Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Oho, Tacata widzę zeszła z pierwszego planu :classic_cool: ­ Czekam na przekroczenie psychologicznej bariery miliarda wyświetleń Twego stopkowego hitu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie tak
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahsdhashasgas
a czym ci mikojan zawiniła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogoś chyba zżera zazdrość
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to też znajdź sobie pravika
i stulejarza do którego będziesz się mogła połasić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno są,ochłoń i spokojnie
poszukaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz szukać na kafeterii
zresztą, co tak Ci zależy na pravikach? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bierz się za pravika91
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już nieaktualne, są w
separacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok mniej niż pravik91
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież pełno tu takich
czytaj uważnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo zgadza się, masz szanse
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powodzenia i możesz już
zmienić nick :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągnę faję
dzięnkuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam narzekać
ja tylko herbata i to gorzka bo cukier się skończył wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, Piwoszu, żyjemy, pamiętamy hasła... Oby cały Nowy Rok był dla nas taki pomyślny (przynajmniej) :classic_cool:🖐️ Zapodałabyś jeszcze jakiś żart :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam skads tam
a miko chyba doswiadczyla mrocznych stron randek internetowych i lezy teraz kilka metrow pod ziemia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruski mafiozo wybrał się na ryby i jak to ruski mafioso miał, ze dwa złote łańcuchy (po pół kilo każdy) na szyi, na każdym palcu złoty sygnet, a w kieszeni gruby rulon dolarów - oczywiście same setki. Wziął ze sobą trzy flaszki. Zimno było więc wypił je po kolei. Oczywiście upił się i usnął. Budzi się, a tu nie ma łańcuchów, sygnetów, ani dolarów. Zadzwonił z komórki po swoich ludzi i nie minęło pół godziny, a podjechały cztery czarne mercedesy, w każdym po pięciu ludzi, wszyscy z kałachami. twierdzili, że to najprawdopodobniej ktoś z okolicznej wsi obrobił szefa. Wpadają do wsi i pytają o sołtysa. Ktoś z miejscowych wskazał dom pośrodku wsi. Wpadają do sołtysa, a tam na ganek wychodzi facio w kufajce, na szyi ma dwa złote łańcuchy, na każdym palcu sygnet, a z kieszeni kufajki wystaje mu rulon 100 dolarówek. Przeładowali broń i pytają skąd to wszystko ma. Sołtys mówi: - No nie uwierzycie chłopaki. Idę sobie przez las z psem na spacerze, a tu nad brzegiem jeziora leży jakiś facet, w trupa pijany i ma to wszystko przy sobie. No to go obrobiłem. Na koniec ściągnąłem mu gacie zerżnąłem i poszedłem do domu. Chłopaki patrzą pytającym wzrokiem na szefa. Szef podchodzi do sołtysa, przygląda się chwilę błyskotkom i mówi: - To nie moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego dnia pewna starsza dama przyszła do Deutsche Bank z torbą pełna pieniędzy. Podeszła do stanowiska i poprosiła o prywatną rozmowę z prezesem banku, gdyż chciała otworzyć konto, a "proszę zrozumieć, chodzi o wielka sumę pieniędzy"... Po długotrwałych dyskusjach pozwolono starszej pani spotkać się z prezesem, bo w końcu nasz klient - nasz pan. Prezes spytał o kwotę, jaką starsza pani zamierzała wpłacić. Ona zaś odpowiedziała, że chodzi o 50 milionów EURO. Po czym otworzyła torbę, żeby go przekonać, iż tak jest w rzeczywistości.. Naturalnie zaciekawiony prezes pyta o pochodzenie tych pieniędzy. "Szanowna pani, jestem zaskoczony ilością pieniędzy, jaką ma pani przy sobie! Jak pani tego dokonała?" Klientka na to: "Całkiem prosto. Zakładam się". "Zakłada się pani? - pyta prezes - Ale o co?". Starsza pani odpowiada: Cóż, o wszystko co możliwe. Na przykład mogę się z panem założyć o 25.000 EUR, że pańskie jaja są kwadratowe! "Prezes zaśmiał się głośno i powiedział: "Przecież to śmieszne! W ten sposób nie mogłaby pani nigdy tak dużo zarobić." "Cóż, przecież powiedziałam, ze w ten sposób zarobiłam moje pieniądze. Byłby pan gotowy założyć się ze mną?" "Ależ oczywiście - odpowiedział prezes (w końcu szło o mnóstwo pieniędzy). Zakładam się, o 25 000 EUR, ze moje jaja nie są kwadratowe" Starsza pani odpowiada: "Zakład stoi, ale ponieważ stawką są duże pieniądze, czy mogę przyjść jutro o 10.00 razem z moim prawnikiem, żeby sprawdzić naocznie i przy świadku?" "Jasne", prezes wykazał zrozumienie. Całą noc prezes był niesamowicie nerwowy i spędził wiele godzin na sprawdzeniu, czy jego jaja znajdują się w swojej dotychczasowej formie. Z jednej i drugiej strony. W końcu przy pomocy głupiego testu osiągnął 100- procentową pewność. Wygra ten zakład ! Następnego ranka o 10.00 przyszła starsza dama ze swoim prawnikiem do banku. Przedstawiła sobie obu panów i powtórzyła, iż chodzi o zakład, którego stawka jest 25 000 EUR. Prezes zaakceptował zakład, iż jego jaja nie są kwadratowe. W celu przekonania się o tym fakcie, poprosiła go dama o opuszczenie spodni. Prezes opuścił spodnie. Starsza pani nachyliła się, spojrzała uważnie i spytała ostrożnie, czy może dotknąć jaj. "No dobrze odpowiedział prezes. - 25 000 EUR są tego warte i mogę zrozumieć, że chce się pani do końca przekonać." Starsza pani ponownie się nachyliła i wzięła "piłeczki" w swoje dłonie. Wtedy prezes zauważył, ze prawnik zaczyna uderzać głową w ścianę. Prezes pyta wiec kobietę: "Co się stało z tym pani prawnikiem?" Na to ona: "Nic, założyłam się z nim tylko o 100.000 EURO, że dzisiaj o godz. 10.00 będę trzymała w dłoniach jaja prezesa Deutsche Banku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet chciał sobie zrobić tatuaż na penisie. Poszedł do studia tatuażu i mówi, że chce wytatuować sobie tam "Willy", bo tak go nazywa jego dziewczyna. - No ok, ale żeby się zmieściło, to musisz go pan postawić. Facet sobie trochę potrzepał, fujara stanęła, koleś wytatuował. Po paru dniach facet poszedł na plażę nudystów. Leży, ale na penisie widać tylko pierwszą i ostatnią literę "Wy". Patrzy - obok leży murzyn i też ma wytatuowane na penisie "Wy". Facet się na chwilę odwrócił, trochę potrzepał i leży dumnie z napisem "Willy". Murzyn popatrzył, odwrócił się, potrzepał i leży na wznak z napisem "Welcome to Ibiza everybody" xxx hahaha, o kurwa, pierwszy raz to czytam :D nie chce mi się dalej kopiować :P podrzucę na dniach więcej, no chyba że te się nie podobają :classic_cool: xxx po pierwsze widzę, że nadal nie działa sama opcja spacji :o trzeba wstawiać różne dziwne znaki, bo kodu dostępu do spacji nie pamiętam :classic_cool: choć Mikojan mi przysłała :classic_cool: :classic_cool: xxx po drugie - też martwię się o Mikojan(a) 😭 może tylko nie ma neta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×