Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Wiedziałam, że od razu przylecisz z mordą :D :D:classic_cool: Wątpisz w moją świętość, święty Piwoszu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ostatnio ciągle się na mnie wydzierasz :D:classic_cool: Koorwa, tak mnie boli kręgosłup od mojego choojowego krzesła, że chyba pójdę na jakiś masaż, obowiązkowo do samtza. To będzie pierwszy dotyk samtza od nie wiem ilu miesiętzy und lat :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrobie coś tam od czasu do czasu, ale ja tak nakoorwiam na kafetełe, że nie mam nawet pięciu minut żeby mu odpisać :classic_cool: Na dobrą sprawę to już ze dwa miechy z nim nie rozmawiałam, a on co sobota pisze do mnie na gg pytając co u mnie, bo u niego podobno nic. Aha :o:classic_cool: W ogóle jestem szczęśliwszym człowiekiem od czasu jak nie muszę siedzieć po nocach, żeby prowadzić z nim dysputy na poważne tematy do rana, wreszcie mogę pić, kląć do woli i być sobą, czego on raczej nie tolerował. Tylko niech koorwa skończy pisać 😡:classic_cool: Właśnie krętzę bekę z tych dwóch komentarzy, które wymieniłaś, bo też je dojrzałam :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaah :D Twoja reakcja każe mi myśleć, że Ty mody na sukces to nie oglądasz :classic_cool: a ja się przyznam, A CO! :D że nawet lubiłam :) tak dla odstresowania się :) wtedy wystarczyła moda na sukces... teraz trzy piwa to za mało 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam to z dzieciństwa, bo moja babcia często katowała, więc ta gęba mi przemykała od czasu do czasu. Ale że taki z niego potwór to się nie spodziewałam :D:classic_cool: Najważniejsze to być wyluzowanym und szczęśliwym, więc jak "Moda na sukces" dawała Ci radość to można uznać, że jest w pytę jak alkohol :classic_cool: Samietz nie jest z tą samitzą z tego co mi wiadomo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już mam syndrom Piwosza, bo gadałam dzisiaj z Tramwajowym, który koorwa fajczył jak smok jeden za drugim, po czym dusił się jak gruźlik, więc darłam na niego mordę, a następnie ubolewałam, że ani Ty, ani on mnie nie słuchacie :classic_cool: Doorne piczki 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że ja od wpiertalania tabliczki czekolady dziennie przez 12 miesięcy mam patologiczny nadmiar endorfin, który będzie mnie trzymał jeszcze przez 6 miesięcy. Tak wynika z moich wyliczeń :classic_cool: Mogłabym palić bez konsekwencji, ale dobrze że nie palę :classic_cool: Ja też nie odnalazłam, zjadłam własną myśl i nawet nie zauważyłam, trzecia w notzy resetuje mi mózg :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5321308 hahahaahahhaahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D o kuuuuuuuuuuurwa, zaliczyłam prawie taką bekę, jak wczoraj, prawie musiałam użyć kołdry w celu zakrycia paszczy :classic_cool::D żeby nie było - NIE OGLĄDAŁAM ZDJĘĆ (naprawdę:) ) ale weszłam w temat, bo tytuł mnie rospiertolił, a komentarze kończyły się na jesteś obrzydliwy, więc zamknęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjał głupoty kafeteriuszy jest koorwa niewyczerpany :D :D:classic_cool: Ja jestem nałogowym klikaczem linków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też by się jakieś przydały, bo to tekstełe działa na mnie identycznie :classic_cool: Chociaż ja to i tak idę do zakonu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś szybka zawiecha und szybka odwiecha, kafetełe dostanie medal wzorowego obywatela :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×