Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolkniklolalalla

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobrażałam sobie zawsze że sama dieta da mi dobry efekt. Nie szło jednak. Zaryzykowałam i zamówiłam figurena. W diecie NIC nie zmieniałam. figurena zrobiła swoje i zaczęłam dopiero chudnąć. Teraz jestem lżejsza o 13kg. Tak, figurena działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza

Moim zdaniem Slimunox należy do grupy najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Mi pomógł się pozbyć cąłej nadwagi, co wcześniej dla mnie, bez ich zastosowania okazywało się za każdym razem nieosiągalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafgf

według mnie najlepszymi tabletkami na odchudzanie przy obowiązkowej diecie są tabletki slimcea. Różnica była kolosalna. Schudłam z dużo większą łatwością 13kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno wielkie spamowanie! Dziewczyny nie dajcie się nabierać na te anonimowe posty pisane przez anonimowych użytkowników. Takie tabletki nie odchudzają!
Tylko dieta i aktywność fizyczna. Lepiej wydać tą kasę na zdrowe i nieprzetworzone jedzenie oraz karnet na zajęcia niż na te cudowne ziołowej tabletki po kilkaset złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam zainteresować się stroną www.centrumfigury.byethost14.com. Myślę, że znajdziesz coś dla siebie co Ci pomoże w osiągnięciu celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina

Moim zdaniem obecnie Slimunox to jest jeden z najskuteczniejszych środków jakie można kupic w Polsce. Sama brałem te tabletki, ale było to w czasach, gdzie trzeba było je kupować w Stanach. Nie mniej po momo, że od tamtego czasu trochę dni minęło, to ja nie mam do dzisiaj najmniejszych problemów z wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Moim zdnaiem nie ma obecnie lepszego środka wpsomagającego odchudzanie, o ile oczywiście wiesz jak poprawnie go stosować. Bo jak myślisz, ze nie zmianiajac diety i leżąc przed TV schudniesz, to się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jęśli chodzi o środki wspomagające odchudzanie to ja zamawiam z www.centrumfigury.byethost14.com i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie miałam żadnych zastrzezen czy probelmów. Duży wybór, wszystko oryginalnie i pewnie. Dostawa szybko kurierem i co ważne mozna sprawdzić przed zapłatą czy wszystkosię zgadza i czy jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylw

Polecam tabletki smart caps, wspomagają proces odchudzania, stworzona z naturalnych składników. Polecam z czystym sumieniem!

https://twojcel.to/produkty/smart-caps-100-kapsulek/?tct_ref=124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia

Polecam tabletki smart caps, wspomagają proces odchudzania, stworzona z naturalnych składników. Polecam z czystym sumieniem!

https://twojcel.to/produkty/smart-caps-100-kapsulek/?tct_ref=124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

Jeżeli chodzi o tabletki wpsomagające odchudznaie, to nie ma lepszego środka jak Slimunmox. Mi w każdym razie pomogły one pozbyć sie prawie 20 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zajrzyjcie na www.centrumfigury.byethost14.com , nie będziecie żałować. Wszystko sprawdzone więc mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola28

Myśle, że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić Anitę kom. 792 076 886, u niej znajdziesz to czego szukasz. Z mojej strony mogę polecić Adipex Long. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. Tłumi odczucie głodu a jednocześnie podkręca metabolizm. Waga bardzo szybko i ładnie spada. Efekty widać już po pierwszym tygodniu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jęśli chodzi o środki wspomagające odchudzanie to ja zamawiam z www.centrumfigury.byethost14.com i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie miałam żadnych zastrzezen czy probelmów. Duży wybór, wszystko oryginalnie i pewnie. Dostawa szybko kurierem i co ważne mozna sprawdzić przed zapłatą czy wszystkosię zgadza i czy jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina43

najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie slimcea.
Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień izaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 14kg przez 12 tygodni, czyli 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo

Slimunox wspomógł moje odchudzanie.Zmieniłam nawyki żywieniowe zaczęłam się więcej się ruszać.Slimunox brałam jako wspomaganie skutecznie hamuje głód i chęć sięgania po słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×