Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Rozmawiają trzy przyjaciółki. Jedna z nich mówi: - Czy wy wiecie, że jak kocham się z moim Józkiem, to on ma bardzo zimne jajka? Na to druga: - No, mój Staszek też ma zimne jajka podczas kochania. Na to trzecia: - A ja to nawet nie wiem, ale sprawdzę. Na drugi dzień spotykają się, a ta trzecia ma podbite oko. Koleżanki pytają: - Co ci się stało? - Kocham się z moim starym, chwytam go za jajka i mówię: "Stary! Ty masz tak samo zimne jajka jak Józek i Staszek". xxx no jeszcze taki na dobranoc :) dobranoc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć :classic_cool: Pierwszy chyba najbardziej mi się spodobał :D ­ Oczywiście też się martwię o Mikojanu 😭 Ale mam nadzieję, że dzielnie sobie daje rade, to w końcu silna dziewczyna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, też Ci poślę przepis na przerwy, będziesz miała więcej :classic_cool: ­ A więc piszesz: "& shy ;" [bez spacji], a na końcu dajesz "[ kwiat ]" [też bez spacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURWA MÓJ HICIOR!!! :D :D :D xxx xxx Koleś poznał dziewczę w klubie, wylądowali u niego i wiadomo co dalej... Laska po wszystkim mówi: - Ale czad, jak ty to robisz? Możesz jeszce raz? Koleś na to: - No pewnie, ale musze sie zdrzemnąć 10 min, a Ty w tym czasie trzymaj mnie obiema rękami za członka. Po 10 minutach dziewczyna budzi kolesia - i co? Dasz radę? Koleś bez problemu ponownie wyprawia cuda, wszystkie pozycje etc. Ona znowu: - Możemy powtórzyć? - Tak, tylko się przespię 10 min, a Ty trzymaj mnie za członka, tylko obiema rękami. No i znowu ogień i tak do rana. Rano panna się pyta: - Wiesz co, ale powiedz mi, o co chodzi z tymi rękami? W czym Ci pomaga to trzymanie za członka? On - W sumie bez tego też dałbym radę, ale wiesz, słabo Cię znam, jeszcze byś mi chatę opierdoliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona: Seks był super. Teraz leżymy koło siebie. On zamyślony spogląda do góry. O czym myśli ? Z pewnością o naszym uniesieniu.... Coś mu zajmuje myśli. Zaciska zęby. A może chodzi mu po głowie że już dwa lata jesteśmy razem ? Może się wkurzył , że przybrałam na wadze. Nic nie mówi. Może nie było mu dobrze. A może już sobie znalazł inną. Wciąż patrzy w górę........ On: Mucha na żyrandolu. Lezie. Jak ona to robi , że się nie spierdoli ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allah akbar allah akbar
Jedzie arab na wielbłądzie, a za nim jak przystało kilka żon na piechotę dźwiga cały dobytek. Nagle spotyka innego który po dżentelmeńsku puścił żony przed sobą, a sam z tyłu dźwiga cały dobytek na wielbłądzie. Pierwszy arab krzyczy: - Co ty, zgłupiałeś?! Łamiesz nasze prawa!! Na co drugi: - Poczekaj aż trafimy na pole minowe. :classic_cool: Mieszkający od lat w Stanach stary Arab miał 5 hektarowe pole ziemniaków, nadszedł czas sadzenia, ale jego jedyny syn został aresztowany jako terrorysta. Załamany Arab wysyła telegram do syna do więzienia: Drogi Abdulu, Tu pisze twój ojciec Muhammad. Jak co roku przyszedł czas sadzenia ziemniaków ale ja już jestem po prostu za stary żeby przekopać pole i pozasadzać sadzonki. Wiem ze jakbyś tu był byś mi pomógł. Kochający cię ojciec Muhammad. Po kilku godzinach przychodzi telegram z więzienia: Tato, nie kop nigdzie na polu. Tam schowałem cały trotyl, wirówke do reaktora oraz butlę z gazem i bakteriami!!! Pięć minut po telegramie przyjeżdża 300 osobowa ekipa z FBI z psami, koparkami i łopatami. Przeszukiwali i przekopywali całe pole przez dwa tygodnie. Nic nie znaleźli więc przeprosili i odjechali. Na następny dzień przychodzi telegram: Drogi Ojcze, Tu pisze kochający cię syn Abdul. Pole przekopane, możesz sadzić sadzonki. Zważywszy na zaistniałe trudne okoliczności więcej zrobić nie mogłem. Kochający cię syn Abdul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ­ Ciekawe, czy to Piwosz odstawił swoje hitowe zboczone kawały, czy to ktoś inny :classic_cool: ­ Właśnie skończyłem piwo i tak się składa, że też mam żarte: ­ Alabama, lata 50-te. Szeryf stoi nad ciałem murzyna; ciało leży we krwi, całe w ranach kłutych, połamane ręce i nogi, głowa z ranami po uderzeniach kijem bejzbolowym. Szeryf mruczy pod nosem: "To najbrutalniejsze samobójstwo, jakie w życiu widziałem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikojanówna z zaświatów
uuuuuuuu, szukajcie mnie na dnie Wisły w okolicach mostu Poniatowskiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allah akbar allah akbar
śmieszniejsze niż te "żarty" dla gimbaziaków 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczegolnie twoje
;) allahu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah Connor
No pierdolicie o kawałach a co w końcu z nią? bo mi też nie odpisuje i nie wiem czy żyje :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze moje
mła, pozdrawiam tych co mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikłam se, bo namiętnie rozmyślałam na temat tego co bym zrobiła, gdybym zaraziła się jakąś straszną chorobą i zamiast Qtasa miała głowę Admirała Gwiezdnej Floty :classic_cool:🖐️ ­ W każdym razie wyszłam już z Wisły i bierę się za resztkę egzaminów, jak fszystko zdam to was czule poprzytulam :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zuch dziewczyna z tego Mikojanu :classic_cool: ­ Britney Bitch? Nie wiedziałem, że zmieniła nazwisko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajansiarzu dziękujemy :) bardzo miło z Twojej strony 👄 xx PIJUSY! JUŻ ROK MA TEN WĄTEK! nie wierzę... ... że już rok jestem w ciągu :classic_cool: nie no :P przerwy są, spokojnie :) xx DOBRANOC i do zobaczenia! (? :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×