Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

ulkiulki Tak tak beata ma dwoje dorosłych i odpowiedzialnych dzieci,które w chorobie ją olały,nie pomogą matce ani finansowo ani w opiece przy babci.Mnie zastanawia natomiast coś innego beata ty wiedząc tyle o nowotworze robisz wszystko by odsunąć pasierbicę od ojca,powinnaś wiedzieć że kiedyś może być potrzebna twoim dzieciom bo mają jednego ojca. W życiu jak wiesz rak nie oszczędza nikogo i nikomu go nie życzę. ... Ależ ulkiulki, a gdzie ja napisałam, że mnie dzieci olały??? Moje dzieci nie znają pasierbicy, tak samo jak pasierbica nie zna moich dzieci... Jej moje dzieci do szczęścia nie są potrzebne. I nie wydaje mi się, żeby pasierbica była potrzebna moim dzieciom, tak samo jak mnie ona jest zbędna... a wiesz dlaczego, bo ja już nie potrzebuję żadnej formy jej pomocy!!! Miała okazję się wykazać, ale olała wszystkich więc vice versa. Nie pisz o raku bo nie jesteś nawet miernie na temat raka wyedukowana więc nie popisuj się tutaj na forum swoją ignorancją w każdej dziecinie, bo klepiesz dla samego klepania i czytasz to chyba ze 100 razy i upajasz się własnymi wypocinami, bo nikt inny nie chce ciebie ani czytać ani słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Tak tak beata ma dwoje dorosłych i odpowiedzialnych dzieci,które w chorobie ją olały,nie pomogą matce ani finansowo ani w opiece przy babci.Mnie zastanawia natomiast coś innego beata ty wiedząc tyle o nowotworze robisz wszystko by odsunąć pasierbicę od ojca,powinnaś wiedzieć że kiedyś może być potrzebna twoim dzieciom bo mają jednego ojca. W życiu jak wiesz rak nie oszczędza nikogo i nikomu go nie życzę. ... Ponadto, powiem ci coś ulkiulki na temat raka! Albowiem jest taka różnica chociażby między tobą a mną, że ja wiem, że mam raka, a ty żyjesz w nieświadomości, ale jak ci uświadomią, to być może będzie za późno!!! Bo dla mnie za późno jeszcze nie było!!! Lekarz mi tę, tak ważną kwestię uświadomił!!! i powiedział, - proszę pani, pani jest już trafiona i pani wie... a nich pani popatrzy na tych wszystkich ludzi... którzy chodzą i żyją w niewiedzy, a jak przychodzą do lekarza to w dużej mierze jest już za późno!!! Czy wobec tego, jesteś tak do końca pewna, że nie masz raka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Tak tak beata ma dwoje dorosłych i odpowiedzialnych dzieci,które w chorobie ją olały,nie pomogą matce ani finansowo ani w opiece przy babci.Mnie zastanawia natomiast coś innego beata ty wiedząc tyle o nowotworze robisz wszystko by odsunąć pasierbicę od ojca,powinnaś wiedzieć że kiedyś może być potrzebna twoim dzieciom bo mają jednego ojca. W życiu jak wiesz rak nie oszczędza nikogo i nikomu go nie życzę. ... w mieście, w którym mieszkam jest Centrum Onkologii, proszę się przejechać do takiego centrum i zobaczyć ile jest chorych na raka coraz to młodszych... ludzi. Kobiet i mężczyzn i będzie chorych coraz więcej... Ty ulkiulki masz pogardliwe podejście do ludzi chorych, są różne stadia raka, a mnie to już byś umieściła w hospicjum, w miejscu gdzie wszyscy najbardziej chorzy ludzie na raka czekają na godną śmierć. Z taką nienawiścią do mnie piszesz... i to nie są tylko moje odczucia, pisała ci już o tym wielokrotnie freelemon! Brak ci empatii i wrażliwości! Ciekawa jestem jak zachorujesz np. na raka to czy nadal będziesz miała tyle nienawiści do ludzi chorych! Jesteś złą kobietą - złym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Marny twoj los beato, marnie żyłas marnie kombinujesz. Smutny z ciebie człowiek. Co zostawisz po sobie ? Zastanawiasz się nad tym czasem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gott sei dank Marny twoj los beato, marnie żyłas marnie kombinujesz. Smutny z ciebie człowiek. Co zostawisz po sobie ? Zastanawiasz się nad tym czasem ? gott sei dank Marny twoj los beato, marnie żyłas marnie kombinujesz. Smutny z ciebie człowiek. Co zostawisz po sobie ? Zastanawiasz się nad tym czasem ? ... Co ty o mnie wiesz??!! Na pewno nie kombinuję. Smutasem to ty jesteś, bo potrzebujesz bodźca z zewnątrz, żeby poczuć radość życia a przede wszystkim, żeby poczuć się lepiej, ale na chwilę, jak kogoś zgnoisz, albo wyśmiejesz, albo poniżysz - musisz doładować bateryjki, żeby poczuć się kimś lepszym, bo w rzeczywistości jesteś żałosna... A ja nie będę ci udowadniać jaka ja jestem... Co zostawiam po sobie?? Musisz to pytanie nie mnie zadać, ale moim dzieciom, mojej mamie, mojemu mężowi, mojej siostrze, mojej rodzinie, moim sąsiadom, przyjaciołom, znajomym - oni ci powiedzą!! A odpowiedź nie będzie dla ciebie satysfakcjonująca. ... Ta, tak zastanawiam się nie tylko czasem ale bardzo często, kim jestem, dokąd zmierzam? i wiedź, będę nieskromna - tobie do mnie za daleko i nie po drodze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
do freelemon- Ulkiulki to zapewne też znajoma beaty:-D sorki Beata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie ma za co feelemon, od ponad 2 miesięcy ścieram się z ulkiulki na tym forum, że ona już też jakby moja znajoma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Nie projektuj beatko swych złych emocji na innych. Nie kalecz sie już więcej i przestań życ teorią spiskowa dziejów. Nikt nie ma wpływu na twoje życie, reżyserujesz sobie sama, a że horror, no cóż, twój wybór. Niemądra jesteś i tak umrzesz, a po sobie zostawisz ten smród nieszczęść. Miotaj się zakłamując rzeczywistość, ale nie twierdź na Boga, że ty to wszystko z dobrego serca. Ty nie żyjesz juz od wielu lat. Ty nie wiesz co to życie, bo karmisz sie cudzym cierpieniem i satysfakcją opluwania pasierbicy i jej matki. Golem jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Pogardliwie do innych odnosisz się ty beata,gardzisz i plujesz bo ktoś myśli i mówi inaczej niż chcesz, bo ci ktoś kłamstwa wytyka. Kłamiesz jak z nut i ktoś kto ten wątek śledził od początku wyłapuje wszystkie kłmstwa nawet nie musi się starać. U mojej matki wykryto raka prawie trzy lata temu nowotwór złośliwy przeszła wszystkie etapy więc coś jednak wiem. Na dodatek zapadłdła na bardzo ciężką postać depresji maniakalno lękowej,jak widzisz nie oddaję jej do hospicjum więc twoje pierdolenie mija się z prawdą. Ty cały czas nie rozumiesz pomimo 50tki na karku że ty też ponosisz winę za sytuację w której jesteś i nie chodzi o chorobę. Czworo dzieci i niedużo pracy to twój problem. Ale i tak największym jest nienawiść do pasierbicy i chęć odcięcia jej od pieniążków. Znam dobrego psychologa mojej matce pomógł może wyleczy cię z nienawiści bo z upiększania prawdy to już nie zdoła. Może agresję i plucie na innych też wyleczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gott sei dank Nie projektuj beatko swych złych emocji na innych. Nie kalecz sie już więcej i przestań życ teorią spiskowa dziejów. Nikt nie ma wpływu na twoje życie, reżyserujesz sobie sama, a że horror, no cóż, twój wybór. Niemądra jesteś i tak umrzesz, a po sobie zostawisz ten smród nieszczęść. Miotaj się zakłamując rzeczywistość, ale nie twierdź na Boga, że ty to wszystko z dobrego serca. Ty nie żyjesz juz od wielu lat. Ty nie wiesz co to życie, bo karmisz sie cudzym cierpieniem i satysfakcją opluwania pasierbicy i jej matki. Golem jesteś. ... a ty projektujesz się w trio i z pomocą epidemii jaką jest ulkiulki, w każdej chwili i o każdej porze do twojej dyspozycji... twoje złe emocje ewidentnie widać... nie nazywaj mnie beatką, bo ja małą dziewczynką nie jestem, że będziesz sobie ze mną pogrywać... do swoich chorych projekcji potrzebna ci teraz jest moja choroba, bo już wszystkiego próbowałaś i nie udało ci się... moje życie to moja sprawa, a ty oddasz mi to co zabrałaś ... i zapamiętaj ty też umrzesz... a ja po sobie pozostawię moje dzieci i coś jeszcze, coś na co ciebie nie stać... piszesz o miotaniu, widać, że ciebie to wszystko boli i nazywasz to cierpieniem... a zadałaś sobie pytanie dlaczego cierpisz??? ile złego wyrządziłaś pośrednio i bezpośrednio!!! ja nie opluwam pasierbicy ani jej matki, one same się opluwają mają teraz pretensje, że ja ich opluwanie pokazałam światu... kim jestem to ja wiem...jestem nobody dla ciebie... i niech tak zostanie...mam to gdzieś... rozumiesz... po prostu gdzieś... a ty produkuj się dalej i udawaj cierpiętnicę... sama sobie na to wszystko zapracowałaś - słowem wyreżyserowałaś to sobie! ... Poza tym, ty kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do p.Beaty..
Ty ,Kobieto,chyba naprawdę masz cos z głową - uważasz,że my,inni od Ciebie ludzie żyjemy w kosmosie i nic nie wiemy o raku?!tylko Ty?Tylko Ciebie TO COŚ dotknęło?!.. Za Tobą,w tej nienawiści do córki męża(juz Ci to tu mówiono - Ona dla Ciebie nie jest pasierbicą,bo Twój mąż nie jest wdowcem.TO JEST CÓRKA!Twojego aktualnego męża,(przez Ciebie w chytry,prawdopopdobnie,sposób,by zabezpieczyć byt po porzuceniu Ciebie przez Twojego ex,wówczas tylko Twoim i b.męża,dzieciom).Tym dorosłym dziś a wtedy nieletnim,które utrzymywał a Ty brałaś zasiłki jakbyś była kobietą samotną-sama to pisałaś..).Tu kładzie się już jakiś psychopatyczny cień zemsty na ex Twojego męża i ich córce.A przeciez Twój mąż właśnie Ją wybrał na swoją wówczas żonę.. A Ty wciąż,przez niewiadomo ile lat siedzisz w tamtej rodzinie. Nas tu piszacych(poza Free..i z zZniecierpliwionym,który od lat siedzi na tematach o alimentach-pisze w czasie godzin pracy/po/w weekendy/święta,itp i klepie te same bzdury,chyba z nienawiści do b.żony i dziecka,podobnie do Ciebie zresztą..)wyzywasz od różnych takich. Powołujesz się na Boga/morale/prawo(?!chyba Twoje) a sama dokładnie zachowywałaś się tak samo jak córka Twojego męża! Jeśli pisze ileś tam(wg mnie duzo)różnych osób,to Ty umiesz czytać/słuchać?wyciągać wnioski?czy nadal będziesz jechać po nas,gdy wyrażamy swoje zdanie,często podparte własnym przykrym doświadczeniem lub wręcz obowiązującym prawem(bo Ty i instytucję Sądu podważasz). I żeby nie było..odebrałam dziś wynik z histopatologii(cztery wycinki a poszlam do szpitala z powodu dwóch podejrzeń,to było pod koniec maja).Jest mi więc Ciebie niby łatwiej zrozumieć,bo 1)też jestem rozwiedziona,tylko nie szukałam jak Ty następnego męża,by..zabezpieczyć siebie i dzieci z poprzedniego związku-bo chyba nie powiesz,że Twoje drugie małżeństwo było iście z miłości hihi/w por.onkolog.od..1994(!)/2)po rozwodzie samotna matka,która nigdy nie żebrała o alimenty na dzieci/3)po terapii u psychologa,by dzieciom po tych traumach zabezpieczyć w miarę przyjazne życie,bez zlosci i nienawiści do Taty,które porzucił z dnia na dzień/4)stale pracująca mimo mozliwości renty/itd,itp. Wiem,wiem,zaraz wyzwiesz mnie od socjopatek,bo to ost.jedyne Wasze(Zniecier..i Twoje)określenie.W najlepszym wypadku powiesz mi,że to nie w temacie lub,ze jestem psycholożką od siedmiu boleści(bo juz mi tak mówiłaś,gdy raz tu napisałam)lub czym innym mnie obrazisz,ale..mnie to już nie wzruszy a może Tobie da jakieś natchnienie do życiowej pokory?bowiem złością/nienawiścią/jadem/obelgami /itp przeciw ludziom budujesz mur w walce z chorobą.. A poza tym Dzieci kocha się bezwarunkowo,bez dwóch zdań. B.Cie proszę-nie komentuj,jak to w Twoim zwyczaju.Niech inni to przeczytają w spokoju,bez Twojego ujadania(zaraz mi powiesz,że to Twoj temat i ja..hehe). Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem pasierbicą
jesusmaria ale to troche inna sytuacja - brala alimenty na dzieci maloletnie a tu stara doopa bierze alimenty na siebie i swoje waciki.....i byc moze konkubenta nie,nie kochana-beatka brała wszystkie zasiłki,dodatki jakie tylko nasze panstwo posiad na dorosłe swoje dzieci z pierwszego małżęństwa tyle tylko,że te zasiłki wypłacane były do 21 roku zycia dziecka uczącego się. Ale beatka gdyby była uczciwa nie otrzymałaby zadnego z tych zasiłków-ona swiadczyła nieprawdę-kłamała,że jest samotna matką co było nieprawdą. Tak więc i mnie i maja matke ,moja znajomą i wszystkich podatników okradała. Teraz jej pasierbica otrzymuje prawnie alimenty-rozumiesz PRAWNIE i to sie beatce nie podoba. Musisz wiedzieć,że na samym poczatku beatka przyznała sie do tego,że była samotna matką a w tym samym czasie w innym temacie nazwała wszystkie samotne matki patologią-poszperaj sobie a sama zobaczysz jaka wielka jest hipokrytką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki Pogardliwie do innych odnosisz się ty beata,gardzisz i plujesz bo ktoś myśli i mówi inaczej niż chcesz, bo ci ktoś kłamstwa wytyka. Kłamiesz jak z nut i ktoś kto ten wątek śledził od początku wyłapuje wszystkie kłmstwa nawet nie musi się starać. U mojej matki wykryto raka prawie trzy lata temu nowotwór złośliwy przeszła wszystkie etapy więc coś jednak wiem. Na dodatek zapadłdła na bardzo ciężką postać depresji maniakalno lękowej,jak widzisz nie oddaję jej do hospicjum więc twoje pie**olenie mija się z prawdą. Ty cały czas nie rozumiesz pomimo 50tki na karku że ty też ponosisz winę za sytuację w której jesteś i nie chodzi o chorobę. Czworo dzieci i niedużo pracy to twój problem. Ale i tak największym jest nienawiść do pasierbicy i chęć odcięcia jej od pieniążków. Znam dobrego psychologa mojej matce pomógł może wyleczy cię z nienawiści bo z upiększania prawdy to już nie zdoła. Może agresję i plucie na innych też wyleczy? ... wiesz ulkiulki ty też już się tutaj nie produkuj i wiedź, że ja nie jestem niczemu WINNA zapamiętaj NICZEMU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do p.Beaty.. Ty ,Kobieto,chyba naprawdę masz cos z głową - uważasz,że my,inni od Ciebie ludzie żyjemy w kosmosie i nic nie wiemy o raku?!tylko Ty?Tylko Ciebie TO COŚ dotknęło?!.. Za Tobą,w tej nienawiści do córki męża(juz Ci to tu mówiono - Ona dla Ciebie nie jest pasierbicą,bo Twój mąż nie jest wdowcem.TO JEST CÓRKA!Twojego aktualnego męża,(przez Ciebie w chytry,prawdopopdobnie,sposób,by zabezpieczyć byt po porzuceniu Ciebie przez Twojego ex,wówczas tylko Twoim i b.męża,dzieciom).Tym dorosłym dziś a wtedy nieletnim,które utrzymywał a Ty brałaś zasiłki jakbyś była kobietą samotną-sama to pisałaś..).Tu kładzie się już jakiś psychopatyczny cień zemsty na ex Twojego męża i ich córce.A przeciez Twój mąż właśnie Ją wybrał na swoją wówczas żonę.. A Ty wciąż,przez niewiadomo ile lat siedzisz w tamtej rodzinie. Nas tu piszacych(poza Free..i z zZniecierpliwionym,który od lat siedzi na tematach o alimentach-pisze w czasie godzin pracy/po/w weekendy/święta,itp i klepie te same bzdury,chyba z nienawiści do b.żony i dziecka,podobnie do Ciebie zresztą..)wyzywasz od różnych takich. Powołujesz się na Boga/morale/prawo(?!chyba Twoje) a sama dokładnie zachowywałaś się tak samo jak córka Twojego męża! Jeśli pisze ileś tam(wg mnie duzo)różnych osób,to Ty umiesz czytać/słuchać?wyciągać wnioski?czy nadal będziesz jechać po nas,gdy wyrażamy swoje zdanie,często podparte własnym przykrym doświadczeniem lub wręcz obowiązującym prawem(bo Ty i instytucję Sądu podważasz). I żeby nie było..odebrałam dziś wynik z histopatologii(cztery wycinki a poszlam do szpitala z powodu dwóch podejrzeń,to było pod koniec maja).Jest mi więc Ciebie niby łatwiej zrozumieć,bo 1)też jestem rozwiedziona,tylko nie szukałam jak Ty następnego męża,by..zabezpieczyć siebie i dzieci z poprzedniego związku-bo chyba nie powiesz,że Twoje drugie małżeństwo było iście z miłości hihi/w por.onkolog.od..1994(!)/2)po rozwodzie samotna matka,która nigdy nie żebrała o alimenty na dzieci/3)po terapii u psychologa,by dzieciom po tych traumach zabezpieczyć w miarę przyjazne życie,bez zlosci i nienawiści do Taty,które porzucił z dnia na dzień/4)stale pracująca mimo mozliwości renty/itd,itp. Wiem,wiem,zaraz wyzwiesz mnie od socjopatek,bo to ost.jedyne Wasze(Zniecier..i Twoje)określenie.W najlepszym wypadku powiesz mi,że to nie w temacie lub,ze jestem psycholożką od siedmiu boleści(bo juz mi tak mówiłaś,gdy raz tu napisałam)lub czym innym mnie obrazisz,ale..mnie to już nie wzruszy a może Tobie da jakieś natchnienie do życiowej pokory?bowiem złością/nienawiścią/jadem/obelgami /itp przeciw ludziom budujesz mur w walce z chorobą.. A poza tym Dzieci kocha się bezwarunkowo,bez dwóch zdań. B.Cie proszę-nie komentuj,jak to w Twoim zwyczaju.Niech inni to przeczytają w spokoju,bez Twojego ujadania(zaraz mi powiesz,że to Twoj temat i ja..hehe). Dobranoc. ... Ty to na pewno żyjesz w kosmosie... tylko wydaje mi się, że na innej planecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gott sei dank
beata04 ... a ty projektujesz się w trio i z pomocą epidemii jaką jest ulkiulki, w każdej chwili i o każdej porze do twojej dyspozycji... twoje złe emocje ewidentnie widać... nie nazywaj mnie beatką, bo ja małą dziewczynką nie jestem, że będziesz sobie ze mną pogrywać... do swoich chorych projekcji potrzebna ci teraz jest moja choroba, bo już wszystkiego próbowałaś i nie udało ci się... moje życie to moja sprawa, a ty oddasz mi to co zabrałaś ... i zapamiętaj ty też umrzesz... a ja po sobie pozostawię moje dzieci i coś jeszcze, coś na co ciebie nie stać... piszesz o miotaniu, widać, że ciebie to wszystko boli i nazywasz to cierpieniem... a zadałaś sobie pytanie dlaczego cierpisz??? ile złego wyrządziłaś pośrednio i bezpośrednio!!! ja nie opluwam pasierbicy ani jej matki, one same się opluwają mają teraz pretensje, że ja ich opluwanie pokazałam światu... kim jestem to ja wiem...jestem nobody dla ciebie... i niech tak zostanie...mam to gdzieś... rozumiesz... po prostu gdzieś... a ty produkuj się dalej i udawaj cierpiętnicę... sama sobie na to wszystko zapracowałaś - słowem wyreżyserowałaś to sobie! ... Poza tym, ty kim jesteś? sory gott sei dank czy ty tą beate znasz? ona napisała że " moje życie to moja sprawa, a ty oddasz mi to co zabrałaś ..."-co ty jej zabrałas? ukradłas jej cos? i to co mnie najbardziej powaliło " ja nie opluwam pasierbicy ani jej matki, one same się opluwają mają teraz pretensje, że ja ich opluwanie pokazałam światu.." Rzeczywiście ani razu,tu na forum,nigdy nie opluła ani pasierbicy,ani jej matki,ani koleżanki,ani nikogo kto tu sie odwazył napisać swoje spojrzenie na przedstawiona przez beatke sytuację nie wiem jak reszta ale ja odczuwam, że ta kobieta woła o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Szkoda mi ciebie kobieto. Tak bronisz swej pozycji durnej. Pomódl się. Nie mnie ciebie sądzić, ale zło stało sie twoim druchem, oby cię Bog wysłuchał, bo twych złożeczeń nie słucha już od dawna. Nie boisz się,że cię juz zapomniał, tak jak ty o nim. Ty tak do smierci w wiecznym bluzgu chcesz żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pasierbicą jesusmaria ale to troche inna sytuacja - brala alimenty na dzieci maloletnie a tu stara doopa bierze alimenty na siebie i swoje waciki.....i byc moze konkubenta nie,nie kochana-beatka brała wszystkie zasiłki,dodatki jakie tylko nasze panstwo posiad na dorosłe swoje dzieci z pierwszego małżęństwa tyle tylko,że te zasiłki wypłacane były do 21 roku zycia dziecka uczącego się. Ale beatka gdyby była uczciwa nie otrzymałaby zadnego z tych zasiłków-ona swiadczyła nieprawdę-kłamała,że jest samotna matką co było nieprawdą. Tak więc i mnie i maja matke ,moja znajomą i wszystkich podatników okradała. Teraz jej pasierbica otrzymuje prawnie alimenty-rozumiesz PRAWNIE i to sie beatce nie podoba. Musisz wiedzieć,że na samym poczatku beatka przyznała sie do tego,że była samotna matką a w tym samym czasie w innym temacie nazwała wszystkie samotne matki patologią-poszperaj sobie a sama zobaczysz jaka wielka jest hipokrytką. ... poproszę o argumenty i dowody dla twojej chorej tezy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Nie znam tej osoby podpisujacej się beata04. Zszokowała mnie nienawiścią i swoim zezem moralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pasierbicą jesusmaria ale to troche inna sytuacja - brala alimenty na dzieci maloletnie a tu stara doopa bierze alimenty na siebie i swoje waciki.....i byc moze konkubenta nie,nie kochana-beatka brała wszystkie zasiłki,dodatki jakie tylko nasze panstwo posiad na dorosłe swoje dzieci z pierwszego małżęństwa tyle tylko,że te zasiłki wypłacane były do 21 roku zycia dziecka uczącego się. Ale beatka gdyby była uczciwa nie otrzymałaby zadnego z tych zasiłków-ona swiadczyła nieprawdę-kłamała,że jest samotna matką co było nieprawdą. Tak więc i mnie i maja matke ,moja znajomą i wszystkich podatników okradała. Teraz jej pasierbica otrzymuje prawnie alimenty-rozumiesz PRAWNIE i to sie beatce nie podoba. Musisz wiedzieć,że na samym poczatku beatka przyznała sie do tego,że była samotna matką a w tym samym czasie w innym temacie nazwała wszystkie samotne matki patologią-poszperaj sobie a sama zobaczysz jaka wielka jest hipokrytką. ... patologią nazwałam wszystkie matki takie jak ty Ewa... ... złaź z mojego tematu chodząca patologio idź swoją schizę odreaguj gdzie indziej:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Widzisz beata ja na temat chorób i pobytów w szpitalu wiem bardzo dużo akurat szanowna paniusiu mam dziś 20 letniego syna który był wiele lat temu w śpiączce w następstwie poważnej choroby. Spał paniusiu 10 dni widziałam niejedno,wielu rzeczy się nauczyłam. Oby ci nie było dane przejść z twoimi dziećmi tyle co z moim. To wtedy właśnie mój eks poszedł zaliczyć pierwszą kochankę, to tak pokrótce może coś zrozumiesz. Tylko ja nienawiści nie przelewam na jego kolejne dzieci a mój syn widuje się z przyrodnim rodzeństwem. Ja też wiem że ludzie po leczeniu nowotworów potrafią głową dorabiać tuy natomiast wolisz walczyć choć wiesz że pewnie nie wygrasz. Ten czas i kase lepiej wydać i wykorzystać gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gott sei dank Szkoda mi ciebie kobieto. Tak bronisz swej pozycji durnej. Pomódl się. Nie mnie ciebie sądzić, ale zło stało sie twoim druchem, oby cię Bog wysłuchał, bo twych złożeczeń nie słucha już od dawna. Nie boisz się,że cię juz zapomniał, tak jak ty o nim. Ty tak do smierci w wiecznym bluzgu chcesz żyć ? ... modlę się codziennie i jak widzisz Bóg mnie słucha! więc daremna twoja pisanina, oj daremna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gott sei dank Nie znam tej osoby podpisujacej się beata04. Zszokowała mnie nienawiścią i swoim zezem moralnym. ... ale ja ciebie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dobranoc wszystkim chorym histeryczkom i socjopatkom a szczególnie - Ewie! ... jesusmaria - ja też sobie podniosłam nastrój na tym forum po przegranym przez naszych meczu - dobranoc:) pchły na noc, karaluchy pod poduchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Mnie juz maz z głowy / jesli w ogóle taka posiadasz/. Zyczę ci :NIECH CIĘ PIEKŁO POCHŁONIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do p.Beaty..
Poległaś na amen!wychodzi na to,że (poza b.widocznymi zaburzeniami Twojej osobowości)"Twój rak"jest inny od innych zdiagnozowanych raków(!). Mogę żyć dla Ciebie w kosmosie,nawet na innej planecie! Ja odpowiadam za siebie. A Ty zajmij się dogłębnie swoim życiem,byś nie zmarnowała psychiki dwójki swoich maluchów(bo troje -znienawidzoną córkę męża i dwoje od ex-już posłałaś w świat bez przygotowania do życia!). Forum jest po to,by wyrażać swoje mysli/opinie/dzielic się wiedzą,itp a nie dla obelg.Wychodzi na to,że poza z Zniecierpliwiony i Fre..cały świat jest be.. Ogarnij się Pani Beato.. Jutro kolejne zapewne świetne mecze w Mistrzostwach Europy,może to Cię troche zrelaksuje i zwolni od bycia na forum niemal przez całą dobę?! Dobranoc po raz drugi.Rozumiesz,że tylko wyrażam swoje mysli i nie oczekuję od Ciebie odpowiedzi?Uszanuj i chociaż raz nie odszczeknij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki Widzisz beata ja na temat chorób i pobytów w szpitalu wiem bardzo dużo akurat szanowna paniusiu mam dziś 20 letniego syna który był wiele lat temu w śpiączce w następstwie poważnej choroby. Spał paniusiu 10 dni widziałam niejedno,wielu rzeczy się nauczyłam. Oby ci nie było dane przejść z twoimi dziećmi tyle co z moim. To wtedy właśnie mój eks poszedł zaliczyć pierwszą kochankę, to tak pokrótce może coś zrozumiesz. Tylko ja nienawiści nie przelewam na jego kolejne dzieci a mój syn widuje się z przyrodnim rodzeństwem. Ja też wiem że ludzie po leczeniu nowotworów potrafią głową dorabiać tuy natomiast wolisz walczyć choć wiesz że pewnie nie wygrasz. Ten czas i kase lepiej wydać i wykorzystać gdzie indziej. ... no w końcu przyznałaś, do nienawiści i że nie przelewasz jej na dzieci, ale przelewasz ją na każdą next - tak jak w moim przypadku - i to jest chore - ale wybaczam ci, bo coś zaczynasz gadać ludzkim głosem...współczuję ci jeśli chodzi o twojego syna i twoją mamę... wiem, jak to jest... spędzanie wielu godzin w szpitalu... i czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gott sei dank Mnie juz maz z głowy / jesli w ogóle taka posiadasz/. Zyczę ci :NIECH CIĘ PIEKŁO POCHŁONIE. ... uwierz mi, chociaż mnie nie widzisz, to ja głowę mam i to nie od parady!!! ... twoje życzenie stanie się twoim życzeniem, bo ja nie życzę ci niczego złego... wręcz przeciwnie pomodlę się dzisiaj za ciebie... teraz to już na pewno dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Nie znam ciebie istoto o nicku beatka04. Trudno uwierzyć,że taki ktos żyje wśród nas. Bezwzględny drapieżnik, bez sumienia. Może dałam sie wkręcić i dyskutuję z paranoiczką, bo to co ta istota płci żeńskiej nam przedstawia, przeraża bardziej niz wszystkie totalitaryzmy. Tacy ludzie jak beatka zawsze znajdą usprawiedliwienie dla najgorszej podłości, a jeszcze przymilnie wykażą swoją ofiarę i sprawiedliwość odwetu i krzywdy w myśl wyznawanej filozofii sprawiedliwości, tej której takie beatki tworzą chroniąc własne podłe doopsko. I zobaczcie, wyznawców filozofii Kalego, mało, ale znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do p.Beaty.. Poległaś na amen!wychodzi na to,że (poza b.widocznymi zaburzeniami Twojej osobowości)"Twój rak"jest inny od innych zdiagnozowanych raków(!). Mogę żyć dla Ciebie w kosmosie,nawet na innej planecie! Ja odpowiadam za siebie. A Ty zajmij się dogłębnie swoim życiem,byś nie zmarnowała psychiki dwójki swoich maluchów(bo troje -znienawidzoną córkę męża i dwoje od ex-już posłałaś w świat bez przygotowania do życia!). Forum jest po to,by wyrażać swoje mysli/opinie/dzielic się wiedzą,itp a nie dla obelg.Wychodzi na to,że poza z Zniecierpliwiony i Fre..cały świat jest be.. Ogarnij się Pani Beato.. Jutro kolejne zapewne świetne mecze w Mistrzostwach Europy,może to Cię troche zrelaksuje i zwolni od bycia na forum niemal przez całą dobę?! Dobranoc po raz drugi.Rozumiesz,że tylko wyrażam swoje mysli i nie oczekuję od Ciebie odpowiedzi?Uszanuj i chociaż raz nie odszczeknij! ... hihihi - zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gott sei dank Nie znam ciebie istoto o nicku beatka04. Trudno uwierzyć,że taki ktos żyje wśród nas. Bezwzględny drapieżnik, bez sumienia. Może dałam sie wkręcić i dyskutuję z paranoiczką, bo to co ta istota płci żeńskiej nam przedstawia, przeraża bardziej niz wszystkie totalitaryzmy. Tacy ludzie jak beatka zawsze znajdą usprawiedliwienie dla najgorszej podłości, a jeszcze przymilnie wykażą swoją ofiarę i sprawiedliwość odwetu i krzywdy w myśl wyznawanej filozofii sprawiedliwości, tej której takie beatki tworzą chroniąc własne podłe doopsko. I zobaczcie, wyznawców filozofii Kalego, mało, ale znajduje. ... co to za istota - NOBODY!!! ... będę tutaj długo na tym forum, to będziesz miała okazję mnie poznawać - a teraz już idę spać papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×