Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Kasia...robia przez brzuch :) Dziewczyny... tak z ciekawosci pytam... Czy jak mierzyl lekarz Wasze malenstwa to czy obwod glowki byl troche wiekszy niz wskazywalby na to wiek ciazy? By u mnie dzis byl dokladnie 14tc+0 z wielkosci plodu (co pokrywa sie z data OM) a z wymiarow glowki wychodzilo 14+3 Nie martwie sie tym, bo polozna powiedziala, ze wszytko jest w porzadku... Jedynie ciekawosc mnie troche zzera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
dzięki dziewczyny:) dam znać jutro po usg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek ja też bardziej bym ufała położnej. Kasiaip ja już miałam w 10 tg przez brzuch usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradźcie coś na przeziębienie :( Wiem,że już było to poruszane,ale ciężko będzie znaleźć:) Narazie kupiłam prenalen,ale trochę mnie odrzuca delikatny zapach czosnku i malin :/ Piję trochę na przymus :) Może maci coś sprawdzonego na cieknący katar, ból gardła i ból głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
Olcia polecam sposob babc sprawdzony i zawsze działający, a przede wszystkim naturalny na katar:) weź zioła majeranku zaparz i przecedź jak ostygnie i wypij , rewelacja- nawet na moje dziecko działa i katar ma od razu gęsty lub od razu przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zrobiłam pyszną sałatkę z ryżem, kurczakiem i ananasem pycha ale będę się nią objadac bo już czasem nie wiem co jeśc, niby apetyt mam ale czasem nie wiem co bym zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti ja tez mam apetyt a nie wiem co bym zjadla ;d jak moj jedzie do sklepu to pyta sie co kupic do jedzenia a ja mowie ze nie wiem ;d ze jestem glodna i cos bym zjadla ale nie wiem co ;d i on sie denerwuje ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax ja mam dokładnie to samo, mąż dzwoni i pyta co mi kupic a ja nie wiem, i tak jest często ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spałam 1,5 g nawet nie wiem kiedy zasnęłam, położyłam się, oglądałam tv. Mama mówiła że spałam właśnie tyle, nakryła mnie kołderką, wyłączyła tv, masakra... a i dziewczyny zjadłam jogurt z otrębami----> to cud jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak inaczej mogę wejść na tą grupę na FB bo niestety przez ten link mi się nie udaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdołka to normalnie z tymi jogurtami mam identycznie!!!!! dawniej do pracy tylko jogurty i musli rano na śniadanie musli z mlekiem a nie pamiętem kiedy ostatnio coś takiego jadłam... normalnie mi odrzuciło totalnie, za to serki wiejskie czy z tesco czy z lidla to jest to ;) do tego kajzerka i pomidorek - w pracy prawie że nic innego nie jem... no i żółty ser uwielbiam, a ten ma najwięcej i najbardziej przyswajalne wapno a tego nam teraz trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sądzicie o wanienkach z wbudowanym termometrem? zdają takie egzamin czy lepiej normalna zwykła wanienka? ja się strasznie boje kapieli takiego maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika to myślałam że tylko ja tak mam, a widzę że jest nas więcej Mama mi się pyta co jem na kolację a ja jej mówię, że standardowo to już wie że kanapka+ser żółty+pomidor :D :D :D happypati nie mam pojęcia, moja bratowa miała zwykłą plastikową wanienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happypati siostra mojego faceta miala wanienke z termometrem juz wbudowanym ;) tutaj w Szkocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie Mia fajne te koszuleczki, super :) kasiaip83 - u mnie też link do fb nie działa :( cały czas próbuję, ale pojawia się komunikat - zawartość chwilowo niedostępna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
ja miałam zwykłą wanienkę i nigdy nie używałam termometru, tylko swojego łokcia :) u nas bardzo sprawdził się stojak pod wanienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma wanienkę z wbudowanym termometrem i kupiła osobny bo ten wbudowany jest niedokładny, taki pic na wode fotomontarz jak to szwagier określił ;) zmierzyłam obwód brzucha i sie załamałam... wieczorem zawsze mam większy ale mam coś z 6czy 7 cm na + tam gdzei była kiedyś talia, a na wysokości pępka obwód prawie że równy biodrom szok ale niedawno zjadłąm obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
hej, ja mam 97 cm teraz, więc juz widać, że ktoś tam jest:) macie jakieś ładne imiona dla chłopaka? dla dziewczynki dawno mamy, a z męskich mojemu się nic nie podoba z moich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyników z USG - ja również miałam trzy dni różnicy - termin na 7 grudnia a z USG na 4 grudnia :) pewnie tak bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nasza grupa na fb jest niedostepna dla innych osób, tak zdecydowałyśmy wspólnie, musicie napisac do Milagrosy, zeby zmieniła ustawienia na kilka min, dodacie sie i znowu zablokuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja sie boje jak bede miala chlopca bo nie znam zadnego ladnego imienia ;/ a dla dziewczynki mam kilka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie teź jest róznica wg OM 7 grudzień, wg USG 5 grudzień :0 więc moze w Mikołajki zrobimy sobie prezent :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się mierzyć zawsze rano co tydzień w środę kiedy to zaczynam nowy tydzień, póki co w brzuszku było 88 cm, zobaczymy co będzie w najbliższą środę, póki co też nie przytyłam, ale pewnie koniec takich wieści ;) czuję że brzusio większy. I to że wieczorkiem większy to ja jastro też tak mam, rano zawsze mniejszy ;) Kasia - co do imion, mamy w odróżnieniu dla chłopca - Sebastian lub Robert (Robert od M) ale ja bardziej za Sebastianem a dla Dziewczynki - brak pomysłów - jakiekolwiek imie mi wpada do głowy to z kimś mi sie kojarzy a tego bym nie chciała, chciałabym aby imie mojego dziecka kojarzyło mi się tylko z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
Misia, ja mam synka Roberta - jedyne jaki mi się w ogóle podoba:) i fajnie się zdrabina: Robinek, robcio, robik, robson, robulek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×