Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Na coś trzeba umrzeć, więc rak jest w sam raz :classic_cool: W każdym razie życzę słodkich snów, bez pojawiających się w nim zabójczych procentów czy dymków papierosowych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
myśl o raku dopada mnie coddziennie :o nie darowałabym sobie... o nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać, pośpię do południa, a potem jak na alkoholiczkę przystało udam się do sklepu w celu zakupienia arsenału na sobotę, oczywiście mam na myśli chusteczki higieniczne, bo w coś w końcu trzeba wytrzeć te łzy z powodu słów kafeterian :classic_cool: Dobranoc kafetełe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
no rzucam rzucam, powoli powoli, langsam langsam, piano piano.... :D Dobranoc :) a ja jeszcze nie śpię. czy ja pójdę spać czy tak w robocie z oczami na zapałki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciukce za rzucenie całkowite, przerzuć się na nałóg chrupania płatków kukurydzianych :classic_cool: Ja też jednak jeszcze nie śpię, jasno się robi po chooju, a ja dumam nad ulotnością alkoholu z organizmu, ale ja to mam wolny weekend to mogę. Ty to się zmuś lepiej, bo jeszcze szef zobaczy takie zombie i Ci odetnie dostęp do kafetełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraatka
ja piję zdrowie panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraatka
do mikojan to fakt, nie wiem co mnie naszło na to zdrowie, chyba się upiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypij zdrowie wszystkich pijanych i trzeźwych kobiet, bardziej im się przyda :classic_cool: Ja wypiję Twoje, bo właśnie pochłaniam drinki i już mi się troi przed oczami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Mycha :classic_cool:🖐️ Za Twoje zdrowie również wypiję, bo jeszcze dam radę na pochłonięcie kilku kielichów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraatka
kobiety wcale nie są lepsze od mężczyzn więc twoje zdrowie jeszcze nie piłam do kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraatka
mikojan ale kobiety się wypłaczą i już jest lepiej a wy musicie być twardzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doraatka Jestem kobietą, ale nic się nie stało, bo mam w sobie wiele z mężczyzny i jestem wyposażona w tytanowy pancerz, brak kanalików łzowych, szeroko pojętą bezuczuciowość i męskie skoorwysyństwo, co po raz kolejny jest dla mnie potwierdzeniem, że koniecznie po studiach muszę iść do wojska, więc nick był strzałem w dziesiątkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraatka
powodzenia na studiach :) a w ogóle to alkohol wcale nie pomaga na samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, przyda się, bo jestem na trzecim roku i kompletnie straciłam zapał, więc marnuję tylko czas, ale od biedy je skończę. W kwestii samopoczucia się zgadzam, chociaż ja wódę piję, więc chce mi się tańczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraatka
mi po każdym alkoholu chce się tańczyć ale w tej cholernej wsi nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szisza :p
zdrowie dziewczyny!!:p a ja pije browarka, bo po wodce choruje i to ostro:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble cos tam
piję i aż zapomniałam hasła,,l,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doraatka Przynajmniej masz jakieś wytłumaczenie, ja ze stolicy jestem i nie korzystam z jej imprezowych uroków, bo chyba straszny leniwiec ze mnie :classic_cool: szisza i ble Zdrówko kobiety, browar na dziś też wskazany :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraatka
hej dziewczyny zdaje się że pijących panów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble cos tam
jak mi sie właśnie skończył... eh robie drina a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guanitka
a ja mam odgórny zakaz zbliżania się do alkoholu i takie topici powodują u mnie jeszcze większą tęsknotę za piwkowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci pewnie się nie przyznają, albo zaraz wpadnie tu jakiś trzeźwy i będzie nas wyzywał od przepitych ryjów :classic_cool: Ja idę po sok pomarańczowy, bo Lubelska Grejpfrutowa niezmieszana z sokiem to śmierć dla przełyku i wstęp do refluksów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szisza :p
panow nie ma:p i dobrze... z mojego doswiadczenia wynika, ze babskie wieczory, imprezy i takie tam, zle sie dla mnie koncza:p ale narazie jest wszystko ok bo dopiero zaczynam pic:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dwa drinki i będzie po wódce, więc oby wasze alkohole starczyły na dłużej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble cos tam
ja piernicze nie wiem jakie to hasło mam, wpisdałam juz ze sto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×