Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Gość tacata bro
koorwa! wiem od czego mnie ten leb boli! :o zawsze jak zmienie fajki! toz to sprawdzone und potwierdzone! powaznie, od marlborasow czerwonych jest wszystko git, jak kupie sobie slabsze to chooy, lba mnie czuje :o tzn. czuje :D az za bardzo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
sama jestem w robocie :o nic sie nie dzieje (ale to tak pare minut dopiero :P) i ja mam tak siedziec do 11 :o moze zamkne wczesniej i pojde do brata ;) heheh nie moge :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajanseue, przeca ja tu jestę nałogowym tragizatorę und panikarą 😭:classic_cool: Już nie bądź taki skromny, Ty bestio, o którą biją się kafeteryjne samitze :classic_cool:🖐️ W sumie racja z tym psychiatrykiem, zwłaszcza że odbycie psychiatrycznej nasiadówy bankowo zmieniłoby mój cały system wartości und składowe mózgu, a wtedy nie byłabym już taka zajeebista :classic_cool: Mam nadzieję, ze browiec smakował i poszedł na zdrowie, a przy okazji liczę, że któregoś dnia odwalimy kawał dobrej synchronizacji przy alkoholizacji :classic_cool:🖐️ Piwosz, trzymam kciukie, żeby udało Ci się pojechać, bo wiem jaka to choojnia kiedy nie można zrealizować planów przez kłopoty z pobudką :classic_cool: A co do bólu głowy to może nie zmieniaj w ogóle, zostań przy stałym repertuarze tak jak z browcami i nie szukaj szczęścia z innym rodzajem fayek, chyba że akurat nie masz wyboru, bo w sklepie pustki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załatwiłam sobie już marlboro czerwone :classic_cool: idę obalić dwa browce do parku będę później. ale się wkoorwiłam po powrocie do domu :o przyszło mi pismo z tutejszego kościoła, że mój rachunek jest wciąż otwarty i wiszę im 82 euro :o no koorwa chyba żart. coś na zasadzie składki, podatku koorwa, ja piertole, nie chodzę do tego ich kościoła, bo nie mam kiedy, to nie Polska, że msze codziennie a w niedzielę kilka, tu msze tylko w niedzielę i to o 9:30 :o więc nie chodzę :P zresztą nie mam ochoty na modły po niemiecku, nie jestem w auschwitz :o więc jutro misja urząd i koorwa trzeba to wyjaśnić, ja piertolę, czaisz sprawę? tak się kończy przyznanie do wiary przy meldowaniu :o następnym razem zostawię puste pole albo wpiszę niewierząca i chooy :o pierwszy raz stwierdzam szczerze, że kościół to naprawdę złodziejstwo :o ale się wkoorwiłam 80 euro, no koorwa może niech mi ktoś jeszcze wystawi rachunek za okres, przecież krwi brakuje w bankach krwi, a ja tyle marnuję :o:o:o no nie wierzę, naprawdę........... do później :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście przeyebane, dobrze że mnie nikt nie ściga z podatkami za wiarę, chociaż złodziejstwo kościoła mam już obcykane :classic_cool: Nie denerwuj się Piwosz, bo jeszcze Ci piwo nie będzie smakowało, będę trzymać kciuki za pozytywne wyjaśnienie tej sprawy :classic_cool: Smacznego browca :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żebyś wiedziała, że na początku nie smakowało mi to piwo. z nerwów :o ale przy drugim zaczęło :classic_cool: w ogóle nie miałam ochoty wychodzić, ale stwierdziłam, że skoro miałam chęć odkąd wyszłam z pracy, to jakaś głupia korespondencja nie może tego zepsuć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
ale mam dzis w pyte dzien :D:D:D nie odwiedzasz topele, zostawilas mnie :( rozstania nadszedl czas, yeah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że nawet jakby Mikojan miała neta, to w tej chwili i tak nie miałoby to wielkiego znaczenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, byłem wcześniej :D Bardzo mi miło, że mnie kojarzysz, nie wiem więc, skąd pomysł na przepraszanie, i to z góry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten piertolnięty właściciel domu miał na mnie focha dzisiaj, tak wyczułam :o bo wychodzę do pracy, on zamyka rower, no to witam się, pytam co tam, on że dobrze, ale nie było to takie szczerze miłe jak na ogół, tylko jakby z nutką ironii :o albo wyczuł, że palę na wychyle przez okno :classic_cool: albo nie pasują mu moje późne powroty do domu, skoro mu zawsze alarm pika :o no ale koorwa to nie moja wina, że mu pika, ja piertolę, niech to wyłączy i będzie po sprawie :o nie wytrzymam tu dłużej... :o stanę na rzęsach, ale wyprowadzę się stąd jeszcze w tym miesiącu :classic_cool: trzymać ksiukasy! kutasy też możecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam zaraz błagalne... W ogóle to nie lubię, jak ktoś się na mnie zbyt długo patrzy :classic_cool: Niezła musi być ta Tacata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisz pić, to wiem :) a jak z paleniem? :classic_cool: idę właśnie na fajkę za okno, bo piję już trzeci inny alkohol 😭 i palić mi się chce :classic_cool: najwyżej mnie ten zyeb wypiertoli z pokoju, niech spiertala, za wrzesień zapłaciłam, zostaję i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam, trzymam w Twej intencji co trzeba :classic_cool: Na noc to się trzeba raczy wyciszyć, a nie takie coś mi tu zapodajesz :D :O No skoro prosisz, jeszcze tak wyraźnie, to powiem, że mam 26 lat i zbieram butelki :classic_cool: Więc już mnie znasz :classic_cool: Teraz Twoja kolej (wszak poznanie winno być obustronne) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×