Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gdziekupujecieie

Gdzie kupujecie TANIO zabawki ???

Polecane posty

Gość gość
Ja zdecydowanie mogę polecić ten sklep http://jokomisiada.pl/ Sama u nich od dawna kupuję zabawki i jestem zadowolona. Są zawsze w przystępnych cenach. Moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie tej strony http://jokomisiada.pl/ faktycznie jest bardzo dobra. Mają podzielone przedmioty wg wieku dziecka to bardzo pomaga w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawkowicz
polecam stronę www.zabawkizpapieru.pl super zabawa no i spędzasz dużo czasu z dzieckiem a chyba o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.esklep24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancka77
oferuje zabawki uzywane znanych firm jak fisher price vtech playschool chicco itp. posiadam zabawki dla malych jak i dla starszych dzieci.Zabawki sa w bardzo dobrym stanie w pelni sprawne i czysciutkie sa kupowane przeze mnie osobiscie i nie sa to zabawki z jakis sortowni czy wystawek. wysylam z anglii w zestawach po 25szt. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu annazabawki@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Mokotów
Ja polecam sklep z zabawkami przy ulicy Pileckiego 104 m.124 miła domowa atmosfera. Podobno kiedyś mieli stacjonarny sklep, ale im nie poszło i teraz rozprzedają wszystko za bardzo małe pieniądze. Po za zabawkami mają też: gry, gadzety, ubrania, filmy, muzykę itd. (chyba wszystko :) Trafiłam tam przypadkiem, bo to w bloku koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio jest w internecie, w sklepach jak trafimy na promocję też można kupić w dobrej cenie. Synowi przez internet kupiłam kostkę Dice+ do tableta, cena taka jak w sklepach ale się opłacało bo fajna to rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewniane zabawki dla maluszków są ok, starszy syn lubi już elektroniczne zabawki , kostka Dice+ to jego niedawny zakup, ale muszę przyznać, że jest to super rzecz do tableta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, mój syn ma też tą kostkę i polecam bo jest to super rzecz do tableta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://lepti.pl markowe fajne zabawki i do tego wysyłają expresem. Kupiłem zabawkę ok godz 14-15 jednego dnia a na drugi dzień rano kurier przywiózł paczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prze internet. zawsze najtaniej, ale fakt trzeba sie naszukać. Ostatnio córce kupiłam Interaktywny Warsztat Malucha w dobrej cenie, to był chyba sklep zabawkowa-wyspa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre zabawki i bezpieczne dla dzieci kupisz tu www.CuddlyZOO.pl ja od dłuższego czasu tam kupuję i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeważnie kupuje przez internet, wygoda a i zawsze jest z czego wybrać, czasami i ceny są lepsze niż w sklepach stacjonarnych. Teraz rozglądam się już za prezentami gwiazdkowymi , starszemu synowi my,śle kupić tą kostkę do tableta a młodszemu pewnie lego bo je uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1000
No na pewno przez internet są bardzo wygodne zakupy jeśli chodzi o zabawki. Ostatnio kupowałam klocki dla syna na gwiazdkę tu http://skleprevell.weebly.com/ i cieszę się, że nie musiałam szukać po marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiaa21
My mamy w domu i przeważnie w rodzinie, jeżeli chodzi o dzieci to prawie same dziewczynki więc przeważają u nas wózki, lalki i inne błyskotki. Teraz święta wiec już trzeba kombinować. Przeglądałam sobie już w necie rożne sklepy i wpadła mi w oko toaletka http://skrzatonline.pl/380-smoby-toaletka-frozen-2w1.html dla mojej chrześnicy, zaraz będę kombinować żeby kilka rzeczy kupić z tego sklepu. Tak zawsze robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka1
Ja kupiłam ostatnio tu www.kartonzabawek.pl. Spory wybór i nawet fajne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj bylam w Auchanie w Gdańsku u nas i maja super oferte zabawek, hulajnoge synkowi i corci kupilam oraz laleczke;) maja zawsze jakies fajne promocje, tez dla mniejszych dziec***ampersy za 20 i cos zl duza paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja dla dziecka kupuje zabawki po atrakcyjnych cenach w sklepie internetowym Zabawkowex.pl duzy wybór promocje rabaty,szybka wysyłka .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej i najtaniej jest na allegro.pl Od lat tam kupuje mam swoich sprzedawców, ale nie będę robiła marketingu :) Na ebay-u można coś znaleźć ale tam mało ofert jest niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej pewnie na allegro, ale tutaj thisforyou,cba,pl mają zbiór produktów z różnych sklepów internetowych, więc może coś uda się znaleźć taniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię kupować przez internet, zawsze trochę taniej. A kostkę synowi na gwiazdkę kupiłam, bardzo fajna się okazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupuję w internecie, no chyba , że czegoś nie mogę tam zaleźć to wtedy szukam w sklepach. A co do kostki to w necie można ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×