Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka_będzie hanka

termin majowy zaczynamy przygotowania do porodu!!! kto ze mną?

Polecane posty

Gość betka :)
U nnie ALEKS cały czas nie moze zrobic kupki tzn sprawia mu to duzy problem ,strasznie sie denerwuje ,płacze ,prezy sie .Najgorzej jest nad ranem o 4 5 zaczyna stekac i tak przez kilka godzin póki nie zasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czopki? jeszcze mi polecano aby kupic w ziolowym specjalny koper wloski i zaparzyc malemu. No i woda przegotowana. A Tobie polecam jak karmisz piersia pic sok z jablek ale taki surowy bez rozwadniania oraz jesc ich troche wiecej- moj po tym nie mial problemow. Jesli karmisz modyfikowanym to moze zmien mleko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
Mleko juz zmieniałam i nic nie pomogło.Czopki tez niezbyt działaja.Jak pije duzo wody to wtedy po całym dniu stekania zrobi kupe,choc nie zawsze ale to juz cos. Szkoda tylko ze tyle musi sie nameczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Herbatka z kopru włoskiego na pewno by mu pomogła. Ja daje mleko bebiko i jest naprawdę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Od niedzieli zaczęłam dawać małej jabłuszko, bardzo jej smakuje:)zajada się, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje bebiko ale ja mam HA :/ dodaje troche glukozy bo maly nie chcial pic za bardzo. Slyszalam,ze enfamil jest tez b.dobrym mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
Polla a twoja mała ile ma ??? Ja raz kupiłam bebiko zmieniałam z nana na bebiko i była tragedia jeszcze gorzej niz po nanie.Potem zmieniłam na hipa Bio Combiotik niby było chwile lepiej a pózniej za kilka dni znowu to samo.U takich niemowlaczkow juz tak jest maja takie delikatne żąłądeczki i jelitka że nie ma recepty na zatwradzenie.Trezba sie pomęczyc do 4 miesiaca az wprowadzi się szersza diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Moja córcia ma 3,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Moja mała juz fajnie gaworzy, mówi gu, gu i gi. Super tak patrzeć jak codziennie dziecko się rozwija i jak co dzień jest coraz to mądrzejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) moja juz ma 3 miesiące i 5 dni, ważyła 18 lipca 6,5 kg hihi ale je tylko moje mleczko wic nadwaga jej nie grozi :)) ja przed ciaza wazyłam 62,5 kg pod koniec ciazy 77 kg a teraz waze 57 kg i jem wszystko oprucz łodyczy tak jak mi kiedyś mowili scudniesz szybciutko jedzac wszystko jeśli tylko wykluczysz słodycze i to sie spradza :) Laurka jest przesłodka gada jak najeta a w nocy od 2 tygodni śpi od 21 wieczór do 8 rano, disiaj wstala nawet o 8.45 haha taki śpioch i jak wstaje to tak nas rozbraja uśmiechem no cudeńko nasze kochane od Boga dane :)) skiti jak tam karmisz piersią, ja jestem zła ze nie moge biegać i zrobić kwasów na twarzy przez karmienie ale czas zleci a ja bede wiedziała ze zrobiłam wszystko zeby dzidzia miała mój pokarm, planuję karmić rok czyli jeszcze tylko niecałe 9 miesiecy hihi skiti kiedy planujsz nastepne ja w czerwcu za rok biore sie do roboty hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Tymek wazy 5480 i ma 2 miesiace i 4 dni. Juz przeszlismy na zwykle mleko ale nie chce i tak pic- ciagle na cycku. Zazdrosze takiego spadku wagi. Ja zaczelam przed ciaza z 64kg a przed porodem wazylam ok 85kg, teraz zatrzymala mi sie waga na 70-69kg i nie chce spadac a bardzo malo jem. Wczesniej zadnego nabialu bo myslelismy ze maly ma uczulenie, wiec wiekszosc potraw mi odpadla. Zwisa mi flak na brzuchu i mam pelno rozstepow ktore mi wyskoczyly po porodzie :/ Co do karmienia to planuje 6 miesiecy tak jak lekarze zalecaja. Mojego kuzyna zona karmi swojego synka nadal piersia a maly ma rok i 4 miesiace i uwazam ze to juz za dlugo. Maly i tak sie nie najada a to bardziej ona potrzebuje tego karmienia niz on. :P Nasz juz tez sobie fajnie gaworzy :) Maly cwaniak sie z niego robi, ale za to nie boi sie ludzi i zmiany miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
Moja żabulka ma 2 miesiace,tydzień i 4 dni ,wazy juz 6500kg rosnie jak na drozdzach ,poprostu rośnie w oczach.Polla a to jabłko wprowadzałas do diety małymi krokami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Hej, jeśli chodzi o wprowadzanie jabłka to oczywiście robię to stopniowo, przez tydzień dostawała tak 3-4 małe łyżeczki, teraz jesteśmy na etapie jabłko z marchewką też oczywiście po trochę. Wiem, że może ktoś by powiedział, że to za szybko, ale skoro się nic nie dzieje to po trochę daję. Jak skończy 4 miesiące to zacznę dawać jakieś zupki warzywne, wszystko w granicach zdrowego rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Osobiście jestem przeciwna dawaniu małemu dziecku słodyczy i tego na pewno szybko jej nie dam i będę starała się żeby rodzinka też nie przynosiła batonów, czekolad itp. Słodycze źle wpływają na zęby, nie ma w nich nic zdrowego tylko puste kalorie, więc myślę, że im później tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
Dokładnie .Popieram.Jak ostatnio zobaczyłam u szwagra dzieciaka 3 letniego ,i nie ma zębów z przodu,to byłam poprostuw szoku,jak mozna doprowadzic do takiego stanu zeby 3-y latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Dużo dzieci ma teraz problem z zębami, m.in. przez słodycze. No i wzrasta otyłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Witam, widzę, że wszystkie mamusie bardzo zajęte, bo nasz temat podupadł. Jak Wasze maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj juz dluzej spi w nocy i wiecej sie bawi w dzien :) Zaczyna odkrywac do czego sluza raczki i jak mu sie pdosunie jakas zabaweczke to koniecznie musi ja dotknac :) Bylismy z malym w aquaparku to byl tak zainteresowany tym co sie dzieje ze wogole nie plakal. Nie kapalismy go ale byl z nami na basenie. Co do mojej diety podczas karmienia to juz jadlam kalafiora oraz fasolke szparagowa i nic mu nie bylo po tym:) juz nie moge sie doczekac jak bede mu dawala probowac nowe rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Słuchajcie dziewczyny, a jakie macie zdanie na temat kaszek, takich np. mleczno-ryżowych Bobovita albo Nestle. Warto je dawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r789n47ni9
Dziewczyny jak macie problem z zaparciami u dziecka to polecam mleko gerber. U nas minęło dopiero po tym mleku a i niedrogie bo w rossmanie po 12,50 za 350g. U nas było tak że kupa była raz na 5 dni, po gerberze raz na 2 dni a jak zaczęłam wprowadzać owoce w słoiczku i zupki to kupa 2 razy dziennie. To minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
Cześć dziewczyny:) mój maluszek miewa się dobrze skonczy 21 juz 3 miesiace.W srode czeka nas kolejne szczepienie.Teraz już mleka małemu zmieniac nie będę,poniewaz za 3 tyg zaczne powoli wprowadzac mu owoce w diete,więc nie bede juz mu robić rewolucji w brzuszku.Szkoda ze sie wcezsniej nie dowiedziałam warto by było spróbowac.Teraz jest na Nanie kupka przewaznie raz dziennie,samo sie uregulowało,juz przestał ciagle płakac i sie prezyc przy jedzeniu.Przepraszam za oisownie ale pi sze jedna reka bo druga trzymam moja mała gadzinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
u mnie też niedługo szczepienie, za niecały tydzień. U Nas jak na razie jabłko, marchewka i kleik ryżowy, jest ok. Betka po jabłuszku kupki będą nawet 3 razy dziennie, bo wiadomo, że jabłko rozluźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis moje Fifiątko konczy 3 msc :) wazy 6 kg. Obecnie na fajnym mleku Hipp biocombiotik (zmiana z bebilonu, tu aptamil). Podaje tez odciagniete swoje 2-3 razy na dobe. Niestety niejadek jest ale tak to bardzo kochany. Sam sie bawi, zasypia.. Mam wrazenie ze nie lubi sie przytulac, moze za goraco bO u mnie ponad 30 prawie caly czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O hej barbie! My mamy w planach nastepne ale jeszcze zobacze jak nam sie zycie ulozy.. M to juz cisnie ale ja bym wolala poczekac.. Teraz to moj najwiekszy bol ze musze do pracy wrocic jak maly bedzie mial 4,5 msc.. Zostanie z tata w domu.. Jak sobie o tym przypomne ze musze go zostawic to placze :( straszne uczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skiti- tak szybko kolejne?;p Ja to po tym bolu na razie nie chce chociaz jedynak to tak smutno aby byl;p Co do mleka to nasz maluch pije tylko z cycka- ode mnie nie chce pic ani wody ani herbatek nie wspominajac o mleku. Tylko i wylacznie cyyyycek. Wazy juz 6,5kg i strasznie mu sie podoba ostatnio jak sie z nim cwiczy bo sam probuje sie podciagnac do gory :) U nas etap lapania zabawek i wkladania do buzki oraz fascynacja raczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
JA MAM PORADNIK ZYWIENIOWY Z HIPP I TAM SA OPISY PRODUKTÓW JAK DZIAŁAJA NA KUPKI.WIEC WARTO ZAJRZEC JESLI DZIECKO MA BIEGUNKE LUB ZATWARDZENIE BO WIESZ CO PODAC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga1107
przed 4 miesiącem podajecie już inne produkty niż mleko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna podawac herbatki lub wode.. znajoma daje tez rozcieczony sok z jablek ale ja sie wstrzymuje az maly bedzie mial 4msc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×