Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość Nie zatrudnilabym
Mnie mama ani tata domu nie dali .A" pomimo "to troszcze sie o nich".Można cos robić bezinteresownie :) Nadal unikasz odpowiedzi . Jaki macie dochod ,ze tak bardzo Wam zle ,ze do przysłowiowego garnka nie macie co włozyć ? To nie wstyd napisac w przyblizeniu kwote przypadajaca na jedna osobe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zatrudnilabym
to ja pisalam ta od definicji :) żeby nie było ze znowu pasierbica itp.itd . Nie mam nicka a raczej moj nick jest odpowiedzia na jakies tam zapytanie na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Dla beaty to był tylko wywód kończący jaka to ona dobra i jaką super rodzinę tworzą ot taka drobna dygresja.Bo osoba tak dobra jak tu pisze to chyba tylko w jej mniemaniu istnieje bo to co wypisuje na tym forum na wszystkich całkowicie przeczy obrazowi idealnej beatki i idealnej rodziny.Pewnie że powinno się pomagać bezinteresownie i rodzicom i dzieciom i czasem nawet obcym.Beata dzieciom również to się tyczy zwłaszcza twojej osoby. A o moją ubogość duchową się nie martw i nie pisz bo to bez sensu jeżeli pisze cokolwiek osoba z duchowością rzędu modlić się pod figurą z diabłem za skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zatrudnilabym
I wiesz co .Moi Rodzice zawsze równo dzielili i miłosc i nawet pieniadze ,pomiedzy swoje dzieci .Zwłaszcza pieniadze nigdy nie były uwarunkowane zasobnoscia portfela dzieci ,ani też ich zasługami .Może dlatego a jest nas troje wspierawy Rodzicow w dostepny sposob .Jedni czasem swoim ,inni pieniedzmi .I moze dlatego ze Rodzice bezwarunkowo dawali nam swoją milosc tez kochamy sie bezwarunkowo .Pisze dawali bo Tata niezyje ,mama ciezko chora jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Dla beaty to był tylko wywód kończący jaka to ona dobra i jaką super rodzinę tworzą ot taka drobna dygresja.Bo osoba tak dobra jak tu pisze to chyba tylko w jej mniemaniu istnieje bo to co wypisuje na tym forum na wszystkich całkowicie przeczy obrazowi idealnej beatki i idealnej rodziny.Pewnie że powinno się pomagać bezinteresownie i rodzicom i dzieciom i czasem nawet obcym.Beata dzieciom również to się tyczy zwłaszcza twojej osoby. A o moją ubogość duchową się nie martw i nie pisz bo to bez sensu jeżeli pisze cokolwiek osoba z duchowością rzędu modlić się pod figurą z diabłem za skórą. ... ulkiulki piszesz do mnie od samego początku założenia tego tematu... więc, na podstawie twoich nie tyle drobnych dygresji, co zacietrzewionych wypowiedzi, twierdzę, że jesteś osobą ubogą, gdyż popierasz oszustwo, kantowanie a mnie wytykasz jaką to złą osobą jestem, tylko i wyłącznie dlatego, że wraz z moim mężem nie chcemy płacić dorosłej córce mojego męża alimentów, z takim zacietrzewieniem bronisz jej racji, jakby te pieniądze miały i ciebie dotyczyć. Poza tym nie lubisz mnie nie znając mnie. Albo znasz mnie i nie lubisz tylko i wyłącznie z zazdrości i definicji, że ja jestem tą drugą... innej przyczyny po prostu nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Jest tylko jedno określenie na ciebie brzydka istoto beatko04. Moralna pokraka. Tak, nie lubię cię, jesteś odrażająca. Bez pozdrowień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
Jak mogłaś się zgodzić na taką decyzję matki? sumienia nie masz?Okradłaś własne rodzeństwo z należnej im części!!! Nigdy, przenigdy nie zgodziłabym się aby swój majatek rodzice przepisali tylko mi, nie spojrzałabym w oczy mojemu rodzeństwu. Jak to wygląda? Jedno to dziecko a reszta to zbędne śmiecie??? Co to za matka która uważa tylko jedno dziecko, teraz widać po kim charakter odziedziczyłaś. U nas wszystko zostanie podzielone po równo, nikt nikogo nie oszuka. no cóż, dwójka staszych dzieci wyjechała, dom udało ci się przejąć bezinteresownie, jeszcze tylko pasierbica ci została. Nie dziwię się że tak walczysz, tyle już zagarnęłaś i wystarczy zawłaszczyć jej alimenty i już raj na ziemi. Skoro nie napisałaś ile masz dochodu na osobę to znaczy, że nie tak mało i tylko twoja zachłanność każe ci walczyć z tą dziewczyną. Naprawdę gratuluje, ale może jeszcze sprawiedliwości stanie się zadość w twojej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gott sei dank Jest tylko jedno określenie na ciebie brzydka istoto beatko04. Moralna pokraka. Tak, nie lubię cię, jesteś odrażająca. Bez pozdrowień. ... no i po co ci to było? ... no i wyszło... wiedziałam...:) tyle twojego co tutaj napisałaś... mnie to ani ziębi ani parzy... jest mi to zupełnie obojętne co ty możesz o mnie napisać, bo ja znam siebie ... pomimo wszystko pozdrawiam cię - mit Gott

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
też cię nie znam ale też cię nie lubię, może kiedyś otworzysz oczy i zobaczysz co robisz i ty piszesz o okradaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewnośćć Jak mogłaś się zgodzić na taką decyzję matki? sumienia nie masz?Okradłaś własne rodzeństwo z należnej im części!!! Nigdy, przenigdy nie zgodziłabym się aby swój majatek rodzice przepisali tylko mi, nie spojrzałabym w oczy mojemu rodzeństwu. Jak to wygląda? Jedno to dziecko a reszta to zbędne śmiecie??? Co to za matka która uważa tylko jedno dziecko, teraz widać po kim charakter odziedziczyłaś. U nas wszystko zostanie podzielone po równo, nikt nikogo nie oszuka. no cóż, dwójka staszych dzieci wyjechała, dom udało ci się przejąć bezinteresownie, jeszcze tylko pasierbica ci została. Nie dziwię się że tak walczysz, tyle już zagarnęłaś i wystarczy zawłaszczyć jej alimenty i już raj na ziemi. Skoro nie napisałaś ile masz dochodu na osobę to znaczy, że nie tak mało i tylko twoja zachłanność każe ci walczyć z tą dziewczyną. Naprawdę gratuluje, ale może jeszcze sprawiedliwości stanie się zadość w twojej rodzinie. ... twoje wypociny pozostawiam bez komentarza ... gratuluję oryginalności... ale roszczeniowe histeryczki, do których niewątpliwie należysz będą wrzeszczały ile sił, żeby tylko znaleźć choć iskierkę dla swojej roszczeniowej postawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewnośćć też cię nie znam ale też cię nie lubię, może kiedyś otworzysz oczy i zobaczysz co robisz i ty piszesz o okradaniu ... a ty piszesz o moralności? poza tym nie musisz mnie lubić, w ogóle mi na tym nie zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
dostałaś dom, pracować za wiele nie pracowałaś, obecny mąż po częsci ten dom wyremontował, dzieci wyprawiłaś bez niczego w świat, nie wykształiłaś ich, teraz walczysz z pasierbicą o te 700 zł - jednym słowem oprócz raka niczego się w życiu nie dorobiłaś i nic nie osiągnęłaś. na to wygląda że wszystko co masz zawdzięczasz innym, a nie sobie, i czy nie widzisz że całe życie rościłaś sobie tylko prawo do wszystkiego "bo mi się nalezy" ... czym ty się zajmowałaś tyle lat? myśleniem kto by ci cos podarował ? lepiej już nic nie pisz o sobie, bo to co piszesz przechodzi ludzkie pojęcie. dobrze że sędzia się poznała na tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
obawiam się że twoja rodzina też cię nie lubi, inaczej byś się tak nie rzucała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewnośćć dostałaś dom, pracować za wiele nie pracowałaś, obecny mąż po częsci ten dom wyremontował, dzieci wyprawiłaś bez niczego w świat, nie wykształiłaś ich, teraz walczysz z pasierbicą o te 700 zł - jednym słowem oprócz raka niczego się w życiu nie dorobiłaś i nic nie osiągnęłaś. na to wygląda że wszystko co masz zawdzięczasz innym, a nie sobie, i czy nie widzisz że całe życie rościłaś sobie tylko prawo do wszystkiego "bo mi się nalezy" ... czym ty się zajmowałaś tyle lat? myśleniem kto by ci cos podarował ? lepiej już nic nie pisz o sobie, bo to co piszesz przechodzi ludzkie pojęcie. dobrze że sędzia się poznała na tobie. 22:37 [zgłoś do usunięcia] skąd ta pewnośćć obawiam się że twoja rodzina też cię nie lubi, inaczej byś się tak nie rzucała ... obawiaj się o siebie... moje dzieci te duże są wykształcone i kształcą się jeszcze, bo chcą a nie muszą dla papierka... małe się uczą w SP i są bardzo zdolne... mąż remontował dom wraz ze mną, gdyż mieszka razem z nami, tzn. ze mną, dziećmi i moją mamą. Dodatkowo dla twojej informacji to, małoletnie dzieci mieszkają ze mną, a dorosłe przecież mają prawo do własnego życia, więc robią co chcą na swój własny koszt... teraz walczę z pasierbicą i nie odpuszczę... wszystko co mam zawdzięczam sobie... ty nadal zazdrościsz i zazdrość - ale wiedz, że zazdrość to paskudne uczucie ... ale to twój problem... I co ty piszesz za bzdurę, o sędzinie, że poznała się na mnie? I o mojej chorobie? I moja rodzina mnie nie lubi - hehe to jakaś ciekawostka? nic mi nie wiadomo od tylu lat!!! Ale widać zazdrość, tylko i wyłącznie zazdrość od ciebie bije, że razi w oczy. Masz rację więcej o mojej rodzinie nie będę pisała, bo po co masz mieć powód do zazdrości! Ty masz swoją rodzinę i chyba na podstawie własnych doświadczeń dokonujesz takich chorych stwierdzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaa
"... Hę, co do mojego męża, to wypraszam sobie takie uwagi, patrz na swojego o ile w ogóle go masz? Ponadto, dobry mąż słucha swojej żony a nie obcych bab..." to dlaczego twój mąż nie słuchał swojej żony tylko ciebie? Ty nie byłaś jego żoną.Byłaś rozwódką. " pasierbica skutecznie mnie okrada za przyzwoleniem chorego sądu" nie-ona nie okrada ciebie ani nikogo,dostaje to co jej sie prawnie należy.ukradłaś jej ojca więc cierp "I zapamiętaj, wszyscy jesteśmy ułomni, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, zwykłymi grzesznikami, jeżeli ktoś grzeszy i wie, że grzeszy i nie wnosi swoim postępowaniem żadnej poprawy - a drug go poucza i mu powtarza mu - nie czyń tego więcej, bo tak nie tylko z prawnego ale przede wszystkim z moralnego punktu wiedzenia nie powinieneś robić!!!" stań sobie teraz przed lustrem i to powiedz-głosno i wyraźnie "I proszę się nie dziwić, że Pan ZZniecierpliwiony, ja i inne osoby nazywają was socjopatami... " swój swego nawet w internecie wyczuje "... poza tym proszę nie wklejać tutaj takich wpisów, aby tylko zwiększyć ilość stron, przypominam temat dotyczy alimentów na dorosłą córkę mojego męża! zatem proszę założyć swój temat o jednostce antyspołecznej, jaką to pani przedstawia - żegnam!" mozesz sie prosic jak chcesz a skoro temat dotyczy alimentów to dlaczego piszesz zyciorysy osób nam nieznanych? upowaznił ciebie ktos? masz na to przyzwolenie czy sama sobie udzielasz praw których innym zabraniasz "masz rację córka męża nie zasłużyła na dalsze alimentowanie jej! Gdyż to rodzic decyduje według przepisów wielokrotnie tutaj przytaczanych czy chce płacić, czy nie. Ponadto, także rodzić ma najwięcej do powiedzenia w kwestii, czy dziecko - mam na myśli tylko i wyłącznie dzieci dorosłe - zasłużyło na cokolwiek od rodzica. Bo dobrą wolą jest i będzie, żeby cokolwiek dziecku dać." chyba sad udowodnił tobie że to co piszesz ty i zniecierpliwiony jest błędem-nadal płacisz i płacic bedziesz dopóki córka mężą nie skończy studiów. Będziecie płacić tak jak to w normalnej i kochajacej się rodzinie bywa "Pan Bóg tak steruje ludźmi i dał mi 2 szansę na życie, bo ja mam i muszę żyć, ja mam żyć dla mojej matki, dla moich dzieci, dla męża i dla innych, których otaczam nie tyle opieką co swoją życzliwością " ciebie Pan Bóg oszczedził bys mogła naprawić swoje błędy ale ty niczego nie zrozumiałas i nadal pastwisz sie nad dzieckiem swojego męża. Nadal pałasz do niej nienawiscia bo twój mąz musi pomagac jej finansowo. Z tej swojej nienawisci zapominasz że nienawiść i zło życzenie powraca ze zdwojona siła "twierdzę, że jesteś osobą ubogą, gdyż popierasz oszustwo, kantowanie a mnie wytykasz jaką to złą osobą jestem, tylko i wyłącznie dlatego, że wraz z moim mężem nie chcemy płacić dorosłej córce mojego męża alimentów, z takim zacietrzewieniem bronisz jej racji, jakby te pieniądze miały i ciebie dotyczyć. " hah czy ty siebie czasami sprawdzasz i czytasz zanim wlepisz? ty jestes osoba uczciwą? ty która świadczyła nieprawde by skubnąc pare groszy? jaka jest rówznica między twoim oszustwem a oszustwem twojej pasierbic? tu kant i tu kant tyle ze kant pasierbicy tylko ciebie bije po kieszeni a twój kant wszystkich podatników "ale roszczeniowe histeryczki, do których niewątpliwie należysz będą wrzeszczały ile sił, żeby tylko znaleźć choć iskierkę dla swojej roszczeniowej postawy! " póki co to roszczeniowa jestes ty-żadana nie wrzeszczy że chce 700 zł odebrać dziecku swojego partnera czy męża by dac swoim dzieciom.nikt tez nie wspomniał o okradaniu swojego rodzenstwa. "wszystko co mam zawdzięczam sobie." kłamiesz-dom dostałaś,remont domu za pieniadze męża, dzieci jesli sie wykształciły to wyłacznie nie z twoja pomocą co ty takiego masz czego mozna byłoby ci zazdroscić? wystarczy ze matka zejdzie z tego swiata i jej emerytury miec juz nie bedziesz,mąż rozchoruje sie podobnie jak ty i po domu zostanie wspomnienie bo nie bedziesz w stanie go po prostu utrzymać choroby twojej żadna tobie nie zazdrości raczej wszystkie tobie współczujemy każda woli miec zdrowie i pracowac nawet na dwa etaty byleby nie zyc z marnej renty czego mozna tobie zazdrościc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniesmaczonaaa ... napiszę tylko, że jeżeli jesteś w 100% przekonana, że zło powraca - to dałaś mi odrobinę nieukrywanej satysfakcji, chociaż tego tobie nie życzę - ale skoro sama chcesz - to znaczy, że do ciebie też twoje zło powróci z podwojoną czy też nawet z potrojoną siłą! Chyba coś w tym jednak jest... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
to jeszcze i emerytura matki jest??? dlatego beata nie napisze ile ma dochodu, pewnie to niezła kwota co miesiąc tylko ta zachłanność nie mam ci czego zazdroscić, nigdy w życiu nie będziesz miała tego co my, nawet nie dałabyś radę tego utrzymać, ale to już inna bajka wiesz po co ludzie między innymi konczą studia? żeby mieć inteligencję, a to jest coś o czym nie masz pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
beata do ciebie już zło wróciło a ty jeszcze nie przejrzałaś na oczy pierwszy twój mąż dobrze wiedział, że trzeba uciekać jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaa
skad ta pewność-przeciez Beata pisała,że dostała dom od matki i że sie opiekuje matką-matka chyba ma jakis dochód w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaa
... napiszę tylko, że jeżeli jesteś w 100% przekonana, że zło powraca - to dałaś mi odrobinę nieukrywanej satysfakcji, chociaż tego tobie nie życzę - ale skoro sama chcesz - to znaczy, że do ciebie też twoje zło powróci z podwojoną czy też nawet z potrojoną siłą! Chyba coś w tym jednak jest... ;P zło bo zacytowałam twoje kłamstwa? przeczytałam kilka ostatnich stron i dopatrzyłam sie niescisłosci-co innego piszesz a co innego głosisz o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewnośćć to jeszcze i emerytura matki jest??? dlatego beata nie napisze ile ma dochodu, pewnie to niezła kwota co miesiąc tylko ta zachłanność nie mam ci czego zazdroscić, nigdy w życiu nie będziesz miała tego co my, nawet nie dałabyś radę tego utrzymać, ale to już inna bajka wiesz po co ludzie między innymi konczą studia? żeby mieć inteligencję, a to jest coś o czym nie masz pojęcia ... no nie... inteligencja to "coś" z czym człowiek się rodzi!!!!!!!!!!!! Studiując można nabyć pewnego rodzaju wiedzę, ale nie koniecznie, bo są studenci, którzy szukają na forach internetowych pomocy, np. jak poradzić sobie ze schematami z filozofii!!!! - to taka mała dygresja. Pojęcia to ty nie masz, bo gdybyś miała wiedzę, minimalną, chociażby jakąkolwiek wiedzę, to nie pisałabyś takich bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniesmaczonaaa ... napiszę tylko, że jeżeli jesteś w 100% przekonana, że zło powraca - to dałaś mi odrobinę nieukrywanej satysfakcji, chociaż tego tobie nie życzę - ale skoro sama chcesz - to znaczy, że do ciebie też twoje zło powróci z podwojoną czy też nawet z potrojoną siłą! Chyba coś w tym jednak jest... ;P zło bo zacytowałam twoje kłamstwa? przeczytałam kilka ostatnich stron i dopatrzyłam sie niescisłosci-co innego piszesz a co innego głosisz o sobie ... jeżeli ja coś piszę tutaj na forum to równoznaczne jest to z tym, że ja to głoszę ... ale ty klepiesz dla samego klepania. Kończę dyskusję z tobą, bo stwierdzam jednoznacznie, nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
z inteligencją się nie urodziłaś, ale ze sprytem na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
zachorować na raka z nadmiernej zachłanności i chciwości - to dopiero sztuka - jestem pełna podziwu dla Ciebie 0 pewnie niewielu osobom to się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewnośćć z inteligencją się nie urodziłaś, ale ze sprytem na pewno ... spryt to inaczej inteligencja to jest rodzaj szczególnej sprawności umysłu... z której trzeba umieć korzystać nie wystarczy ją tylko mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewnośćć zachorować na raka z nadmiernej zachłanności i chciwości - to dopiero sztuka - jestem pełna podziwu dla Ciebie 0 pewnie niewielu osobom to się udało ... a ty jesteś zdrową osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaa
.. jeżeli ja coś piszę tutaj na forum to równoznaczne jest to z tym, że ja to głoszę ... ale ty klepiesz dla samego klepania. Kończę dyskusję z tobą, bo stwierdzam jednoznacznie, nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy. Ja klepie na forum a ty naklepałaś dzieci na które teraz ciebie nie stać Wrzeszczysz teraz tu na wszystkich i ubliżasz tym którzy maja inne spojrzenie na przedstawioną przez ciebie sytuacje Pisząc na tym forum nie szukałam w twojej osobie partnera do rozmowy-jesteś zbyt arogancka i wszelka rozmowa z tobą kończy się wyzwiskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniesmaczonaaa .. jeżeli ja coś piszę tutaj na forum to równoznaczne jest to z tym, że ja to głoszę ... ale ty klepiesz dla samego klepania. Kończę dyskusję z tobą, bo stwierdzam jednoznacznie, nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy. Ja klepie na forum a ty naklepałaś dzieci na które teraz ciebie nie stać Wrzeszczysz teraz tu na wszystkich i ubliżasz tym którzy maja inne spojrzenie na przedstawioną przez ciebie sytuacje Pisząc na tym forum nie szukałam w twojej osobie partnera do rozmowy-jesteś zbyt arogancka i wszelka rozmowa z tobą kończy się wyzwiskami ... sam nick o tobie mówi sam za siebie, zniesmaczona jesteś bo co? bo pieniążki się skończą? bo mam dzieci? a ty dzieci nie masz!! bo gdybyś miała to musiałabyś się dziećmi zająć... a tak? co zrobiłaś? czym możesz się wykazać? możesz mieć inne spojrzenie, nikt ci tego spojrzenia nie zabrania... jestem arogancka? a ty i inne krzykaczki na tym forum to takie delikatne i eleganckie jesteście!! ?? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
na pewno nie choruję na myśl że ktoś tam nie da mi się oskubać, pisałaś. że twoja choroba to przez rodzinę męża byłam przy wielu darowiznach, gdzie schorowany, stary, bezradny rodzic zapisywał wszystko "najlepszemu" dziecku. Nie było przypadku że matka i ojciec obdarowywali wszystkim co mieli tylko 1 dziecko. Wszystkie te darwoziny były takie same, dziecko robiło wcześniej porządne pranie mózgu rodzicowi i udawało się otrzymac wszystko. Po cichu. Żadny rodzic trzeźwo myślący nie skrzywdzi swoich dzieci. Po tym jak zachłannie walczysz z pasierbicą można wywnioskować jaki nacisk , presję musiałaś wywierać na matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaa
Ty do mnie piszesz? Zapewniałaś,że ze mną kończysz dyskusję-znowu blef Zniesmaczona jestem twoja postawą .Możesz czuć się oszukana,możesz mieć swoje zdanie i masz prawo je wyrażać, ale nie masz prawa nikogo obrażać i nikomu ubliżać. Naucz się asertywności to zaowocuje na twoich relacjach nie tylko z pasierbicą. Tylko mi nie pisz abym ciebie nie pouczała.Ja sugeruje abyś mogła czuć sie lepiej zrozumiana i nabyła szacunku do samej siebie. Twoje wypowiedzi opisuja twój każdy stan emocjonalny w jakim sie w danej chwili znajdujesz. Ktoś kto potrafi "czytać" wiele o tobie może sie dowiedzieć. Nie jesteś ani szczęśliwa ani też zrównoważona. Pa potrafię sobie wyobrazić jak zaraz mnie zbesztasz tyle tylko,że jedynie będzie to potwierdzenie tego co napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×