Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość do wypowiedz powyżej
ciebie to nikt nie rozszyfruje-niby go nie powinieneś mieć ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesusmaria
Beata, troche czytalam watek ale nie jestem w stanie nadrobic calego. zastanawia mnie jedna sprawa. skoro corka meza mieszka z konkubentem to dlaczego sie nie pobiora???? Sad o tym wie ze ona mieszka z konkubentem??? i podobalo mi sie twoje stwierdzenie co do dzieci pelnoletnich chetnych do seksu zabaw itd a nie do pracy pobierajacych pieniadze od rodzicow w wysokosci ok 700 zl. Mowa o pelnych rodzinach. Ja chcialam pojsc na studia jestem z pelnej rodziny i nie poszlam bo pieniedzy rodzice nie mieli a dzieci z rozbitych rodzin MUSZA STUDIOWAC I OJCA MUSI STAC NA NAUKE ehh troche zakrecilam bo szybko pisze i spiesze sie do dzieci bo sie obudzily pozdrawiam i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja ciotka mowila
kiedy głowa js bolała ,ze mozg ja boli .Smialismy sie z niej . A teraz juz wiem mozg boli i i kurczy sie i nie ma go wcale . Ty baata i freelemon i zniercierpliwony stworzcie sobie jeden mozg,Jak wyrabac ,jak nie zapłacxic dzieciom z porzednich zwiazkow .Zróbcie sobie marsz pod sejm .I krzyczcie głosno Nie zapłacimy nie damy dzieciom ,byłych zon pluc nam w twarz .Nie kohamy bylych zon ,nie kochamy naszych dzieci .Niech zyja nowe dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Hurrrraaaa!!!! jak to moja ciocia mówiła, na pochybel wariatkom. Ode mnie histeryczkom!!!!!!.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesusmaria Beata, troche czytalam watek ale nie jestem w stanie nadrobic calego. zastanawia mnie jedna sprawa. skoro corka meza mieszka z konkubentem to dlaczego sie nie pobiora???? Sad o tym wie ze ona mieszka z konkubentem??? i podobalo mi sie twoje stwierdzenie co do dzieci pelnoletnich chetnych do seksu zabaw itd a nie do pracy pobierajacych pieniadze od rodzicow w wysokosci ok 700 zl. Mowa o pelnych rodzinach. Ja chcialam pojsc na studia jestem z pelnej rodziny i nie poszlam bo pieniedzy rodzice nie mieli a dzieci z rozbitych rodzin MUSZA STUDIOWAC I OJCA MUSI STAC NA NAUKE ehh troche zakrecilam bo szybko pisze i spiesze sie do dzieci bo sie obudzily pozdrawiam i trzymam kciuki!!! ... dlaczego się nie pobiorą z konkubentem? hm dobre pytanie? nikt go nie zadał wcześniej? tak na prawdę to nie znam odpowiedzi... dlaczego? ona i on zeznali w sądzie, że są w związku przyjacielskim, mają dziecko, razem śpią w jednym łóżku, razem siadają do stołu, a związek nazywają przyjacielskim, zresztą niech oni nazywają swój związek jak chcą, ale niech ona nie okłamuje i nie udaje świętej. Z tego co mi wiadomo, to prawdopodobnie nic nie stało i stoi im na przeszkodzie, a może jednak jest jakaś przeszkoda, przyczyna, że tego nie robią? może on, tak do końca nie ma rozwodu, albo ma a nie bierze z nią ślubu, gdyż ona wówczas straciłaby absolutnie prawo do alimentów, a on wziąłby na siebie cały obowiązek utrzymanie nie tylko ich dziecka, ale także i jej jako żony!!! Nie wiem? A tak jest panienką, singlem z dzieckiem... może tak na prawdę nie ma zamiaru z nim być, tylko jest przejściowo... a potem pojedzie po nim, jak jej mamusia po jej ojcu, gdyż jest roszczeniowa i zapewne będzie, ma to we krwi. I widzisz, jak to jest w pełnych rodzinach ... i każdy kto jest z pełnej rodziny uważa to za naturalne, tylko roszczeniowe pasożyty żyją w przekonaniu, że im tylko się na leży... Ja Ciebie też pozdrawiam i dziękuję za wpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cztałaś wszystkiego
jesusmaria Beata, troche czytalam watek ale nie jestem w stanie nadrobic calego. zastanawia mnie jedna sprawa. skoro corka meza mieszka z konkubentem to dlaczego sie nie pobiora???? Sad o tym wie ze ona mieszka z konkubentem??? i podobalo mi sie twoje stwierdzenie co do dzieci pelnoletnich chetnych do seksu zabaw itd a nie do pracy pobierajacych pieniadze od rodzicow w wysokosci ok 700 zl. Mowa o pelnych rodzinach. Ja chcialam pojsc na studia jestem z pelnej rodziny i nie poszlam bo pieniedzy rodzice nie mieli a dzieci z rozbitych rodzin MUSZA STUDIOWAC I OJCA MUSI STAC NA NAUKE ehh troche zakrecilam bo szybko pisze i spiesze sie do dzieci bo sie obudzily pozdrawiam i trzymam kciuki!!! Masz błędne rozumowanie-gdyby ten ojciec miał niskie dochody, to żaden sad nie zasądziłby na rzecz córki alimentów w kwocie 700 zł. Beaty mąz miał spore dochody (jest wojskowym) stąd te wysokie alimenty. Gdyby twoi rodzice mieli wysokie dochody też byś mogła studiować prawda? Zresztą nie rozumiem twojej postawy-chciałaś studiować mogłaś wziąć kredyt studencki,skończyłabyś studia,podjęłabyś prace i mogłabyś go spokojnie spłacać. Dziwisz się,że dziecko swojego ojca,mające 23 lata "uprawia" sex? A nie dziwi cię,że dziecko w wieku 16 lat tez uprawia sex? Przecież ono się tez uczy. Pytasz dlaczego córka męża mieszka z konkubentem.Zastanawiasz się dlaczego nie bierze slubu. A dlaczego nie zapytasz beaty o to samo? Beata też zyła z konkubentem,też pobierała zasiłki od państwa bo jej mąż ja zostawił i nie płacił na ich wspólne dzieci. Dlaczego tak bardzo się interesujesz życiem córki jej męża a nie życiem samej autorki tematu które jest niemalże identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cztałaś wszystkiego jesusmaria Beata, troche czytalam watek ale nie jestem w stanie nadrobic calego. zastanawia mnie jedna sprawa. skoro corka meza mieszka z konkubentem to dlaczego sie nie pobiora???? Sad o tym wie ze ona mieszka z konkubentem??? i podobalo mi sie twoje stwierdzenie co do dzieci pelnoletnich chetnych do seksu zabaw itd a nie do pracy pobierajacych pieniadze od rodzicow w wysokosci ok 700 zl. Mowa o pelnych rodzinach. Ja chcialam pojsc na studia jestem z pelnej rodziny i nie poszlam bo pieniedzy rodzice nie mieli a dzieci z rozbitych rodzin MUSZA STUDIOWAC I OJCA MUSI STAC NA NAUKE ehh troche zakrecilam bo szybko pisze i spiesze sie do dzieci bo sie obudzily pozdrawiam i trzymam kciuki!!! Masz błędne rozumowanie-gdyby ten ojciec miał niskie dochody, to żaden sad nie zasądziłby na rzecz córki alimentów w kwocie 700 zł. Beaty mąz miał spore dochody (jest wojskowym) stąd te wysokie alimenty. Gdyby twoi rodzice mieli wysokie dochody też byś mogła studiować prawda? Zresztą nie rozumiem twojej postawy-chciałaś studiować mogłaś wziąć kredyt studencki,skończyłabyś studia,podjęłabyś prace i mogłabyś go spokojnie spłacać. Dziwisz się,że dziecko swojego ojca,mające 23 lata "uprawia" sex? A nie dziwi cię,że dziecko w wieku 16 lat tez uprawia sex? Przecież ono się tez uczy. Pytasz dlaczego córka męża mieszka z konkubentem.Zastanawiasz się dlaczego nie bierze slubu. A dlaczego nie zapytasz beaty o to samo? Beata też zyła z konkubentem,też pobierała zasiłki od państwa bo jej mąż ja zostawił i nie płacił na ich wspólne dzieci. Dlaczego tak bardzo się interesujesz życiem córki jej męża a nie życiem samej autorki tematu które jest niemalże identyczne. ... halo, halo - to ty się zapędziłaś, ty nie czytałaś wszystkiego, bo nie musisz opowiadasz to co tobie wygodne!!! Moje życie nie jest idealne z życiem pasierbicy:D chciałabyś? niestety za późno!! ... Natomiast, autorka tematu czyli ja i pasierbica mamy jedną wspólną kwestię ... gdyż ja poślubiłam rozwodnika z obciążeniem alimentacyjnym jej ojca, a pasierbica wpierwiastkowała się w związek małżeński, gdzie w tle jest 10-letnia dziewczynka i zapewne też będzie roszczeniowa i pokaże córce mojego męża, gdzie raki zimują oj pokaże, zaczekamy, zobaczymy. To cała analogia - nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beata
... dlaczego się nie pobiorą z konkubentem? hm dobre pytanie? nikt go nie zadał wcześniej? tak na prawdę to nie znam odpowiedzi... dlaczego? ona i on zeznali w sądzie, że są w związku przyjacielskim, mają dziecko, razem śpią w jednym łóżku, razem siadają do stołu, a związek nazywają przyjacielskim, zresztą niech oni nazywają swój związek jak chcą, ale niech ona nie okłamuje i nie udaje świętej. Z tego co mi wiadomo, to prawdopodobnie nic nie stało i stoi im na przeszkodzie, a może jednak jest jakaś przeszkoda, przyczyna, że tego nie robią? może on, tak do końca nie ma rozwodu, albo ma a nie bierze z nią ślubu, gdyż ona wówczas straciłaby absolutnie prawo do alimentów, a on wziąłby na siebie cały obowiązek utrzymanie nie tylko ich dziecka, ale także i jej jako żony!!! Nie wiem? A tak jest panienką, singlem z dzieckiem... może tak na prawdę nie ma zamiaru z nim być, tylko jest przejściowo... a potem pojedzie po nim, jak jej mamusia po jej ojcu, gdyż jest roszczeniowa i zapewne będzie, ma to we krwi. I widzisz, jak to jest w pełnych rodzinach ... i każdy kto jest z pełnej rodziny uważa to za naturalne, tylko roszczeniowe pasożyty żyją w przekonaniu, że im tylko się na leży... Ja Ciebie też pozdrawiam i dziękuję za wpis A dlaczego sobie na forum nie zadałaś tego samego pytania? Dlaczego ty kiedy zostałaś z 2 dzieci żyłaś w konkubinacie ze swoim obecnym mężem i okłamywałaś i udawałaś świętą składając kłamliwe oświadczenia ? Po co to robiłaś? Czy nie po to by wyciągnąć od państwa zasiłki i alimenty? Jakoś o wszystkim zapominasz i wytykasz innym błędy które akurat tobie obce nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beata
... Natomiast, autorka tematu czyli ja i pasierbica mamy jedną wspólną kwestię ... gdyż ja poślubiłam rozwodnika z obciążeniem alimentacyjnym jej ojca, a pasierbica wpierwiastkowała się w związek małżeński, gdzie w tle jest 10-letnia dziewczynka i zapewne też będzie roszczeniowa i pokaże córce mojego męża, gdzie raki zimują oj pokaże, zaczekamy, zobaczymy. To cała analogia - nic więcej. To poszukaj sobie twojego wpisu kiedy napisałaś,że zostawił swojej zonie wszystko i zamieszkał z toba nie mając rozwodu. Rozwód otrzymał jak juz był z tobą. W twoim życiu tez było 10 letnie dziecko w tle!! Ty nie martw sie o cudze dzieci-zajmij sie swoimi bo kiedy ty tu siedzisz one twojej opieki nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beata ... dlaczego się nie pobiorą z konkubentem? hm dobre pytanie? nikt go nie zadał wcześniej? tak na prawdę to nie znam odpowiedzi... dlaczego? ona i on zeznali w sądzie, że są w związku przyjacielskim, mają dziecko, razem śpią w jednym łóżku, razem siadają do stołu, a związek nazywają przyjacielskim, zresztą niech oni nazywają swój związek jak chcą, ale niech ona nie okłamuje i nie udaje świętej. Z tego co mi wiadomo, to prawdopodobnie nic nie stało i stoi im na przeszkodzie, a może jednak jest jakaś przeszkoda, przyczyna, że tego nie robią? może on, tak do końca nie ma rozwodu, albo ma a nie bierze z nią ślubu, gdyż ona wówczas straciłaby absolutnie prawo do alimentów, a on wziąłby na siebie cały obowiązek utrzymanie nie tylko ich dziecka, ale także i jej jako żony!!! Nie wiem? A tak jest panienką, singlem z dzieckiem... może tak na prawdę nie ma zamiaru z nim być, tylko jest przejściowo... a potem pojedzie po nim, jak jej mamusia po jej ojcu, gdyż jest roszczeniowa i zapewne będzie, ma to we krwi. I widzisz, jak to jest w pełnych rodzinach ... i każdy kto jest z pełnej rodziny uważa to za naturalne, tylko roszczeniowe pasożyty żyją w przekonaniu, że im tylko się na leży... Ja Ciebie też pozdrawiam i dziękuję za wpis A dlaczego sobie na forum nie zadałaś tego samego pytania? Dlaczego ty kiedy zostałaś z 2 dzieci żyłaś w konkubinacie ze swoim obecnym mężem i okłamywałaś i udawałaś świętą składając kłamliwe oświadczenia ? Po co to robiłaś? Czy nie po to by wyciągnąć od państwa zasiłki i alimenty? Jakoś o wszystkim zapominasz i wytykasz innym błędy które akurat tobie obce nie są. ... ja już pisałam dlaczego? a ty co? chcesz teraz się wybielić? bo ktoś zadał to pytanie? ja i mój mąż dążyliśmy do zalegalizowania naszego związku, ale człowiek jak jest po przejściach takich, jak ja i z przeszłością taką jak mój mąż to dmucha na zimne... ale co stoi mojej pasierbicy na przeszkodzie wziąć ślub z jej partnerem, tym bardziej, że mają dzieciątko!!?? Chyba tylko to, że jest nadal roszczeniowa... i uważa, że jak żyje na kocią łapę to jest pod ochronką, a tak po prostu nie jest, bo oszukuje... zaczęła swoją dorosłość od doopowatej strony i nie bierze odpowiedzialności za dziecko, ale widać tak jej wygodnie i zapewne nie zamierza się na stałe wiązać z ojcem jej dziecka, gdyby tak było to zachowałaby się godnie jak przystało na dorosłą osobę, matkę i w konsekwencji żonę, ale jest gówniarą, która dojrzała tylko do seksu a nie do jakiejkolwiek odpowiedzialności i proszę mnie nie porównywać z nią, bo nie ma porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beata ... Natomiast, autorka tematu czyli ja i pasierbica mamy jedną wspólną kwestię ... gdyż ja poślubiłam rozwodnika z obciążeniem alimentacyjnym jej ojca, a pasierbica wpierwiastkowała się w związek małżeński, gdzie w tle jest 10-letnia dziewczynka i zapewne też będzie roszczeniowa i pokaże córce mojego męża, gdzie raki zimują oj pokaże, zaczekamy, zobaczymy. To cała analogia - nic więcej. To poszukaj sobie twojego wpisu kiedy napisałaś,że zostawił swojej zonie wszystko i zamieszkał z toba nie mając rozwodu. Rozwód otrzymał jak juz był z tobą. W twoim życiu tez było 10 letnie dziecko w tle!! Ty nie martw sie o cudze dzieci-zajmij sie swoimi bo kiedy ty tu siedzisz one twojej opieki nie mają. ... to chyba ty masz problemy z pamięcią??? Albo nie doczytałaś?? Gdyż mój mąż zamieszkał ze mną po rozwodzie. ... Mój mąż swoją byłą żonę nazywa oszustką matrymonialną. Po rozpadzie swojego małżeństwa myślał, że wszystkie kobiety są takie jak ona... roszczeniowe oszustki. ... W moim życiu było 11-letnie - prawie 12-letnie dziecko w tle!! Ja się nie martwię o cudze dzieci, gdyż te dzieci odpłacą swoim rodzicom i pasierbicy pięknem za nadobne... to jest tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pojebało cię A co ciebie k**wa obchodzi d**a pasierbicy?!! Martwisz sie o jej nazwisko,opinię czy o co?Co to ona pierwsza nie ma ślubu mając dziecko? Troskliwa macocha się znalazła!! ... no a o tobie to cóż można powiedzieć, twoje wyrażenia mówią same za siebie!! Mnie dupa pasierbicy nic nie obchodzi, jej dupa i jej smród, a widać po wpisie, że w gębie ma też tak jak w dupie - nic dodać nic ująć. To, że ona nie ma ślubu mając dziecko mnie też nie obchodzi!!! Ale obchodzić będzie to jej syna, jak urośnie to jej sprawiedliwość wymierzy! Ana co ty liczysz? Dostanie jeszcze za swoje!! A jak odziedziczył geny po mamusi to jest pewne, że mamusi odda to co mu dała!! Tak jak napisałam wcześniej, to jest tylko kwestia czasu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pojebało cię A co ciebie k**wa obchodzi d**a pasierbicy?!! Martwisz sie o jej nazwisko,opinię czy o co?Co to ona pierwsza nie ma ślubu mając dziecko? Troskliwa macocha się znalazła!! ...a nazwisko to ona nosi ojca, i tym nazwiskiem sobie dupę wyciera, więc jeszcze dostanie za to wycieranie ... od ojca - to też kwestia czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co to wszystko
to nie ty opisujesz swoją rodzinę tutaj? po co jest założony ten temat? mamy ci współczuć? oczekujesz wsparcia, pocieszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Ostatnie od ojca czy od ciebie??Bo ojciec to wojskowy i emeryturkę będzie miał taką że nikt mu alimentów nie przyzna,natomiast ty ze swoją to faktycznie musiała byś po alimenty od pasierbicy sięgać. Tylko zapomnij bo nie ty przyczyniasz się do jej utrzymywania a wręcz przeciwnie. Więc się kobieto nie odgrażaj tylko za robotę i zarabianie na dzieci które spłodziliście się zabierz bo energii masz od groma.Pracować możesz głową jak taka mądrala jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma do żucia
ale jest gówniarą, która dojrzała tylko do seksu a nie do jakiejkolwiek odpowiedzialności i proszę mnie nie porównywać z nią, bo nie ma porównania. A ty beata ile miałas lat jak zostałaś matką? Z obliczeń wynika,że najpierw miałas dzieci a pózniej poszłas do pracy.Uważasz to za odpowiedzialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingggaa
Czy to nie ty Beato pisałas o zmianie nazwiska przez swoja pasierbice pod namową jej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyna histeryczka
jest tu autorka .Powiedzialas męzowi to o czym zniercierpliwek pisze ? Wysmiał cie ? Rób tak dalej .Udzielaj sie ,słuchaj nawiedzonych . Droga prosta ,ze maz uzna cie za chora lle nie na raka ,a na głwe ( nie ,nie zycze ci tego ). Czzerwiec ,druga istancja . Udowodni Twój mąż ,ze corce nie naleza sie alimenty . Jezeli nie to nie pisz ,ze sedzia drugiej instancji tez złym okiem na was spojrzał . Bo powinien miec i trzecie oko . Specjalne dla ciebie . Jezdzisz rowno po wszystkich ,obrazajac bez powodu . W pierwszych postach polecilam ci bloga chustki .W ostatnich postach wszyscy rechocz ze smiechu i chustka tez .Jest chora ale nie zionie ninawiscia .Ma dystans do ludzi i do siebie . Tego ci życze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
to ten watek jeszcze istnieje?? :D Beata jeszcze nie padła od nadmiaru jadu jakim pluje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokochaj siebie
i prosze nie mow ,ze nie moge dawac ci rad .Widze ze masz problemy .Pokochaj siebie ,taka jaka jestes .Nie jestes szczesliwa ,bo nie mozna byc szczesliwym na swoj sposob Szczesliwym mozna byc tylko na jeden sposob ,w zwiazku ,bez zwiazku .Szczescie nie polega na byciu z kims .Szczescie polega na pogodzeniu z soba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesusmaria
sa panstwa na swiecie gdzie zwiazek kobiety z mezczyzna bez slubu - konkubinat jest rownoprawny ze zwiazkiem malzenskim i nie pytaja czy masz slub tylko czy partner mieszka z Toba. Jesli mieszka z Toba to tak jakby mezem byl i to uwazam za stosowne. Dlaczego maz beaty ma utrzymywac jakiegos konkubenta corki placac 700 zl alimentow?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj tylko czytaj
jesusmaria sa panstwa na swiecie gdzie zwiazek kobiety z mezczyzna bez slubu - konkubinat jest rownoprawny ze zwiazkiem malzenskim i nie pytaja czy masz slub tylko czy partner mieszka z Toba. Jesli mieszka z Toba to tak jakby mezem byl i to uwazam za stosowne. Dlaczego maz beaty ma utrzymywac jakiegos konkubenta corki placac 700 zl alimentow????? mąż Beaty ma córkę wobec której ma zobowiązania-ma sądownie zasądzone alimenty na swoja własna córkę która studiuje. Sąd odrzucił wniosek męża beaty o zaprzestanie alimentacji bo uznał,że corka jeszcze sie nie usamodzielniła się,wychowuje dziecko i jak najbardziej alimenty sie jej należą. Nie znasz całej prawdy i nikt tu jej nie zna więc wydawanie opinii o córce czy tez krytyka sadu jest nieuczciwe. Partner córki podobno ma swoja firme więc na niego pieniadze nie ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest świezy
jest wyrok sądowy sprzed kilkunastu dni więc alimenty się należą, sąd zadecydował na korzyść pasierbicy beaty04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partner córki
to nie facet to dupa wołowa, czeka co miesiąc na alimenty od ojca swojej konkubiny, on cwaniak niezly darmowe ma roochanko a ta cipa mu jeszcze płaci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipna podpucha
partner córki to nie facet to d**a wołowa, czeka co miesiąc na alimenty od ojca swojej konkubiny, on cwaniak niezly darmowe ma roochanko a ta c*pa mu jeszcze płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
'''''''' lipna podpucha partner córki to nie facet to d**a wołowa, czeka co miesiąc na alimenty od ojca swojej konkubiny, on cwaniak niezly darmowe ma roochanko a ta c*pa mu jeszcze płaci """"" Bo wie ,że nie ma innego wyjścia. Kto inny by ją zechciał???? Najwyżej na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partner macochy
jest ta dupa wolowa .Tyle lat placił na dzieci beaty .Teraz Becia zakazala placic mu na własn a corke .I kto tu jest dupa wolowa ? Sorry ale jezeli to wojskowy był i to jeszcze brał udział w misjach to "to brón oze "nas od takich zołnierzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dp zzniecierpliwionego
Wysmiali cie na wieszjak.pl .Okreslili jako projekt ,psychopate .Radzili dobrze ,nie mieszaj normalnym ludziom w glowach ,nie wprowadzaj w bład .T utaj to samo robisz .Jezeli bawisz sie w ten sposob ludzmi to jestes psychopata i nalezy znalezc cie po ip i zglosic na policje .Jestes niebezpieczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" dp zzniecierpliwionego Wysmiali cie na wieszjak.pl .Okreslili jako projekt ,psychopate .Radzili dobrze ,nie mieszaj normalnym ludziom w glowach ,nie wprowadzaj w bład .T utaj to samo robisz .Jezeli bawisz sie w ten sposob ludzmi to jestes psychopata i nalezy znalezc cie po ip i zglosic na policje .Jestes niebezpieczny .""""" Obawiam się ,że Ty się nawet śmiać nie potrafisz...... chyba ,że to coś nazywasz śmiechem. Myślisz ,że zaklinając węża zmienisz prawo i rzeczywistość??? To jesteś w wielkim błędzie. Proponuję się najpierw po edukować a dopiero później przystąpić do dyskusji a nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto z sądu
Sam głosisz swoje prawo i sam w nie wierzysz.Nikt przy zdrowych zmysłach nie zastosuje tego "prawa" w obawie....przed prawem. Gdzie byś się nie pojawił z tym co głosisz, dostajesz odpowiedzi sprzeczne z twoja teorią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×