Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość No widzisz beatko
A ja będę się śmiała do rozpuku.Buhahaaha.BUHAHAHAHHA...........................AHAHHAHA.BUHAHAHA............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Beata piszesz że nie chodzi ci o pełnoletnich godzących pracę z nauką to dlaczego twój syn mający zawód nie łączył szkoły średniej z pracą tylko trzy lata naciągał państwo na alimenty no powiedz dlaczego?Czy on dlatego że twój miał inne prawa?I nie pisz o uczciwości o nielegalnych dochodach nie ty,nie osoba okłamująca państwo podająca się za samotną matke gdy miała już kolejne dzieci z innym facetem.Noe stawiaj siebie za przykład chyba że w kwestii jak skubnąć od państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
A tak nawiasem beata lub wziełaś pewnie dopiero gdy córka przestała pobierać zasiłek więc policz ile musiała byś oddać bo może cię to spotkać pamiętaj nienależnie pobrane zasiłkivprzedawniają się po 10latach więc obrąbana maksa pasierbico z rodziną działaj to twoje pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
O ja pierdole, Ulkiulki tobie odbija i to na maksa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Jak już to już jak prawda to też ta której beata usłyszeć nie chce bo zdanie beaty zmienia się w zależności od punktu siedzenia póki ona na dzieci brała to siedzenie z konkubinem na kocią łapę było w porządku. Póki brał jej syn to mógł mieć zawód i brać zasiłek.Jak przychodzi płacić to zdanie się zmienia.Freelemon popierasz kłamstwo i kanciarstwo bo ja nie tylko tym różnie się od beaty że żadnego. Wybiórczość w kantowaniu nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawanatrawe
beata ma demencję.to staruszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawanatrawe
i pisze ,,wtenczas;;.no ja nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mogę i napiszę
Wyniki tłumaczenia: wtenczas Słownik języka polskiego Słownik ortograficzny wtenczas Słownik języka polskiego przysł., pot. w tym czasie, wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beato... ja wiem,że to moze być frustrujące i niekoniecznie się zgadzasz z tym faktem,ale on musi jej płacić. Niestety, dziewczyna się uczy, jest przed 26 rokiem życia, a jej inne świadczenia nie wpływają na fakt,że ojciec musi płacić alimenty. Potrafię Cię nawet zrozumieć, ale teraz postaw się na miejscu jej matki, gdyż sama jesteś matką. Czy Ty nie oczekiwałabyś alimentów na córkę od ex mężą?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""""" [zgłoś do usunięcia] hope28 Beato... ja wiem,że to moze być frustrujące i niekoniecznie się zgadzasz z tym faktem,ale on musi jej płacić. Niestety, dziewczyna się uczy, jest przed 26 rokiem życia, a jej inne świadczenia nie wpływają na fakt,że ojciec musi płacić alimenty. Potrafię Cię nawet zrozumieć, ale teraz postaw się na miejscu jej matki, gdyż sama jesteś matką. Czy Ty nie oczekiwałabyś alimentów na córkę od ex mężą?. All I want is wind in my hair """"" A gdzie tak jest napisane? Proszę wskazać podstawę prawną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem prawnikiem. Uwierz mi,że jeśli by nie było takich podstaw to pani beata nie musiałaby się o te pieniądze martwić. Skoro sąd mu zasądził, to znaczy,że musi płacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" [zgłoś do usunięcia] hope28 Nie jestem prawnikiem. Uwierz mi,że jeśli by nie było takich podstaw to pani beata nie musiałaby się o te pieniądze martwić. Skoro sąd mu zasądził, to znaczy,że musi płacic. All I want is wind in my hair """" Skoro nie masz wiedzy na ten temat to po co się wypowiadasz? A sąd zasądził alimenty na córkę gdy była jeszcze dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie było koniecznosci placenia nadal to sad by je cofnal,a jak widac tego nie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" [zgłoś do usunięcia] hope28 gdyby nie było koniecznosci placenia nadal to sad by je cofnal,a jak widac tego nie zrobil All I want is wind in my hair """" A na jakiej podstawie prawnej mógłby to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż pani beaty próbuje się uchylić od płacenia, co jest ego obowiązkiem. Skoro sąd oddalał jego pozwy tzn,że to jest jego obowiązek. Ja nie jestem tutaj za krytykowaniem kogokolwiek,ale takie są fakty. Rozumiem żal autorki,ale rozumiem też jej pasierbice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniecierpliwiony, widzę,że Ty z tych kolejnych "prawdziwych mężczyzn" i "tatusiów" którzy tylko patrzą jak uchylić się od płacenia na bądź co bądź swoje własne dziecko. Twoj syn tez nie pchał się na świat podobnie jak córka męża autorki. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny, albo jeśli bierze się mężczyzne z dobrodziejstwem inswentarza,to trzeba ten fakt zaakceptować. Nie zazdroszcze sytuacji autorce, ale miłość czasami jest silniejsza od czegokolwiek stąd zapewne jej wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hope
Ty sie nawet nie wysilaj :)Tlumaczenie zniecierpkowi to walenie glowa o mur .On nie zrozumie a ty sobie glowe rozbijesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" [zgłoś do usunięcia] hope28 mąż pani beaty próbuje się uchylić od płacenia, co jest ego obowiązkiem. Skoro sąd oddalał jego pozwy tzn,że to jest jego obowiązek. Ja nie jestem tutaj za krytykowaniem kogokolwiek,ale takie są fakty. Rozumiem żal autorki,ale rozumiem też jej pasierbice All I want is wind in my hair """""" No , ale na jakiej podstawie prawnej sąd mógłby uchylić alimenty na pełnoletnią córkę ? Ja takiej podstawy prawnej nie znajduję. Który przepis prawa daje sądowi uprawnienie do dokonania rozstrzygnięcia w sprawach alimentów na pełnoletnie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniecierpliwiony, wobec tego zarówno ty "tatusku" jak i mąż autorki musicie płacić pieniążki dzieciom, które powołaliście na świat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" [zgłoś do usunięcia] hope28 zniecierpliwiony, wobec tego zarówno ty "tatusku" jak i mąż autorki musicie płacić pieniążki dzieciom, które powołaliście na świat """" No , ale wskażesz w końcu tą podstawę prawną? Dlaczego rodzic musi płacić alimenty na pełnoletnie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z blokowiska
hope28 a Ty wskażesz mi podstawę prawną na podstawie której nie musi? :D :D On Ci zaraz wklei .....:D Hope niecierp to drugi beton nie ma sensu...chyba,że chcesz się tu popłakać ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""" [zgłoś do usunięcia] hope28 a Ty wskażesz mi podstawę prawną na podstawie której nie musi? All I want is wind in my hair""""" Jeżeli nie ma podstawy prawnej ..czyli nie ma prawa ,które nakłada obowiązek alimentacji pełnoletniego dziecka ....tzn. ,że nie musi płacić alimentów. Bo brak podstawy prawnej do płacenia alimentów. Ps. To tak jak ze smalcem w sklepie . Jak sprzedawca nie chce sprzedawać smalcu to Ty nie możesz od niego smalcu żądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foska
zZ Zniecierpliwiony """"" [zgłoś do usunięcia] hope28 mąż pani beaty próbuje się uchylić od płacenia, co jest ego obowiązkiem. Skoro sąd oddalał jego pozwy tzn,że to jest jego obowiązek. Ja nie jestem tutaj za krytykowaniem kogokolwiek,ale takie są fakty. Rozumiem żal autorki,ale rozumiem też jej pasierbice All I want is wind in my hair """""" No , ale na jakiej podstawie prawnej sąd mógłby uchylić alimenty na pełnoletnią córkę ? Ja takiej podstawy prawnej nie znajduję. Który przepis prawa daje sądowi uprawnienie do dokonania rozstrzygnięcia w sprawach alimentów na pełnoletnie dziecko? Jeszcze raz No , ale na jakiej podstawie prawnej sąd mógłby uchylić alimenty na pełnoletnią córkę ? Ja takiej podstawy prawnej nie znajduję. Dokładnie!! Nie ma takiej podstawy w tej sprawie aby sad mógłby uchylić alimenty na pełnoletnią córkę!! Ona jest jego dzieckiem,uczy się,on ma wysokie dochody więc sad nie ma podstawy aby te alimenty uchylić. Tu sie zgadzam-nie mógłby bo nie ma podstawy prawnej. Podstawa prawna do PŁACENIA ALIMENTÓW ISTNIEJE-WSZYSTKIE PRAWA I OBOWIĄZKI RODZICÓW WZGLĘDEM SWOICH DZIECI SA ZAWARTE W KRiO. My to juz przerabialismy po 100 razy i nie mamy ochoty po raz 101 w tej kwestii się wypowiadać. Skoro nie wierzysz,ze takie sa przepisy w takim razie nie wierzysz Beacie,że sad podtrzymał wyrok sprzed lat,oddalił wniosek i przesłał sentencje wyroku. Dzieci swoich rodziców bez względu na wiek maja swoje prawa i przywileje, które jednocześnie sa zasranym obowiązkiem rodziców, którzy zapadają na chorobę alzheimera w stosunkowo młodym wieku. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już płaczę ze śmiechu. Zniecierpliwiony, wobec tego po co starałeś się o dziecko? skoro widać,że w ogóle sie do niczego nie poczuwasz. Nie jesteś prawdziwym mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
No, ale na jakiej podstawie prawnej mógłby uchylić . No i na jakiej podstawie prawnej nie może uchylić . Na jakiej podstawie prawnej sąd może w ogóle działać w tej sprawie? A sprawa dotyczy alimentów na pełnoletnią córkę a nie na dziecko. Proszę wskazać odpowiednie przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" hope28 ja już płaczę ze śmiechu. Zniecierpliwiony, wobec tego po co starałeś się o dziecko? skoro widać,że w ogóle sie do niczego nie poczuwasz. Nie jesteś prawdziwym mezczyzna All I want is wind in my hair"""""" Czekam na argumenty merytoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z blokowiska
Foska :D Hope :D Zniecierp też chce wiatru we włosach :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×