mi sutki hehe ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
hej motylek :). To dobry znak :)My dzis zaczelismy staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
a nie dziekuje :). Ale poki co i tak nici,bo dzis dopiero 7dc,ale juz zaczelismy :)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz trzeba probowac :) ja sie jakos nienajlepiej czuje, boli mnie glowa brzuch pobolewa mam nadzieje ze to nie na @ co ma byc to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
ojeny. Miejmy nadzieje,ze to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
hej:).jak tam dzisiaj u was? Co u ciebie,motylku? Testowalas dzis ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki witam Was w poniedziałek 26-03-2012r;) szkoda że już po weakendzie ale zakupy wiosenne zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
witaj pluszak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
u mnie dobrze :). Wczoraj prawie caly dzien nas w domu nie bylo :). Weekend zaliczam do udanych. A u ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też weakend udany:) pgoda była super to można było pospacerować na rowerku pojeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a można by z tego forum na gg przenieść nasze rozmowy bo czasem mam problem i nie wejdę na nasze forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey pluszak mój mail:jogobelle82@wp.pl jak chcesz mozesz podac numer gg a umnie nic szans na ciąze naturalna nie mamy szans tak wiec ani nie czekam po swietach musze zrobic badania przez iui mam nadzieje ze ostanie i wizyta z badaniami wyjdzie mnie prawie 400zl: niestety leczenie nieplodnsci w PL w naszym cudnym kraju jest kosztowne a ile juz wydalismy z mezem i teraz czeka mnie znow IUI i koszta tez spore a jak sie nie uda 1 zabieg znow trzeba podejsc kolejny raz i tez sie płaci i tak to wyglada milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie zrobilam testu ;/ w sobote zle sie czulam caly dzien wieczorem bylam pewna ze w niedziele dostane okres , wczoraj caly dzien poza domem samooczucie masakryczne caly dzien na swiezym powietrzu piekna pogoda jestem za granica wiec 25 stopni w cieniu mamy a ja czulam sie okropnieee brzuch boli mnie dolem czasem mialam wrazenie ze musze isc do lazienki bo pewnie @ przyszla wiec nawet nie kupilam testu ;/ rano dzis wstalam ale temp nie spadla... Powiem wam szczerze i moze wam sie to wyda glupie ale sie boje zatestowac:( chyba mi odbija hehe chyba wole dostac okres niz zobaczyc jedna krechee;/ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
motylku,bedzie dobrze. Nie stresuj sie. Domyslam sie,ze boisz sie 1 krechy. W takim razie poczekaj jeszcze z testowaniem ? A co do gg,to ja nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KoloroweMotyle25 poczekaj jeszcze dwa dni i jak nie przyjdzie 2 to zrób ponownie a najlepiej to ja bym szla jutro na bete hcg na twoim miejscu a cykle masz regularne ? czy już ci sie spózniała ? a nawet jak przyjdzie@ czego ci nie zycze oczywiscie to glowa do góry napewno sie uda wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiakucz hmmm zdecydowanie za wczas robilas te testy a beta tak wczas ma prawo nie wyjsc spokojnie wiecej cierpliwosci ! poczekaj do @ jesli nie przyjdzie zrób test kolejny raz a czy jest mozliwa ciaza ? wszystko jest mozliwe jesli staracie sie z partnerem o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska300
motylku,moze test sie pomylil. Nie wiem. Przykro mi. Ale wrazie co,to nie lam sie :). Kasiaczku,byc moze za wczesnie na test . Jak @ nie bd,to zatestuj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie komp muli jak nie dodaje wypowiedzi to nie a jak już doda to dwie od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×