Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaabbbbbb

seks z eks- układzik

Polecane posty

Gość a ile masz...
tu akurat cię rozumiem monti, że kochasz żonę ale robisz SKOKI. Ja kocham, KOCHAM BARDZO męża. I wiem, że faceci są od nas, kobiet, inni- dlatego z całą pewnością nie pozwolisz sobie na uczucie :) Tylko wiesz, kobiety się zakochują :( i nie wiesz jak można cierpieć 😭 Dziwne- prawda? kochać w pewnym momencie męża i kochanka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
ile masz lat... idiotyzmy powiadasz, byc może ale uwierz, że czesto ja dyktowałam warunki i terminy spotkań dogodne dla mnie, nie zawsze było tak że on chciał tu i teraz a ja jak na komende sie stawiałam, on tez musiał nieraz stanąć na głowie żeby się spotkać i robił to !!! CHOĆ PÓŹNIEJ KONSEKWENCJE W DOMU MIAŁ RÓZNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
ila masz lat,.... zakochałas się w swoim kochanku ?? trwa to nadal ?? masz rację, kobiety się częściej zakochuja pomimo, że nie chcą tego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
bryyyy- wszystko, co napisałaś świadczy o tym, jak jesteś naiwna. Nic nie zależało od ciebie :( mówisz , że terminy dyktowałaś:D, przeczytaj sibie jeszcze raz. Wiesz dlaczego się godził ( kochanek) bo zależało mu na bzykaniu ( cholera nie lubię tego słowa! ) a nie na tobie- NIESTETY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
Ile masz lat mam wrazenie ze z autopsji znasz to co wytykasz bryyyy nie ublizaj jej skoro tez tak postepujesz wydajesz sie byc wyrozumiala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
ja wiem, że gdził sie bo chciał sie bzykać ale ja również :) i dlatego mielismy ten układ... ja nigdy mu nie mówiłam o uczuciach do jego osoby, wiec mial swiadomosc ze to tylko seks, który satysfakcjonuje nas oboje, zarówno ja byłam jemu do bzykania potrzebna jak on mi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
montgomery, dzieki za wsparcie heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
jasne jestes bardziej wyrachowana jak ja;-) ale bryyy bedac zagubiona szukajac czegos co w zwiazku sie jej nalezy, po prostu poplynela, ale nauczy sie pewnie co bryyy?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
popłynełam ?? jak my wszyscy chyba.. tyle że pojawiło to sie głupie uczucie.. a moze to nie uczucie tylko pożądanie po prostu z którym cięzko sobie poradzic bo nie można miec na zawołanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
Monti- mam nadzieję, że spotykasz tylko takie kobiety jak bryyyy a nie takie, jak ja :) Wiem, jacy są faceci-kochankowie, na czym im zależy. Teraz, jak widzę jak tu kobiety starają się tłumaczyć postępowanie kochanków i dorabiać teorię- śmiech mnie ogarnia i chyba politowanie dla naiwności. Jestem na siebie zła tylko za jedno- że potrafiłam tak bardzo rozpaczać, cierpieć- świat mi się zawalił- kiedy kochanek sobie całkiem odpuścił. :( Dlatego chcę tylko powiedzieć tym naiwnym kobietom aby się nie angażowały w takie układy, bo nie każda jest na tyle silna (???) by traktować to jak bzykanie li tylko ( jak króliki)- ja tak nie potrafię! Dlatego oszczędzam sobie :) i rozpędzam ewentualne motyle, ha wręcz zabijam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
montgomery, ja wyrachowana ?? zdaje Ci się :) po prostu szukałam i znalazłam to czego nie miałam w domu, poznałaz seks od innej strony.... hahahha zapewne jak i Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może ja....
A nie lepiej w ogóle nie wplątywać się w romanse? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może ja....
Czy zdrada warta jest późniejszych rozterek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
łatwo sie mówi nie wplatywać... ja zawsze byłam przeciwna zdradzie, poważnie, aż do ubiegłego roku... ale wiem, ze z nikim innym zdrady sie nie dopuszcze, tylko on wchodzil w gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
Nie, nie jest warta - dla tych, którzy CZUJĄ, dla pozostałych nie ma to znaczenia. To tylko ruchy posuwisto- zwrotne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
ile masz lat raczej trafiam na takie jak Ty nie chce aby sie jakas zakochala;-) Takie tkliwe rozemocjonowane sa niebezpieczne:-) a rozterek nie miewam wiem ze zle robie ale mam to w ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
nie warto tkwic w układzie jeśli uczucia sa jednostronne, bo zostaje później cierpienie i żal... ale jesli ktos potrafi sie bzykać bez większych emocji i uczuć a liczy sie sam seks, to wtedy nikt nikogo nie rani.... indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
montgomery i właśnie, nie darzysz ich uczuciami i jesli one Ciebie rwniez to sprawa jest prosta, układ na czysty seks i wtedy sie z tego korzysta i czerpie przyjemności... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
Monti- jeśli trafiasz na takie, jak ja- no to im nie zazdroszczę :( cierpią i to cholernie 😭. Oczywiście podniosą się z tego ale to wymaga czasu- dla nich, czasu straconego bezpowrotnie. Tego właśnie najbardziej będą żałować. I wiesz co, jesteś tym, kim piszesz rzeczywiście. Masz pewnie tę świadomość, że takie, jak ja są na tyle honorowe, że nie żebrzą o miłość, że ci nie podłożą świni- cierpią same i... żyją. Rzeczywiście strasznie jesteś wyrachowany- szuja pierwszej klasy! Zgadzam się z tobą w 100% z twoimi antykomplementami na swój temat. Buziaki 👄 Bądź człowiekiem :D i znajduj sobie tylko zimne suki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
BRYYYYY- czytaj ze zrozumieniem- ONE darzą Montiego uczuciem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
miedzy innymi dlatego mezatki ale jak widze sa takie co moga sie zakochac, do romansu niestety potrzebne wbrew pozorom sa osoby odpowirdzialne i dojrzale jakkolwiek durnie to brzmi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
bo wiesz pogubiłam sie... czy Ty jestes ta tkliwa i kochliwa czy ta bezwzględna co nie łączy seksu z miłościa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
dla Montiego, nie chwaląc się :D, byłabym smakowitym kąskiem :P...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
hahaha, nie zachęcaj go, bo chłopak sie nie obrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
oczywiście przed tym, nim pobrałam OSTRE " nauki od życia":D Teraz jestem piękną biżuterią za pancerną jubilerską szybą.:D Popatrzeć można ale stać na nią cię nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
bryyy- no, co ty, nie znam chłopaka ale nie chcę aby w tak młodym wieku z "przepracowania" :D zszedł BYŁ na zawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
a ile czasu trwał twój układ ?? jak sie wyplatałas z tego ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
na zawal jeszcze nie teraz:-) na razie moc jest;-) a moze kiedys sie wylecze tylko czy chce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
nie chcesz, nie chcesz heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
powiedz ile masz lat i co tak młodo sie ożeniłeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×