Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

specjalista alkoholowy

czy jest tu jakaś alkoholiczka ? - reaktywacja

Polecane posty

Gość cziki cziki
Joanna ja własnie pije warke, podkradlam z lodowki i przelalam do szklanki, jutro bede musiala kupic i podstawic nowa puszke w miejsce brakujacej, bo to ojca. Wina tez spoko ale wydaje mi sie ze smierdzi najbardziej ze wszystkich alkoholi, jak bylam mlodsza to spijalam nalewki ale to bardzo dawno temu, pocztaki kontaktu z alkoholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista przedłóżkowy
czas na wspomnienia : ich już z nami nie ma --->>> alko36, Amanda Kot, Piotrek z Wrocławia, Bruni, Way ... i wiele pomarańczek które pisały na samym początku dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iszkwan
Frelu, chyba my nie takie ostatnie ze nas ruchac nie chca pewnie sie nie znaja A moze wy takie brzydkie istoty ze was niechceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Spec. Ja też już się pożegnałam raz, teraz drugi: dobranoc🌻 Frelka, jutro zlustruję Twoje wpisy, idź się wyspać, bo Ci się zmarchy porobią:D 🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iszkwan
Pomaranczowy "Iszkwanie" chyba my takie brzydkie som Som nie som ja sie tam nieznom ale dukacie tu i ni huja niewim o co biega z tym ruchaniem przerwa tytoniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iszkwan
taaaa...jasne I co sie tak krzywisz chcesz miske zowolam : Miska chono tu iszkwan cosik smutny bez cibie choc dziołcha ukochaj iszkwana bo ma krzywa facjatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iszkwan
to jakis przebieraniec Nie godaj jo no co ty . Predzej ty . wyruchany przez miske ogon podkuliles i uciekosz na inny topik dziolcha cie znajdzie wszedzie nie ukryjosz sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×