Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

specjalista alkoholowy

czy jest tu jakaś alkoholiczka ? - reaktywacja

Polecane posty

"najwazniejsze, ze Specu odgapil moj pomysl i zalozyl " Frela jako najstarszy użytkownik topika ( obok hanaph ) uznałem że muszę się zmierzyc z tym wyzwaniem :-P bo jak nie ja to pewnie aada założy coś dziwnego :-P :-P i się wiele nie pomylołem szukalimy wisięki i my znaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aada zalozyla, ale Ty odgapiles moj, a jak Ci mowilam, ze zaloze, to mi kazales poczekac jescze chwile 😠 Specus 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna111
Specjalista alkoholowy--- też Cię kocham :) Po Świętach mam postanowienie.. zamiast pić, zacznę biegać... Ciekawe czy się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dziwnie mi tutaj....:( Muszę przywyknąć... Położę się już, dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hanaph-->> dlatego wkleiłem tutaj linka ze starym topikiem by każdy mógł się zapoznac z treścią starego topa , bo to kopalnia wiedzy ale też trochę śmiechu" Dobrze, że merytorycznie do tego podchodzisz. To jest kopalnia wiedzy i nie wiem, czy znow ktoś tyle wiedzy tu włoży, ale zawsze można liczyć na tego... no... co nie pije, a najwięcej ma o piciu do powiedzenia:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki cziki
setka_to_za_malo no witam no:) skad ja to znam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nerwowa jestes Wisienka? Aada natrzaskamy stron i bedzie razniej, branoc 🌼 Mi tez dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna111
Czyki czyki... Pełno??? Jest ich więcej niż Nam się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki cziki
z dwojga zlego lepsze to nasze picie niż cpanie, co jest ostatnio modne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem? jakos tak...kot moj biedny sie meczy po operacji a ja sie wsciekam bo ciagle rzyga i musze sprzatac:o Masakra, ja chyba nie mam uczuc wyższych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna111
hehe :) przepraszam CZIKI CZIKI źle napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze, że Frela nie założyła, bo Ona nie jest w tej sprawie wiarygodna. Z całym szacunkiem Frelciu- potraktuj to jak komplement:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki cziki
duzo wydajecie pieniedzy na alkohol? jak pijecie wodki i piwa to jakies z lepszej półki, czy najtansze? moze macie jakies ulubione trunki i marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie wiem, ja bardzo wrazliwa jestem i bym zaplakala, jakbym widziala, ze sie zwierze meczy, no ale kazdy jest tez inny. A kochasz tego kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki cziki
duzo wydajecie pieniedzy na alkohol? jak pijecie wodki i piwa to jakies z lepszej półki, czy najtansze? moze macie jakies ulubione trunki i marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, bardzo ją lubię, czasem nawet z nią sobie wieczorem porozmawiam od serca. Ale juz jestem zmęczona tym sprzątaniem... Koce śmierdzą, każdy pokój ...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki cziki
wisienka- moj kot byl dwa razy po narkozie, raz po tym jak go wykastrowali i drugi raz po operacji bo spadl z duzej wysokosci ( a niby kot spada na 4 lapy) okropny widok jak zwierze tak sie slania na nogach i przewraca ALE CHYBA MY WYGALDAMY NIE LEPIEJ NACHLANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×