Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaabbbbbb

seks z eks- układzik

Polecane posty

Gość bryyyyyy
montgomery czyżby jakaś koleżnka Cie tu odnalazła ?? uważaj bo świat jest mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
a ile masz lat... przecież nawet jeśli to Adam, to albo się nie przedstawi prawdziwym imieniem a nawet jeśli imię się zgadza to imię chyba dość popularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
widzisz!!!! zamilkł Piotrus Pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
wlasnie miedzy innymi dlatego sa zdrady aaaabbbb ja akurat lubie sie Wami napawac :-) nie mam na imie Adam jestem troche przed 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
montgomery młody jesteś jak ja :) i juz takie atrakcje w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
nie zamilklem w pracy jestem czasem tez trzeba cos zrobic :-) zamiast do aaabbbbb mialo byc do bryyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
mlody?? to ja przestalem sie czuc jak 25 skonczylem czas szybko ucieka trzeba wiec go sobie uatrakcyjniac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
montgomery aaabbbbb to teraz bryyyyy, zmieniło mi sie przypadkiem ale już tak zostane :) no włąśnie zdrady są bo nie mamy zaspokojenia w domu niestety, choć mam nadzieje ze mąż się nauczy i nie bedzie mnie korciło odezwanie sie do byłego juz przyjaciela ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
monti- no to tak ci zostanie do końca życia- współczuję żonie. Chyba, że się połapie i cię kopnie w cztery litery:D No i po co się żeniłeś- łatwiej by ci było tak żyć samemu jako playboj.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
BOY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
do póki żona jest nieświadoma to nie czuje się skrzywdzona, tak jak u mnie... mąż niczego nieświadomy to i zadowolony ... ale dla mnie to się zrobiło za dużo już... poza tym ja nie zmieniałam kochanków, miałam jednego i innego nie chcę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
aha bryyyyyy;-) nigdy nie wchodze do tej samej rzeki;-) ile masz pewnie zostanie mi tak juz i tez wspolczuje zonie takiego skur...na Ona jest taka dobra ciepla kobieta:-) nie jestem zadnym playboyem:@ spotykam sie z mezatkami ktore maja tak jak ja czyli za malo w domu. eh nikt o mnie nie wie juz tyle co Wy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
aaaaabbbbbb- to przecież facet a facetom pókula artystyczna w mózgu nie pracuje:P. Oczywiście, że żona się dowie - on nie docenia kobiet. Ale monti się nie zmieni jak to facet tego typu. Do późnej starości tak mu zostanie:D Jak nie będzie sprawny seksualnie to wspomoże się wiagrą lub innym permenem. A gdy nie będzie ich mógł używać ze względu na stan zdrowia? O to dopiero będzie tragedia:P Tak czy siak- koniec ten sam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
monti- nie myśl, że tu kofesjonał i przypadkiem nie tłumacz sobie, że jak TYYYLEEE tu powiedziałeś to jest tak, jak na spowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
zona na pewno cos przeczuwa przecie wie ze ciagle mi sie chce a jej raz na tydzien:-( tylko pewnie nie mysli ze az taki ch.j ze mnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
nie wierze w boga dla mnie wszystko co z tym zwiazane nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
montgomery, takie zycie każdy szuka tego czego nie dostaje w domu.. ja jako kobieta też tak zrobiłam i szczerze to wyrzutów sumienia względem męża nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
Monti- gdyby te kobiety, które mają kochanków, znały prawdę o swoich kochankach, jacy to faceci/ludzie, czym się kierują i "czym" dla nich są- nie mielibyście CHĘTNYCH :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
montgomery a widzisz u mnie niby jak u Twej zony, z mężem raz na tydz bądź dwa bo mi sie nie chce i on myśli że ja seksu nie lubie, a ja poprostu z nim nie bardzo lubie.... i dlatego w oczach męża nie nadawałabym sie na bycie czyjąś kochanką żałosne to trochę wiem.... a z kochankiem mogłabym codziennie, alez mi dawał odloty uuuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
Dałam tylko przykład z konfesjonałem:) A sumienie? to zwyczajnie przyzwoitość. Co zatem można powiedzieć o ludziach pozbawionych przyzwoitości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
ile masz lat.... to wcale nie tak.... ja miałam świadomość, że mój ma rodzien która ja równiez posiadam ale dalej w to brnęłam, bo pożądanie nie zawsze me cos wspólnego z rozumem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
bryyyyyyyy- to jakaś suka z ciebie, bo ja byłam kochanką ale dla mnie nie tylko dupa się liczyła ale i czułość rozmowy a może nawet to przede wszystkim. I w domu mi tego nie brakowało, no może brakowało odmiany= motyli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
ile masz lat, nie obrażaj mnie proszę.... suka ?? być może ale tylko dlatego że zdradzałam.. rozmowy równiez były i to na każdy temat... a mówiąc o pożądaniu i rozumem, chodzi mi o to że wogóle dochodzi do zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
te kobiety traktuja mnie dokladnie tak samo jak ja je, nie mam wyrzutow sumienia,moralnosc dla mnie nie istnieje, wsztstko co mi sie w glowie pojawi mysle ziscic nie baczac na innych po prostu jestem skur....lem ale mysle ze dobrze ze jestem tego swiadomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
no cóż, czy inaczej by cię mąż nazwał- przecież nie postępowałaś dobrze- jak nazwać zdradzającą??? A teraz już wiesz, po tym jak tu opisywał Monti, jacy są kochankowie, czego chcą, jak nas przedmiotowo traktują, co dla nich się liczy. I nie jest to z pewnością nasze uczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
Wy Panie widze ze jestescie takie same jak ja tylko w damskiej osobie :-) Tylko pewnie boicie sie przed soba przyznac ze takie z Was ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
monti- nie znasz kobiet! A jak trafiasz na podobne sobie, no to gratulacje. I daję ci rozgrzeszenie:P :D zimny "penis" ( delikatnie mówiąc) trafia na zimne suki :D Powodzenia i udławienia :P Ach, co mi tam powodzenia, jak tak lubisz żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
montgomery mi ten układ pasował bardzo długo, bo dawał mi wszytsko czego potrzebowałam ale cos jakby uczucie sie zaczeło chyba rodzic i było mi zbyt cięzko, gdyby nie to moze tkwiłabym w tym dalej.. choc nie mam pewnosci czy to nie porwóci, bo to nie pierwsze takie rozstanie nasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
bryyyyyyyyyyyy- :D pleciesz idiotyzmy- czas bycia w takim związku nie zależy wcale od ciebie ale od kochanka. Ty nie masz tu NIC do powiedzenia :P A te powroty do siebie? To tylko kaprysy kochanka, który odpoczął albo z braku laku i ma chęć na małe bzykanko ze słodką idiotką, która i tak niczego nie kuma i wszystko tłumaczy sobie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
dzieki za rozgrzeszenie:-) u mnie o uczuciach nie ma mowy nie pozwole sobie na to. Poza tym kocham zone i wiem ze to dziwne:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×