Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość zZ Zniecierpliwiony
Ludzką mentalność trudno jest zmienić , jeszcze trudniej jest zmienić nawyki a chyba najtrudniej przekonać kogoś ,że nie ma racji... gdy ktoś tej racji oczekuje bo jest ona zgodna z jego oczekiwaniami. Trudno też prowadzić dyskusję z analfabetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto z sądu
Dokładnie zniecierpek,dokładnie tak jak napisałeś.Ciebie prawnik, Sąd i opnie ludzi którzy dzielą się swoimi doświadczeniami nie są w stanie przekonać co do twoich błędnych wniosków a juz w ogóle zmienić twojego zdania. Prościej jest nauczyć papugę ludzkiej mowy niż bezrozumnego nauczyć słuchania i myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Twoja personalizacja mojej wypowiedzi ....bardzo niekorzystnie świadczy o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Twoja personalizacja mojej wypowiedzi ....bardzo niekorzystnie świadczy o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Witam, Wielokrotnie zauważyłam, że one personalizują nasze wypowiedzi - to znaczy, że czegoś się od nas jednak uczą!! Myślę, że im dłużej poprowadzimy ten temat, tym bardziej one mają większą szansę, czegoś się w końcu od nas nauczyć... A Ty ZZniecierpliwiony nie dziw się ataku histerii socjopatek na Twoją osobę, gdyż pismo poszło do córki mojego męża i do komornika, ona już o tym wie i dlatego włączyła swoją chorą histerię ... Zobaczymy, czy one tak do końca są na prawie, o którym tak głośno tutaj piszą?!! Mój mąż nie jest żadną dupą wołową, wypraszam sobie - on popełnił jeden błąd, że wziął ślub ze swoją ex, która najpierw wykorzystywała finansowy i pogrążyła swojego pierwszego męża, a teraz wykorzystywała i wykorzystuje za przyzwoleniem córki drugiego tylko i wyłącznie dlatego, że super się ustawiła, bo każdy z tych jej byłych mężów coś w niósł do jej życia (i to nie są jej 2 córki) - to są dobra materialne w postaci, mieszkań, samochodów, wyposażenia etc. Oszustka matrymonialna, a teraz zmanipulowała młodą tak, że ta wpakowała się w gówno i z tego już nie wyjdzie. Tych słów nie pisze teraz sama Beata, ale także jej mąż, gdyż zagląda tutaj od czasu do czasu i czyta... i już po prostu na to skurwysyństwo, jakie zmontowała mu córka z udziałem mamusi - patrzeć nie może... ale jeszcze trochę poczekamy i wtedy zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" A Ty ZZniecierpliwiony nie dziw się ataku histerii socjopatek na Twoją osobę, gdyż pismo poszło do córki mojego męża i do komornika, ona już o tym wie i dlatego włączyła swoją chorą histerię ... Zobaczymy, czy one tak do końca są na prawie, o którym tak głośno tutaj piszą?!!"""" Ten atak świadczy tylko o tym ,że mam rację . A ta racja jest dla nich nie wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zZ Zniecierpliwiony """" A Ty ZZniecierpliwiony nie dziw się ataku histerii socjopatek na Twoją osobę, gdyż pismo poszło do córki mojego męża i do komornika, ona już o tym wie i dlatego włączyła swoją chorą histerię ... Zobaczymy, czy one tak do końca są na prawie, o którym tak głośno tutaj piszą?!!"""" Ten atak świadczy tylko o tym ,że mam rację . A ta racja jest dla nich nie wygodna. ... Dokładnie tak jest. Przepraszam, że narażony przeze mnie jesteś na ataki psychopatek. Twoja racja jest im nie wygodna, racja freelemon, moja i innych nam podobnych forumowiczów... jest także im nie wygodna, dlatego atakują - nie pisałam wczoraj o wysłanych pismach, gdyż chciałam przekonać się co do ataku histerii i nie pomyliłam się, dowodem na to jest wczorajszy temat założony przez jedną z nich socjopatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""""" [zgłoś do usunięcia] beata04 zZ Zniecierpliwiony """" A Ty ZZniecierpliwiony nie dziw się ataku histerii socjopatek na Twoją osobę, gdyż pismo poszło do córki mojego męża i do komornika, ona już o tym wie i dlatego włączyła swoją chorą histerię ... Zobaczymy, czy one tak do końca są na prawie, o którym tak głośno tutaj piszą?!!"""" Ten atak świadczy tylko o tym ,że mam rację . A ta racja jest dla nich nie wygodna. ... Dokładnie tak jest. Przepraszam, że narażony przeze mnie jesteś na ataki psychopatek. Twoja racja jest im nie wygodna, racja freelemon, moja i innych nam podobnych forumowiczów... jest także im nie wygodna, dlatego atakują - nie pisałam wczoraj o wysłanych pismach, gdyż chciałam przekonać się co do ataku histerii i nie pomyliłam się, dowodem na to jest wczorajszy temat założony przez jedną z nich socjopatkę! """""" Aby świat zmieniać na lepsze ...niejednokrotnie trzeba toczyć ciężką walkę. W historii już bywało ,że za poglądy wysyłano na stos. Prawda zawsze w oczy kole. Dla mnie reakcja desperatek ,socjopatek i psychopatek jest tylko dowodem na to ,że mam rację ...rację ,która im jest nie wygodna. Ps. Jakiś czas mnie nie będzie na forum ...muszę wyjechać. Nie daj się i przede wszystkim nie dawaj się sprowokować. Spokojne odnoszenie się do tych różnych prostackich i irracjonalnych wypowiedzi socjopatek ....przynosi wspaniały efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenkkkaaa
rację ,która im jest nie wygodna Mowa o "alimentach na dorosłą córkę mojego męża",tak? Wypowiedzi dotyczą tego tematu ,tak? Wypowiedzi są zgodne z decyzja sądu,zgodne z kodeksem rodzinnym choć wy (zniecierpek,beata,freelemon) uważacie,że sąd sie pomylił,że jest stronniczy,że.....Ta niewygodna "racja" wam przeszkadza . Ty wy staracie sie za wszelka cenę przekonać wszystkich o swoich racjach.O ile można zrozumieć beatę bo to jej ubywa w kieszeni to tych dwojga nie idzie zrozumieć.Beata ma zal uzasadniony a pozostała dwójka walczy o co? Póki co to beata płaci i pęka ze złości szykanując sąd i pozostałych za odmienne zdanie .Dzieki jej złości ci z odmiennym zdaniem mają potwierdzenie o swoich racjach i pewnie nie ma nic wspólnego z wygodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Beata- trzymajcie się mocno razem z mężem. Jak to mówią razem jest silniej i choć trochę łatwiej znosić trudy walki. A jeśli chodzi o krytyke zniecierpliwionego to nie jest tak hop jak piszą, ze gdzieś go tam wysmiewaja. Czytam fora prawnicze i wiem ze wiele osób ma dobre o nim zdanie. A ze i są tacy którym nie pasi, no cóż na tym polega demokracja. Najłatwiej pierdyknac pięścią w stół i krzyknąć cisza. Beata- a możesz napisać. tak ogólnie bez szczegolow czego tyczylo się to pismo? oj musiało zabolec do żywego ze reakcja była aż tak histeryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
A o co walczy całą rzesza tych, którzy obrażają Beatę mnie,zniecierplwionego? Irenko- zakrecilas się i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesusmaria
corka meza beaty mieszka z konkubentem? czyli tak jakby mieszkala ze swoim mezem. razem prowadza gospodarstwo domowe, maja dzieciatko itd. Czy to ze nie maja papierka zwalnia jej konkubenta do utrzymywania jej????? ludzie co za paranoja. facet jest dorosly, rozwiedziony, dzieciaty i zeruje na ojcu swojej konkubiny zeby ten utrzymywal jego rodzine placac alimenty corce ktore jej sie nie naleza. NIE NALEZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesusmaria
wiem wiem napiszecie ze sad jednak ma inna opinie! sad niekiedy jest stronniczy. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie........
jakie pismo wysłałaś do pasierbicy i komornika? było napisać że zgodnie z waszą decyzją i wolą przestajecie płacić alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto z sądu
" Czy to ze nie maja papierka zwalnia jej konkubenta do utrzymywania jej?????" Niestety w świetle prawa tak. Konkubent dziś jest jutro może go nie być.Gdyby dziś konkubent umarł, w świetle tego samego prawa, córka męża beaty niczego by po nie dziedziczyła (jedynie ich wspólne dziecko). Również gdyby jemu się cos stało i leżał by w szpitalu,córka męża beaty nie miałby prawa go odwiedzać. Ten dorosły facet nie jest biedny-on ma prywatną działalność, nie zeruje na ojcu swojej konkubiny Alimenty na dorosłe,uczące sie dziecko w świetle polskiego prawa, jak najbardziej sie należą. W tym wypadku sąd nie kierował się inna opinią i stronniczością a prawem zapisanym w KRiO.Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto z sądu
jakie........ jakie pismo wysłałaś do pasierbicy i komornika? było napisać że zgodnie z waszą decyzją i wolą przestajecie płacić alimenty Napisanie pisma do sądu o zaprzestaniu płacenia alimentów nie podstawy prawnej i nie zmieniłoby wyroku zobowiązującego. W tym wypadku należy złożyć wniosek do sadu o zwolnienie z takiego obowiązku i podać przyczynę. Sąd po rozpatrzeniu albo sie przychyli do wniosku albo oddali wniosek. Wyrok sadowy może tylko zdjąć sąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesusmaria
I wlasnie to Wam chce przekazac ze w swietle prawa niektorych panstw konkubent czy maz maja takie same prawa. Nie wazne czy jest papierek czy nie. Skoro ma pieniadze ten konkubent to dlaczego nie utrzymuje swojej konkubiny z ktora ma dziecko? ona ciagnie pieniadze z panstwa okradajac nas wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
O ile się orientuje to w Polsce konkubinat ma już swoje prawa. Czyli jeśli można dziedziczyć to chyba i można wspolnie się i nawzajem utrzymywac. Nie jestem pewna tak na 100% , ale w swoim czasie głośno było o konkubinacie w sensie prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Zwróć tylko uwagę że beatka robiła dokładnie to samo wiele lat państwo płaciło na jej dzieci z poprzedniego małżeństwa a de facto nie była samotną matką, żyła w konkubinacie z facetem który rozwodu nie miał. Święta nie jest i o to zakłamanie chodzi właśnie to co teraz jest beee przedtem było aja. Albo albo ....jesteśmy uczciwi wtedy możemy gadać na kogoś i walczyć z nieuczciwością. Dlaczego beata nie pozwoli się dogadać im samym ojcu i córce czyżby bała się że ojciec ulegnie niech się spotkają ale jej tam niech nie będzie. Beata jest wszędzie nawet w sądzie po co? Chce co zrobić wzbudzić litość. Kłamie bo pisze że córka to pasożyt i leń potem pisze że bierze z bezrobocia zasiłek. Gdyby nie pracowała by go nie miała czy może zasiłek jest wirtualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do freelemon
Wyszło jednak ze jestes znajoma Beaty . Wystarczy takie jak ty podpuscic i juz pokazuja swoja prawdziwa twarz :) A Beata niech slucha ciebie i zniecierpka :) Wyjdzie na tym jak Zabłocki na mydle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesusmaria
robila to samo? beata brala alimenty od ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brała alimenty
od Panstwa (czuli z naszych podatkow ).Bo piewrwszy maz Beci nie chcial płacic na dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brała alimenty
czyli miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesusmaria
ale to troche inna sytuacja - brala alimenty na dzieci maloletnie a tu stara doopa bierze alimenty na siebie i swoje waciki.....i byc moze konkubenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jesusmaria
na szczęście ty nie studiowałaś bo byłyby to ewidentnie zmarnowane pieniądze :-) beata chciała mieć dzieci jeszcze po 40, pasierbica chciała studiować więc są kwita, równie dobrze można powiedzieć po co pasierbicy studia i po co beacie kolejne dzieci, i tak w koło faktem jest to, że beacie małżeństwo z rozwodnikiem z dzieckiem nie służy, 63 strony, będzie 100? beata zwalczasz ją jakby była ex kochanką twojego męża a nie jego rodzoną córką wcale się nie zdziwię jak finał tej historii kiedyś będzie taki beata umrze na raka, a jej mąż wróci do pierwszej żony, twój przykład beata dodał mi pewności, że trzeba mieć tyle dzieci ile jest się w stanie utrzymać i wykształcić, bo potem są takie historie wcześniej czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesusmaria
no i wlasnie twoi rodzice mieli chyba o jedno za duzo :-) nie wazne. Pytasz czy bedzie 100? bedzie penie 200 a Ty i tak bedziesz czytac i sledzic watek - widocznie tak robisz bo widze ze jestes zorientowana/y ze nie studiowalam. Rozbawiles/as mnie. Przynajmniej optymistyczny aspekt tak smutnego wieczoru po przegranej z Czechami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Stara dupa czy nie stara jeśli beata mówi o uczciwości to po prostu kłamie,sama napisała że na dzieci dostawała do 21 lat.Nie było ich stać na studia nawet z alimentami więc oboje wyszli z domu i teraz mamusi nie pomagają,chyba za święta nie była.Albo się jest uczciwym zawsze albo się tylko pierdoli o uczciwości.Sama napisała że jak zaczęli się spotykać facet nie był po rozwodzie potem kity wciskała atakując innych że był po rozwodzie.Pisze o jakiś zasiłkach z opieki dziewczyny jest śmieszna mówiąc o ponad 1000zł z uczelni 480 z bezrobocia i dopisuje jeszcze z opieki.Dobrze wiedzą wszyscy że żeby z opieki coś dostać to musi mieć mniej niż minimum socjalne. Upiększa prawdę by jej przytakiwać.Jeżeli sąd zwrócił uwagę na jakąś kwotę która mogła w części trafić do córki to nie była to jakaś groszowa suma.Dlaczego jeśli ojciec mógł córce pomóc w starcie tego nie zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... mnie też to rozwala i układanie scenariuszy... typu - Beata umrze, a mąż wróci do byłej żony!!! - tak tak i da jej upragnione przez nią dzieci Beaty, odchowane i czekające tylko, żeby zmienić mamę z jednej Beaty na drugą, bo paradoksem jest też fakt, że pierwsza była mojego męża ma na imię Beata i druga Beata - czyli ja, więc dużo by się nie zmieniło, w zasadzie nie trzeba było by dzieciom moim w metrykach za dużo zmieniać, a i pranie mózgu zrobić, że teraz będą miały inną trochę mamusię, ale też Beatę, a Beata ta pierwsza tak bardzo za każdym razem wytyka mi moje dzieci - bo sama niezdolna była do wydania na ten świat więcej dzieci niż ma, gdyż reszta podzieliła smutny los dzieci nienarodzonych a spuszczonych w kalanlizacji!!! ... wasza choroba psychiczna, a szczególnie choroba psychiczna autorki tego scenariusza mnie powala!!! ... ale Beata jeszcze żyje i jak dotąd będziecie zmuszone jeszcze zaczekać, i liczyć się ze mną, bo zapewne hienami cmentarnymi jesteście w 100 % i kalkulujecie ile to by wam po Beaty zejściu z tego świata dóbr materialnych zostało, a dzieci to można jeszcze czasami do domu dziecka oddać!!! chore histeryczki, niech cała Polska przeczyta wasze wypociny i się dokładnie przyjrzy takim czarownicom jak wy; ... ja dokładnie o tym wiem, czerpię z doświadczenia nie tylko swojego ale też i cudzego i w pełni zdaję sobie sprawę z waszych roszczeń, gdyż znam każdą z was dokładnie - musicie tylko wiedzieć, że po mojej śmierci, jeżeli takowa przed waszym zejściem nastąpi - bo nikt z was nie ma zagwarantowane, że ja zejdę pierwsza - nie znasz dnia ani godziny - to uwierz mi ja na taką ewentualność jestem przygotowana i zabezpieczona, zarówno moje dzieci, a także mój dom nie przejdą w ręce takich hien jak wy, gdyż Beata nie na próżno ma dwoje dorosłych i odpowiedzialnych dzieci, które nie pozwolą na takie chore sytuacje w razie jakiejkolwiek ewentualności - nie ma takiej opcji!!! Więc nie pisz więcej takich chorych scenariuszy, bo jesteś chorą osobą i idź się lecz jedna z drugą oraz trzecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Tak tak beata ma dwoje dorosłych i odpowiedzialnych dzieci,które w chorobie ją olały,nie pomogą matce ani finansowo ani w opiece przy babci.Mnie zastanawia natomiast coś innego beata ty wiedząc tyle o nowotworze robisz wszystko by odsunąć pasierbicę od ojca,powinnaś wiedzieć że kiedyś może być potrzebna twoim dzieciom bo mają jednego ojca. W życiu jak wiesz rak nie oszczędza nikogo i nikomu go nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesusmaria no i wlasnie twoi rodzice mieli chyba o jedno za duzo nie wazne. Pytasz czy bedzie 100? bedzie penie 200 a Ty i tak bedziesz czytac i sledzic watek - widocznie tak robisz bo widze ze jestes zorientowana/y ze nie studiowalam. Rozbawiles/as mnie. Przynajmniej optymistyczny aspekt tak smutnego wieczoru po przegranej z Czechami ... a Ciebie proszę o większy uśmiech:D jesteś nie tyle OK co super, i nie przejmuj się, że taka roszczeniowa histeryczka zarzuca Ci brak studiów, gdyż ja uważam, a zapewne nie tylko ja, że ta histeryczka nawet jeśli skończy jakiekolwiek studia to i tak tych studiów nie będzie u niej widać, bo zmanierowaną jest i skończoną, zarozumiałą czarownicą, a Ty dziewczyno masz KLASĘ i to widać, i nikt nie może Tobie zarzucić brak wyższego wykształcenia!! Jesteś młoda i wszystko przed Tobą, jak zechcesz będziesz bardziej nad tą histeryczką niż Ci się wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×