Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

No to masz beato z całego forum tylko dwie osoby zrozumialy .Jedna ,ktora nie rozumie jak moze istniec w prawie stosunek alimentacyjny .W kazdym panstwie jest ,ale zniecierpliwiony neguje .Projekt zniecierpliwiony !!! Druga freelemon .Na sto procent sfrustrowana obecna zona ,ktorej maż płaci alimenty . Dwie osoby .Rozumiesz ? Tylko dwie osoby .Tylko dwie osoby !!!!!Nic tobie to nie mówi ,ze tylko dwie osoby ?Przewinelo sie przez Twoj watek kilkanascie osób .I nie były to twoje znajome .Ani pasierbica ,ani jej matka .Może i były ale oprocz tego jestesmy my ,kafeterianki .To co robisz to jest ponizej godnosci .Z swojego meza robisz d**e ,ktora nie umie zadbac o Rodzine .Takie byle co .Ciapciak a nie facet .Zero normalne zero ,ktore nie umie utrzymac Rodziny .Tak go ty opisujesz .Tak beata to ty tak opisujesz swojego meza .Daj mu przeczytac to jaka jesteś nieszczesliwa przez niego .Nie umie troszczyc o Was . 00:58 [zgłoś do usunięcia] No to masz beato i zeby nie było ,ze to twoja pasierbica pisze to ja 3,14 tylko logowac mi sie nie chcialo Tak cierpie na bezsennosc .W tej chorobie tak to już jest .Sama o tym dobrze wiesz . ... no i widzisz - wystarczą dwie osoby, ze mną trzy - mądre osoby niż stado głupich bab takich, jak ty i tobie nic to nie mówi?! Oczywiście, że nie, po nocach nie śpisz i mózg ci nie pracuje, a ja się wysypiam i mój mózg się regeneruje - i stąd twój problem! Trzeba się wysypiać, a nie tak ja ty siedzisz po nocach, drinkujesz a potem z myślenia ZERO! A mój mąż nie jest żadnym "ciapciakiem" wypraszam sobie, proszę nie obrażać mojego męża i nie mierzyć mojego męża, mnie oraz mojej rodziny swoją miarą! No i nadal bawisz się w podchody najpierw różne dziwne nicki, potem "3,14" a teraz "no to masz beato" i kogo ty chcesz oszukać? Chyba tylko samą siebie! Żałosna jesteś!!!! Niedługo napiszesz książkę, o sobie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Ach witam, witam o pięknym poranku. Dla miłych histeryczek :-D. Sfrustrowana nie jestem ani jako ex ani jako next. Mój ex płaci alimenty dla córki, a mój next już nie płaci 2 lata. Minął okres alimentacji. Wykształcenie zdobyte, praca jest, mieszkania za 250 tys. nie ma. Ma za więcej , bo jakieś około 400tys. Pasi? resztę to już sam musi jak każdy- bo motywacji zbraknie- słowa mojego meza. Moje dziecko też dostanie, ale najpierw kolejność działań obowiązuje. Zaprzanstwa nie popre, żebyście tutaj nie spały i rok i zastanawialy się jak dopieprzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wiesz beata spłodzic i urodzic dzieci to kazdy debil potrafi, sztuka jest dac tym dzieciom wykształcenie i umozliwic im dobry start w dorosłe zycie, ty tego swoim dzieciom nie dałas, skonczyły 18 lat i wek za drzwi :o co z tego ze twoje dzieci maja duzo rodzenstwa jak starsze z młodszymi nie maja kontaktu :o Dzieci olały cie w chorobie, wiec chyba nie liczysz na zyczenia z okazji dnia matki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam freelemon, te i inne sfrustrowane histeryczki też witam:) Ja już dzisiaj zdążyłam zaliczyć przestawienie w szkole u mojej najmłodszej pociechy z okazji Dnia Matki, łezka w oku mi się zakręciła, jak na tę moją najmłodszą "pocieszkę" patrzyłam i słuchałam wierszyków o mamusiach i tatusiach... i tak tym miłym akcentem ten dzień się zaczął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wiesz beata spłodzic i urodzic dzieci to kazdy debil potrafi, sztuka jest dac tym dzieciom wykształcenie i umozliwic im dobry start w dorosłe zycie, ty tego swoim dzieciom nie dałas, skonczyły 18 lat i wek za drzwi co z tego ze twoje dzieci maja duzo rodzenstwa jak starsze z młodszymi nie maja kontaktu Dzieci olały cie w chorobie, wiec chyba nie liczysz na zyczenia z okazji dnia matki..... ... a ty to już przechodzisz samą siebie w tych chorych domysłach. Zacznij pisać listy do siebie i po sto razy każdy czytaj, może coś do twojej chorej głowy dotrze. Powodzenia w pisaniu:) A później jaki nick wybierzesz? Jakiś zapewne nam znany, bo już chyba w tych nickach coś ci się bardzo popierdzieliło!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrielleSolis
Ja już dzisiaj zdążyłam zaliczyć przestawienie w szkole u mojej najmłodszej pociechy z okazji Dnia Matki, łezka w oku mi się zakręciła, jak na tę moją najmłodszą "pocieszkę" patrzyłam i słuchałam wierszyków o mamusiach i tatusiach... zaraz padne ze śmiechu, łezka to ci sie chyba zakreciła ze jeszcze tyle lat ja musisz utrzymywac :D:D:D no i bardzo cie prosze ale chyba nie porównujesz sie do innych mamuś i tatusiów bo taka suke jak ty ciezko nazwac matka a co dopiero mamusią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za co......
dajcie już temu spokój, to jej rodzina i i jej problemy niech robi to co uważa za słuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie, tak jak obiecałam wcześniej - dotrzymuję danego słowa pragnąc poinformować, tych bardziej oraz tych mniej zainteresowanych o zakończeniu sprawy sądowej w I instancji z powództwa mojego męża przeciwko jego córce z pierwszego małżeństwa, jaka miała przebieg: od grudnia ubr. do dzisiaj po półrocznym trwaniu (w tym 5 rozprawach) zakończyła się odrzuceniem naszego pozwu przez panią sędzinę :D Nadmieniam, że to jeszcze nie finał tej sprawy, ale zakończenie w I instancji. Pani Sędzina zawyrokowała i stało się... według mnie rzuciła kamieniem za siebie, ale znajdzie go przed sobą (w przyrodzie nic nie ginie!). Wobec powyższego córka mojego męża nadal uprawniona według "takiego prawa" jest do alimentacji, a dlaczego tego nie wie nikt? Chyba nawet sama pani sędzina jest zdziwiona swoim wyrokiem... bo nie miała czasu zapoznać się z wnioskami dowodowymi, gdyż była na urlopie i tak wszystko na gorącą na 5 rozprawie rozstrzygnęła, nie chce mi się pisać na temat tej pani, ale sama sobie świadectwo wystawia hm bo jako uzasadnienie podała, że mój mąż nie podzielił się z nią pewną kwotą pieniędzy, tylko zainwestował w nasz dom.....hm.... męża mojego nie trawi (dało się to wyczuć mnie oczywiście też nie), bo ja motłoch z drugiego rzutu jestem!!! A moje dzieci ? to przecież dzieci wywłoki pomiot wybrakowanego gatunku, tak jak tutaj wiele pań pisało :) one w ogóle nie były brane pod uwagę!!! Więc cieszcie się zołzy! Jednym słowem rasizm i dyskryminacja!!! I nie ważne jakimi jesteśmy ludźmi wystarczy być tą drugą z mężem z odzysku i dziećmi po 40!!! I niech wam tak już zostanie pani sędzino i wam wszystkim jej podobnym paniom mnie to ani ziębi ani parzy! Nie miałam przez tyle miesięcy tych 700 zł - pieniędzy na leki i braki w podstawach ale i tak mam lepiej od was! Moja pasierbica może zarabiać 100 tyś złotych to i jeszcze dostanie! Ale ja się pytam? Pasierbico jeżeli mnie czytasz - czy te pieniądze dają ci szczęście? Czy zbudowałaś na naszej krzywdzie szczęście!!?? Gwarantuję, że NIE, ale nigdy przenigdy się do tego nie przyznasz! Wolałaś wolisz według ciebie dla tych marnych 700 złotych stracić ojca! I proszę mi tutaj nie imputować czegokolwiek, jaki to ojciec, albo jaką ja jestem matką, bo nikt tak na prawdę nie zna mojej sytuacji od środka!!! A jeżeli ktoś chce poznać moją sytuację od środka - zapraszam do siebie do mojego domu - pokarzę zainteresowanym, jak żyję, jak wychowuję moje dzieci i co robię, żeby pomimo wszelkich trudności godnie żyć i nie zatracić siebie w tym kłamliwym świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- miało być - mój mąż nie podzielił się z nią czyli z moją pasierbicą oczywiście!!! - pewną kwotą pieniędzy, tylko zainwestował w nasz dom.....hm.... - przepraszam, za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Ja nie dziwię się tej decyzji sądu . Ponieważ zgodnie z obecnie obowiązującym prawem ...decyzja co do alimentów na pełnoletnie dziecko ...należy do rodzica a nie do sądu . Sąd nie ma uprawnień \ brak podstawy prawnej \ by mógł w tej materii podjąć jakąkolwiek decyzje \ wydać wyrok \. ,podjąć decyzje, w sprawie alimentów na pełnoletnie dziecko. Proponuję powyższy wyrok wysłać do Ministerstwa Sprawiedliwości , do Rzecznika Praw Obywatelskich . do , Rzecznika Praw dziecka, do NIK I do Sądu Najwyższego jako informacje ....co dzieje się w Państwie Polskim w zakresie alimentów na pełnoletnie dziecko. I jak jest przestrzegane prawo przez """sądy """. Sąd w ogóle nie powinien tej sprawy przyjąć do rozpatrzenia....ponieważ nie leżała ona w kompetencjach sądu. Obywatel może tego nie wiedzieć ...sąd wiedzieć powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zZ Zniecierpliwiony Ja nie dziwię się tej decyzji sądu . Ponieważ zgodnie z obecnie obowiązującym prawem ...decyzja co do alimentów na pełnoletnie dziecko ...należy do rodzica a nie do sądu . Sąd nie ma uprawnień \ brak podstawy prawnej \ by mógł w tej materii podjąć jakąkolwiek decyzje \ wydać wyrok \. ,podjąć decyzje, w sprawie alimentów na pełnoletnie dziecko. Proponuję powyższy wyrok wysłać do Ministerstwa Sprawiedliwości , do Rzecznika Praw Obywatelskich . do , Rzecznika Praw dziecka, do NIK I do Sądu Najwyższego jako informacje ....co dzieje się w Państwie Polskim w zakresie alimentów na pełnoletnie dziecko. I jak jest przestrzegane prawo przez """sądy """. Sąd w ogóle nie powinien tej sprawy przyjąć do rozpatrzenia....ponieważ nie leżała ona w kompetencjach sądu. Obywatel może tego nie wiedzieć ...sąd wiedzieć powinien. ... dam do przeczytania Twój wpis mojemu mężowi... on dzisiaj jest w nie najlepszej formie... kiedy otrzymam uzasadnienie wyroku skseruję go i prześlę do tych wszystkich instancji ... dokladnie niech wiedzą, co dzieje się w Państwie Polskim! Po co w ogóle jest KRiO - jak można robić co się chce według swojego widzimisię! Z dozą odrobiny nadziei - to może trafię w końcu na CZŁOWIEKA - który zajmie się tą sprawą właściwie! Ewidentnie na naszym przykładzie widać jak jest! Sędzina uzasadniła wyrok sprawą sprzed 4 lat!!!! stwierdziła, że w zasadzie nic się nie zmieniło!!! Dodam, że zainteresowanej ani jej przedstawiciela nie było na sprawie hm - pozostawiam to bez komentarza. Dzięki Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
A mówią,że nie ma sprawiedliwosci na tym świecie ! Na pohybel macochom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gott sei dank A mówią,że nie ma sprawiedliwosci na tym świecie ! Na pohybel macochom. ... Ty nie dziękuj Bogu, bo to jeszcze nie koniec i uwierz mi nie ma sprawiedliwości na świecie - są tylko zawisłe sądy! ... Nadto żadną macochą nie jestem! Chyba, że piszesz o sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ha ha wiedziałam ze istnieje sprawiedliwosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ha ha wiedziałam ze istnieje sprawiedliwosc ... to upajaj się nią, ale gratka, korzystaj ile możesz, bo niedługo nie będziesz miała podobnej i lepszej okazji... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Wiesz czemu mąż ma podły nastrój zastanawiałaś się kiedyś?Być może dlatego że musiał stanąć przeciw własnej córce bo ma codziennie suszony łe że brakuje kasy.Rusz się wreszcie do pracy choćby 5 stów dorobić a on niech tą pewną kwotę da tej córce bo jej o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
A cała reszta to twoja sprawa nie dorobisz nie będziesz mieć skoro tak wolisz to nikt ci nie broni.Leniuchowałaś już kupę lat to nauczyłaś się jak żyć.A to że twoje dzieci mają tak.to nie jest wina alimentów tylko twoja bo zarabiając i pracując niewiele.masz ich za dużo.Nie żałujesz kochasz dzieci kombinuj pracuj i rób co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odnose sie tylko do tego
"bo jako uzasadnienie podała, że mój mąż nie podzielił się z nią pewną kwotą pieniędzy, tylko zainwestował w nasz dom.....hm...." Jaka to była kwota ,z jakiego prawnego tytułu mąż powinien podzielic sie ta kwota z córka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Wiesz czemu mąż ma podły nastrój zastanawiałaś się kiedyś?Być może dlatego że musiał stanąć przeciw własnej córce bo ma codziennie suszony łe że brakuje kasy.Rusz się wreszcie do pracy choćby 5 stów dorobić a on niech tą pewną kwotę da tej córce bo jej o to chodzi. 19:27 [zgłoś do usunięcia] ulkiulki A cała reszta to twoja sprawa nie dorobisz nie będziesz mieć skoro tak wolisz to nikt ci nie broni.Leniuchowałaś już kupę lat to nauczyłaś się jak żyć.A to że twoje dzieci mają tak.to nie jest wina alimentów tylko twoja bo zarabiając i pracując niewiele.masz ich za dużo.Nie żałujesz kochasz dzieci kombinuj pracuj i rób co chcesz. ... wiesz ulkiulki, ja nie mogę pracować mam orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności i niezdolność do wykonywania jakiejkolwiek pracy i widzisz... nie jest to mój wymysł tylko lekarzy... a córka ma kasę i tak na prawdę nie ma prawa brać tych pieniędzy a sąd niekompetentny ją w tym chorym roszczeniowym mniemaniu utwierdza i takie jak ty też.... i wybacz mi ale ja do kombinatorek nie należę, bo gdybym należała to nie było by tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnose sie tylko do tego "bo jako uzasadnienie podała, że mój mąż nie podzielił się z nią pewną kwotą pieniędzy, tylko zainwestował w nasz dom.....hm...." Jaka to była kwota ,z jakiego prawnego tytułu mąż powinien podzielic sie ta kwota z córka ? ... nie było żadnego prawnego tytułu, nic ojciec nie był i nie jest jej winien, dysponował kiedyś pewną kwotą pieniężną ale zainwestował w dom w którym aktualnie mieszka ale córka rościła sobie i rości nadal do tej kwoty, której już dawno nie ma, prawa bo ona już taka jest ta córka - roszczeniowa ona tylko chce chce i chce i nie ma skrupułów wobec ojca, że on po prostu nie ma nie ma nie ma:) ale co ją to obchodzi, co obchodzi ją ojciec ... i w ogóle co ją, cokolwiek obchodzi nasza rodzina? Relacja ojciec - córka umarła śmiercią naturalną... Cest la vie (czyt. selavi) - takie jest życie! A przynajmniej powinno być i nie jest to wcale czcza mowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Do "" beata04 """ Ja Tobie odpowiedziałem . Wspominałem wcześniej o adwokacie....niech palcem wskaże ....przepis ,który uprawnia sąd do decydowania o alimentach na pełnoletnie dziecko. Nie zrobiłaś tego. Ja powtarzam..... sąd nie jest uprawniony do decydowania o alimentach na pełnoletnie dziecko... \ brak podstawy prawnej \.ta sprawa powinna być od razu odrzucona. O alimentach na pełnoletnie dziecko decyduje tylko rodzic. Powtarzam też ...ten wyrok wraz z uzasadnieniem ...należy przekazać wskazanym prze ze mnie instytucjom państwowym ....\ można i innym \ jako informację ....jak """sądy """ w Polsce przestrzegają prawa. Przestań ...też tu się tłumaczyć ,różnym psychopatom..Którzy nic rzeczowego do dyskusji nie wnoszą. A klepią dla samego klepania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Do "" beata04 """ Ja Tobie odpowiedziałem . Wspominałem wcześniej o adwokacie....niech palcem wskaże ....przepis ,który uprawnia sąd do decydowania o alimentach na pełnoletnie dziecko. Nie zrobiłaś tego. Ja powtarzam..... sąd nie jest uprawniony do decydowania o alimentach na pełnoletnie dziecko... \ brak podstawy prawnej \.ta sprawa powinna być od razu odrzucona. O alimentach na pełnoletnie dziecko decyduje tylko rodzic. Powtarzam też ...ten wyrok wraz z uzasadnieniem ...należy przekazać wskazanym prze ze mnie instytucjom państwowym ....\ można i innym \ jako informację ....jak """sądy """ w Polsce przestrzegają prawa. Przestań ...też tu się tłumaczyć ,różnym psychopatom..Którzy nic rzeczowego do dyskusji nie wnoszą. A klepią dla samego klepania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zZ Zniecierpliwiony Do "" beata04 """ Ja Tobie odpowiedziałem . Wspominałem wcześniej o adwokacie....niech palcem wskaże ....przepis ,który uprawnia sąd do decydowania o alimentach na pełnoletnie dziecko. Nie zrobiłaś tego. Ja powtarzam..... sąd nie jest uprawniony do decydowania o alimentach na pełnoletnie dziecko... \ brak podstawy prawnej \.ta sprawa powinna być od razu odrzucona. O alimentach na pełnoletnie dziecko decyduje tylko rodzic. Powtarzam też ...ten wyrok wraz z uzasadnieniem ...należy przekazać wskazanym prze ze mnie instytucjom państwowym ....\ można i innym \ jako informację ....jak """sądy """ w Polsce przestrzegają prawa. Przestań ...też tu się tłumaczyć ,różnym psychopatom..Którzy nic rzeczowego do dyskusji nie wnoszą. A klepią dla samego klepania. ... dobra już nie będę się psychopatom tłumaczyć ;) miałam dzisiaj ciężki dzień... wyobraź sobie jak ja się czuję? 5 razy woziliśmy się do tej mieściny gdzie jest sąd, a pani sędzina naraziła nas z zimną krwią na dodatkowe koszty związane z dojazdem, stres, dezorganizacja dnia, bo trzeba dla dzieci i mojej mamy znaleźć na ten czas opiekę - to jest chore, dosłownie chore i jeszcze śmią twierdzić, że to w literę prawa? adwokat twierdzi, że tak trzeba, że tylko sąd jest władny... poza tym nie miałam czasu, mąż miał wypadek i był szpital w międzyczasie i w ogóle kocioł... proszę zrozum mnie chociaż Ty... i nie bądź taki surowy... powinnam iść spać, ale jestem taka zmęczona, że nie zasnę...:( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki nick
Dalej sie to ciagnie juz nawet zapomnialam jaki mialam nick :D Kobieto jestes zawistna i podła i choidz Ci tylko o to zeby bylo na Twoim ... Trzeba było sobie wiecej dzieci strzelic ( one sa bo tak tez tak chcialas ? ) Było przez mężulka corki nie zaniedbywac to by nie chciala zadośćuczynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam jaki nick Dalej sie to ciagnie juz nawet zapomnialam jaki mialam nick Kobieto jestes zawistna i podła i choidz Ci tylko o to zeby bylo na Twoim ... Trzeba było sobie wiecej dzieci strzelic ( one sa bo tak tez tak chcialas ? ) Było przez mężulka corki nie zaniedbywac to by nie chciala zadośćuczynienia ... a ty kim jesteś, że tak o mnie piszesz? znasz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Do " beata04 " Będę surowy. Mam dużą tolerancję . Ale dla głupoty nie mam. .Bez urazy. Odpowiedziałem. Posłuchaj .... a wtedy zaświta prawo i sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Ps . we wniosku o uzasadnienie wyroku ..zaznacz wyraźnie pytanie ...na jakiej podstawie prawnej sąd wydal wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zZ Zniecierpliwiony Do " beata04 " Będę surowy. Mam dużą tolerancję . Ale dla głupoty nie mam. .Bez urazy. Odpowiedziałem. Posłuchaj .... a wtedy zaświta prawo i sprawiedliwość. 23:02 [zgłoś do usunięcia] zZ Zniecierpliwiony Ps . we wniosku o uzasadnienie wyroku ..zaznacz wyraźnie pytanie ...na jakiej podstawie prawnej sąd wydal wyrok. ... Bez urazy;) Dobra, rozumiem... to, że jesteś surowy nie oznacza, że jesteś złym człowiekiem - wręcz przeciwnie:) Możesz od czasu do czasu podrzucić mi jakąś złotą myśl - szybko się uczę... a teraz sorry muszę iść już spać, rano trzeba wstać ... dobranoc miłej nocki Ci życzę - karaluchy pod poduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Karaluchy pod poduchy. Może i ma pewno jutro będzie lepszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki nick
jestem Twoim sumieniem :D haha kazdy Cie juz zna :D opisałaś całe swoje życie i swoje zachowania a ten cały zniecierpliwiony to chyba tez Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×