Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Ło koorwa, ale zonk :D:classic_cool: Chybam już napiertolona jak szpadel. Wybacz mi, bo nie wiem tzo czynię 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, napiertoliłam się. Wolę nie wstawać do kibla, bo jeszcze przyryję fatzjatą o futrynę :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSTAŁAM BEZ PIWA!!! 😭 będziesz tu jeszcze przez jakieś 20 minut?? to skoczyłabym po jedno albo dwa, nie wiem na ile starczy mi monet ale obawiam się że tylko na jedno 😭 nieważne lepsze jedno niż żadne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę, spać mi się nie chce, ruszać się nie mogę, zostałam uziemiona, więc scrolluję topełe muzyczne :classic_cool: Idź i wróć bezpiecznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak Ty już masz iść spać to po chooyu, nie zostaję na kafe i nie idę po następne 😭 napisz proszę, że zaczekasz, to wówczas obie będziemy nayebane, szczęśliwe i temat będzie mieć jakiś sens :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdzie nie idę, siedzę zawinięta w kołdrę niczym ponętny krokiet i wspieram Cię telepatycznie w drodze po browca :classic_cool: Jak wrócisz to otworzę swoje czwarte, marudziłam, że nie wchodzi, a wjebałam trzy puszki w półtorej godziny, ja piertolę, faza :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gacie to podstawa :classic_cool: Koorwa, sikać mi się chce, może uda mi się doczołgać do łazienki w taki sposób, żeby rodzitzielka nie zabiła mnie swoim wrzaskiem rozjuszonej mamy 😭:classic_cool: Ninja mode on 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle ja piertolę, mam taki ubaw z kafetełe dzisiaj, że nie wiem czy to mnie popiertoliło, czy kafeteriuszy :D:classic_cool: Pewnie mnie, cały dzień przy kompie :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadam sama ze sobą, co w sumie jest normą w moim życiu, ale jeszcze dodam, że Biest Cię pozdrawia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynając od początku to Biest wbiła na mikojanowe topełe, wzięła ode mnie moje gadu-gadu i obecnie pisze na gadu-gadu imprezujątz z koleżanką :classic_cool: Pyta przy okazji o Twoje gg lub inną prywatę :classic_cool: Smacznej fajki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam bez papierosów, no koorwa chyba żart :o gdybym wiedziała, to bym kupiła!! teraz nie idę po same faje :classic_cool: ale mnie te yebane automaty wkoorwiły koorwa wciskam numer piwa, które chcę, a tu nie idzie i wyskakuje mi napis, że "proces" w toku, no to czekam na ten tok :o i chooy, nic. więc wciskam jeszcze raz i automatowi się numery poyebały i zamiast puszki piwa wydał mi pfiffa, czyli 0,33l :p js piertolę :o to kosztowało na dodatek 2 euro!!! no kooooorwaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem to znak, że trzeba było iść spać jak Cię pożegnałam w trakcie pijatzkiego popiertolenia mózgowego :D:classic_cool: Internete mi zamula jak jasny chooj 😠:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekazane z podziękowaniem :classic_cool: Ty pijoosie ❤️:classic_cool: Ja już mam dziurę w żołądku, którą wierci mi głód, ale po chooj mi jedzenie jak mam ostatnie piwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o już rzygam prawie szczerze mówiąc, a we łbie to mam taki kołowrotek, że chyba wpadłam do pratzującego silnika F16 :o:classic_cool: Piwosz, sprawdź prawdziwość swojego mailełe, bo podobno coś z nim bardzo nie w pytę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chce się pić, spać i palić, a dostępne jest jedynie łóżko to wiadomo co z nim zrobić :classic_cool: Ja zaraz zjem śmieci z kosza na śmieci, recykling :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematełe: Kobieta-Łowca, odpowiedź na wywody autorki: "Szkoda ze chodzi tylko o facetów bo już miałem Cie poprosić o pewien zakup w mięsnym.No nie mogę dostać już od dłuższego czas dobrej kulki cielęcej." Koorwa, muszę iść spać, bo tak piertolnęłam decybelami, że zaraz pewnie mama wytarga mnie za czuprynę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katz 😭 Mam nadzieję, że zasnęłaś wtulona w poduszkę, a nie na podłodze w trakcie kradzieży alkoholu współlokatorów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×