Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość Ulkiulki
A jaki związek miał twój konkubinat gdy brałaś alimenty na swoje dzieci nie żyliście wtedy jak mąż z żoną nie jedliście z jednego gara. A kaska szła państwo płaciło. A tu akurat z alimentami na nią co to ma wspólngo uczy się ma do nich prawo. A konkubent utrzymuje dziecko i dom. Ich sprawa jak żyją uczy się ojciec podzielił dzieci na lepsze i gorsze to odbiera coś czego prawo odbierać jej nie broni. Od niego nic innego nie ma i nie będzie pradwa beata ty na to nie pozwolisz. A jeszcze będziesz w przyszłości chciała by leniowi dołożyła przez ojca na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do p.Beaty.. Zabawię sie w zZniecierpliwionego i powiem tak:tu mówimy o prawie polskim!I o alimentach w Polsce,nie innym kraju,gdzie konkubinat jest na równi z małżeństwem. Tym ostanim wpisem pobiłaś dziś wszystkie swoje dotychczasowe wpisy! G..a i tramwaju jeszcze nie bylo!Twój poziom sięga dna,ale to nie mój kłopot. Bylyśmy pasożytami/histeryczkami/socjopatkami/psychicznymi/hienami/ roszczeniowymi/psychopatkami/chorymi/czarownicami/patologią /starą rurą/zmanierowanymi/psycholożkami,itd,ale..ale porównanie gó..a,tramwaju czy statku jeszcze nie było! "gratuluję"osobistej kultury dojrzałej kobiety-córki/matki/przyszywanej babci/siostry/żony/znajomej/przyjaciółki!chyba zacytowałam wszystkich ,których tu wspominałaś. Jak dobrze,że w moim otoczeniu nie ma osoby z tak zachwianą i nizerównoważoną psychiką! Pójdę już ,bo mozna by się nawet przez komputer zarazić tą nienawiscią/agresją/itp,itd. A Ty się nie zapluj,jak następnym razem będziesz tu pluć jadem na ludzi,których w ogóle nie znasz. Z Tobą nie da sie wymieniac poglądów/dyskutować. Dobranoc. ... ;D no i o to chodziło... proszę, zejdź z mojego tematu... nie twórz tutaj, bo to nie twój poziom... nie pisz... nie jesteś tutaj mile widziana... i nie opieraj się na Zniecierpliwionym, bo do pięt mu nie dorastasz! - gdyż personalizujesz jego wypowiedzi! ... nie masz o czym ze mną dyskutować i wymieniać poglądy, no to niestety musimy się pożegnać, bo tak na prawdę to ja nie piszę i nie prowokuję ciebie, tylko ty mnie wobec czego nie masz o czym ze mną rozmawiać... szukałaś partnera do dyskusji czy co? ... bzdury wypisujesz!!! swoje poglądy, niedorzeczności, dyrdymały i bzdury wyssane z palca zachowaj dla siebie, bo mnie one w niczym, ale to w niczym nie imponują - wręcz przeciwnie, drażnią mnie, gdyż nie masz wiedzy odnośnie alimentów, odnośnie konkubinatu w Polsce!!! i w ogóle nie masz żadnej wiedzy!!! więc nie produkuj się już tutaj więcej, bo nic nie wnosisz do tematu.... dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki ... a ciebie to trzeba za wszelką cenę ignorować, innej metody na ciebie nie ma - dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Tak tak niewygodną dla ciebie prawdę musisz ignorować,a ludzi myślących inaczej niż chcesz trzeba zrównać z ziemią zgnoić. Tak myślę inaczej niż ty bo z twojego mężusia taki tatuś jak z koziej dupy trąba o dziecku nie wie nic nie ma się czym chwalić. Bez powodu córka się na niego nie wypieła i przyjmij do wiadomości że tym powodem jesteś ziejąca nienawiścią ty. Tu akurat większość już to zauważyła i te socjopatki są znacznie mądrzejsze niż religijna beatka co sobie z diabłem ręce podać może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beata
Za to ty wnosisz do tematu aż za duzo.Wiemy juz wszystko o tobie,twoich dzieciach,córce twojego męża i jej matce która ma 51 lat,pracowała za granicą i była starsza od twojego męża.Jest cos co zachowałas tylko dla siebie? O alimentach na córke twojego męża wiemy ze nawet sąd pozanł sie na twoich kłamstwach i podtrzymał wyrok :). I na tym temat powinien się skończyc ale ty nadal będziesz jątrzyć i ubliżać. Bardzo to lubisz,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
Przejrzałam pobieżnie ten temat i miałam do czynienia z innymi twoimi wpisami. I powiem ci jedno - żal mi cię. A nawet bardziej - czuję do ciebie litość. Zgadza się, masz rację, córka twojego męża nie powinna brac tych pieniędzy, nawet nie chodzi o prawo, które jest po jej stronie, ale tak normalnie po ludzku. Tymczasem ty jesteś osobą, która wzbudza tak negatywne uczucia, ze trudno zrobić cos po prostu dla ciebie. Znalazłaś się w sytuacji, która u większości ludzi powoduje otrzeżwienie, że życie jest zbyt krótkie, aby je marnować. Tymczasem ty je marnujesz na pielęgnowanie w sobie nienawiści. W tej chwili między wami to jest walka na noże, nie o pieniądze, ale o to, kto będzie górą, czyja nienawiśc okaże się silniejsza. Możesz sobie tu krzyczeć, ze jesteś szczęśliwa, ze masz normalny dom i męża. Nikt, kto czyta twoje wypowiedzi, w to nie uwierzy. Zastanawiam się, jaka jesteś w domu. Czy potrafisz opanować swoją agresję, czy tak samo wyzywasz i obrażasz innych, gdy tylko ośmielą się mieć swoje zdanie. Żal mi twoich dzieci. Ich mama jest ciężko chora nie tylko fizycznie, ale równiez emocjonalnie. Twoja nienawiść zabija cię skuteczniej niż choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedwyn Przejrzałam pobieżnie ten temat i miałam do czynienia z innymi twoimi wpisami. I powiem ci jedno - żal mi cię. A nawet bardziej - czuję do ciebie litość. Zgadza się, masz rację, córka twojego męża nie powinna brac tych pieniędzy, nawet nie chodzi o prawo, które jest po jej stronie, ale tak normalnie po ludzku. Tymczasem ty jesteś osobą, która wzbudza tak negatywne uczucia, ze trudno zrobić cos po prostu dla ciebie. Znalazłaś się w sytuacji, która u większości ludzi powoduje otrzeżwienie, że życie jest zbyt krótkie, aby je marnować. Tymczasem ty je marnujesz na pielęgnowanie w sobie nienawiści. W tej chwili między wami to jest walka na noże, nie o pieniądze, ale o to, kto będzie górą, czyja nienawiśc okaże się silniejsza. Możesz sobie tu krzyczeć, ze jesteś szczęśliwa, ze masz normalny dom i męża. Nikt, kto czyta twoje wypowiedzi, w to nie uwierzy. Zastanawiam się, jaka jesteś w domu. Czy potrafisz opanować swoją agresję, czy tak samo wyzywasz i obrażasz innych, gdy tylko ośmielą się mieć swoje zdanie. Żal mi twoich dzieci. Ich mama jest ciężko chora nie tylko fizycznie, ale równiez emocjonalnie. Twoja nienawiść zabija cię skuteczniej niż choroba. ... ja też śledzę twoje wpisy na innych tematach... i jeden wniosek sam się nasuwa, z twoich wpisów, solidaryzujesz się ze wszystkimi samotnymi matkami nie ważne jakie są ważne, że tutaj płaczki pokazują jakie to one są samotne i jak trzeba kasę wyciągnąć od ojca lub byłego męża, zapewne też traktujesz tak swojego byłego jak bankomat, i to jest dla ciebie najważniejsze nienawidzisz alimenciarzy, jak to byłych mężów i nie mężów nazywa, nie ważna jest sytuacja byłego męża, a już najbardziej nieważna jest jego next żona i jego next dzieci - jesteś tak samo roszczeniowa jak inne i też m i cię żal i nie czuję do ciebie litości... i jak czegoś nie rozumiesz to proszę nie zabieraj głosu... i nie podejmuj więcej głosu, skoro nie potrafisz wnieść nic do tematu, bo temat nie jest o mnie, ale o alimentach na dorosłą, dzieciatą, która kończy szkołę z rocznym opóźnieniem, żyjącą w konkubinacie i nie ma dla niej usprawiedliwienia ani w sądzie ani nigdzie, i znajdą się jeszcze instytucje, kto jej roszczeniową postawę wybije z głowy, bo to nie jest tylko mój i mojego męża problem - to jest problem społeczny, bo takich córeczek i dzieci w wieku 23-lat jest dużo, bardzo dużo w Polsce!!! A wy chore mamuśki nadal chowajcie roszczeniowe biedne dzciaciaczki, takie "Januszki", bo wam dopiero później pokażą. Niech jedna z drugą poogląda program "SUROWI RODZICE" i zobaczy w tym programie samą siebie! Gratuluję!! Ponadto, twoje zdanie będzie twoim zdaniem i mnie to nie interesuje, natomiast interesuje mnie jedno, że pobieżnie przejrzałaś temat i jednoznacznie mnie oceniłaś nie znając mnie w ogóle, więc składam ci podwójne gratulacje w ocenie innych osób, bo ty to zapewne jesteś nawet z tych co po wyglądzie zewnętrzynym oceniają innych nawet nie zamieniając z nimi słowa. Nawet litości do ciebie nie czuję, tak bardzo jesteś mi obojętna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
haha, wiedziałam, ze coś takiego spłodzisz. Czuję dla ciebie litość - to ludzki odruch i nie mam na niego wpływu. Ty, oczywiście, nie czujesz nic do innych ludzi, bo w twoim sercu nie ma miejsca na nic prócz nienawiść. Owszem, solidaryzuję się z samotnymi matkami, bo sama nia jestem i wiem, jak często jest ciężko. Alimnety, najczęściej sa glodowe, o ie w ogóle są, ojcowie poświęcają swoim dzieciom nieco czasu z łaski na uciechę o ile w ogóle poświęcają. Nigdzie natomiast nie wypowiadałam się na temat drugich żon i dzieci z drugiego małżeństwa. Nie rozumiem natomiast twojej agresji odnośnie matek biorących alimnety, bo sama je brałas z kieszeni podatników. jak ktos słusznie już tu zauważył - filozofia Kalego w całej krasie. ja brałam aliemnty oszukują - to jest dobre. Inni biorą - to jest złe. Czy twoje dzieciaczki tez są roszczeniowymi Januszkami? Wszak też brałaś (kradłaś) pieniądze. A tak to działa - samotna matka za pieniądze hoduje roszczeniowe dzieci. Nie oceniam innych po wyglądzie, ciebie oceniam po twoich wpisach. Z resztą nie ja jedna, bo poza kilkoma osobami ludzi oceniaja cię negatywnie. Co do bycia roszczeniową, to rozczaruje cie - mój ex zarabia kwotę pięciocyfrową a płaci 500 zł alimentów, które w całości odkładam na konto, aby syn miał swoją kasę na start - wkład na mieszkanie, zagraniczne studia czy rozkręcenie własnego biznesu. Nie oceniaj innych według siebie - złej, zachłannej, przepojonej nienawiścią kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duomono
Na pierwszej stronie beata pisze " Sama kiedyś byłam samotną matką, wychowującą dwoje małoletnich dzieci, później poznałam jej ojca - rozwodzili się. Przez kilka lat żyliśmy bez ślubu (różnie ludzie mówili, o tym związku, ale ja po prostu bałam się kolejnej porażki). I jeszcze "moje dzieci otrzymywały alimenty od Państwa do 21 roku życia po 170 złotych na każde. Ukończyły 21 lat i alimenty skończyły się" Dorosłe 21 letnie dzieci otrzymywały alimenty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedwyn haha, wiedziałam, ze coś takiego spłodzisz. Czuję dla ciebie litość - to ludzki odruch i nie mam na niego wpływu. Ty, oczywiście, nie czujesz nic do innych ludzi, bo w twoim sercu nie ma miejsca na nic prócz nienawiść. Owszem, solidaryzuję się z samotnymi matkami, bo sama nia jestem i wiem, jak często jest ciężko. Alimnety, najczęściej sa glodowe, o ie w ogóle są, ojcowie poświęcają swoim dzieciom nieco czasu z łaski na uciechę o ile w ogóle poświęcają. Nigdzie natomiast nie wypowiadałam się na temat drugich żon i dzieci z drugiego małżeństwa. Nie rozumiem natomiast twojej agresji odnośnie matek biorących alimnety, bo sama je brałas z kieszeni podatników. jak ktos słusznie już tu zauważył - filozofia Kalego w całej krasie. ja brałam aliemnty oszukują - to jest dobre. Inni biorą - to jest złe. Czy twoje dzieciaczki tez są roszczeniowymi Januszkami? Wszak też brałaś (kradłaś) pieniądze. A tak to działa - samotna matka za pieniądze hoduje roszczeniowe dzieci. Nie oceniam innych po wyglądzie, ciebie oceniam po twoich wpisach. Z resztą nie ja jedna, bo poza kilkoma osobami ludzi oceniaja cię negatywnie. Co do bycia roszczeniową, to rozczaruje cie - mój ex zarabia kwotę pięciocyfrową a płaci 500 zł alimentów, które w całości odkładam na konto, aby syn miał swoją kasę na start - wkład na mieszkanie, zagraniczne studia czy rozkręcenie własnego biznesu. Nie oceniaj innych według siebie - złej, zachłannej, przepojonej nienawiścią kobiety. ... heheh a ty ty jesteś następna, i co z tego że oceniacie mnie negatywnie, ja o tym wiem... i tyle waszego co tutaj sobie poużywacie na mnie lub na innych, na tym forum, tylko dlatego, że ja i inni myślą nie inaczej, ale dobrze! poużywaj sobie na tym forum i ciekawe co jeszcze wymyślisz, druga ulkiulki. Gdzie indziej musicie cicho siedzieć, bo nic nie macie do powiedzenia! Mało tego nikt nawet nie chce was słuchać! Ja nie oceniam innych według siebie, tylko według takich roszczeniowych bab, jak ty! Mnie państwo, płaciło grosze na moje dzieci, więc byłam samotną matką w pełni tego słowa znaczeniu, pracowałam na 2 etatach, nie raz jak trzeba było to dorabiałam... i to skutecznie... żeby moje dzieci miały i żeby nie wychowywać Januszków i nie robiłam im wody z mózgu w kwestii ojca... bo jak dorosły same miały możliwość oceny... i nie wychowałam na Januszków, moje dzieci widzą, co trzeba robić przy chorej babci i wiedzą, że jak potrzeba, trzeba wziąć i zrobić i nie ma, że boli... i moje dzieci te małe i te duże mają taki wzór ode mnie, są i będą pomocne bo widzą i uczestniczą w tym... Dzieci trzeba wychowywać na swoim własnym przykładzie... i wówczas wymagać, a nie olać dzieciaka, jak wy to macie w zwyczaju samotne mamuśki robić, a dużo krzyczeć na forum i w sądzie jakie to biedne jesteście, tylko zapomniałyście o pewnej ważnej zasadzie, że jeżeli już zdecydowałaś się na dziecko, to z całym tego w pełnym znaczeniu balastem i odpowiedzialnością, a większość z was nie dorosła do bycia matkami i dlatego jest tyle nieszczęśliwych dzieci, które wy uszczęśliwiacie na siłę tatusiowym portfelem w dużej mierze z korzyścią dla was samych, bo o to tutaj chodzi... i takie jak ja trzeba zakrzyczeń bo robię wam antyreklamę, bo jakże taka Beata kiedyś sama brała!! Otóż Beata nie brała i nie bierze!!! A to co wzięła zostało oddane, co do grosza!!! Daleko wam do mnie, dlatego wasze zachowanie jest tak bardzo irracjonalne, którego nie można ani potwierdzić, ani się do niego przychylić. Przykro mi, mam taki swój własny pogląd i go nie zmienię, tym bardziej go nie zmienię, gdyż widzę jasno co tutaj... i nie tylko tutaj się dzieje, w imię pieniądza dla dziecka. Chore mamuśki! Trzeba było żyć z ojcem dziecka bo w końcu słubowałyście w większości przypadków na dobre i na złe, ale wy miałyście tylko jedno oczekiwanie ma być dobrze, a jak nie jest dobrze to żegnam i fora ze dwora tatusiu, ty jesteś mi nie potrzebny ale potrzebne mi będą twoje pieniążki i jeszcze ja ci pokażę!! I proszę mnie nie pouczać, bo za stara jestem, i nie dam się zwieść pozorom i udawaniem takim jak ty panienkom!! Bo są matki też i z prawdziwego zdarzenia, mądre !!! A ty jesteś roszczeniowa i nie mamy o czym rozmawiać... I już raz ci napisałam, proszę zejdź z mojego tematu, bo mnie twoja histeria jest w tym momencie, najmniej potrzebna co za wszelką cenę chce się kłócić - to się kłóć przede wszystkim sama ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beaty
ej pismaku!! co ty!! scenariusz piszesz czy bajki opowiadasz?! przestań tworzyć i wymyślać! mowa ma byc o alimentach na dorosła córke twojego męża a nie o naszych dzieciach,których nie widziałaś,o których nikt tu nie wspomniał ani jednym słowem!! ty aby odwrócić kota ogonem piszesz o czymś czego nie znasz i nie będziesz znała. klepiesz trzy po trzy byleby tylko zamotać. nie wiesz jakie ma kazda z nas podejście do swoich dzieci,nie wiesz czy któras z nas bierze alimenty,nie wiesz czy w ogóle nasze dzieci o tym wiedzą a juz układasz tragiczny w skutkach życiorys naszych dzieci!! skup sie na sobie!! na swoich problemach!! na swoich dzieciach i na swoim małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beaty ej pismaku!! co ty!! scenariusz piszesz czy bajki opowiadasz?! przestań tworzyć i wymyślać! mowa ma byc o alimentach na dorosła córke twojego męża a nie o naszych dzieciach,których nie widziałaś,o których nikt tu nie wspomniał ani jednym słowem!! ty aby odwrócić kota ogonem piszesz o czymś czego nie znasz i nie będziesz znała. klepiesz trzy po trzy byleby tylko zamotać. nie wiesz jakie ma kazda z nas podejście do swoich dzieci,nie wiesz czy któras z nas bierze alimenty,nie wiesz czy w ogóle nasze dzieci o tym wiedzą a juz układasz tragiczny w skutkach życiorys naszych dzieci!! skup sie na sobie!! na swoich problemach!! na swoich dzieciach i na swoim małżeństwie. ... uderz w stół a nożyce się odzywają... ja niczego nie tworzę i nie wymyślam, moje wnioski poparte są argumentami - tak jest! nie zauważyłaś tego, jakie dzieciaki wyrastają z rodzin rozbitych ? - roszczeniowe, samolubne Januszki, które nie zniżą się nawet, żeby papierek podnieść z chodnika, a które same ten papierek wyrzuciły jedząc np. loda!! O czym ty piszesz?? Sama jesteś taką mamusią i chcesz innych odwrócić uwagę od problemu! Są matki, które są bardzo wygodne, nie umieją prać - dzieci chodzą brudne do szkoły - dzieci są nie uczesane - nie przygotowane do szkoły, bo nie mają tego i tamtego... w domu taki dzieciak nie ma obiadu, nie ma własnego czystego kąta do spania, nie mówiąc już, że nie ma kąta do odrabiania lekcji, bo mamusia z koleżankami w pubie na piwie siedzi, a jak wraca z dzieciakiem ze szkoły to używa takiego słownictwa, że uszy więdną, później te dzieciaki zamiast mamusi to one siedzą w pubie, palą na ulicy papierochy, albo ćpają w ukryciu, a jak wychodzą na ulicę to dopiero się dzieje - więc proszę nie mów mi tutaj o biednych samotnych mamuśkach i nie obnażaj się swoją infantylnością!! Nie masz nic do wniesienia do tego tematu, to nie podejmuj go, gdyż widać, że sam temat cię przerasta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Do ZZniecierpliwionego - jak będziesz na forum, to proszę odezwij się do mnie... najlepiej byłoby, o ile istnieje taka możliwość, pogadania na priv. Pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beaty
ciebie trzeba zgłosić do reality show ha ha ha Mnie państwo, płaciło grosze na moje dzieci, więc byłam samotną matką w pełni tego słowa znaczeniu, pracowałam na 2 etatach, nie raz jak trzeba było to dorabiałam... i to skutecznie..-------------------------a ta malutka rencina to skąd sie wzieła? z ciężkiej pracy? moje dzieci widzą, co trzeba robić przy chorej babci i wiedzą, że jak potrzeba, trzeba wziąć i zrobić i nie ma, że boli...------------------a one nie sa u tatusia? nie chwaląc się moje dzieci tez wiedzą co maja robić,nie tylko wiedza ale i robią-to żaden wyczyn i sukces-są normalne Dzieci trzeba wychowywać na swoim własnym przykładzie------------------biedne te twoje dzieci,zaczna od dupy strony:dzieci,ślub,rozwód,zasiłki,szkoła,praca,życie na kocią łapę,dzieci,ślub a między tym stale wrzask i złosliwosci jeżeli już zdecydowałaś się na dziecko, to z całym tego w pełnym znaczeniu balastem i odpowiedzialnością----------------------świeta racja-bierzesz faceta z dzieckiem to go traktuj jak swoje własne i czuj sie za nie odpowiedzialna Otóż Beata nie brała i nie bierze!!!-blef!!! cyt: "moje dzieci otrzymywały alimenty od Państwa do 21 roku życia po 170 złotych na każde. Ukończyły 21 lat i alimenty skończyły się" A to co wzięła zostało oddane, co do grosza!!! --------troche sie pogubiłam. brała czy nie brała ale oddała i to co do grosza. komu oddałas? i co? w jaki sposób? . Chore mamuśki! Trzeba było żyć z ojcem dziecka bo w końcu słubowałyście w większości przypadków na dobre i na złe, ale wy miałyście tylko jedno oczekiwanie ma być dobrze, a jak nie jest dobrze to żegnam i fora ze dwora tatusiu, ty jesteś mi nie potrzebny ale potrzebne mi będą twoje pieniążki i jeszcze ja ci pokażę!!" ----------i kto to mówi? kobieta która sama nie potrafiła utrzymać męża przy sobie i byc z nim "na dobre i na złe" I już raz ci napisałam, proszę zejdź z mojego tematu, bo mnie twoja histeria jest w tym momencie, najmniej potrzebna co za wszelką cenę chce się kłócić - to się kłóć przede wszystkim sama ze sobą... -----------------co ty masz monopol na ten portal? bede wchodziła ile wlezie. i uwierz-chciałabym sie kłócic sama ze sobą ale ty mi nie pozwalasz. stale sie wtrącasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duomono
Czy to nie ty nie utrzymałas pierwszego męża przy sobie ? Czy to nie Twoje starsze dzieci wychowywały sie w rozbitej rodzinie ? cyt ciebie beato "nie zauważyłaś tego, jakie dzieciaki wyrastają z rodzin rozbitych ? - roszczeniowe, samolubne Januszki, które nie zniżą się nawet, żeby papierek podnieść z chodnika, a które same ten papierek wyrzuciły jedząc np. loda!! " i zostawie to bez komentarza . Ludzie na kafe umieja czytac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beaty ciebie trzeba zgłosić do reality show ha ha ha Mnie państwo, płaciło grosze na moje dzieci, więc byłam samotną matką w pełni tego słowa znaczeniu, pracowałam na 2 etatach, nie raz jak trzeba było to dorabiałam... i to skutecznie..-------------------------a ta malutka rencina to skąd sie wzieła? z ciężkiej pracy? moje dzieci widzą, co trzeba robić przy chorej babci i wiedzą, że jak potrzeba, trzeba wziąć i zrobić i nie ma, że boli...------------------a one nie sa u tatusia? nie chwaląc się moje dzieci tez wiedzą co maja robić,nie tylko wiedza ale i robią-to żaden wyczyn i sukces-są normalne Dzieci trzeba wychowywać na swoim własnym przykładzie------------------biedne te twoje dzieci,zaczna od d**y strony:dzieci,ślub,rozwód,zasiłki,szkoła,praca,życie na kocią łapę,dzieci,ślub a między tym stale wrzask i złosliwosci jeżeli już zdecydowałaś się na dziecko, to z całym tego w pełnym znaczeniu balastem i odpowiedzialnością----------------------świeta racja-bierzesz faceta z dzieckiem to go traktuj jak swoje własne i czuj sie za nie odpowiedzialna Otóż Beata nie brała i nie bierze!!!-blef!!! cyt: "moje dzieci otrzymywały alimenty od Państwa do 21 roku życia po 170 złotych na każde. Ukończyły 21 lat i alimenty skończyły się" A to co wzięła zostało oddane, co do grosza!!! --------troche sie pogubiłam. brała czy nie brała ale oddała i to co do grosza. komu oddałas? i co? w jaki sposób? . Chore mamuśki! Trzeba było żyć z ojcem dziecka bo w końcu słubowałyście w większości przypadków na dobre i na złe, ale wy miałyście tylko jedno oczekiwanie ma być dobrze, a jak nie jest dobrze to żegnam i fora ze dwora tatusiu, ty jesteś mi nie potrzebny ale potrzebne mi będą twoje pieniążki i jeszcze ja ci pokażę!!" ----------i kto to mówi? kobieta która sama nie potrafiła utrzymać męża przy sobie i byc z nim "na dobre i na złe" I już raz ci napisałam, proszę zejdź z mojego tematu, bo mnie twoja histeria jest w tym momencie, najmniej potrzebna co za wszelką cenę chce się kłócić - to się kłóć przede wszystkim sama ze sobą... -----------------co ty masz monopol na ten portal? bede wchodziła ile wlezie. i uwierz-chciałabym sie kłócic sama ze sobą ale ty mi nie pozwalasz. stale sie wtrącasz!!! ... no i co lepiej się poczułaś? jeżeli tak, no to widzisz w czym i z czym masz problem??!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beaty jeżeli już zdecydowałaś się na dziecko, to z całym tego w pełnym znaczeniu balastem i odpowiedzialnością----------------------świeta racja-bierzesz faceta z dzieckiem to go traktuj jak swoje własne i czuj sie za nie odpowiedzialna ... dokładnie tak, jeżeli jest to dziecko, to bierze się to dziecko przytula do siebie i kocha jak swoje własne, problem z tym, że to dziecko - które nazywasz dzieckiem nie ma nic wspólnego z dzieckiem i dzieckiem nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
:-) jest już uzasadnienie wyroku? będąc na miejscu tej dziewczyny też wolałabym zaprzestać kontaktu niż wysłuchiwać takie obelżywe zdania i groźby pod swoim adresem. szkoda zdrowia. nie tylko mi, ale i pewnie innym dziewczynom trudno jest uwierzyć, że jesteś inną osobą na co dzień. Jak ty musisz zachowywać się w domu?? Swoje "niskie" dochody przemilczałaś. :-) Każdy twój wpis zaprzecza sam sobie. Opiekujesz się matką bo dostałaś dom, nie wierzę że bys się nią zajęła bezinteresowanie gdyby nie darowizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beaty Otóż Beata nie brała i nie bierze!!!-blef!!! cyt: "moje dzieci otrzymywały alimenty od Państwa do 21 roku życia po 170 złotych na każde. Ukończyły 21 lat i alimenty skończyły się" ... do 21 roku życia to Państwo płaci na dzieciaki, które się uczą, więc jeżeli dzieciaki dalej się uczą to Państwa już to nie interesuje, albowiem jest przepis, który stanowi jednoznacznie do 21 lat!!! ... a chore histeryczki chcą, żeby płacić im do 25 roku życia, w innym przypadku do 26 roku życia, a w najlepszym przypadku do końca życia, bo przecież to dziecko całe życie będzie dzieckiem i nie ważne mamusiu, czy tatusiu skąd z renciny weźmiesz, ma być i koniec bo ja jestem twoim przecież dzieckiem - pamiętaj kij ma 2 końce - przyjdzie czas, że to twoje chore dziecko użyje też i 2 końca!!! a jeżeli nadal nie rozumiesz, co tutaj było wypisane na tych 66 stronach, to po prostu szkoda czasu dla ciebie - przykro mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
jak widać sąd był innego zdania trzymam kciuki żeby II instancja podtrzymała wyrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
zawiadamialiscie ją że nie macie pieniędzy na alimenty, ale jak mieliście większą gotówkę to już siedzieliście cicho czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Beaty
... no i co lepiej się poczułaś? jeżeli tak, no to widzisz w czym i z czym masz problem??!! Motasz się kobiecinko,motasz. Wena ciebie opuściła i brak jakichkolwiek rozsądnych i rzeczowych wypowiedzi i odpowiedzi. Ty już nie wzbudzasz litości ty wzbudzasz wstręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beaty . Chore mamuśki! Trzeba było żyć z ojcem dziecka bo w końcu słubowałyście w większości przypadków na dobre i na złe, ale wy miałyście tylko jedno oczekiwanie ma być dobrze, a jak nie jest dobrze to żegnam i fora ze dwora tatusiu, ty jesteś mi nie potrzebny ale potrzebne mi będą twoje pieniążki i jeszcze ja ci pokażę!!" ----------i kto to mówi? kobieta która sama nie potrafiła utrzymać męża przy sobie i byc z nim "na dobre i na złe" ... widzisz, tyle razy podejmowany był ten temat, a ty nie tyle z uporem maniaka, co z tępotą do potęgi entej piszesz to co tobie pasuje - MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE GDYBY MÓJ MĄŻ NIE WYJECHAŁ TO ZAPEWNE BYŁABYM Z NIM DO DZISIAJ!! GDYŻ NIE MIAŁAM W PLANACH ROZWODZIĆ SIĘ TYLKO MIAŁAM W PLANACH MIEĆ RODZINĘ, DLATEGO WZIĘŁAM ŚLUB I RODZIŁAM DZIECI - W TAKIEJ BOWIEM TO BYŁO KOLEJNOŚCI, A TY PISZESZ ZAPEWNE TAK JAK TO BYŁO W TWOIM PRZYPADKU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Beaty
beata04 do beaty jeżeli już zdecydowałaś się na dziecko, to z całym tego w pełnym znaczeniu balastem i odpowiedzialnością----------------------świeta racja-bierzesz faceta z dzieckiem to go traktuj jak swoje własne i czuj sie za nie odpowiedzialna ... dokładnie tak, jeżeli jest to dziecko, to bierze się to dziecko przytula do siebie i kocha jak swoje własne, problem z tym, że to dziecko - które nazywasz dzieckiem nie ma nic wspólnego z dzieckiem i dzieckiem nie jest Ale było!! To była dziewczynka bodajże 11 letnia!! Takim podejściem jak tu nam przedstawiasz zraziłaś ja i odepchnęłaś udowadniając na każdym kroku wyższość twoich dzieci nad nią. Masz co chciałaś. Teraz cierpi tylko twoja kieszeń bo do swojej świadomości nie dopuszczasz że było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
chyba ta kieszeń tak bardz nie cierpi, bardziej cierpi duma beaty04 że jak można pomóc dziecku i to obcemu skonczyć studia czy jakoś pomóc na stracie w dorosłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewnośćć jest już uzasadnienie wyroku? będąc na miejscu tej dziewczyny też wolałabym zaprzestać kontaktu niż wysłuchiwać takie obelżywe zdania i groźby pod swoim adresem. szkoda zdrowia. nie tylko mi, ale i pewnie innym dziewczynom trudno jest uwierzyć, że jesteś inną osobą na co dzień. Jak ty musisz zachowywać się w domu?? Swoje "niskie" dochody przemilczałaś. Każdy twój wpis zaprzecza sam sobie. Opiekujesz się matką bo dostałaś dom, nie wierzę że bys się nią zajęła bezinteresowanie gdyby nie darowizna. ... gdybym była w jej sytuacji to nie doprowadziłabym w życiu do tego... ale widocznie jej z tym dobrze... ona dobrze się z tym czuje... o czym świadczą też jej wybory życiowe... dla niej najważniejsze są pieniądze nic nadto i nic poza tym... ... a pobieranie przez nią alimentów jest nieetyczne i niezgodne z literą prawa, po prostu!!! , bo gdyby w Sądzie nie kłamała i nie grała swojej aktorskiej roli - to Sąd zapewne nie byłby taki do końca stronniczy - zobaczymy do będzie dalej!! Jak ja się zachowuję w domu?? A co chcesz mnie poznać w realu?? Mam ciebie zaprosić?? No to ok... podaj mi swój numer telefonu to się przekonasz, jaka jestem i jaka jest moja rodzina:) Moje dochody zna córka mojego mężą, więc niech ona się odnośnie naszych dochodów wypowie, być może będzie bardziej wiarygodna, bo mnie tutaj możesz zarzucić, że coś ukrywam... albo coś innego... Moją matką zajęłabym się nawet i obeszłoby się bez domu, bo ja moją mamę kocham miłością bezinteresowną i bezwarunkową... ale w zasadzie tak masz rację, robię to też dla siebie... dla moich zasług dla Boga... czynić trzeba dobro... a pouczać trzeba tych, którzy czynią zło. A ty jesteś z tych co robią tylko coś za coś? A nic od siebie dla kogoś... a tak na prawdę to dla siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Beaty
.. a chore histeryczki chcą, żeby płacić im do 25 roku życia, w innym przypadku do 26 roku życia, a w najlepszym przypadku do końca życia, bo przecież to dziecko całe życie będzie dzieckiem i nie ważne mamusiu, czy tatusiu skąd z renciny weźmiesz, ma być i koniec bo ja jestem twoim przecież dzieckiem - pamiętaj kij ma 2 końce - przyjdzie czas, że to twoje chore dziecko użyje też i 2 końca!!! a jeżeli nadal nie rozumiesz, co tutaj było wypisane na tych 66 stronach, to po prostu szkoda czasu dla ciebie - przykro mi Znowu tworzysz!! Skad tobie przyszło do głowy aby płacić dożywotnio!! Nie znasz prawa KRiO?!! Poczytaj a sie dowiesz. Córka twojego męża chce zdobyć wykształcenie, by móc podjąć lepszą pracę-studia nie trwają az tak długo. A co ty z tym chorym dzieckiem? Jakie dziecko? I to chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duomono Czy to nie ty nie utrzymałas pierwszego męża przy sobie ? Czy to nie Twoje starsze dzieci wychowywały sie w rozbitej rodzinie ? cyt ciebie beato "nie zauważyłaś tego, jakie dzieciaki wyrastają z rodzin rozbitych ? - roszczeniowe, samolubne Januszki, które nie zniżą się nawet, żeby papierek podnieść z chodnika, a które same ten papierek wyrzuciły jedząc np. loda!! " i zostawie to bez komentarza . Ludzie na kafe umieja czytac . ... no widzisz, moje dzieci pomimo, iż wychowywały się w rodzinie rozbitej to nie są roszczeniowe Januszki a dlaczego? - ano dlatego, że mają matkę, która nie zrobiła im prania mózgu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błahahaha
az ciezko w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewnośćć zawiadamialiscie ją że nie macie pieniędzy na alimenty, ale jak mieliście większą gotówkę to już siedzieliście cicho czy tak? ... zawiadomiliśmy ją, bo myśleliśmy, że jest człowiekiem, ale pomyliliśmy się oboje, mnie to nawet nie zdziwiło ale boli to jej ojca, bo myślał, że ma córkę ale okazało się, że ma tylko córkę na papierze, w zleceniach stałych ... ... a jak mieliśmy większą gotówkę, to budowaliśmy dom... tak zwane gniazdo, które budują nawet ptaki i nikt się temu nie dziwi??? ale widać dom w oczy kole i to bardzo i myślę, że tutaj córka się zachowała nie tyle co córka na papierze, ale także jak tubylec, bo nic nie rozumie... i widzi tylko cały czas swój czubek nosa... ciekawa jestem, na jakiego człowieka ona swojego syna wychowa?? on jej odda to co ona teraz daje, bo tak w życiu jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×