Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JacekJ

Operacje plastyczne - zastanów się 3 razy

Polecane posty

Witam. Kilka razy na kafe pojawił się wątek operacji plastycznych. Znalazłem kilka fotek pokazujących jak nienaturalnie może ktoś wyglądać po zbyt dużej lub głupiej operacji. Ogólnie operacje nie są złem, jednak należy zastanowić się 3 razy (co najmniej) zanim podejmiesz takie ryzyko. Oto kilku "ładnych" ludzi po operacjach -> http://www.heaven666.org/the-beautiful-people-b3-61655.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kazdy sobie zdaje z tego sprawe. Poza tym np. na trzecim zdjeciu jest facet uzalezniony od operacji plastycznych (reszta pewnie tez, ale tego kojarze z tv). Przedstawiles skrajne przypadki, ktore raczej maja malo wspolnego z naszym spoleczenstwem, bo jednak nie jestesmy jeszcze na tyle bogaci, zebysmy mogli sobie pozwolic na takie uzaleznienie. Mysle tez, ze osoby na tym forum, ktore chca zrobic sobie operacje dobrze przemyslaly te decyzje, o czym swiadczy to ze zagladaja i udzielaja sie w watkach dotyczacych tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszkapaczuszka
to co widzimy na zdjęciach to kompletny brak umiaru i gustu, a poza tym te soby przed operacjami mogly wyglądać jeszcze gorzej (nie mówie tutaj o napomnopwanych do granic ustach czy piersiach) ale np. mogły byc bardziej obtluszczone i mieć okrone nosy niekonicznie wielkie, czasami zdarzaja sie małe szpetne nosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riuuuuuuuuuuuh
Jacek jestes psychologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku. To wielki zaszczyt wypowiedzieć się w twoim temacie. Uważam, że gumowe cycki nigdy nie zastąpią tych naturalnych ( chowanych na Polskim mleku ), a wszelkie oszustwa związane z poprawianiem urody, mającym na celu zaspokojenie swoich fanaberii, owocują wynaturzeniami we wszelkiej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pijany kjójićek Podaj przykłady gdzie umoralniam innych? Nie wyzywam zdradzających, nie strasz piekłem. Piszę tylko co jest bardziej korzystne dla związku, dla zdrowia psychicznego. Jeśli za bardzo umoralniam - proszę podaj przykłady. Chętnie się zastanowią nad zmianą zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostań moim dziabągiem xD
ekhmm... czy tylko mi wyskakuje jakże wspaniały baner MOST BRUTAL TUBE EVER MADE? :P rozumiem, że popołudniu były inne reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być adwokatem, ale koleżanka miała chyba na myśli to, ze jesteś Jacku nudny jak flaki w oleju. Na moje kaprawe oko dymasz tylko po bożemu, nosisz wąsy, białe skarpety, obcisłe slipy i saszetkę ze skaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doradca, ostoja forum, tutor życia, wujek dobra rada czy też nudziarz :D nie wyzywasz, nie straszysz owszem- robisz to w bardziej irytujący sposób. przestrzegasz wszystkich tych swoich nauk? czy to tylko publiczna interpretacja 10 przykazań? absolutnie, nie zmieniaj się. zagubione dusze Cię potrzebują 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma prawo oceniać mnie tak jak uważa. Mogę być dla was nudny i wcale mnie do nie dziwi, bo nikt nie jest lubiany przez wszystkich. Jeśli chodzi o "dymasz tylko po bożemu, nosisz wąsy, białe skarpety, obcisłe slipy i saszetkę ze skaju." to niestety - nic nie zgadłeś. Uprawiam seks w różnych pozycjach, nie nosze wąsów (kilka lat temu przez kilka msc), nosze bokserki - raczej lużne i od co najmniej 15 lat używam zwykłego portfela, na większe rzeczy plecaka (mam 3 różne). Jeśli chodzi o te operacje - to tak, pokazałem skrajności, to jest przerysowanie i przejaskrawienie. Oczywiście że pokazałam obraz jednostronny. I nie napisałem żeby nigdy pod żadnym pozorem nie robić, tylko aby bardzo dogłębnie do przemyśleć. Przecież są np. ofiary wypadków którym rekonstruuje się twarz aby mogli funkcjonować w społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wujek dobra rada ma też rację. ile dziewczyn boryka się z problemami po operacjach, ale grunt, to żeby trafić na mądrego lekarza - a ja za takiego uważam doktora Osucha :) który robi: powiększanie biustu, korekcje powiek oraz nosa, lifting twarzy, liposukcje, przeszczepy włosów jedyny specjalista w Warszawie wykonujący takie zabiegi - oraz ginekomastie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno to nie jest to łatwa decyzja i się trzeba nad nią dobrze zastanowić, to nie jest przecież wizyta u fryzjera. Poza tym nawet jak się już zdecydujemy to i tak wszystko weryfikuje wizyta u lekarza, moja koleżanka była u Dra Osucha, który jej dokładnie powiedział na czym będzie zabieg polegał i jakich ewentualnych powikłań może się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×