Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Gość ja to sobie chalpne
gruba warstwa balsamu powinna zalatwic sprawe, a jak nie to pozniej piling tylko samej ciezko tak na plecach. Ktora Lubelska bo jest pare ciekawych samkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechówkę zdradziłam z Grejpfrutową, a następnie Grejpfrutową z Cytrynową i na razie Cytrynówki się trzymam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sobie chalpne
Kanapka na szybki glod zawsze daje rade, albo jakis baton musli zawsze cos, ja to jogurty w pracy popijam. Musisz jesc bo watrobe i zoladek rozwalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sobie chalpne
Ja z cytrynowka mamy powaznie na bakier, zrobila mi wiele zlego pewnego razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
sukces! koorwa ZJADLAM! :D:D ale malo bylo :P wiec poprawiam jakimis prazonymi migdalami :P taka malutka puszeczka kosztuje 1,50 euro, ale slone, wiec jem :D naprawde po jedzeniu jestem bardziej glodna niz przed :P wzielam kawe, zaraz bedzie papieros na deser, jak zawsze po jedzeniu :) i bedzie picie na juz niepusty toladek :) jakich ja tu mam slicznych chlopakow :( ale w glowie pusto... a szkoda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
piling zawsze sama sobie robie i nie ma problemow z plecami, balsamuje sie codziennie nawet 2 razy na te plecy :o ale chyba i tak bedzie schodzic :o no nic, jak bedzie to trudno :o ale teraz w zyciu pilingu, bo bym tylko sobie te plecy dobila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sobie chalpne
brawo, niezla cena tych migdalow no ale raz sie zyje :) popatrzec na ladnych zawsze mozna, tylko do lozka z takim to nie bardzo, chyba ze tepota nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sobie chalpne
mi to sie jakies zule pod oknem wydzieraja zaraz wrzatkiem potraktuje nawet sie napic nie mozna w spokoju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
troche wam zazdroszcze tej wody, ja ogolnie nie lubie slodkich alko, martini (tudziez jej podroba;) ) to wyjatek, ale teraz w weekend nawet drink z wodki i soku byl dla mnie za mocny :o no nie moglam przelknac i juz :o ale za to jakie cudo odkrylam... tudziez odkryto przede mna :D prosecco z syropem z czarnego bzu... ja piertole, marzenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sobie chalpne
jak zacznie schodzic ta skora to piling przyspieszy zdzieranie ja tak robie i zawsze jakos wychodze obronna reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
chociaz chyba cos sciemnialy, bo to nie mialo gazu, a prosecco z natury jest gazowane... no chyba ze bylam juz tak wstawiona, ze nie zauwazylam babelkow :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
albo one podaly jakis stary, wygazowany siuwaks :P niewazne, wazne ze jeden z najlepszych drinow, jakie pilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=472174329468827&set=a.441590272527233.104815.434364836583110&type=1&theater czyli my wiemy o sobie calkiem duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
ten zyeb przyszedl, o koorwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sobie chalpne
nie znam, w knajpie zawsze wale shoty bo tych kolorowych sie boje, a na browary szkoda bo tylko sikac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
juz se poszedl. pewnie znowu przyjdzie o 11 w oczekiwaniu chooy wie na co, chyba koniec z byciem mila i niezdecydowana, w sensie malo konkretna i pora powiedziec wprost, zeby sie, najzwyczajniej w swiecie, koorwa, ode mnie odpiertolil :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź twarda und stanowcza, Piwosz :classic_cool: Chociaż on i tak pewnie się nie odpiertoli :D:classic_cool: Pomimo tego, że się nie odzywam to regularnie was czytam :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
znow najarany trawa i swiat jest dla niego piekny, no ja piertole :o a jak ktos ma problemy to co sie z toba dzieje.... no ja nie moge, zabije go!!! chociaz w sumie chyba troche hipokryzji ze mnie wyplywa, booo... on sobie jara, a ja pije, no nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
dzieki mikojan :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
to nie jest smieszne, kolejny wieczor bez kafe, picie w samotnosci, nie moze byc :( koorwa yebne sobie lustro przed lozko i wkrocze w nastepny poziom alkoholizacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat po trawie jest chyba jednak piękniejszy niż po kilku piwach, więc chyba nie możesz zarzucać sobie hipokryzji. Ale ja trawy nie jaram to nie wiem :D:classic_cool: To było brutalne, ale Turków z reguły hamuje tekst, że masz faceta, bez tego próbują bez końca :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się nie śmiej, ja tak piłam ostatnio, bo akurat lusterko stało na biurku :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
no wlasnie nie bede sie smiac, bo ja nawet nie mam zadnego lusterka, zeby sobie postawic :o:D w sumie dobrze, patrzec, co sie ze soba robi? lepiej nie :) no zebys wiedziala, ze tak robia, kazda rozmowa zaczyna sie od "masz chlopaka?" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz otworzyć tego biednego laptopa i pić do własnego odbicia w jego biednym ekranie :classic_cool: Ale picie do lustra jest choojowe, już lepiej mieć schizofrenię i pić z ludźmi, których nie ma :classic_cool: Dlatego nie lubię Turków, ogólnie mam traumatyczne wspomnienia tylko z jednym, który nawet na fb wysyłał mi foto swojego fioota i pokochał mnie po trzech dniach pisania, ale domyślam się, że spora część z nich jest po prostu yebnięta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
wszyscy poszli, teraz posprzatac ten caly syf, policzyc kase i do domu... ale zaraz walne drinka, tylko musze schowac sie przed kamerami, nalewajac :D i humor sie poprawi, a w domu ciag dalszy :D sprobuje odpalic kompa :) albo i nie, bo boje sie, ze nie bedzie dzialac, a ta frustracja jest straszna :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
zdrowko, dziewczynki :) ale dziwnie tak pic w pracy, w ogole nie smakuje :P hahaha :D dobrze, ze wiem o tym tylko ja ;) kolezanka chyba porzadnie chlapnela, bo juz nic nie pisze :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
jeszcze tylko wyczyscic popielniczki, wiec dopijam drinka powoli (taki maly kubek 0,2l:P), zapale jeszcze jednego i w droge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
nie ma nikogo :( to ja wylaczam kompa, koncze prace i ide pic do domu ;) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten net ma naprawdę w pytę wyczucie czasu 😠 Mam nadzieję, że teraz się dziko upijasz i masz wysoki poziom endorfin, koniecznie nadrób i za mnie, bo ja mam ostatnio dni kompletnej posuchy :classic_cool: Ja się kładę spać bom na wkoorwie, więc prześlę Ci telepatyczne dobranoc :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×