Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolkniklolalalla

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

Polecane posty

Gość gość
do du&shypy wszystko tak jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim brałam przeszło trzy miesiące.Z diety wykluczyłam śmieciowe jedzenie kolorowe napoje ,słodycze.Dieta utrzymywałam z wahnięciami było to ok.1800 kal.Zrezygnowałam również z jazdy samochodem do pracy chodzę pieszo.W ciągu tych trzech miesięcy schudłam 12 kg.Dla mnie to naprawdę wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy stosowaniu Foreverslimu u mnie spadek wagi tygodniowy na początku kuracji to było 1,5 kg po tem po 1 kg tygodniowo mniej więcej.Ale same tabletki to nie wszystko żeby schudnąc potrzebna jest jeszcze dieta i ruch.A co do ceny ja nie żałuję ani grosza które wydałam na Foreverslim bo dla mnie było to opłacalny zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogły tabletki IQAcai. Spróbowałam po 6 nieudanych dietach. Na tabletkach było mi znacznie łatwiej sobie z tym poradzić. Nie wiem do końca jak to działa, ale nie miałam takiego apetytu, eliminowałam to co szkodliwe. I jakoś się udało stracić 8 kg w 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na foreverslim straciłam 13 kg, czyli w zasadzie tyle, ile miałam nadwagi, a właśnie takiego efektu oczekiwałam. Jak na razie wprowadziłam do mojego życia coś całkowicie nowego - ruch. Biegam nawet po godzinie dziennie, nigdy bym nie wpadła na to, że kiedykolwiek bieganie może stać się moim nałogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolla
Ja przy diecie stosuje suplement Silvets http://nplink.net/3dn4XeXH nie ćwiczę bo len jestem i mi się nie chce, już wiem ze nie sa mi potrzebne bo na rzeźbie mi nie zależy . Po miesiącu nie jedzenia słodyczy i węglowodanów schudłam nie całe 3 kg . W drugim miesiącu do diety dołączył al Silvets i schudłam 7kg wiec już mam 10 za sobą jeszcze 10 i będzie idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarysia
Mi akurat pomogły tabletki Foreverslim.Tylko od samego początku nie liczyłam na pomoc samych tabletek.Zmieniłam dietę nie podjadałam nie piłam słodkich gazowanych napoi.Tabletki potraktowałam jako wspomaganie.U mnie spadek wagi to 8 kg .W sumie chciałam schudnąć 10 kg ale ztymi dwoma poradziłam sobie bez wspomagania Foreverslimem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy wyborze tabletek kierowałam się opinią internautów.Z całej gamy tabletek również wybrałam Foreverslim.U mnie po miesiącu stosowania waga pokazała 5 kg teraz mija drugi miesiąc i łącznie schudłam już 9 kg.Wyboru chyba dokonałam dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadne tabletki nie sa tak dobre jak zwykle cwiczenia. wiadomo ze na poczatku moze bedzie Ci troche ciezko ale po kazdym dniu jest coraz latwiej i sie w koncu do tego przyzwyczaisz. Ja mialam kryzys jak chodzilam do Saturn Fitness ale to dlatego ze mialam zbyt dluga przerwe, po tygodniu juz jest super i wyniki coraz lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzanie wspomagane Foreverslimem mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do diety i ćwiczeń moim zdaniem warto stosować również suplementy diety,osobiście używałem IQacai i jestem bardzo zadowolony z jego działania,jeżeli chcesz się dowiedzieć o nim więcej to zapraszam na iqacai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei Foreverslim wprowadziła dopiero niedawno do swojej diety.Ale już widzę różnicę między odchudzaniem z Foreverslimem a bez niego.Jeżeli uda mi się schudnąć 11 kg dzięki tym tabletką to uznam to za spory sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzannaMakarewicz
Żadne tabletki nie sprawią że nagle magicznym sposobem zrzucicie kilogramy. Ja jak odchudzałam się przed ślubem, to wspomagałam się habaicyną, żeby skutecznie, bez żadnych negatywnych skutków ubocznych i przede wszystkim w naturalny sposób przyspieszyć metabolizm (wiadomo że jak się zastosuje wyciąg z rośliny to nie zaszkodzi, jak ta tona chemii w reklamowanych pigułach), ale do tego trzeba jeszcze ćwiczeń i zmian w codziennym odżywianiu. Tak więc zadbajcie o siebie kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Slimunox udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną rzeczą jest to że polubiłam ******ie zaamierzam z niego rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że żeby zwalczyć otyłość to musi być przede wszystkim dieta a następnie suplement który ją wspiera. Mi doskonale pomagają tabletki Slimcea. Hamują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii tak bardzo że chudnę nawet 5kg miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaufałam tabletką Slimunox i te tabletki nie zawiodły mojego zaufania.Schudłam 13 kg dla mnie to bardzo dużo.Najbardziej cieszy mnie to że odchudzanie okazało się skuteczne bez efektu jo-jo i było bezpieczne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również dołączam się do pozytywnej opinii osób, które stosowały Slimunox te środek jest najlepszy . W każdym razie, jeżeli chodzi o moją osobę, to spełnił je całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi się w slimcea podoba to że nie odczuwa się łaknienia. Możemy stosować dietę jaką chcemy ponieważ organizm alarmuje o posiłek tylko jeśli faktycznie tego wymaga. Nie podjadamy więc i waga systematycznie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a myślicie tylko o odchudzaniu czy chciałybyście sobie powiększyć piersi? Bo można powększyć piersi za pomocą brania hormonów: estrogenu (estradiol), prolaktyny, progesteronu i hormonu wzrostu. tu jest link http://www.vitalab.pl/blog/2009/05/cztery-hor mony-odpowiedzialne-za-wzrost-piersi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można brać sam estrogen żeby powiększyć piersi. jest w tabletkach antykoncepcyjnych. ja biore pigulki antykoncepcyjne i urosły mi piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarmonika
Ja mam therm line 40+ http://thermline.com.pl/therm-line40plus ponieważ przekroczyłam już ten magiczny wiek :D Oczywiście do tego dieta i ćwiczenia bo zdaję sobie sprawę z tego, ze bez nich ani rusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Foreverslimuu.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie spokój z jakimiś tabletkami, to nie jest wyjście i nie tędy droga. Dziewczyny dużo treningu bieganie, pływanie, jakiś fitness i dużo pijcie , nawet bardzo dużo. Ważywka i owoce to w diecie podstawa a do picia do ćwiczeń to polecam izotonik 4Move.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję Slimunox od miesiąca, jak na razie waga spadłą o 6 kg. W końcu jestem przekonana, że tym razem odchudzanie przyniesie pozytywny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie !!! Pijcie zieloną herbatę..naprawdę pomaga. Zrzuciłam 7 kg w 2 miesiące. Tylko kupujcie taką w liściach . Do tego ruch 3X w tygodniu. Nic wiecej nie potrzeba, kg same lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszych tabletek niż Foreverslim chyba jeszcze nikt nie wymyślił.Zdecydowanie radzą sobie z nadwagą ale w sposób całkiem bezpieczny dla zdrowia.Mogę tylko polecić i namawiać do tego aby stosować te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odżywiam się zdrowo, ale jem o wiele mniej i chudnę, dzień zaczynam musli fitella z owocami i jestem po nich długo syta. Do obiadu w ogóle nie czuję głodu i chudnę bez tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zastosowanie Foreverslimu to konkretny ujemny wynik na wadze. W 3 miesiące udało mi się zgubić 13 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×