Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

specjalista alkoholowy

czy jest tu jakaś alkoholiczka ? - reaktywacja

Polecane posty

Gość cziki cziki
to moze napsize cos o sobie jak jestem tu nowa, no wiec lubie sobie wypic i miec stan upojenia, nie wyobrazam sobie isc na impreze trzezwa, poprostu nie umialabym sie bawic, jeden drin czy piwo tez by nie zdalo egzaminu, bo jak juz pic to pozadnie, niestety u mnie konczy sie to urwanym filmem i dowiadywaniem na nastepny dzien od znajomych a ostatnio i nowo poznanych ludzi, co robiłam, mowilam i co sie działo. jak zbliza sie weekend to nie potrafie usiedziec na tylku i tylko wesze impreze, najgorsze jak załaczy mi sie ssaca, albo jak sie konczy impreza i wiem ze juz koniec picia i trzeba sie rozejsc do domow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niestety u mnie konczy sie to urwanym filmem i dowiadywaniem na nastepny dzien od znajomych a ostatnio i nowo poznanych ludzi, co robiłam, mowilam i co sie działo" No narazie masz etap picia towarzyskiego. Czy to już uzależnienie to nie wiem ale jest to picie RYZYKOWNE Frela -->>> 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik jeszcze działał o 21:22. Nie ma źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawia nam:) nie bojcie nic:) Topik padl bo teskni za Iszkwanem i chce sie na nowo narodzic, zeby wrocil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna111
A dlaczego tamten topik nie działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Może się tutaj zadomowimy. I Ajven będzie pisał, bo w końcu z TAMTEGO topa odszedł:D Tamten był dla mnie legendarny, czuję rozczarowanie, nie ma szacunku dla tradycji, muszę sobie tłumaczyć, że to tylko net:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iszkwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan ❤️ To dobrze, ze padl, bo tu mamy znow Iszkwana:) i nikt sie moze nie bedzie rzadzil tu, jak tam i posty beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna111
Specjalista alkoholowy- dzieki za serduszko :) nie wiem co ono oznacza :) ale dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, mnie też jakoś tak smutno :( Ale może naprawią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna111
Pijecie dzisiaj coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frela zawsze się jakieś gówno przywlecze :-O Najważniejsze że jest Iszkwan bo Ajvena nie trawiłem .. jakiśtaki głupol :-P hanaph-->> dlatego wkleiłem tutaj linka ze starym topikiem by każdy mógł się zapoznac z treścią starego topa , bo to kopalnia wiedzy ale też trochę śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno naprawia, nie smuccie sie, najwazniejsze, ze Specu odgapil moj pomysl i zalozyl nowy topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle dużych topików już przepadło Aada, że nie mam nadziei. Weź Smyranie, Pijemu czy Degeneruchy... Poza tym komu ma na tym zależeć? Modkom, co pojęcia nie mają, że my tutaj hmmm nie pijemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki cziki
SPECU wiem, ze to picie towarzyskie, ale sama tez czasami muce :) musze sie kontrolowac bo mieszkam z rodzicami, jednak upijam sie czesto bardzo gęsto, dwa razy juz spadłam ze schodow, z czego jednego razu nie pamietam, alkohol wchodzi mi nie tylko w ten głupi łeb ale i w nogi, ciagle jakies siniaki, na szczescie nie mam chlopaka, bo by sie pewnie pali ze wstydu, ze ma taka dziewczyne, moje kolezanki tez lubia wypic i wlasnie jedna z nich ma chlopaka ktory jzu kilka razy z nia zrywal za picie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setka_to_za_malo
a ja ostatnio zauwazylam ze coraz czesciej na imprezach poznaje ludzi i potem o nich nie mam zielonego pojecia kim oni sa, bawie sie z jakims chlopakiem a potem go w ogole nie pamietam! zauwazylam tez ze coraz czesciej urywa mi sie film nawet jak wypije malo, a raz mialam sytuacje ze nie pamietalam nic z imprezy, od poczatku do konca, dzisiaj wypilam juz 1 piwo, wczoraj 4, i juz mysle o jutrzejszym dniu ze nie obedzie sie bez % :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×