Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

3:30 wybiła, możemy się pożegnać z kafetełe na godzinę :classic_cool: pozdrawiam piwoszów Jeśli tak to wygląda to niegroźny ten samiec, chociaż jak na moje to lepiej byłoby to porównać w sytuacji sam na sam bez udziału internetu czy ludzi z roboty, jeśli nadal byłby mniej zamknięty niż w necie to znaczy, że do najśmielszych nie należy, zaproś go do McDonalda :classic_cool: I nie pij tego wina tzipo, bo zdecydowanie Ci nie służy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoke, coś za szybko kafetełe wróciło do zdrowia, węszę jakiś informatyczny spisek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać, bo singielki chyba powinny się wysypiać, żeby mieć siłę do przegrywania życia w pojedynkę za dnia :classic_cool: Podejrzewam, że jak po przebudzeniu do mnie dotrze, że zostałam sama jak paletz w doopsku to wykonam skok na główkę z piątego piętra, a w trakcie lotu porwę się na trzy zajebyste piruety i przed śmiercią ujrzę kartonik z dziesiątką trzymany przez Tyszkiewicz, więc przynajmniej piertolnę o chodnik z pozornym spełnieniem :classic_cool: Jakbym rzeczywiście usnęła albo piertolnęła o chodnik to słodkich snów wszystkim życzę i bardzo miłego dnia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam och karol 2, pierwszy raz, nie chce mi się spać, nadal :o kurwa... rozreguluję sobie wszelkie cykle, jakie mogą działać w organizmie :o :classic_cool: chcę faceta :o on nieśmiały sam na sam, dziś tak było, potem pisaliśmy, o tym właśnie mówiłam, że mnie źle zrozumiałaś, bo ja dzisiaj motam tak, że nawet wino mnie nie usprawiedliwia :classic_cool: jestem w dziwnym punkcie swojego życia, w nieciekawym, dodam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopijam wino na siłę, może mnie omami i pójdę spać. a jak nie to przeżyję aktywnie prawie 2 doby (bo dziś spałam mniej niż 3,5h) :classic_cool: nie wiem tylko, co będę pić następnego wieczora :o nic z % a jutro (no ok dziś :P) niedziela, nigdzie nic nie kupię 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam piwoszów Ja tam do Ciebie wpadam jednak i zaczniesz chodzić spać o ludzkiej godzinie, pipo! :classic_cool:🖐️ Chociaż ja za czasów zajebistych relacji z samtzem to sypiałam po 2h przez jakieś 4 miesiące i nie polecam, bo człowiek jest jak narkoleptyk, więc zdarzało mi się zapadać w mikrosen w trakcie zmywania naczyń, cool :classic_cool: Dzisiaj jestem w głębokim i śmierdzącym doopsku, zero facetów, bo tramwajowy znowu pije, zero alkoholu, zero endorfin, nawet piertolonej czekolady nie mam, dobrze że kafetełe jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam wam życzyć miłego dnia, więc życzę teraz :classic_cool: Idę na miasto kupić se pizzę, przynajmniej z głodu nie umrę, bo dzisiaj grozi mi śmierć z samotności i braku procenta, więc zdecydowanie wystarczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wstałam :o kurfa, nastawiłam sobie budzik na 12 żeby nie mieć dnia w plecy - nie zadzwonił :o wczoraj rano też mi nie zadzwonił dobrze że sama się wcześniej obudziłam, bo do wczorajszych poalkoholowych uniesień doszłoby zaspanie do roboty :classic_cool: no zepsuł się chooy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej załatw sobie koguta, on Cię przynajmniej zawsze obudzi na czas i może poratować kiedy lodówka zacznie ziać pustkami :classic_cool: Do mnie samietz pisze i się głupio pyta po raz kolejny czy jestem pewna końca tego związku. Szczerze mówiąc nie jestem pewna, ale głupia też nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to właśnie mnie yebło w czerep i stanęłam sobie przed lustrem w samej bieliźnie, widok był oszałamiający, bo okazuje się, że od tego chlania rośnie mi mięsień piwny, jeszcze trochę i będę wyglądać jak baba w siódmym miesiącu ciąży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwę go Jack, chociaż może bliźniaki się urodzą to będzie Jack i Daniels :classic_cool: A zapyliła to mnie któraś alkoholiczka stąd, więc trzeba będzie wykonać testy na ojcostwo, bo nie wiem czy to Ty jesteś ojcem, czy Biest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wyłączę kompa, marnować przy nim mogę noc, ale nie dzień :classic_cool: umyłam głowę, idę sprawić sobie jakieś jadło :classic_cool: kto powiedział, że o 18 nie można jeść śniadania? :D muszę ogarnąć pokój... fuck, ciągle mam burdel, a sprzątam naprawdę często :P no i zająć się praniem... do później 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrystusie Nazareński, to dziecię będzie się wychowywało w alkoholowej patologii :classic_cool: Chociaż z drugiej strony bardziej zajebystych rodziców nie znajdzie, więc wyrośnie na niezłego smakosza winiaczy, browców i grejpfrutówki :classic_cool: Smacznego i owocnego sprzątania, do później wariatko ❤️:classic_cool: Ja to planuję przytulić się dziś do kaloryfera... tego pod parapetem (forever alone, 90 level) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zjadłam, zapaliłabym sobie :P ale nie mam :) sprzątać mi się nie chce, nic mi się nie chce, taka ładna pogoda, powinnam wyjść i rozruszać swoje uda, ale najchętniej leżałabym bez celu i tak marnowała kolejne minuty swojego życia... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpiertalam resztki pizzy, do tego umówiłam się z tramwajowym, że rozkoorwimy w nocy Call of Duty, więc są spore szanse, że usłyszę ten głos przed snem, chociaż patrzę na to realnie i obstawiam, że napiertoli się jak szpadel i pójdzie spać, w końcu to facet, a do tego dresiarz :classic_cool: Dobrze że nie masz fajek, bo fazy po winie Ci zdecydowanie wystarczą! :classic_cool: Ja też powinnam rozruszać swój grubaśny udziec, bo to kolejny dzień przeleżany przed kompem, więc niedługo zgarnę status przegrańca życiowego i aspołecznej mendy, może na dniach wyruszę na Podzamcze gdzie sobie klapnę grubym pośladem i tak przewegetuję cały tydzień :classic_cool: Schweini wieczorem jak zabawa wibratorem, yeah! Potwierdza się teoria o mojej permanentnej owulacji, bo pierwsze na co spojrzałam to było jego krocze :classic_cool: On to ciasteczko, a ja to ciasteczkowy potwór, może być niebezpiecznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowy objaw, to znaczy że wszystko z nami w porządku i jeszcze się nie starzejemy :classic_cool: Biest Pozdrawiam telewizyjnych leniuchów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×