Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

specjalista alkoholowy

czy jest tu jakaś alkoholiczka ? - reaktywacja

Polecane posty

Iszkwan my tez mieli ostatnio niespodziewajke, jak Twoje posty ukasowali, to teraz po kolei kazdemu dajmy niespodziewajke. A od kogo zaczniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowody na pismie- straszna rzecz:( bo takie zaslyszane, to wiesz, mozna sie wybronic zawsze jakos, ale co napisane, to napisane:( niespodziewanka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ten kto popsujal musi skruche wyrazic, naprawic szkode, zadoscuczynic i moze pisma nie poniesie Golab:( moze droge pomyli, moze zawroci:( sama nie wiem Iszkwan- czy golebie gubia droge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna111
Cziki cziki... to wiesz co ja robiłam? nawet jak mój mąż kupił sobie piwo w butelce, to potrafiłam wypić mu to piwo w nocy, nalać wody do butelki.. i zapomniałam któregoś razu ... ale był wściekły, jak otworzył a tam woda... brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego najlepiej nie pisac, bo co pisane, to pisane. Tylko czy da sie nie pisac, oto jest pytanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie wiem czy dalej je platki z mlekiem, czy konserwuje juz, czy pisze sms-a do Muta, ma tyle wcielen, tyle roznych zadan do wykonania, ja nie wiem Iszkwanie, co mnie pytasz, mnie Freli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iszkwan Frelu, chyba my nie takie ostatnie ze nas ruchac nie chca pewnie sie nie znaja A moze wy takie brzydkie istoty ze was niechceta. o tu np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak zle:) A widzisz Wasniewska jednak bedzie miec postawione zarzuty, czyli jak to mowia nosil wilk razy kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Iszkwan to jakis przebieraniec Nie godaj jo no co ty . Predzej ty . wyruchany przez miske ogon podkuliles i uciekosz na inny topik dziolcha cie znajdzie wszedzie nie ukryjosz sie . Iszkwan napisz, jak Cie Miska ruchala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specu jak zobaczy, ze ja taka "umieniona" to chyba jutro po mnie taksowke przysle do tego Poznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E nie no, wiekszosc jest dobrze, taka 5, ale bez korony i gwiazdki. To co moze by to spac poszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×