Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

specjalista alkoholowy

czy jest tu jakaś alkoholiczka ? - reaktywacja

Polecane posty

Gość Joanna111
Cziki cziki Ja pijam warkę... tylko i wyłacznie... codziennie po 4, dzisiaj 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki cziki
Joanna ja pije obojętnie ale preferuje Lechy i ostatnio Perły, bo tansze, to wiecej mozna kupic:) a wodka ostatnio popularna byla Barmanska, w weekend pilam cytrynowke robiona przez kolege, 4 litry kupilam, szampanami ruskimi tez nie pogardze, martini, Wisienka nie wiem czemu uwazasz, ze zadaje dziwne pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra mój podstęp się udał ... zepsułem stary topik by móc zostac autorem nowego :-P :-P a teraz wybaczcie ale jutro wstaje o 5:40 .... idę do wyrka , poczytam gazetę i spac dobranoc niech nam naprawią stary topik chociaż na noc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnifi kat
ja na przykład dużo palę, mam też dużo problemów i dużo pieniędzy (nie zawsze dają szczęście) http://chomikuj.pl/Khamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frele rucha jej milicyjny pies
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iszkwan
przeca cie miska wyruchala wiec co jeczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna111
Cziki cziki ja jestem typową alko... wybrałam sobie jeden browar, na początku był lech, potem haineken, a teraz warka. Wcześniej przezuciłam sie na wino.. ale wypijałam cała butelke i doprawialam sie wodka, obojetnie jaka.. teraz tez wale.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Iszkwan przeca cie miska wyruchala wiec co jeczysz :D:D Iszkwan wybacz, ale to bylo dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×