Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolkniklolalalla

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

Polecane posty

Gość gość
Po kaplanexie raczej nie zauwazysz negatywnych efektów bo to właściwie same zioła. Spoko działają bo blokują uczucie głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat Slimcea. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 15kg po pełnej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 11 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jojo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie oczyszczanie organizmu trwało dość długo. Zrezygnowałam po pierwsze z kosmetyków na bazie pochodnych ropy naftowej – lepsza „wentylacja” skóry. Zaczęłam robić inhalacje praktycznie codziennie na górne drogi oddechowe. Później AmlaSlimMax na wyrównanie pracy jelit, na odrobaczenie, na usunięcie toksyn, a ostatecznie jakieś 3.5 litra wody niegazowanej dziennie na nerki. Takie podejście się u mnie bardzo sprawdziło. Nie mam już nawet oznak nerwicy i depresji. Humor idealny. Wstaję wypoczęta. Naprawdę dużo plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie tabletki? ŻADNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku zastosowanie Slimunox miało konkretny wymiar - 14 kg mniej na wadze 3 rozmiary mniej w ubraniach... Jedyny minus tego wszystkiego, z punktu widzenia męża, to potrzeba całkowitej wymiany moich rzeczy w garderobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B Shape mozesz sobie sprobowac jest bardzo dobry tu jest sklad http://www.bshape.pl/#skladniki ja zawsze czytam sklad bo to w sumie tylko do tego sie sprowadza zeby rozróżnić tabletki i ich dzialanie, b shape ma ekstrakt z nasion fasoli i ekstrakt z lisci zielonej miety, dla mnie najwazniejsze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuiikk
Mój kumpel wylądował w szpitali przez robaki i od tamtego czasu profilaktycznie przechodzę domowe odrobaczanie. Możesz teraz oczyszczanie połączyć z odchudzaniem. Ja wykorzystuję AmlaSlimMax, bo wiem, że to jest sprawdzona receptura. Dużo czytałem o różnych suplementach i ostatecznie na ten produkt do odrobaczania się zdecydowałem. Jak się nigdy w życiu nie odrobaczałaś to na 100% coś masz w organizmie, a to mocno przeszkadza w traceniu wagi. Dziwnie, że o tym zjawisku tak mało się dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie uzyskać po zastosowaniu Slimunox. W 3 miesiące schudłam 11 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzaznie. Stosuję Slimunox dopiero drugi miesiąc, a już z ubraniami mam problem, bo są za duże... Ale jeszcze z wymianą garderoby sie wstrzymuję, bo nie będę w 100% jej wymieniała co dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Slimcea dlatego że dodatkowo świetnie blokują łaknienie na słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na znane i bardzo skuteczne tabletki Slimunox.W moim przypadku spadek wagi to 10 kg ale pewnie było by znacznie więcej gdybym stosowała się do wszystkich zasad kuracji.Ale dla mnie to i tak dużo biorąc pod uwagę że łykałam tylko tabletki i nie robiłam nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na ranking tabletek na odchudzanie - http://jettec.pl - tylko sprawdzone metody odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu odchudzania jaki udało mi się osiągnąć. W 3 miesiące schudłam 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatall
Przeszłam całą kurację tabletkami Amla Slim Max i jestem zadowolona – głównie z tego względu że udało się pozbyć kilogramów nie tracąc przy tym zdrowia, a niestety sporo takich suplementów ma dość ciężkie dla organizmu skutki uboczne. Tutaj jestem minus 10 kilogramów, czuję się dobrze, wyniki badań mi się poprawiły i co najlepsze – waga stoi, nie ma jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Patrycja
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunoxu, natomiast totalnie wcześniej rozczarowały mnie African Mango 900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, że na każdego działa co innego. Przetestowałam już kilka suplementów, najlepszymi okazały się prosto od brytyjskiego producenta vital progres amlan forte. Jak na razie po dwóch miesiącach schudłam 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona_Włocławek
Tabletki?! Dziewczyno, wskakuj na rower. Nie trzeba na to wydac fortuny, ja mam taki z media expert i sie swietnie sprawdza - a schudlam juz 5 kilo i przy okazji zmniejszyl mi sie cellulit. Tabletkami tego nie zrobisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie.Mi udało się sporo schudnąć w krótkim czasie korzystając z tej diety połączonej z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że ćwiczę po pierwsze dlatego, żeby mieć lepsze efekty a po drugie, żeby skóra nie była wiotka czy wisząca. Samo się nic nie zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie dokładnie skladniki odrobaczają w amlaslimmax?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zastosowanuie Foreverslimu było dla mnie rewolucją jeżeli chodzi o odchudzanie. W 3 miesiace schudłam 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie moge wam polecie jakis konkretnych tabletek na odchudzanie, poniewaz sama jeszcze zadnych nie stosowałam, ale na innym forum znalazłam link do jednej strony, gdzie maja dosc dobrze opisanych sporo tabletek na odchudzanie: http://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/odchudzanie-i-dieta/ moze sie akurat znajdziecie cos tam dla siebie i bedzie to dla was pomocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prakoll
Co za super rymowanka! To prawda, ze trening jest bardzo wazny i polecam kazdemu zdrowy tryb zycia dodatkowo lekture artykulu https://adamed.expert/skuteczne-odchudzanie/ z ktorego dowiecie sie kilku sposobow na skuteczne odchudzanie. Mam nadzieje, ze w nowym roku osiagniecie swoje upragnione cele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez ćwiczeń to się nie da - bo efekt jojo i nie daj boże jeszcze wisząca skóra... Ważne jest, żeby odchudzać się z głową i dbać o własne ciało. Oczywiście ogromna rolę odgrywa też dieta. Ja od razu się zapisałam do trenera. Ułożył mi plan ćwiczeń i dietę. No i już po 4 miesiącach jest mnie 10 kg mniej :) Ja swojej trenerki szukałam tutaj https://lepszytrener.pl/fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×