Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolkniklolalalla

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

Polecane posty

Gość gość
Czy korzystał ktoś z tych programów tego trenera parę postów wcześniej ? Z października ? (igortrener.pl ). Jak ktoś korzystał, to proszę tutaj napisać, czy jest skuteczny. Tak się zastanawiam, bo trochę się "zapuściłam" i chciałam zgubić do lata z 10 - 15 kilo. Zaczęłam mniej jeść, ale jakoś to nie daje oczekiwanych rezultatów, z regularnym jedzeniem 5 posiłków o tych samych godzinach, to też nie "przejdzie", pracuję na zmiany, poza tym więc nie bardzo . Nawet jak chodzę cały tydzień na rano, to nieraz śniadanie jemy o 9.30, a nieraz o 11.00, bo trzeba wyjąć produkty z maszyny, n ie można wyłączyć maszyny w trakcie procesu, trzeba czekać, aż dana partia "wyjdzie" z maszyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na samej diecie było bardzo ciężko zrzucić zbędne kilogramy.W końcu po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na tabletki Slimunox.To w dużej mierze dzięki tym tabletką pozbyłam się niechcianych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam to mango, nie stosowałam do końca bo po ponad dwóch miesiącach schudłam swoje zaplanowane 7 kg. Waga nie wróciła więc jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy Ci na czymś naturalnym, a zarazem skutecznym, to wypróbuj habaicynę. Zawiera baaardzo dużo kapsaicyny o której warto poczytać szerzej, a szczególnie o właściwościach zdrowotnych i odchudzających, bo wyniki są bardzo obiecujące. Sama stosowałam przez pewien czas habaicynę i byłam zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się co do skuteczności Slimunox. Moja koleżanka go brała i właśnie ze względu na efekt jaki u niej widze codziennie, też zdecydowąłam się zakupić ten suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zdecydowanie bedzie trener Spoglądasz z niechęcią w lustro? Chcesz pozbyć się kompleksów, lub być królem/królową plaży przyszłego lata i nie tylko? Znam świetną osobę, która sprawi, że twoja sylwetka odmieni się na lepsze. Igor Mieńkowski-trener dzięki któremu dziewczyny na ulicy oglądają się za mną, a nie ja za nimi, tak jak to było wcześniej, gdy go jeszcze nie znałem. Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl i ciesz się odpowiednim pakietem, ułożonym indywidualnie dla ciebie. Przykładowe opinie:"Najbardziej skuteczny trener. Dzięki PAKIETOWI DZIK każdy mężczyzna może wreszcie wyglądać jak prawdziwy, męski facet."- STREFA MOCY HERKULES - FITNESS SIŁOWNIA SPA "PAKIET DZIK to najlepsze rozwiązanie dla faceta w każdym wieku."- MUSLCEPOWER- TWÓJ SKLEP Z ODŻYWKAMI www.igortreneronline.pl Wejdź! Dla nowych użytkowników konkurs! Zakup dowolny pakiet i zdobądź szansę na wygranie 10 000 zł. Połącz przyjemne z pożytecznym! Dołącz już dziś! Jeśli masz jakieś pytania, możesz liczyć na moją pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze będzie ruszenie tyłka z kanapy i do tego żaden trener nie jest Ci potrzebny, ew taki który będzie z Tobą na siłowni zobaczy w jakim stanie jest Twoje ciało i we wszystkim Ci pomoże. Gdy to już się stanie polecam jako wspomagacz taki produkcik http://pielegnacja-ciala.net/odchudzanie/spray-na-odchudzanie/ , ja go uwielbiam mam formułę progress wypacam z siebie cały tłuszczyk dodatkowo daje powera przed siłownią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sobie powiedzieć że suplement to nie tabletki odchudzających bo po prostu takich nie ma.Foreverslim to suplement ale bardzo skuteczny.Można przy systematycznym braniu pozbyć się naprawdej sporej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj tabletek!! Po co się truć dodatkową chemią?!?! Najlepiej coś naturalnego. Są przeróżne herbaty wspomagające odchudzanie. Moje znajome chwalą sobie np. Teekanne Fit & Slim. Mówią, ze po niej czują się bardzo lekko, nie mają wydętych brzuchów no i waga leci nieco szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero chemii!!! Zajrzyj na http://nplink.net/6EsrOHgg . 100% naturalnych składników. Trwa promocja. 3 + 3, a więc kupujesz 3 opakowania, 3 dostajesz od producenta całkowicie za darmo. Jeśli masz wątpliwośc****isz. Koniecznie zajrzyj. Bo cena wkrótce może iść ostro do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje zdanie.Dla mnie takimi tabletkami numer jeden to Slimunox.Po w końcu po wielu poszukiwaniach znalazłam środek który w rzeczywisty sposób pomógł mi wygrać walkę z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od roku prowadzę dietę i krok po kroku ale zbliżam się do swojej wymarzonej sylwetki, a było z czego schodzić z wagą, bo startowałam na poziomie 70 kg niespełna, a teraz mam 58 ;-) Jeśli chodzi o suplementy to korzystam tylko z TillSlim i mi w zupełności te kapsułki wystarczają. Przyśpieszają – metabolizm i tak samo spalanie tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie sobie spokój z tabletkami przecież one rozwalają żołądek i ogólnie nie wpływają dobrze na całą gospodarkę organizmu, ja rozumiem że to jest sposób tanim kosztem.. tylko później można załowac bo efekt jojo się pojawi albo obciażą one wątrobę. ja wolałam przejsc na dietę lightdiet może nie było tak że schudłam od razu tylko stopniowo ale mi nie przeszkadzało chciałam zdrowo się odchudzić a nie tak by za kilka miesięcy czy tyg te kilogramy sprzed odchudzania wrócił to by sensu nie miało najmniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaufałam tabletką które są już znane na rynku.Dzięki Slimunox udało mi się schudnąc 14 kg i to w dość krótkim czasie.W ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się odżywiać tak że teraz nie mam żadnych problemów z utrzymaniem normalnej i prawidłowej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimunox i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I moja przygoda z Foreverslimem skończyła się pełnym sukcesem.Żadna dieta nie przyniosła u mnie tak wspaniałych rezultatów jak Te tabletki.Dla najważniejsze jest to jestem teraz szczuplejsza i co za tym idzie zdrowsza,już nie mam problemów z wejściem na trzecie piętro.Bez problemu kupiłam tr tabletki na Allegro też można tam trafić na promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic złego w braniu tabletek wspomagających odchudzanie.Ważne jest aby te tabletki były bezpieczne .Ja aktualnie także biorę Slimunox.Stosuję się do zaleceń ,jem pięć mniejszych posiłków piję dużo wody niegazowanej.Efekty zaczęło być widać dość szybko.Jestem zadowolona że zdecydowałam się na zakup tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyżej oceniany naturalny produkt odchudzający, zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Niezwykle mocny spalacz tłuszczu, który dodatkowo zapewnia uczucie sytości i korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci. Zapraszam do lektury gifhttp://nplink.net/c6mituzr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na samej diecie było bardzo ciężko zrzucić zbędne kilogramy.W końcu po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na tabletki Foreverslim.To w dużej mierze dzięki tym tabletką pozbyłam się niechcianych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ciąży zostało mi 15 kg nadwagi.Jak sobie pomyślałam że na diecie musiałabym być co najmniej pól roku to jakoś mi się nie fajnie robiło.Koleżanka namówiła mnie na kupno Foreverslimu miałam robić za królika doświadczalnego.Wiedziałam że nie ma tabletek cud więc zmieniłam nawyki żywieniowe dołączyłam Foreverslim i takim sposobem schudłam już 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na odchudzanie african mango, dzięki niemu schudłam 20 kilogramów, podaję stronę, gdzie można kupić http://nplink.net/yXxGT9ne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie chciałam stosować żadnych tabletek odchudzających, ale po licznych niepowodzeniach z ćwiczeniami, suplementami i cud dietami w końcu zdecydowałam się na Sibutramine 20mg o którym informacje i opinie znalazłam zarówno na forum, jak i u polecanej użytkowniczki marta.jawor@o2.pl . Nie będe ukrywać,że się trocję obawiałam zarówno działania leku jak i dostawy, czy nie zostanę oszukana, czy będzie wszystko ok. Na szcęście zarówno w jednym jak i drugim aspekcie wszystko było w porządku.Tabletki zwiększają tempo przemiany materii, powodują ubytek masy ciała, zmniejszą ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu, dostawa wzorowo, można najpierw sprawdzić zawartość i dopiero zapłacić. Każdemu który chce się pozbyć szybciej oponki, boczków, ogólnie zbędnych klogramów szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox. W końcu udało mi się wrócić do wagi jaką miałam przed ciążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tabletki Foreverslim to odkrycie roku.Nie podejrzewałabym że dzięki tabletka odchudzanie może być tak proste i łatwe.Żadnej drakońskiej diety ani morderczych ćwiczeń.Owszem dieta i ******le w o wiele mniejszej dawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×