Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość wyrok jest
wnioskuję że kilka czy kilkanaście lat temu wdepnęłaś w gówno i żałujesz że nikt cię nie ostrzegł przed facetem z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gott sei dank Rzeczywiście, można zrozumieć to monstrum Beatkę. Ona naprawdę uważa, że to dzieci powinny adorować rodzica i dbac o relacje dziecko-rodzic i to od najmłodszych lat, bo jak nie to nic nie dostaną, a jeszcze nawet poczują tego niedopieszczonego rodzica, gdy pozbawi ich swej opieki i troski. Beatka wykazuje typowe zaburzenia osobowościowe, dlatego jest tak irytująca i nie do przyjęcia, bo jest książkową psychopatką. Manipulantką, pozbawioną sumienia i uczuć wyższych, choć wykorzystując mimetyzm, próbuje pokazać swe ludzkie oblicze. Tyle tylko, że każdy człowiek wyczuwa w tym monstrum dysonans między naturalną wrażliwością, a wystudiowanym udawaniem ludzkiej istoty. Niestety, Beatka nie jest człowiekiem, choć tu usilnie się na niego kreuje. MONSTER-Beatko jesteś. ... :D masz prawo do własnego zdania! A propos - a Ty kim jesteś? Jakie jest Twoje imię? a być może z taką dokładnością opisałaś siebie? Bo znasz swoją rozdwojoną osobowość bardziej dogłębnie, bo ktoś zapewne Ci wytłumaczył na czym polega Twoja tragedia! Albo wkleiłaś to i zacytowałaś książkę, zapewne znajdę i będę wiedziała jaką a wtedy utrę Ci nosa i zobaczymy jak się będziesz miała i na kogo się sama kreujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrok jest
wg ciebie są dzieci lepsze czy gorsze? wynosisz swoje dzieci nad córkę męża? gdyby twój mąż był prawdziwym facetem to nie dałby obrażać córki z pierwszego małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" jest wyrok jest obowiazek - rozumiesz""" Wyrok nie jest prawem . Proszę się zapoznać , jakie w Polsce obowiązują źródła prawa . Określa je konstytucja RP. Ludzi mordowano ..tłumacząc się wykonywaniem rozkazów . A rozkaz jest prawem dla żołnierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] wyrok jest wnioskuję że kilka czy kilkanaście lat temu wdepnęłaś w gówno i żałujesz że nikt cię nie ostrzegł przed facetem z dzieckiem? ... wnioskuj co chcesz? ale wiedz, że niezbyt to udany związek młodej (miała wówczas 21 lat, jak zaszła w ciążę) z co najmniej 15 lat starszym od siebie facetem obarczonym bagażem (dziecko 10 letnie!)? Fajny start jak na taką młódkę, nie ma co, ale jaka mać taka nać - przykład przyszedł z góry, ale młoda ocknie się jeszcze, jak zostanie z ręką w nocniku i wtedy takiej mamusi bardzo za to wszystko podziękuje, bo nie myślę, że pozostawi to bez echa, poczekamy zobaczymy, niech tylko młoda trochę jeszcze podrośnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrok jest
no cóż od 48 stron cały czas głosisz jaka to jesteś nieszczęśliwa więc może wtedy znajdziecie wspólny temat z córką męża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Ridley Scott mógłby wykorzystać ten topik i nakręcić następną częsć "Obcego". beatka zagrała by rolę obcego. Bez charakteryzacji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" gott sei dank Rzeczywiście, można zrozumieć to monstrum Beatkę. Ona naprawdę uważa, że to dzieci powinny adorować rodzica i dbac o relacje dziecko-rodzic i to od najmłodszych lat, bo jak nie to nic nie dostaną, a jeszcze nawet poczują tego niedopieszczonego rodzica, gdy pozbawi ich swej opieki i troski. Beatka wykazuje typowe zaburzenia osobowościowe, dlatego jest tak irytująca i nie do przyjęcia, bo jest książkową psychopatką. Manipulantką, pozbawioną sumienia i uczuć wyższych, choć wykorzystując mimetyzm, próbuje pokazać swe ludzkie oblicze. Tyle tylko, że każdy człowiek wyczuwa w tym monstrum dysonans między naturalną wrażliwością, a wystudiowanym udawaniem ludzkiej istoty. Niestety, Beatka nie jest człowiekiem, choć tu usilnie się na niego kreuje. MONSTER-Beatko jesteś.""" Tylko """ pozazdrościć """ takiej umiejętności przeprowadzenia analizy psychologiczno -psychiatrycznej...na odległość. Rozumiem ,że wcześniej sprawdziłaś to na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto z sądu
zZ Zniecierpliwiony """"" na ten temat mozna kazda ze stron mogłaby wiele powiedzieć obarczajac sie wzajemnie wina - gdyby był ojciec obecny córka zachowywałaby sie inaczej-ryba psuje sie od głowy niemniej sąd bada czy faktycznie alimenty sie należą i na jakiej podstawie mozna podtrzymac wyrok czy tez go uchylić"""""" No ale na jakiej podstawie prawnej uważasz ,że sąd jest władny decydować w sprawie alimentów na pełnoletnie dziecko? Gdzie art. 133 par. 3 i art144\1\ mówią zupełnie coś innego. A zupełnie już zapomnieliście o mamusi tej córuni. zniecierpliwiony cały czas mowa jest o przepisach zawartych w Krio czyli tych których stosuje sad w drodze przewodu sadowego - to jest podstawa prawna a co za tym idzie wszystkie art 133,1,2,3 i inne które były tu wspomniane Jesli mowa o art krio to mamy na mysli sady które opieraja sie na wszystkich art zawartych w kodeksie oraz wyrokach sadowych a nie "układach" miedzy ludźmi którzy sobie je spisali czy tez na gebę uzgodnili Nie mówimy o mamusiach czy tatusiach-mówimy o dzieciach wzgledem których rodzice sa zaobowiazani do płacenia alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrok jest wg ciebie są dzieci lepsze czy gorsze? wynosisz swoje dzieci nad córkę męża? gdyby twój mąż był prawdziwym facetem to nie dałby obrażać córki z pierwszego małżeństwa ... no nie ty to mnie rozwalasz swoją infantylnością i hierarchią wartości, co ma piernik do wiatraka? Uważasz, że ja chcę zaprzestania płacenia alimentów tylko i wyłącznie dlatego, że to córka mojego męża z pierwszego męża??!! Żałosna istoto, ja traktuję dzieci wszystkie równo, nie ma twoje moje!! Nie oceniaj mnie po sobie... gdyby moje dziecko było takie samo jak córka mojego męża - to uwierz mi, zrobiłabym to samo!! Tobie trudno to pojąć bo to wlaśnie przez takie jak ty są problemy .... Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Zniecierpliwiony, nie zawodzisz. Odpowiedziałeś stosujac przeniesienie. Klasyka. Zresztą, identycznie jak pobratymiec "obcej". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrok jest
właśnie sąd podzielił po równo wasze dochody, a że wam nie wystarcza to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" Nie mówimy o mamusiach czy tatusiach-mówimy o dzieciach wzgledem których rodzice sa zaobowiazani do płacenia alimentów"""" To w końcu jak jest? Mówimy o dzieciach czy o pełnoletnich dzieciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gott sei dank Zniecierpliwiony, nie zawodzisz. Odpowiedziałeś stosujac przeniesienie. Klasyka. Zresztą, identycznie jak pobratymiec "obcej". ... no no, jak się nie ma argumentów, to trzeba pobrażać ... wiadomo o co chodzi... nie wysilaj się już bardziej, bo taką histeryczkę z rozdwojoną osobowością jak ty to już znamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrok jest
a ile płacicie adwokatowi miesięcznie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" [zgłoś do usunięcia] beata04 gott sei dank Zniecierpliwiony, nie zawodzisz. Odpowiedziałeś stosujac przeniesienie. Klasyka. Zresztą, identycznie jak pobratymiec "obcej". ... no no, jak się nie ma argumentów, to trzeba pobrażać ... wiadomo o co chodzi... nie wysilaj się już bardziej, bo taką histeryczkę z rozdwojoną osobowością jak ty to już znamy!""" Na to musisz być przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zZ Zniecierpliwiony """" Nie mówimy o mamusiach czy tatusiach-mówimy o dzieciach wzgledem których rodzice sa zaobowiazani do płacenia alimentów"""" To w końcu jak jest? Mówimy o dzieciach czy o pełnoletnich dzieciach? ... na tym topiku mówimy o pełnoletniej o 23-letniej kobiecie, która de facto dorosła do dzieci, ale nie dorosła do bycia dorosłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podła beata beata04 [zgłoś do usunięcia] wyrok jest wnioskuję że kilka czy kilkanaście lat temu wdepnęłaś w gówno i żałujesz że nikt cię nie ostrzegł przed facetem z dzieckiem? ... wnioskuj co chcesz? ale wiedz, że niezbyt to udany związek młodej (miała wówczas 21 lat, jak zaszła w ciążę) z co najmniej 15 lat starszym od siebie facetem obarczonym bagażem (dziecko 10 letnie!)? Fajny start jak na taką młódkę, nie ma co, ale jaka mać taka nać - przykład przyszedł z góry, ale młoda ocknie się jeszcze, jak zostanie z ręką w nocniku i wtedy takiej mamusi bardzo za to wszystko podziękuje, bo nie myślę, że pozostawi to bez echa, poczekamy zobaczymy, niech tylko młoda trochę jeszcze podrośnie .... a co cierbie to obchodzi z kim ona sypia-byłas lepsza? ile miałas lat jak sobie zrobiłas dziecko? niby nie zajmujesz sie cudzym zyciem a stale wytykasz swojej pasierbicy ilez to ona popełniła błedów A ty skąd czerpałas wzorek co? Matka też rozwaliła czyjes małżeństwo? SOBIE ZAJRZYJ W D**Ę ... jestem szczera do bólu :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" a co cierbie to obchodzi z kim ona sypia-byłas lepsza? ile miałas lat jak sobie zrobiłas dziecko? niby nie zajmujesz sie cudzym zyciem a stale wytykasz swojej pasierbicy ilez to ona popełniła błedów """ A kto tu od kogoś czegoś żąda. Beata od niej czy ona od Beaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto z sądu
zZ Zniecierpliwiony No ale na jakiej podstawie prawnej uważasz ,że sąd jest władny decydować w sprawie alimentów na pełnoletnie dziecko? Gdzie art. 133 par. 3 i art144\1\ mówią zupełnie coś innego. A zupełnie już zapomnieliście o mamusi tej córuni. prosto z sadu """" Nie mówimy o mamusiach czy tatusiach-mówimy o dzieciach wzgledem których rodzice sa zaobowiazani do płacenia alimentów"""" To w końcu jak jest? Mówimy o dzieciach czy o pełnoletnich dzieciach? mowa o dzieciach majacych prawo do alimentów i o ich rodzicach zobowiazanych do utrzymywania kazdych swoich dzieci-małych,pełnoletnich,grubych,chudych - rodzicach i ich dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podła beata beata04 [zgłoś do usunięcia] wyrok jest wnioskuję że kilka czy kilkanaście lat temu wdepnęłaś w gówno i żałujesz że nikt cię nie ostrzegł przed facetem z dzieckiem? ... wnioskuj co chcesz? ale wiedz, że niezbyt to udany związek młodej (miała wówczas 21 lat, jak zaszła w ciążę) z co najmniej 15 lat starszym od siebie facetem obarczonym bagażem (dziecko 10 letnie!)? Fajny start jak na taką młódkę, nie ma co, ale jaka mać taka nać - przykład przyszedł z góry, ale młoda ocknie się jeszcze, jak zostanie z ręką w nocniku i wtedy takiej mamusi bardzo za to wszystko podziękuje, bo nie myślę, że pozostawi to bez echa, poczekamy zobaczymy, niech tylko młoda trochę jeszcze podrośnie .... a co cierbie to obchodzi z kim ona sypia-byłas lepsza? ile miałas lat jak sobie zrobiłas dziecko? niby nie zajmujesz sie cudzym zyciem a stale wytykasz swojej pasierbicy ilez to ona popełniła błedów A ty skąd czerpałas wzorek co? Matka też rozwaliła czyjes małżeństwo? SOBIE ZAJRZYJ W D**Ę ... niech pasierbica od pierwiastkuje się od naszych pieniędzy, to wtedy ja odpierwiastkuję się od niej - nie ma innej opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrok jest
nie wiem czy ona czegoś żąda od beaty, na pewno żąda od ojca, który jest teraz jakby własnoscią beaty, bo nie może sam zadecydować czy może z własnych pieniędzy pomagać córce, bo wg beaty 100% dochoów męża należy się jej i ich dzieciom 2 razy źle trafić w małżeństwie, to trzeba mieć pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podła beata [zgłoś do usunięcia] zZ Zniecierpliwiony """"" a co cierbie to obchodzi z kim ona sypia-byłas lepsza? ile miałas lat jak sobie zrobiłas dziecko? niby nie zajmujesz sie cudzym zyciem a stale wytykasz swojej pasierbicy ilez to ona popełniła błedów """ A kto tu od kogoś czegoś żąda. Beata od niej czy ona od Beaty? Beatak jako zona jej ojca ma obowiazek płacic alimenty w wysokosci 700 zł i gówno jej do tego z kim córka jej męża sypia,z kim zyje,co jada,ile ma kasy w sakiewce i na koncie Beatka ma płacic i tyle a nie wydawac na publicznym forum opinie wyssana z palca ... :D tak tak - ten będzie płacił - kto będzie płacił ostatni!! przyjdzie kryska i na Matyska!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" mowa o dzieciach majacych prawo do alimentów i o ich rodzicach zobowiazanych do utrzymywania kazdych swoich dzieci-małych,pełnoletnich,grubych,chudych - rodzicach i ich dzieciach"""" Zaraz, zaraz. Rozumiem , dzieci. CHUDE ,GRUBE, ŁYSE I OWŁOSIONE...TO TAK . Nadal jednak nie znajduję podstawy prawnej do alimentowania pełnoletniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zZ Zniecierpliwiony """" mowa o dzieciach majacych prawo do alimentów i o ich rodzicach zobowiazanych do utrzymywania kazdych swoich dzieci-małych,pełnoletnich,grubych,chudych - rodzicach i ich dzieciach"""" Zaraz, zaraz. Rozumiem , dzieci. CHUDE ,GRUBE, ŁYSE I OWŁOSIONE...TO TAK . Nadal jednak nie znajduję podstawy prawnej do alimentowania pełnoletniego. ... ja też nadal nie znajduję podstawy prawnej do płacenia alimentów na pełnoletniego, bo zauważ młoda bazuje pomimo swoich 23-lat na wyroku jak była małoletnim dzieckiem!! ... a nadto zauważ, jakie podejście ma młoda, nie powinno nikogo interesować, z kim ona sypia, co je, na co wydaje alimenty ale trzeba płacić!!! według roszczeniowych podupadłych księżniczek - ponadto, jak one wzajemnie się wspierają w swoich roszczeniach i cytują przepisy prawa, na których mogą oprzeć własne kantowanie, nie tylko ojca ale i państwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" Beatak jako zona jej ojca ma obowiazek płacic alimenty w wysokosci 700 zł i gówno jej do tego z kim córka jej męża sypia,z kim zyje,co jada,ile ma kasy w sakiewce i na koncie Beatka ma płacic i tyle a nie wydawac na publicznym forum opinie wyssana z palca"""" Beata nie ma takiego obowiązku. Ani prawnego ani moralnego. Jak Beata \ojciec \ będzie płaciła to będzie ponosiła moralną odpowiedzialność , że przyczyniła się do rozwoju pasożyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zZ Zniecierpliwiony """" Beatak jako zona jej ojca ma obowiazek płacic alimenty w wysokosci 700 zł i gówno jej do tego z kim córka jej męża sypia,z kim zyje,co jada,ile ma kasy w sakiewce i na koncie Beatka ma płacic i tyle a nie wydawac na publicznym forum opinie wyssana z palca"""" Beata nie ma takiego obowiązku. Ani prawnego ani moralnego. Jak Beata \ojciec \ będzie płaciła to będzie ponosiła moralną odpowiedzialność , że przyczyniła się do rozwoju pasożyta. ... dokładnie ja myślę tak samo, więc z moralnego punktu widzenia nie mogę dać przyzwolenia mojemu mężowi na rozwój pasożyta... Pieniądze ojca nie są już pieniędzmi jej ojca - są naszymi pieniędzmi, to my wobec prawa stanowimy rodzinę, a ja będę dokładać wszelkich starań, żeby tą rodzinę utrzymać bez uszczerbku i bez szkody dla rodziny eliminując pasożyta!!! Tak po prostu nie może być! Tak nigdzie nie ma, tylko w głowach chorych roszczeniowych nierobów!! W normalnych pełnych rodzinach nie ma podziałów na lepszych i gorszych, tylko tak krawiec kraje jak mu materii staje po równo dla wszystkich. A tutaj pasożyt się wywyższa i uważa że jest na uprzywilejowanej płaszczyźnie, bo rodzice się rozwiedli... i jemu pasożytowi tera od strony ojca się tylko należy. Otóż nie - należy ci się takie porządne lanie na dupsko w pełnym tego słowa znaczeniu - należy ci się taki klap ojcowski, który sprowadził by cię do poziomu, jak należy postrzegać życie i nie tylko swój własny czubek nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" ... ja też nadal nie znajduję podstawy prawnej do płacenia alimentów na pełnoletniego, bo zauważ młoda bazuje pomimo swoich 23-lat na wyroku jak była małoletnim dzieckiem!! ... a nadto zauważ, jakie podejście ma młoda, nie powinno nikogo interesować, z kim ona sypia, co je, na co wydaje alimenty ale trzeba płacić!!! według roszczeniowych podupadłych księżniczek - ponadto, jak one wzajemnie się wspierają w swoich roszczeniach i cytują przepisy prawa, na których mogą oprzeć własne kantowanie, nie tylko ojca ale i państwa!"""" Powtarzam Tobie już setny raz. Nie sąd decyduje o alimentach na pełnoletnie dziecko ...a decyduje o tym ojciec \ rodzic \. Nic nie wskórasz w sądzie apelacyjnym w tej materii ....ponieważ sąd nie jest w tej sprawie władny dokonać rozstrzygnięcia. Powinnaś zaś ..tak jak wcześniej pisałem ..przekazać ten wyrok do różnych instytucji państwowych ..jako informację ...jak sądy Polskie przestrzegają prawa . Sądy ,które nie są uprawnione do podjęcia decyzji....decyzję podejmują. Ojciec powinien sam zaprzestać płacenia alimentów . O czym ją powinien poinformować pisemnie.Jeżeli ona wystąpiła by z wnioskiem egzekucyjnym \ co i tak ma miejsce \ ...powinien zawiadomić o uchyleniu się od alimentów ...komornika. Jeżeli po tej informacji , komornik nadal by egzekwował alimenty ...ojciec powinien zawiadomić organy ścigania ...z tytułu przekroczenia przez komornika uprawnień. Na początek , komornik zostanie zawieszony w czynnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zZ Zniecierpliwiony """"" ... ja też nadal nie znajduję podstawy prawnej do płacenia alimentów na pełnoletniego, bo zauważ młoda bazuje pomimo swoich 23-lat na wyroku jak była małoletnim dzieckiem!! ... a nadto zauważ, jakie podejście ma młoda, nie powinno nikogo interesować, z kim ona sypia, co je, na co wydaje alimenty ale trzeba płacić!!! według roszczeniowych podupadłych księżniczek - ponadto, jak one wzajemnie się wspierają w swoich roszczeniach i cytują przepisy prawa, na których mogą oprzeć własne kantowanie, nie tylko ojca ale i państwa!"""" Powtarzam Tobie już setny raz. Nie sąd decyduje o alimentach na pełnoletnie dziecko ...a decyduje o tym ojciec \ rodzic \. Nic nie wskórasz w sądzie apelacyjnym w tej materii ....ponieważ sąd nie jest w tej sprawie władny dokonać rozstrzygnięcia. Powinnaś zaś ..tak jak wcześniej pisałem ..przekazać ten wyrok do różnych instytucji państwowych ..jako informację ...jak sądy Polskie przestrzegają prawa . Sądy ,które nie są uprawnione do podjęcia decyzji....decyzję podejmują. Ojciec powinien sam zaprzestać płacenia alimentów . O czym ją powinien poinformować pisemnie.Jeżeli ona wystąpiła by z wnioskiem egzekucyjnym \ co i tak ma miejsce \ ...powinien zawiadomić o uchyleniu się od alimentów ...komornika. Jeżeli po tej informacji , komornik nadal by egzekwował alimenty ...ojciec powinien zawiadomić organy ścigania ...z tytułu przekroczenia przez komornika uprawnień. Na początek , komornik zostanie zawieszony w czynnościach. ... pismo o uzasadnienie wyroku zostało już do Sądu złożone - zobaczymy ile to potrwa? jaki tym razem Sąd da sobie termin? ... poza tym jak otrzymam uzasadnienie wyroku zrobię tak jak piszesz. Zobaczymy co oni zrobią? Coś zapewne będą musieli? ... w apelację też nie wierzę - ten sąd to jeden wielki cyrk, ja też znam różne wyroki sądów - skazywanie ludzi za niewinność! Mordowanie, albo zamykanie w psychiatrykach, bo komuś ktoś był niewygodny. .... poza tym przekażę mężowi tak jak piszesz. Ja jestem dość zdeterminowana, żeby sprawę doprowadzić do końca. Na razie muszę opuścić te forum - trzymaj się ciepło - do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Ale pewnie możesz prowadzić do końca zostało ci jeszcze trochę możliwości papuga i sąd zacierają ręce a twoja rodzina popada w coraz większe finansowe gówno. Zapłaci koszty sprawy adwokata to ci na pewno będzie lepiej się powodzić hehe. Nie podkreślaj tak bardzo że stanowicie rodzinę bo w rodzinie każdy ma obowiązek dokładania starań by ją utrzymać a gdzie pasożycie dokładałaś starań skoro masz takie grosze. Zarabiałaś pewnie tylko na siebie i to całkiem niedługo a gdzie dokładanie na dzieci? A twoje własne wiedzą co robią bo te dzieciaki są całkiem ok tylko na pseudo mamusię tyłek w chorobie wypieły. I tak samo tyłek wypina pasierbica. Kiedyś wspomniałaś że alimenty możesz zrobić po złości w przyszłości i zasądzić alimenty od pasierbicy hehe tylko nie zapomnij że masz swoich czworo zawsze sąd może też ich ciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×