Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

moj ma swoj pokoj ;) my osobny i salon tez osobno ;) Ale przeniesiem dzieci jak male bd mialo z 6 mcy , i wtedy my sie tez zamienimy pokojami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mąż zapewne wyeksmituje do pokoju dzidzi, juz planuje mała przebudowę mieszkanka, mamy salon otwarty na przedpokój i powiedział, ze szafę wstawi na wymiar, żeby sie odgrodzić, ;) bratowa na to , przecież takie małe nie będzie was podglądać , nie zajarzyła, ze jemu chodzi, żeby mógł sie wyspać , heheh ;) ale ciężko mężulek pracuję, wiec odpoczynek mu sie będzie należał i wysypianie w nocy ;) choć już zapowiedział, ze sobie weźmie z miesiąc urlopu po porodzie. w pokoju teraz mamy takie małe biuro i pokój dla gości w jednym, takze wszystko od podstaw będe meblowała, malowała itp ;):) podoba mi sie kolor groszkowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My całkiem niedawno pomalowaliśmu pokoj na kolor biala czekolada jest ladny i pokoj wydaje sie wiekszy i napewno duzo jasniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska2012
Witam mamusie. Jak tam Wam mija dzien? Ja sie wyprowadzilam, mieszkam sobie sama i jakos daje rade. Nie mam wymiotow tylko strasznie chce mi sie spac. Czuje zmeczenie ale to chyba normalne na poczatku ciazy. :) bylam u lekarza wszystko jest ok, tylko jakies tabletki musze brac dopochwowo. Ciesze sie i dalej mam dobry humor. :) narazie jest lekko zobaczymy jak bedzie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wymiotów to ja dzis 1 raz biegłam do łazienki , mulilo mnie owszem, ale pierwszy raz to nie tylko mdłości :C:C najgorzej, ze z 5 min wcześniej połknęłam folik , czyżby mojej dzidzi nie potrzebne witaminy ??:D Mamuśka, a czy w naszej tabelce sa dobre twoje daty ?? trzymaj sie ciepło kochana, najważniejsze, ze masz spokój :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A urosły wam może już troszke brzuszki? Ja robie zdjęcia co tydzień i wydaje mi się że trochę się zmienia... Maci e może pojęcie jak są zrobione te filmiki ciążowe że tylko osoba się zmienia i widać jak ładnie rośnie brzuszek bo ja kombinuje i nie moge wykombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska46 ja wlaanie tez robie zdjecia co tydzien i bede robic filmik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska to bardzo latwo zrobic;) ja ogolnie od kilku lat robie filmiki sobie i znajomym na programie windows movie maker moj M ma fajny program angielski ale jak nie znasz ang to proboj w tym pierwszym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale właśnie chce zrobić tak że tylko moja postać bd sie ruszała znaczy zeby moj brzuszek rosl i nie potrafie tak zrobic w w widnows movie maker to chyba tylko prezentacje mozna zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska mozna mozna teraz ci nie napisze jak bo jeszcze neta nie mam tu na nowej chacie piszr z dotykowego telefonu i sie zle pisze;/ jak zaloza mi tu neta to ci pokaze ja filmik bede robic jak urodze:) koniec bedzie z dzieckiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska daj linka na fb jaki filmik ci sie podoba z tym brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki slub mam 14.07.2012 :) wszystko zalatwione tylko ksiadz zostal ;/ bylam u gin z dzidzia ok rośnie ma juz 8.49mm :) serduszko ladnie bije :) mam zalozona karte ciazy i jeszcze pare badan do wykonania nastepna wizyta za 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAPPYPATI to super że z dzidzią jest wszystko w porządku :) co do spania z dzieckiem w sypialni to moja mała ma silną alergię...często borykamy się z zapaleniem oskrzeli i dusznościami a wiec z racji tego wolę ją mieć pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki moje:) doczytalam was sumiennie,oj zmienia sie u was zmienia is uper bo jest chociaz co poczytac. u mnie jakos czas leci,tylko ze od 4 dni mam biegunke nie wiem dlaczego???wczescniej mialam tez wymioty ale dzis rano sie juz nie pojawily z czego bardzo sie ciesze.wczoraj meczyl mnie silny bol zoladka spowodowany biegunka i znajoma doradzila mi zebym zjadla garsc ziaren slonecznika,i tak tez zrobilam i dodatkowo ustaly tez mdlosci i wymioty.zobaczymy jak bede czula sie jutro??? jestem strasznie oslabiona chyba tez przez ta biegunke i czasem czuje ze mam zawroty glowy ale ogolnie nie poddaje sie i robie dobra minke:)))) caluje was mocniutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie narazie nie borykam sie z dolegliwosciami i zajadam spaghetti :) niestety znowu dzisiaj czuje sie przeziebiona i leje mi sie z nosa. Ostatnio wyleczylam sie domowymi sposobami, herbatki, miod, soczek z malin, cebula, czosnek itd.... tyle że wyczytalam o szkodliwym dzialaniu czosnku, podobno mozna zjesc 1/4 glowki dziennie max. Słyszalyscie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam u swojego lekarza na wizycie i miałam już 4 usg robione w ciąży:) Dzidzia rośnie szybko, Lekarz się śmiał,że jak takich wielkich rodziców ma to będzie nas gonić :) Już mam założoną kartę ciąży, a badania wyszły książkowo :) Plamienia chyba ustępują i potworne bóle brzucha też zaczynają puszczać,za to nasilają się koszmarne mdłości. Zwolnienie przedłużone do 15 maja,więc nadal siedzę w domku i się lenie:) Ja wózek,już praktycznie mam,tak samo jak kilka innych rzeczy. W ostatnim czasie w naszej rodzinie rodziło się sporo dzieci i już nam chcą wszystko oddawać :) Fajnie, że coś tam dostaniemy, tym bardziej,że na koniec roku odbieramy mieszkanie, będie w stanie deweloperskim, więc trzeba będzie wszystko od podstaw tam robić :) Oj ja już chcę koniec roku :)))))) Pozdrawiam wszystkie ciężarówki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
safari27 ogolnie to jest bardzo trudno powiedziec co jest tak naprawde zabronione niewskazane itd.z tego co wiem to wiele ziol jest zabronionych a czosnek byc moze w duzych ilosciach nie wskazany ze wzgledu na obnizenie poziomu glukozy we krwi. ostatnio zabralam sie za czytanie w internecie co moznaa co nie mozna w czasie ciazy i powiem wam ze zalamalam sie bo najlepiej to polozyc sie i umrzec i nic absolutnie nie robic,nie jesc nie pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka nie sugeruj sie internetem :) generalnie mozna wszystko w granicach rozsadku :) Vi jestem pewna ze bede miala chlopca bo jednego juz mam Miax ciasteczka imbirowe lub napoj imbirowy, ale ja mieszkam w irlandii wiec nie wiem czy u siebie tez znajdziesz. dziewczyny ktore maja juz dzieci, jak oduczalyscie wasze dzieci pic mleko w nocy? moj ma 2,5 roku i wciaqz wciaga 4 butle w nocy :/ nic nie skutkuje, ja sie chyba wykoncze :/ od 3 lat nie przespalam nawet jednej nocy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro wspolczuje :/ moja od 3 miesiaca przesypia cale noce, problemy sa tylko przy zabkowaniu... ja oduczylam podajac wode w nocy jak sie budzila w koncu sama stwierdzila, ze nie ma sensu wstawac bo wode daja nie melko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa szczesciara ja tez padam na pysk :/ jak bym codziennie nie zaliczyla drzemki to napewno nie dotrwalabym do wieczora. powodzenia u lekarza. Vi zazdroszcze, moj sie nie da przekupic woda, takie robi cyrki ze szok :/ od urodzenia jest taki uparty i nieposluszny ze masakra :/ a wyglada jak aniolek :) Pierdolka jak sie dzis czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj nadal nie przesypia nocy i dalej je flache ok 24-1 w nocy . I nic na niego nie działa............. Ale w sumie i tak pracuje do pozna wiec nie robi mi problemu wstac do niego , tylko jego zabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała też budzi się na mleko ale to między 6-7 i na szczęście idzie spać dalej.był taki okres że się budziła przez pół roku o 4 :( ale potem jej przeszło...ja generalnie odkąd mała skończyła pół roku nigdy nie budziłam jej na jedzenie i wstaje kiedy jej pasuje...obecnie zjada kaszkę na gęsto ok.250 ml o 20-tej i jej to starcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska2012
Odnosnie mojej miesiaczki i mojego terminu to sa cyrki. Dziwnie to wyglada ale tak bylo. :) jakby to powiedziec nie umiem wytlumaczyc czemu tak jest. :) boli mnie bardzo brzuch. Zaczynam zastanawiac sie czy wszystkp jest ok. Miejmy nadzieje ze tak. Macie jakies juz zachcianki? Na rozne dziwne potrawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poruszałyście temat wózków i innych artykułów dla maluszka a więc i ja zaczęłam się nad wózkiem zastanawiać bo mała jezdzi spacerówką obecnie-za rękę nie da się z nią iść tylko trzeba biegać no i chce sama.jak to będzie z dwójką sama nie wiem :( już się nad wózkiem blizniaczym zastanawiam...mąż dużo pracuje a teściowa i siostra męża szkoda gadać...mieszkamy w jednym domu a małą się zajmują jak goście przyjadą żeby pokazać jakie są wspaniałe....wkurza mnie to strasznie bo do ogrodu też raczej nie wychodzą tylko w domu siedzą i przez okno zuzi machają....a ja lubie spacery i tak się nad najlepszym wózkiem zastanawiam w takiej sytuacji bo dwóch pchać nie dam rady :( sorki za przynudzanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×