Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

... A jak już wszystko dzieciom swoim dacie i jak je tak bardzo wykształcicie te Wasze dzieci, w 99% oddadzą Was do domu starców i zasadzą kopniaka, bo będą się wstydziły takich starych rodziców, bo one przecież takie wykształcone będą i nie będziecie pasowały do wizerunku swoich wykształconych dzieci. ... Kochać dziecko trzeba mądrze, a nie małpią miłością... Ale widocznie musicie dostać kopniaka, takiego porządnego, żeby to zrozumieć, bo na chwilę obecną wypisując takie bzdury - same się o takiego kopniaka od swojego dziecka upominacie. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty wiesz na ten temat
co do lat twojej choroby-doczytaj sobie (najwyraźniej sama nie wiesz co pisałaś) a co do domu-również ktoś napisał gdzie mieszkasz co do dzieci-są rodzice którzy maja wypasione domy by pokazać sąsiadom , w garze maja pusto i łażą z gołą dupą ale są też tacy co żyją w 3 pokojowym mieszkanku, w bloku za to maja pełne miski,ubiór z górnych półek,jeżdżą drogimi autami a przede wszystkim mają na utrzymanie swoich dzieci Ci ostatni są rodzicami jednego lub dwójki dzieci bo nie klepali na oślep, mając za sobą ponad połowę życia. Oni potrafili kalkulować i przewidywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty wiesz na ten temat
ktoś w jakimś momencie zarzucił tobie że nie mieszkałaś i nie wychowywałaś swoich starszych dzieci-nie odniosłaś sie do tego -pominęłaś temat..... Z tego co tu piszesz ty uznajesz tylko dzieci z drugiego małżeństwa reszta sie mało liczy a juz w ogóle nie liczy sie córka twojego męża. Pisałaś,że nie odwracacie sie od pasierbicy,że jej pomożecie kiedy ona zwróci sie do was z prośbą. Jebnij sie łeb!! Z taką macochą mało kto by chciał mieć cokolwiek wspólnego!! Pasierbica woli mieć czarno na białym to co jej sie prawnie od ojca należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... A ty, cytując ciebie nie j....j się w łeb, tylko walnij główką w ścianę i to mocno, tak, że być może Cię w końcu coś oświeci i rozjaśni, a nie tylko Twój ondulowany łeb. I wybacz pani B jesteś ostatnią osobą, której będę cokolwiek tłumaczyć. A córkę to już wprowadziłaś w kolorach czarno-białym na minę, bo na czarno pracuje, a na biało wypisuje swoje chore przekonania, zaczerpnięte nota bene od Ciebie - podupadła księżniczko. A z tym przewidywaniem Twoim to trzeba jeszcze raz iść do pana jasnowidza, bo z myśleniem i przewidywaniem coś u Ciebie kiepsko, gdyż szukasz rady u takich szarlatanów. Ponadto nie ma się czym chwalić, bo tak na prawdę trzeba było myśleć i przewidywać 12 lat temu, a teraz to Ci tylko pozostał puder i róż, które nie pomogą już ... hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwąca_rzeka_______
Beata a ty jesteś taka piękna, że tak piszesz o pudrze i różu? ktoś wie jak ona wyglada? miss Polski? Ten dom w którym mieszkasz sama kupiłaś za własne pieniądze? zarobiłaś na niego własną pracą? właśnie trzeba było skalkulować na ile dzieci was stać, a nie narzekać publicznie. z twoich wypowiedzi wynika że twój mąż jest nieudacznikiem, poniewaz nie macie na podstawowe rzeczy. powinnaś mieć żal do męża, że nie jest w stanie na was zarobić. czy ci nie jest wstyd obsmarowywać najbliższych na cały świat??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Beata tak teraz piszesz o utrzymywaniu przez rodziców a twój rachunek lat pracy jest prosty skoro masz 26lat stażu w tym 6 lat na dzieci jak sama pisałaś masz teraz 50lat,to wynik jest taki że 30 lat w życiu nie pracowałaś.Kto się przez te lata utrzymywał,choćby te bite 10 licząc że do dwudziestki to byli rodzice.Mamusia,tatuś mężowie czy może państwo?Widzisz sama się biedulo kopiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki - A Ty, chyba z matematyki miałaś dwóję albo jedynkę? Bo nie umiesz liczyć! gdyż jakim cudem Ci wyszło 50-26=30!!!! mój mały synek i moja mała córeczka bije Ciebie z matematyki o głowię i nie tylko z matematyki (zakres liczb do 100 kłania się I klasa SP!!!) według praw matematyki 50-26=24, ale nie zamierzam się Tobie tłumaczyć co do lat mojej pracy, sorry ale jesteś osobą najmniej kompetentną w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rwąca_rzeka_______ Beata a ty jesteś taka piękna, że tak piszesz o pudrze i różu? ktoś wie jak ona wyglada? miss Polski? Ten dom w którym mieszkasz sama kupiłaś za własne pieniądze? zarobiłaś na niego własną pracą? właśnie trzeba było skalkulować na ile dzieci was stać, a nie narzekać publicznie. z twoich wypowiedzi wynika że twój mąż jest nieudacznikiem, poniewaz nie macie na podstawowe rzeczy. powinnaś mieć żal do męża, że nie jest w stanie na was zarobić. czy ci nie jest wstyd obsmarowywać najbliższych na cały świat?????????????? ... "puder i róż" - to u mnie taka metafora:) ale widać z myśleniem u Was kiepsko. Co do mojej urody - to nie mam potrzeby używać de facto pudru i różu, gdyż nigdy ich nie używała, tylko brzydkie kobiety, potrzebują makijażu a bez makijażu same siebie w lustrze nie poznają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
A przez sześć lat wychowywania dzieci to z wychowawczego żyłaś?? Czy siedziałaś w domu i mąż zarabiał na twoje utrzymanie?Nie zamierzasz się tłumaczyć bo wyszło by na to że nie pracowałaś więcej niż twoja pasierbica którą nazywasz pasożytem.W trakcie wychowywania dzieci nie zarabiałaś pieniążków i o to chodziło.Samej pracy to masz lat 20 nie 26.A nawet jeśli jak twierdzisz że masz 26 to i tak do 24 roku życia byłaś pasożytem.20 lat pracy to ciężko pracując ma się w moim wieku czy 40lat,wtedy można zarzucać komuś że jest pasożytem bo samemu takim się nigdy nie było.Beata ty po prostu nigdy nie myślisz o zachowaniu swoim sprzed choroby bo ty byłaś dokładnie taki sam leser jak twoja pasierbica tak samo brałaś od państwa nie będąc już samotną matką mało tego twierdzą niektórzy nie wychowywałaś dzieci.Taka sama krętaczka teraz pokazuje palcem inną krętaczkę bo los się odwrócił i z kieszenie krętaczki nr 1 ubywa.Beata ani słowa nigdy nie powiedziała bym złego i nie zrobiła bym nic gdybym nie była lepsza od osoby której coś zarzucam.I możesz pisać o psychopatkach i innych bo to i tak n ie zmieni mojego zdania byłaś pasożytem takim samym jakim twoim zdaniem jest twoja pasierbica różni ją to od ciebie że ona ma małe dziecko a ty przez 24 lata nie pracowałaś nie mając dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Mam tu na myśli że co najmniej do 24 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaghjsdi
nie zwróciłam na to uwagi 50 - 20 = 30 - 6 = 24 to co robiłaś od 18 roku życia do 24 lat ????????????????????? czyli 6 lat nie pracowałaś !!!!! pasożytowałaś na kimś???????? kto cię wtedy utrzymywał ???????? rościłaś sobie prawa do cudzych pieniędzy ??? bo swoich nie miałaś, nie pracując sama twierdzisz, że masz 20 lat pracy + 6 lat wychowawczego no ładnie :-) przy tobie ta pasierbica to anioł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaghjsdi
no i skąd masz ten dom ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki - ... "leser jak twoja pasierbica" - no w końcu zauważyłaś, a temat wałkujemy od kwietnia :D ... ten, kto powiedział, że nie wychowywałam moich dzieci jest kłamcą i obłudnikiem. Reszty się domyślaj, zobaczymy co też wymyślisz. ... Ulkiulki - a czy Ty nie masz własnego życia i własnych zainteresowań, że tak bardzo moja osoba Ciebie interesuje, jak chcesz mi w czymś pomóc (mam w domu kupę prasowania, a nie bardzo mogę prasować, a mąż mój nie lubi prasować, moja mama w ogóle nie może prasować, a dzieci są jeszcze za małe), odwdzięczę Ci się za pomoc, to po prostu powiedz mi, o co Tobie tak na prawdę chodzi, a nie z każdej możliwej strony bawisz się ze mną w podchody, ja już wyrosłam z podchodów i nie bawi mnie to... uważasz, że jestem aż taka naiwna, że wszystko dogłębnie Tobie o sobie opowiem? Fakt, że jestem szczera i prawdomówna, ale nie jetem idiotką. Zadawaj pytania mojej pasierbicy i jej mamusi! Zapytaj mamusię ile ma lat pracy? Zapewne mniej niż jej córka a moja pasierbica - to jest dopiero leser:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaghjsdi nie zwróciłam na to uwagi 50 - 20 = 30 - 6 = 24 to co robiłaś od 18 roku życia do 24 lat ????????????????????? czyli 6 lat nie pracowałaś !!!!! pasożytowałaś na kimś???????? kto cię wtedy utrzymywał ???????? rościłaś sobie prawa do cudzych pieniędzy ??? bo swoich nie miałaś, nie pracując sama twierdzisz, że masz 20 lat pracy + 6 lat wychowawczego no ładnie przy tobie ta pasierbica to anioł ... opowiadasz o sobie? no nieźle; ... pasierbica przy mnie to anioł ale czarny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaghjsdi
napisz, boisz się napisać że pasożytowałaś na kimś przez te lata ? a dom to pewnie po rodzicach otrzymałaś ??? nie jestem twoją pasierbicą, tylko twoje zachowanie jest poniżej poziomu,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Tak beatko jesteś zła bo ci ktoś wytknął że byłaś pasożyt albo taki sam kłamczuch że pracowałaś na czarno.Gotujesz się ze złości ,hipokryzją twoją jest teraz to że wytykasz to swojej pasierbicy bo tak naprawdę tylko twoja kieszeń a konkretnie jej zawartość ciebie martwi.Trzeba było pracować rentę miała byś wyższą.Normalne to jest beata kończę szkołę średnią i albo pracuję albo idę na studia,twoja szkoła średnia kończyła się w wieku 24lat chyba trochę długo jak na garnuszek rodziców.Pamiętaj o jednym nie wytykaj nikomu niczego jeśli sama robiłaś to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Tak beatko jesteś zła bo ci ktoś wytknął że byłaś pasożyt albo taki sam kłamczuch że pracowałaś na czarno.Gotujesz się ze złości ,hipokryzją twoją jest teraz to że wytykasz to swojej pasierbicy bo tak naprawdę tylko twoja kieszeń a konkretnie jej zawartość ciebie martwi.Trzeba było pracować rentę miała byś wyższą.Normalne to jest beata kończę szkołę średnią i albo pracuję albo idę na studia,twoja szkoła średnia kończyła się w wieku 24lat chyba trochę długo jak na garnuszek rodziców.Pamiętaj o jednym nie wytykaj nikomu niczego jeśli sama robiłaś to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
****to nie mam potrzeby używać de facto pudru i różu, gdyż nigdy ich nie używała, tylko brzydkie kobiety, potrzebują makijażu a bez makijażu same siebie w lustrze nie poznają **** Ty masz z deklem kobieto, najpiekniejsze kobiety świata uzywaja makijazu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie mów do mnie Beatko, nie schlebiaj sobie!!!!! Na nikim nie pasożytowałam i nie pasożytuję, a to co mam to i tak nie jest moje o do mnie nie należy hehe - albowiem wszystko co jest na tej Ziemi do Boga jest własnością, tak jak i cała Ziemia. I Wam też radzę, nie uzurpować sobie praw do czegokolwiek, bo i tak Wam trzeba będzie to wszystko oddać innym!!!!!!!! Heheh Bo na tamten świat z gołą d..pą się idzie, tak samo jak przychodzi. Im wcześniej to zrozumiecie - tym lepiej dla Was. Żałosne jesteście ... :) Wszystko co mam jest Boga własnością, bo jemu wszystko ofiarowałam i spróbujcie Jemu cokolwiek zabrać. Nie macie mi już nic więcej do powiedzenia, po powtarzacie się jak stara płyta. Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaahissdc
Nie wiem czy teraz Zniecierpliwiony będzie cię bronił. Dom masz po rodzicach, zero pracy do 24 roku życia, ktoś cię utrzymywał w tym czasie, musiałaś coś jeść bo żyjesz. Pięknie :-) Jak ty jej możesz wytykać, jak w niczym nie jesteś lepsza ??? Ona przynajmniej studia kończy. Wyszło szydło z worka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaahissdc
te 700 zł też jest własnością Boga?? to po co o nie tak walczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaahissdc Nie wiem czy teraz Zniecierpliwiony będzie cię bronił. Dom masz po rodzicach, zero pracy do 24 roku życia, ktoś cię utrzymywał w tym czasie, musiałaś coś jeść bo żyjesz. Pięknie Jak ty jej możesz wytykać, jak w niczym nie jesteś lepsza ??? Ona przynajmniej studia kończy. Wyszło szydło z worka. ... z każdej strony zaczynasz i nic merytorycznego nie wnosisz do tematu... pod różnymi nickami na różne sposoby piszesz i nic Ci nie wychodzi, słaba z myślenia jesteś i kiepska w pisaniu. Zwykłym trollem jesteś na tym forum, nic dodać nic ująć. A SZYDŁO z worka dopiero wyjdzie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaahissdc te 700 zł też jest własnością Boga?? to po co o nie tak walczysz ... i Twoją własnością te 700 zło też nie jest, a jak Bóg zechce, to Ci zabierze, a ja walczę, bo widocznie taka moja misja - dla moich dzieci - jeszcze nie rozumiesz - przecież ja nie piszę po chińsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
I widzisz beata to jesteś cała ty zrobisz wszystko by tych 7stów nie zapłacić a ja ci powiem z doświadczenia że im bardziej nie będziesz chciała ich zapłacić tym bardziej sąd nie przychyli się do tego niepłacenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... mam pytanie do Ciebie, taka mała dygresja. Uczą czy nie uczą Ciebie filozofii? Znasz dzieła Cycerona? Chyba nie. Gdyż nie widać w Twoich wypowiedziach ich wpływu. Dlaczego więc nie uczysz się od WIELKICH tylko od maluczkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Jakoś twoja filozoficzna wiedza nie jest w stanie nakarmić twoich dzieci więc może zamiast jej studiowania weź sobie jakąś pracę do domu większy pożytek będzie.Wolę wiedzę praktyczną i znajomość czegoś co w życiu jest mi bardziej potrzebne.Ty znasz dzieła Cycerona ja nie i co z tego ja nie potrzebuje męża by moje dziecko głodne nie chodziło ty owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaahissdc
Beata spójrz na siebie, co zrobiłaś/zarobiłaś w życiu. Może do dyskusji nic nie wnosze, ale jeśli nie pracowałaś do 24 roku życia, na dom nie zarobiłaś, bo mieszkasz u rodziców na gotowym, żadnej szkoły nie skończyłaś, to jak możesz nazywać kogoś pasożytem, hieną, osobą roszczeniową itd.? Przzecież to ty cały czas liczysz na to, że ktoś ci coś podaruje, albo od kogoś wyriwesz kasę czy ktos na ciebie zarobi. Podziwiam twój brak poczucia wstydu, przyzwoitości, nawet czegoś takiego nie czujesz Rodzice pomogli mi w budowie domu, podkreślam to przy każdej okazji. Nie udaję hipokrytki, która na wszystko sama pracowała w pocie czoła.... tak jak ty. Nawet na to wygląda, że nic nie zaoszczędziłaś. Dzieci za granicą w pracy. Niezły los zgotowałaś swojej rodzinie. I jak to mówią; Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy. Nie śmiałabym wyganiać dzieci z domu, wiedząc, że moi rodzice mi pomogli. Bo nie napisałaś czyj to dom? A więc po rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty wiesz na ten temat
... A ty, cytując ciebie nie j....j się w łeb, tylko walnij główką w ścianę i to mocno, tak, że być może Cię w końcu coś oświeci i rozjaśni, a nie tylko Twój ondulowany łeb. I wybacz pani B jesteś ostatnią osobą, której będę cokolwiek tłumaczyć. A córkę to już wprowadziłaś w kolorach czarno-białym na minę, bo na czarno pracuje, a na biało wypisuje swoje chore przekonania, zaczerpnięte nota bene od Ciebie - podupadła księżniczko. A z tym przewidywaniem Twoim to trzeba jeszcze raz iść do pana jasnowidza, bo z myśleniem i przewidywaniem coś u Ciebie kiepsko, gdyż szukasz rady u takich szarlatanów. Ponadto nie ma się czym chwalić, bo tak na prawdę trzeba było myśleć i przewidywać 12 lat temu, a teraz to Ci tylko pozostał puder i róż, które nie pomogą już ... hehe ty jesteś chora!! wszędzie widzisz tylko pasierbice i jej matkę!! Ja ciebie znam tylko z tego tematu!! nigdy ciebie nie widziałam na oczy!! jestem jedna z wielu osób które wpadają tu aby poczytać kolejne twoje ataki na wszystkich którzy nie maja takiego samego zdania co ty!! im więcej sie odzywasz tym jaśniejszy mamy obraz twojej osoby. mało komu ciebie żal bo jesteś arogancką,chciwą,pazerną i leniwą babą potrafiącą jedynie sie rozmnażać!! Jesteś kimś kto szczyci się znajomością Biblii,dzieł Cycerona a nie ma w sobie nic z dobrego,uczciwego i skromnego człowieka. Potrafisz powoływać sie Pana Boga z za uszami masz samo zło które wdarło sie tobie w miejsce które jest symbolem miłości i dobroci. Daruj sobie wyzywanie i oczernianie. Nie szukaj winy u innych raczej poszukaj jej w sobie. Źdźbło zauważysz u bliźniego a w swoim oku nie widzisz belki. Jesteś jak judasz wskazujący palcem. Życie zabrało tobie to co przez tyle lat ty odbierałaś innym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaahissdc
Nie wiem czy ona zrozumie, że pisze na publicznym forum, do wszystkich i pewnie setki osób to czyta i komentuje :-) Zreszą sama chciała poznać nasze opinie w tym temacie, jak widać jej się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaahissdc
dodam że jest co czytać ............................... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×