Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość kasiaip83
Olciu, ja się tak zdenerwowałam, że aż dostałam rozwolnienia .. a dzis mam te badania prenatalne pod wieczór i się strasznie denerwuję :(Trzymaj się kochana, może jeszcze się ułoży polecam Ci modlitwę do św Judy Tadeusza - zawsze pomaga- znajdziesz w internecie 9razy dziennie prze 9 dni ją odmawiasz - dużo mi pomogła w życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
ja mam o 17.20 usg, trzymam za nas wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia wstalam szybko zeby przeczytac twoje wpisy ;( i lzy mi polecialy :( az mojemu pokazalam twoje zdjecia na FB jaka jestes szczesliwa jakie piekne zdjecia ze slubu masz... i mowie ze to niesprawiedliwe ze zawsze dobzi ludzie maja ciezej w zyciu ;(((( kochana modl sie ;( modl sie codziennie ! ;( ja bede przysiegam ! strasznie mi przykro ! ale czytajac te historie co jastro tu wyslala to kochana jest nadzieja ! jest nadzieja ze wszystko sie uda !!!!!!!!!!!!!! wierzymy w to wszyscy !!!!!!!! music byc silna i sie nie poddawac !!!! wazne jest teraz wsparcie rodziny, meza. Kochana 3maj sie cieplo ! wiem ze to trudne ale musisz dla malenstwa :* ! wstalam :) i pierwsze co wymioty z rana... juz sie do tego przyzwyczailam... dziwi mnie tylko to dlaczego w Polsce jak bylam nie wymiotowalam a tu wymiotuje ? czyzby ten klimat na mnie az tak zle dzialal ? listu od poloznej jak nie ma tak nie ma.... w poniedzialek bede miala 14tydzien ! i jade do szpitala, i zrobie im taka jazde ze mnie zapamietaja do konca zycia ! powiem im jak oni traktuja swojego pacjenta ? juz miesiac czekam na list z data kiedy mam przyjsc na usg i nic !!!!!!!!!!!!! a lekarz powiedzial mi ostatnio ze jezeli do 14tyg nic nie przyjdzie to mam przyjechac ! a wiec w poniedzialek jade na 100 % akurat moj M ma wolne w pracy;) miala ktoras z was badania prenatalne w UK? wydaje mi sie ze jak im powiem o nich to wielkie oczy zrobia nie beda wiedzieli co to... bo nawet nic mi lekarz o nich nie mowil... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax w Irlandii nie ma badan prenatalnych a co ciekawsze lekarka mowi ze nie potrzebuje brac witamin w ciazy, tylko kwas foliowy przez 3 miesiace a pozniej nic hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro jak to nie m badan prenatalnych ? ;/ ja wlasnie czytam o tych badaniach w Szkocji i podobno tutaj te badania wykonuja od 14-16 tygodnia i tylko ja wyrazam na to zgode, to nie jest obowiazkowe . W poniedzialek pojade do szpitala i im powiem z chce te badania, krew mi juz dawno pobrali mocz tez oddalam do badan a wynikow dalej nieznam ;/ nic mi nie powiedzieli, w poniedzialek zapytam i jak wroce wszystko wam opowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia bardzo mi przykro, ale mam nadzieję że jest cień nadziei dla Twojego dziecka .... a mnie od rana boli brzuch, nie wiem to chyba z nerwów bo za dużo myślę o tych plamieniach, w sumie to nawet nie są plamienia tylko takie brudzenia, nie ma tego dużo, jak tylko papierem się podcieram to jest troszeczkę, znikoma ilość, ale miałam problem żeby włożyć luteinę do "środka" tak tam ciasno i wogóle.... co mnie nie pokoi że często chodzę siku, na początku tak nie miałam, a dziś rano to się budziłam regularnie co 2 godz na siku i teraz też co chwilę latam mam nadzieję,że to niczego złego nie wróży, cały dzień będę leżeć plackiem i nic nie będę robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolka nic ci nie jest przeciez to normalne w ciazy ze czesto siku sie lata ja wczesniej rzadko siusialam a teraz tez co chwile latam, te brudzenia to tez w ciazy je czasami mialam z 3 razy i olalam to bo to normalne, nie olalam tylko sprawy jak mi krew leciala ;) no ale juz nie leci :D juz nie mam hemoroidow chyba :D pije ten olej taki haha smakuje jak tluszcz od ryby haha nie wiem skad mam takie skojarzenie :D nigdy tluszczu rybiego nie pilam :D ale dobrze ze jest slodki :D :D i smaruje pupe kremem i jak narazie przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia trzymam za ciebie kciuki, mam nadzieje że diagnoza się nie potwierdzi że to jakaś pomyłka, tamten lekarz tego nie zauważył, bądź dobrej myśli, i tak jak dziewczyny ci napisały módl się do św. Judy Tadeusza od spraw beznadziejnych naprawdę pomaga, życzę ci dużo wiary i siły. Trzymaj się kochana. Czekam na wieści. Monika to jesteśmy na tym samym etapie, też mam duży brzuch :) Happypati to dobra decyzja że bierzecie teraz ślub, macie też zabawę po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolka ja tez ostatnio duzo sikam ale wiem ze to normalne :) w poprzedniej ciazy dziecko mi uciskalo na pecherz i wlasciwie nie moglam z domu wychodzic bo sikalam nawet 3 razy na godzine. do autobusu mialam 5 minut i jak zdarzylam dojsc to juz mi sie chcialo sikac. jak musialam isc do miasta to mialam juz plan ktoredy isc zeby byly toalety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Olcia... ściskam Was z całego serca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Wczoraj byłam u ginki. Maluszek tak się kręcił i skakał ,że nie dało się go porządnie zmierzyć. Płeć nadal nieznana. Ja mam brzuszek już całkiem duży i jak to powiedziała ginka, jednak trzecia ciąża robi swoje. W pierwszej ciąży na tym etapie zupełnie nic nie było widać. Co do porodów to ja drugi wspominam fantastycznie. Poród sn bez znieczulenia. Szybko i sprawnie . Ale myślę ,że nie ma zasady ,że każdy kolejny poród jest łatwiejszy. Zawsze mogą pojawić się jakieś komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Z pęcherzem tragedia. O ile w dzień mi to tak nie przeszkadza , to wstawanie 5 razy w nocy mnie wkurza , bo często potem nie mogę zasnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to chyba zwariuje, dobrze że w czwartek mam to wizytę... czytałam właśnie w necie że w 2 trymestrze jak macica się powiększa to uciska właśnie na pęcherz co skutkuje częstym oddawaniem moczu, dobra jedno mam już z głowy no mam nadzieję, że te plamienia nic nie znaczą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pózniej zabawa weselna tez jest dziewczyny ja odnosnie jedzenia pasztetu bardzo lubie jeden rodzaj u nas w miesnym tak na buleczke i to tego pomidorek ale cos mi sie obiło ze nie wolno w ciazy jeść a mi teraz tylko to na kanapke smakuje i tak sie zastanawiam moze dla tego dzis mam biegunke bo wczoraj dosc duzo zjadlam niby swierzy bo moja siostra w tym sklepie pracuje na miesnym wiec tylko swierze rzeczy tam dostaje ale moze cos ma rzeczywiscie ze w ciazy nie mozna jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie plamieniami ja bardzo dlugo je mialam teraz jest spokoj ostatnio pare dni temu mialam tyle co nic ale to byl dzien w ktorym bym dostała okres wzielam dodatkowa luteine i nic juz pozniej nie bylo . Co do siku to ja juz mam dosc w nocy budzie sie regularnie o tych samychy godzinach wieczorem szybko zasypiam ostatnio nie raz o 21 juz spie bo nie daje rady i budze sie zasze przed 23, pozniej ok 1 i miedzy 3a4 czasem nawet czesciej w dzien tez co chwile chodze siku jest to bardzo meczace no ale :( najbardziej sie boje jak to bedzie w dzien slubu jak juz ubiore suknie a tu bedzie mi sie co chwile chcialo mam osobno łazienke i ubikacje ktora jest bardzo mała wiec nie wiem jak tam wejde w suknie jak wychodze z domu to tez zawsze musze isc to wc i jak tu goscie mamy isc do kosciola a ja siku musze nie wiem moze do wanny bede chodzic sikac tam wiecej miejsca :D na sali tez dosc małe są toalety :( ale kolezanka kilka metrów od sali mieszka ma duza łazienke to bede do niej chodzic :D oczywiscie zartuje jakoś dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie znalazłam w ksiażce że nie wolno jeść wątróbki i pasztetów :( a ja z niczym innym nie zjem kanapki tylko z pasztetem bo na sery i wedline nie moge sie nawet patrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happypati ja wczoraj zjadlam kilka kanapek z pasztecikiem pomidorowym polskim :D i pomidorkiem :D moj M mi do polskiego sklepu pojechal :D wiem ze nie mozna pasztetu w ciazy ale jakbys jadla codziennie :P a codziennie nie jesz... raz na jakis czas zjesz bulke z pasztetem to nic sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Czytam Wasze wpisy i czytam. końca nie widać ;) Olcia- daj znać, jak wyszło po wizycie. Mam nadzieję, że diagnoza się nie potwierdzi. Trzymam za Was mocno kciuki. Muszę przyznać, że sama trochę się boję. Ostatnią wizytę u lekarza maiłam pod koniec maja. Wszystko było w porządku. Kurcze, jednak, jak się tak naczytałam, to mam wątpliwości. Wizytę mam wyznaczoną dopiero na 30-stego czerwca. Nie wiem, jak ja tyle wytrzymam. Dziś zaczynam 16-sty tydzień. Mam nadzieję, że na następnym USG (18-sty tydz.) będzie już widać płeć dziecka. W sobotę idę na wesele. Sukienkę kupiłam 2 tyg. temu. nie jest to ciążówka, ale boję się, że już jej nie dopnę. Z rana brzuszek mam niewielki. Najgorzej jest, jak trochę zjem lub czegoś się napije. Wygląda wtedy na jakiś 5-ty miesiąc. Również chciałabym dołączyć do Was na Facebooku. Podam mój link: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001431229764 będę wdzięczna, jeśli mnie przyjmiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happipati , ja mam tak samo, na sama myśl o wędlinie, mięsie itp mi nie dobrze , dlatego jem tylko kanapki z pomidorem lub rzodkiewką a na obiad truskawki takze ja ostatno odżywiam sie warzywami i owocami pierdolka , nie martw sie tymi plamieniami (z tego co piszesz to nawet plamienia nie są, ), może paznokciem mala ranke zrobiłas i stad te zabrudzenia . wiadomo, bardzo wrazliwe sa te okolice , a teraz tym bardziej, bardziej ukrwiona i wrazliwa jest pochwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyś87
hej dziewczyny! pewnie każda z Was czyta stronki z serii "ciąża tydzień po tygodniu". ja mam na stałe otwartą stronką tego rodzaju ale dziś natknęłam się na dużo fajniejszą bo zdecydowanie obszerniejszą i bardziej wyczerpującą niż kilka zdawkowych zdań:) wklejam link http://dzieci.pl/tydzien,13,kalendarz_ciazy.html i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
pasztetu nie mozna jesc w duzych ilosciach ale raz na jakis czas nie zaszkodzi. ja tez zajadam kanapki z pasztetem i pomidorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax dobre to, uśmiałam się z tego bobasa... dziewczyny jesteście takie kochane... wspieracie , napiszecie dobre słowa, naprawdę jestem bardzo szczęśliwa że Was mam dla was wszystkich 🌻 Marcyś, dzięki za stronkę, faktycznie o wiele więcej tu pisze niż na tych stronkach co ja czytałam, muszę spojrzeć co tam pisze o 15 tygodniu Madzia jak tylko Milagrosa się pojawi to napewno się tym zajmie, abyś mogła dołączyć do naszej grupy, ja Ci wysłałam zaproszenie, bo myślę sobie wejdziesz na mój profil i do grupy ale zapomniałam że grupa jest tajna i nic nie wskuram :D:D:D oj a tą sukienkę to przymierz lepiej bo ja rano też jestem "normalna" a wieczorem to brzuch że masakra... Miax miała mCi jeszcze napisać, że świetna ta koszulka, wczoraj pokazałam mojemu i dziś będę zamawiać 2 sztuki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajowa ta stronka :) duzo opisane :D pie.rdolka dzieki :) zamawiaj zamawiaj kochana :) ja w tej koszulce mam zamiar chodzic cala ciaze :D jak bee miala wielki brzuch to sie zmieszcze :D bo zamowilam specjalnie XL :D chcialam L ale kolezanka mowi zebym XL zamowila bo w praniu ona sie jeszcze zejdzie bo tez ona ja ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za zaproszenie :) Chętnie pooglądam Wasze zdjęcia. Jak tak Was czytam, to również nabrałam ochoty na pasztet. Jeśli mięsnego jeść nie można, to bardzo polecam pasztet z cukinii. Jest przepyszny. Poniżej podam link, jak go zrobić: http://www.wielkiezarcie.com/recipe21458.html Przejrzałam dzisiejszy dodatek do Wyborczej "Palce lizać". Jest tam przepis na pankejki z syropem klonowym. Ależ bym teraz zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czytam sobie wpisy dziewczyn ktore w czerwcu urodzily albo w grudniu tamtego roku :) czytam o porodach jakie mialy i duzo informacji sie dowiaduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax- nie czytaj za dużo o tych porodach, bo możesz się zrazić. Ja tak zrobiłam przy pierwszej ciąży. Każdy poród przechodzi inaczej. Ja miałam dość ciężki. Wody odeszły mi w 17-stego lutego o 21 a urodziłam dopiero 18-stego ok 16-stej. Nie miała rozwarcia i niestety, położna nacięła mnie. Teraz o tym nie myślę, mam nadzieję, że będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×