Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Widzisz, a na początku zastanawiałem się nawet czy nie mówić do Ciebie "proszę Pani" :classic_cool: Będę się zbierał do wyra; dobrej nocki, Piwoszu 🖐️)) PS. Masz fajne buty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło koooorwa, poniósł mnie melanż, ale już jezdę i jezdę osobą żywą, więc dziękuję za troskę und przepraszam za dostarczanie zmartwień :classic_cool::classic_cool: Na mnie ma focha pan Krzysztof cieć und pan Andrzej wynajemca, ponieważ przeze pan Krzysztof nie dostał pewnej rzeczy, której z kolei nie mógł dać panu Andrzejowi, więc teraz rzecz mam ja, mimo że powinien mieć ją pan Andrzej :classic_cool: Jestę udoopiona, ale może załagodzę sytuację spojrzeniem skrzywdzonego labradora miotanego wyrzutami sumienia z powodu wpiertolenia ryby z wigilijnego stołu :classic_cool: Spróbuj zrobić podobnie, takie spojrzenia zawsze działają i potwierdza to nawet mój piesełe :classic_cool:🖐️ Ale kciukasy motzno trzymam i będę je trzymać nawet wtedy kiedy zsinieją i odpadną :classic_cool: Saksofonista! Jestę fest zakochana :classic_cool::classic_cool: Ja mam jeszcze wódkę, którą z blondyną musimy wypić do niedzieli, więc chyba jutro będę fest nayebana po raz kolejny :o:classic_cool: Fajanseue, Ty uroczy dziadoo :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wódzie nigdy nie chce się wstać :D:classic_cool: Trzymam kciuki i życzę powodzenia w trakcie najazdu na kościelnych, przemebluj im toki myślowe, a jeśli będzie trzeba to nawet i twarze :classic_cool:🖐️ Współlokatorka już po egzaminach, które wczoraj zdała, więc już od godziny trzynastej miałam styczność z przystojną flaszką Lubelskiej :classic_cool: Teraz jedyne co współlokatorce zostało do zrobienia to rozpiertolenie komisji w trakcie obrony pracy licencjackiej, ale tego już raczej nie opijemy, bo dziesiątego wreszcie jadę do domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
jak wczoraj mialam nudy, tak dzisiaj full :D z domu wyszlam o 3 ;) ale i tak wszystko zalatwilam :) a nawet wiecej :D albo i nie :P no niewazne. na koscielnych nie ma mocy, w Austrii jest tak - jesli masz powyzej 19 lat i pracujesz - PLACISZ :D dlatego mam przyjsc z wyciagiem pensji (jak dobrze, ze oficjalnie zarabiam mniej, niz nieoficjalnie ;) ), zarabiam malo, wiec moze mi umoza :P ale nie licze na to, dlatego jednorazowo 82euro w plecy :o i w nastepnym tygodniu ide do urzedu miasta i zamelduje sie jako niewierzaca, no bardzo mi przykro :o do ateistki mi daleko jak stad do wiecznosci, ale nie bede placic za swoje wyznanie, poglady czy cokolwiek innego, sorry, ale nie stac mnie na to. z jednej strony mozna by powiedziec a na alkohol to ma pieniadze :o ale z drugiej - nijak nie korzystam z tego, co oni oferuja, wiec z jakiej racji mam im uiszczac jakakolwiek kase? no dajcie spokoj. te 82euro to za 8 miesiecy, ale mimo wszystko, troche mnie to uderzy teraz po kieszeni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
mam tu dwoch pijanych gosci, koorwa, zebym tylko nie miala problemow z zamknieciem o 11, czyli wyproszeniem panow i powiedzeniem, ze sperrstunde... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyży Tacata zadzwonisz po Sicherheitspolizei i dobra jest :classic_cool: Btw. Słuchałem i paczałem se właśnie na Tacatę i chyba coraz bardziej ją doceniam :D Mikojanu, Ty znikająca pijanico :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
fajansiarzu dzien bez Tacaty dniem straconym :) ale Ty wiesz, ze ja to Piwosz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
bystry chlopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jestem idiotom (((:classic_cool:))) Powodzenia w pozbyciu się moczymordów (jesteś w pracy?) und dobranoc :classic_cool:🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
tak, w pracy, dlatego na pomaranczowo i bez polskich znakow :P no dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikojan co do powrotu do domu - a buty kupiłaś? :classic_cool: ja sobie dzisiaj zayebiste na obcasie kupiłam, jak będę w sanie to wstawię foto w najbliższym czasie :P byłam dziś na piwie z rycerzem :o on się fest zakochał 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj piłam po raz kolejny i poszłam spać o 1 :classic_cool::classic_cool: Moja współlokatorka idzie na wycieczkę do ZOO i poszłabym z nią, żeby pomiziać boskie misie polarne po ich boskich łebkach, ale tak mnie wszystko napiertala, że chyba sobie odpuszczę :o:classic_cool: Butów nie kupiłam, bo dopiero będzie dostawa na sezon jesienny, więc przy dobrych wiatrach kupię je w poniedziałek jak będę już w drodze do domu. Chociaż nie nastawiam się na to zbyt optymistycznie, bo już mi się śnią po nocach i dzięki temu pojawiło się uczucie pewności, że będą moje, a jak u mnie pojawiają się takie przekonania to mam 100% szans na niepowodzenie :classic_cool:🖐️ Twoje chętnie zobaczę, bo muszą być zajeebiste 😭:classic_cool: Kanye ma w pytę głos, ale nie kręci mnie z powodu bycia Moorzynem 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że wstałaś bez kaca, chyba że jeszcze nie wstałaś :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×