Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość Ale po co?
beata woli dac adwokatowi więcejpieniędzy , niż corce męża .Pewnie juz kredyt następnny na to wzieła buhahhahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto z sądu
Czytam sobie ta interpretacje zniecierpliwionego i zastanawiam sie jak można byc tak głupim by w ogóle poddawać jego argumenty dyskusji. A juz w ogóle powala mnie to ze jest drugi głupek który idzie za radą i sie ośmiesza i pisze po sadach zamiast wziąć sie do roboty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
przeczytałam to i jedyne co mogę powiedzieć to o ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
Mamy podobną sytuację - sprawa jest w sądzie -teraz apelacja. Napiszę jaki będzie finał. Wg mnie wasza sytuacja da się rozwiązać ponieważ zmienił się kodeks. http://prawo-porady.pl/artykuly,uchylenie-sie-od-alimentow-na-pelnoletnie-dziecko,214.html http://prawo.wieszjak.pl/forum/thread/184496,zniesienie-alimentow.htm,13 poczytaj: wypowiedzi ojca i przytoczone przepisy prawne to mojego faceta. może wam to coś pomoże. wg mnie to jest niemożliwe żeby młodzi zdrowi ludzie żyli na koszt starych!!! i robson67 to też mój facet właśnie - opisał swoją sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki A może tak zamiast wszelakich pism do urzędów wyślij beata zapytanie do pup o ofertę pracy dla ciebie,albo lepiej wiesz internet jakby nie gryzie mnóstwo portali typu pracuj.pl. Zobacz wykorzystasz swoją elokwencję,szeroką wiedzę,doświadczenie życiowe,normalnie same plusy. ... wiesz, zacznij ty może jakiekolwiek zmiany od siebie! to nic nie kosztuje - no może trochę wyrzeczeń, nadto napisałaś jasno, że nic cię nie obchodzę - więc niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] zZ Zniecierpliwiony """" tak tak beato Trzymaj sie wskazowek zniecierpliwionego .I już masz pewne ze sad drugiej instancji podtzyma pierwsze orzeczenie """" Sąd drugiej instancji nie tyle co podtrzyma orzeczenie pierwszej instancji ....co powinien pozew odrzucić . Lub przekazać sprawę do ponownego rozpatrzenia przez sąd pierwszej instancji ze wskazaniem ,że droga sądowa jest niedopuszczalna. Ps . Do Beaty. To pismo z zapytaniem , na jakiej podstawie prawnej sąd przyjął do rozpatrzenia sprawę alimentów na pełnoletnie dziecko , proponuję też przesłać do sądu apelacyjnego. ... na pewno zostanie ono załączone, nadto dziękuję! Widzisz, jak się panie boją... może okazać się, iż możliwość znalezienia furtki, przez która da się wejść i coś zadziałać pozytywnego dla nas, będzie oczywista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea666 Mamy podobną sytuację - sprawa jest w sądzie -teraz apelacja. Napiszę jaki będzie finał. Wg mnie wasza sytuacja da się rozwiązać ponieważ zmienił się kodeks. http://prawo-porady.pl/artykuly,uchylenie-sie -od-alimentow-na-pelnoletnie-dziecko,214.html http://prawo.wieszjak.pl/forum/thread/184496, zniesienie-alimentow.htm,13 poczytaj: wypowiedzi ojca i przytoczone przepisy prawne to mojego faceta. może wam to coś pomoże. wg mnie to jest niemożliwe żeby młodzi zdrowi ludzie żyli na koszt starych!!! i robson67 to też mój facet właśnie - opisał swoją sytuację. ... o dzięki :D bardzo, nasza apelacja też jest w sądzie, też napiszę jak i co i proszę bądź ze mną w kontakcie tutaj na forum albo na skype ok? jeśli oczywiście istnieje taka ewentualność:) Dokładnie tak, młodz zdrowi ludzie WSTYD, żeby żyli na koszt starych chorych rodziców, tym bardziej że tych rodziców traktują, w możliwie najgorszy sposób, z pogardą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosto z sądu Czytam sobie ta interpretacje zniecierpliwionego i zastanawiam sie jak można byc tak głupim by w ogóle poddawać jego argumenty dyskusji. A juz w ogóle powala mnie to ze jest drugi głupek który idzie za radą i sie ośmiesza i pisze po sadach zamiast wziąć sie do roboty . ... a ty patrz na swoją głupotę i weź się do uczciwej pracy, bo jak dotąd, to tylko imitujesz jakąkolwiek pracę, ale wiem, wiem, praca nie jest twoją mocną stroną, tylko ubliżanie, radzenie, mieszanie, szydzenie i inne szemrane wątpliwe działania są twoją domeną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhuh8
Naprawde nie zal ci pieniedzy na adwokata ? I naprawde jestes taka głupia ,ze wierzysz zniecierpliwionemu ? Projekt sie z Ciebie w glos smieje .Chyba poraz pierwszy udalo mu sie trafic na debilke ,ktora go slucha .Niezly wynik jakl na pare lat dzialalnosci zniecierpliwionego na kafe .Piacha znieciepliwiony .Trafiona ,zatopiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewnośćć przeczytałam to i jedyne co mogę powiedzieć to o ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ... a wiesz co to znaczy słowo WSTYD - mogę ci jeszcze przeliterować W S T Y D - albo dodatkowo mogę ci przetłumaczyć z polskiego na twój - chcesz? Więc WSTYDŹ, się bo nic innego ci nie pozostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
nie ma sprawy bardzo chętnie. masz gg? oto mój nr. teraz jestem mimo że niewidoczna 6220300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
albo na fb. co wolisz. ja sama wychowałam 3 dzieci bez pomocy męża, który miał wszystko w du.ie pracowałam i dałam radę nie z jednym a z 3!!! jak się chce to można ale teraz młodzi njchętniej by nic nie robili i tylko na utrzymaniu starych siedzieli. moje dzieci jakoś same sobie radzą 24 letnia pracuje, 23 letnia ma dziecko ale przedtem też pracowała, 21 letnia uczy się pracuje i sama utrzymuje swój tyłek więc niech nie chrzanią tu nibydobremamusie, że dzieciom to do śmierci trzeba pomagać. jak się ofiary losu, niemoty, sieroty i bezmózgi wychowało to się pomaga do śmierci!!! mojeg omena dzieci to akurat tak ich idiotka mamusia wychowała, która też nie pracuje i żyje z pieniędzy co Anglia płaci jej na dziecko więc jej dzieci są tak samo głupie i roszczeniowe! on cały czas zasuwa na tą gromadę leni i jeszcze się domem zajmował. Ale kończymy powoli pijawki odrywać i przyuczać do samodzielnego utrzymywania swoich tyłków! co innego POMOC a co innego WYKORZYSTYWANIE i PASOŻYTNICTWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
a zniecierpliwionego to niech nikt nie czyta bo to jakis nawiedzony i mimo, że chce dobrze to nie ma racji ale nic do niego nie dociera. i to nie pierwsze forum na ten temat w którym się udziela. WIĘC NIE SŁUCHAJCIE JEGO RAD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
a to sytuacja mojego faceta: Jestem ojcem. Mam 3 dzieci: 22 letnią córkę, 19 letniego syna i 6 letną córkę - na każde z dzieci i byłą żonę oprócz obecnie syna płacę po 500 zł alimentów. 22letnia córka ma 2 letnie dziecko, którym w połowie zajmuje się ojciec (nie są w oficjalnym związku), ma skończoną szkołę średnią bez matury ponieważ nie da rady zdać matury z matematyki (tak oświadczył nauczyciel) i nie pracuje twierdząc, że jako samotna matka nie może utrzymać żadnej pracy (prawie połowę miesiąca syn jest u swojego ojca). Alimenty przeznaczone na młodszą córkę i b. żonę również zabiera najstarsza córka, która za te pieniądze wynajmuje mieszkanie. Syn mieszka ze mną i moją partnerką i jest na naszym utrzymaniu. Poszedł do technikum zaocznego i pracuje - zarobione pieniądze przeznacza na swoje potrzeby. B. żona wyjechała z najmłodszą córką bez mojej zgody do Anglii i z tego co wiem żyje tam z pieniędzy otrzymywanych na dziecko - nie pracując. Z racji faktu mieszkania i urzymywania syna - nie płacę już na niego alimentów. Dla rodziny kupiłem dom i teraz samotnie spałacam dług ponieważ b. żona uciekła od zobowiązań. Pracuję na 2 etaty a większość domowych rachunków płaci moja partnerka ponieważ wszelkie dochody jakie otrzymuję zabiera komornik a to co zarobię idzie na spłatę długów i alimentów. Z racji iż córka zakończyła edukację, ma dziecko i jest dorosła chcę zabrać jej alimenty. Jakie mam szanse i w jaki sposób należy to zrobić? Kiedyś walczyłem o powrót najmłodszej uprowadzonej bez mojej zgody córki ale nasze prokuratury nie wiedzą o istnieniu konwencji haskiej i nie mam najmniejszych szans więc już nawet o to nie pytam. Nie stać mnie na pomoc prawnika ponieważ jak wspomniałem wszelkie moje dochody idą na leniwą żonę i leniwą córkę. Nie ukrywam żadnych swoich dochodów, spłacam długi. pracuję po 12 godzin dziennie, nie palę, nie piję a moja córka nic nie robi, pali papierosy i kłamie w żywe oczy, w wielu istotnych sprawach. Należą jej się alimenty do końca mojego życia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A z Ciebie
co za matka ? Biorąc alimenty na dzieci zapewnilabyś im lepszy start .Ale nie w imie honoru ,godnosci i bog wie czego jeszcze kochane mamusie skazuja dzieciaki biedne zycie .Iscie godne podziwu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
A gdzie napisałam, że ne miał alimentów? Umiesz czytać???? jak nie to się naucz. Napisałam, że nic go nie obchodziło - alimenty wywalczyłam i dostawały z fundusza. A ja mam głowę na karku i ręce i potrafiłam im resztę zapewnić? czego się wypowiadasz jak czytać nie umiesz? naucz się czytać ze zrozumieniem a potem polemizuj z sensem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea666 nie ma sprawy bardzo chętnie. masz gg? oto mój nr. teraz jestem mimo że niewidoczna 6220300 ... nie mam własnego gg, ale go założę :) wówczas odezwę się do Ciebie - dzięki - mam nadzieję, że nikt nie będzie Ciebie niepokoił przez podanie twojego nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto z sądu
beata04 prosto z sądu Czytam sobie ta interpretacje zniecierpliwionego i zastanawiam sie jak można byc tak głupim by w ogóle poddawać jego argumenty dyskusji. A juz w ogóle powala mnie to ze jest drugi głupek który idzie za radą i sie ośmiesza i pisze po sadach zamiast wziąć sie do roboty . ... a ty patrz na swoją głupotę i weź się do uczciwej pracy, bo jak dotąd, to tylko imitujesz jakąkolwiek pracę, ale wiem, wiem, praca nie jest twoją mocną stroną, tylko ubliżanie, radzenie, mieszanie, szydzenie i inne szemrane wątpliwe działania są twoją domeną! Ty śmiesz mi mówić o pracy?! Kobieto!! Ty weź się za leczenie swojego ciała ale przede wszystkim chorej duszy!! Ja prace mam i to nie jedną i nie skomlę na forach że brakuje mi pieniędzy bo małżonek zmuszony jest utrzymywać swoje dziecko z pierwszego małżeństwa. Mając na karku twoje lata wykaże się dużo większym stażem pracy niż ty osiągając sześćdziesiątkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
z funduszu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
napisałam do Cibie meila - odbierz tlen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
do prosto z sądu chyba nie rozumiesz problemu: nie idzie o pracę starszej osoby tylko o to, że w pewnym wieku mlodzi ludzie muszą zrozumieć, że czas dorosnąć i przestać ciągnąć kasę od starszych ludzi. chyba, że jesteś takim obibokiem i chronisz swojego nieróbstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Czytałam, twoje wypowiedzi na forum, do którego podałaś mi link. Cieszę się, że napisałaś... :) jestem tego samego zdania, co ty :) ale sama widzisz, co tutaj się dzieje, postawa roszczeniowa bierze górę... Nie wstyd im wyciągać kasę od ojca, co tyra od rana i od chorej żony ojca - WSTYD! Zdrowa, młoda kobieta, która sama została matką! ... Będę wieczorem, postaram się być dzisiaj wcześniej i założę gg. będziemy mogły wówczas swobodnie pogadać - więc do wieczora - Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea a pokusilas sie
o przeczytanie całego watku ? Chyba nie .Inaczej wiedzialabys ,ze to beata taka energiczna ,pelna sil o kazdej porze dnia ,jest na rencie .I majac 50 lat ma wypracowane tylko 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosto z sądu beata04 prosto z sądu Czytam sobie ta interpretacje zniecierpliwionego i zastanawiam sie jak można byc tak głupim by w ogóle poddawać jego argumenty dyskusji. A juz w ogóle powala mnie to ze jest drugi głupek który idzie za radą i sie ośmiesza i pisze po sadach zamiast wziąć sie do roboty . ... a ty patrz na swoją głupotę i weź się do uczciwej pracy, bo jak dotąd, to tylko imitujesz jakąkolwiek pracę, ale wiem, wiem, praca nie jest twoją mocną stroną, tylko ubliżanie, radzenie, mieszanie, szydzenie i inne szemrane wątpliwe działania są twoją domeną! Ty śmiesz mi mówić o pracy?! Kobieto!! Ty weź się za leczenie swojego ciała ale przede wszystkim chorej duszy!! Ja prace mam i to nie jedną i nie skomlę na forach że brakuje mi pieniędzy bo małżonek zmuszony jest utrzymywać swoje dziecko z pierwszego małżeństwa. Mając na karku twoje lata wykaże się dużo większym stażem pracy niż ty osiągając sześćdziesiątkę . ... no proszę... a ty śmiesz? uważasz, że jesteś lepsza ode mnie? heheh i kim ty właściwie jesteś (Pan Bóg nie zrobił z ciebie wyjątku i nie stworzył ciebie nieśmiertelną!!!!) że mi mówisz o pracy!!! Ty weź się za leczenie swoich nóg, bo na głowę już za późno! O duszy już nie wspomnę! Ja nie skamlę na forach moja droga - czytaj ze zrozumieniem - ja walczę o to co mi bezpodstawnie Sąd zabierał i zabiera! Nie bądź taka pewna twoich lat pracy - bo możesz nie dożyć - rozumiesz! Ja mojego czasu nie marnotrawię na bzdurę... jaką ty przejawiasz ... twoje wpisy tutaj o tym świadczą, że zajmujesz się bzdurą - życiem innych a nie własnym... spójrz na swój czubek nosa moja droga - a ode mnie trzy kroki w bok - takie jak ty bezduszne istoty nie są w stanie zrozumieć nikogo a z siebie robią ofiarę losu - ale nie zauważają tego, tab bardzo pochłonięte są innymi normalnymi ludźmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
i jeszcze jeden ciekawy problem: dlaczego każesz pracować tylko starszym ludziom? a młody to może się lenić tak i być na utrzymaniu starego? bardzo ciekawe podejście. zastanawiam się czy te teksty o dziesięciu tysiącach prac jakie ponoć masz są prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea666 napisałam do Cibie meila - odbierz tlen ... nie mam konta - poczty na tlen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea a pokusilas sie
oj beata skamlesz a nie walczysz .Wszedzie na kazfym temacie zalisz sie .Babo ogarnij sie .|Niedlugo na kafe bedzie mowilo sie, pierniczy jak beata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea a pokusilas sie
kazdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea a pokusilas sie o przeczytanie całego watku ? Chyba nie .Inaczej wiedzialabys ,ze to beata taka energiczna ,pelna sil o kazdej porze dnia ,jest na rencie .I majac 50 lat ma wypracowane tylko 20 ... a co ten wpis ma do tematu? nie widzisz co napisała bea ? tutaj chodzi o mlodych i zdrowych, którzy bez skrupułów wyciągają do rodziców w tym przypadku od ojca kasę i nie pytają się czy ten ojciec ma, ma dawać i koniec i kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] bea a pokusilas sie oj beata skamlesz a nie walczysz .Wszedzie na kazfym temacie zalisz sie .Babo ogarnij sie .|Niedlugo na kafe bedzie mowilo sie, pierniczy jak beata 15:07 [zgłoś do usunięcia] bea a pokusilas sie ... ale co mnie obchodzi co inni będą gadali? a ciebie to obchodzi? to widać, że masz na mnie uczulenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×